رفتن به مطلب

سوال شما در رابطه با عملکرد فروشگاه لیون کامپیوتر

ATER
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 21 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

عجیبه

چون من کل سیستم تمام طقعات داخلی،مانیتور و موس و کیبورد و مودم و هر چی بگی از لیون گرفتم چند ساله یبارم مشکل نداشتم تنها بدی بروز نبودن قیمت برخی قطعات بوده

والا منم مشکل نداشتم حتی لپتاپ چندمیلیونی نزدیک ۱۲−۱۵ تومن میشه رو از همین لیون برای یکی از آشناها سفارش دادم و مشکلی نداشت و چون صبح سفارش دادم و تهرانم همون روز غروب به دستم رسید ولی این هارد سامی منو پیر کرد درست ۱ ماه طول کشید بیاد(جالب اینکه بعد از شکایت از طرف من به مسئول فروش که چرا اینقدر دیر فرستادید گفتن موجود نبوده یعنی موقعی که زنگ زدم نمیتونستن بگن موجود نیست؟ حالا با سابقه لیون اون موقع من نمیرفتم از جای دیگه بخرم)

البته از خود SSD EVO 860 که گرفتم راضیم(فیک نبود و گارانتیش هم اوکی بود)

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
  • ارسال 120
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام خواستم بدونم چقدر طول میکشه با کاهش قیمت دلار شما قیمت ها رو اپدیت کنید؟

چون وقتی که شد 32 تومن قطعات گرون شدن ولی الان که 27 تومن هست حدودا قیمت ها پایین نیومده

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، pedramdx گفته است :

سلام خواستم بدونم چقدر طول میکشه با کاهش قیمت دلار شما قیمت ها رو اپدیت کنید؟

چون وقتی که شد 32 تومن قطعات گرون شدن ولی الان که 27 تومن هست حدودا قیمت ها پایین نیومده

معمولا 2 هفته طول می کشه، اگر دلار رو به پایین بمونه، تاثیرش روی قیمت ها مشخص میشه.

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

معمولا 2 هفته طول می کشه، اگر دلار رو به پایین بمونه، تاثیرش روی قیمت ها مشخص میشه.

بالا رفتن به لحظه

پایین اومدن 2 هفته تاخیر؟ :/

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Ali_14 گفته است :

بالا رفتن به لحظه

پایین اومدن 2 هفته تاخیر؟ :/

نه بالا رفتنش هم یه لحظه نیست، به غیر از قیمت پردازنده ها که همیشه به روز تر بوده، مابقی قطعات دیر گرون میشن، دیرتر هم ارزون میشن.

بستگی داره حرکت اقتصاد ثباتش به چه سمتی باشه، اگر شما 180 روز فقط شاهد افزایش مداوم قیمت دلار باشید، باید 180 روز هم پشت سر هم شاهد کاهش قیمت دلار باشید، بعدش قیمت ها برمیگرده سر جاش.

نمیشه 180 روز افزایش قیمت رو تجربه کنید و به صرفه چند روز کاهش موقتی قیمت ها رو تغییر بدین.

ویرایش شده توسط ARMIN
  • لایک 1
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام میخواستم دلیل اینکه قیمت کارت گرافیک سری 20 و سری 30 یکدفعه و تقریبا طی سه الی یک هفته 1.5 برابر شد (3060 ti  از 25 شدم 37 تومن ) رو بدونم به خاطر افزایش قیمت بیت کوین بوده و هجوم ماینرا به بازار یا دلال ها( واردکننده ها) یکدفعه دلشون خواست با قیمت دلار 60 70 هزار تومنی حساب کنن؟

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، amiralish گفته است :

سلام میخواستم دلیل اینکه قیمت کارت گرافیک سری 20 و سری 30 یکدفعه و تقریبا طی سه الی یک هفته 1.5 برابر شد (3060 ti  از 25 شدم 37 تومن ) رو بدونم به خاطر افزایش قیمت بیت کوین بوده و هجوم ماینرا به بازار یا دلال ها( واردکننده ها) یکدفعه دلشون خواست با قیمت دلار 60 70 هزار تومنی حساب کنن؟

سلام بزرگوار ، بالارفتن قیمت اتریوم ، شریط خاص اقتصادی کشور ، بیکاری ، قیمت ارزان برق باعث هجوم ماینرا به سمت گرافیکا شده ، متاسفانه فروشنده ها و شرکت های وارد کننده هم از این وضعیت استفاده می کنند و به دلیل بی حساب کتاب بودن بازار ، قیمتا داره میره بالا ، دقیقا مثل سال 2017

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amiralish گفته است :

تب کارت گرافیک این روزا بالاست کلا ...

همین روزا که قراره اینتل هم گرافیک بزنه و وارد بازار گرافیک بشه ..... 

3090 که اومد یه فروشگاه زده بود 87 میلیون تومن . بعد همون عصر زد ناموجود تماس بگیرید باسه قیمت . 

کسی با 3090 که ماینینگ نمیکنه .. اینو قبول داری ؟ 

لینک به دیدگاه

سایت لیون چند وقتیه کلا درست بالا نمیاد فکری به حالش نمیکنید؟ 

هنگام پردازش درخواست شما خطایی رخ داده است

لطفا پس از چند ثانیه صفحه را رفرش کنید

نمایش خطا به دلایل امنیتی غیرفعال است.

شماره ثبت خطا: 962852478796

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، بامداد گفته است :

تب کارت گرافیک این روزا بالاست کلا ...

همین روزا که قراره اینتل هم گرافیک بزنه و وارد بازار گرافیک بشه ..... 

3090 که اومد یه فروشگاه زده بود 87 میلیون تومن . بعد همون عصر زد ناموجود تماس بگیرید باسه قیمت . 

کسی با 3090 که ماینینگ نمیکنه .. اینو قبول داری ؟ 

سی نود برای پولداراست ما متوسطا دلمون به یه بیست شصت اس خوش بود و خواستم بخرم که متاسفانه برند گیگابایتش از 15 تومن شد 18 تومن و تو لیون هم که کلا ناموجود شد.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، amiralish گفته است :

سی نود برای پولداراست ما متوسطا دلمون به یه بیست شصت اس خوش بود و خواستم بخرم که متاسفانه برند گیگابایتش از 15 تومن شد 18 تومن و تو لیون هم که کلا ناموجود شد.

من حاضرم به هر چی باور دارین سوگند بخورم بچه مایه دارا غیر از ایکس باکس(مخصوصا ایکس باکس) و پلی استیشن چیز دیگه ای نمی شناسن . خوره کامپیوتر هیچ وقت پوادار نمیشه ..

3090 یا شرکت میخره یا رو دستشون باد میکنه . 

اینو من ایمان دارم 

اگه عجله نداری از آمازون بخر 

گزینه ها اونجا زیادن EVGA و ..... 

الان چیزی که خیلی داغه ، قابلیت Ray Tracing کارت های انویدیا هست . که خیلی ها میخوان .. 

اینتل قراره کارت های ارزان تر بیاره که ray tracing دارن مثل 3090 یا 3060 ... 

اون ها که بیان مسلما !! قیمت کارت های انویدیا هم شکسته میشه ... 

AMD هم ray tracing اورده منتهی سخت افزاری نیست و نرم افزاری پروسس میشه . 

(همه این شرکت ها خودشون از آمازون میارن ، دبی اونجاها هم اصلا کارت های High end نمیارن که بخوان از دبی بیارن .. بجاش پلی استیشن میارن ..

از کجا میدونم ؟ واردات یکی از این شرکت ها را نگاه کردم تو سایتش .. همین کارت های زوتک Zotac و بقیه مارک ها بود همین هایی که سر از فروشگاه های مختلف درمیارن بعد از یه مدت کوتاه )) 

موفق باشید . 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، بامداد گفته است :

من حاضرم به هر چی باور دارین سوگند بخورم بچه مایه دارا غیر از ایکس باکس(مخصوصا ایکس باکس) و پلی استیشن چیز دیگه ای نمی شناسن . خوره کامپیوتر هیچ وقت پوادار نمیشه ..

3090 یا شرکت میخره یا رو دستشون باد میکنه . 

اینو من ایمان دارم 

اگه عجله نداری از آمازون بخر 

گزینه ها اونجا زیادن EVGA و ..... 

الان با توجه به محدودیت های کرونا کمتر شرکت یا سایتیه که از خارج چیزی بیارن اگر هم بیارن با دلار 45 تومن حساب میکنن اگه شرکت یا سایتی میشناسید که وارد کنه خوشحال میشم اگر معرفی کنید.

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، amiralish گفته است :

الان با توجه به محدودیت های کرونا کمتر شرکت یا سایتیه که از خارج چیزی بیارن اگر هم بیارن با دلار 45 تومن حساب میکنن اگه شرکت یا سایتی میشناسید که وارد کنه خوشحال میشم اگر معرفی کنید.

درود،

سایت نوین فون هم بررسی کنید منصف هستند.

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، amiralish گفته است :

والا منم تو همین بحبوحه کرونا بود حدود 4 یا 5 ماه پیش . 

یه AMD 5700 ایکس تی وارد کردم . 

شد 15 تومن . همون موقع اگزوگیم و مقداد آی تی و ... پایین ترین قیمتی که میدادن بود 18 تا 20 تومن 

من با ایگرد خریدم که تبلیغ ش تو یه تاپیک دیگه تو همین انجمن هست چون ممکنه دیرتر بیاره ولی تضمین میده که چیزی رو که همون موقع از آمازون استعلام میکنید همون موقع بخرید دیگه نکشه روش ..

دفعه اول از مال تینا خریدم . زنگ زدن گفتن اون با تخفیف بود این قدر اضافه کارت به کارت کنید . 

شما میخوای 3060 بخری خوب خوب تو آمازون بگرد بعد ببین ای گرد چه قیمتی میده 

1221.thumb.jpg.615929292ad316dd04ecf5e07e80beb1.jpg

این مثلا زوتک 3060 تی آی . 

من نمیدونم شما دنبال چه قیمتی میگردی ولی باسه یه چیزه نسبتا سبک کالای روز از فروشگاه های داخلی ارزون تره . 

گیگابایت مثل این که تو آمازون نیست . باید قندشکن فعال کنی بری تو ای بی ebay دنبالش بگردی . 

برا همین لیون زده ناموجود . 

موفق باشی 

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، amiralish گفته است :

ماینینگ و بیت کوین یه طرف،

خود شرکت های مادر هم گرون کردن از یه طرف دیگه.

ولی مشکل اصلی ماینر ها هستند.

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
در ۳ دقیقه قبل، mahddi گفته است :

سلام

این سایت https://www.lion.tech/ با مجموعه لیون کامپیوتر نسبتی داره؟

مال لیونه دیگه. داخل سایت فروشگاه لیون روی کلمه اخبار در پایین سایت کلیک کنی، وارد لیون تک میشی

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...

سلام وقت بخیر

این محاسبه گر شما خیلی شوت هست یا واقعا برای 1 ریال لیون نزدیک به 3 میلیون تومن سود میگیره؟

کلا خیلی نتایجی که میده عجب هست در حدی که آدم حساب کنه میبینه از خلاف کار ترین افراد پول نزول هم بگیره باز سود کم تری میگیرن

lion.thumb.png.41a5f2aacc823cd7c82d449e3e7fb96a.png

290987694_lion2.thumb.jpg.b34ce35c32b3027e5d581f6846ebfbff.jpg

عکس پایین چیزی بود که برای خودم میخواستم.

انصافا  8 میلیون سود برای وام 15 میلیونی یک ساله؟؟؟؟؟

lion3.thumb.jpg.5d5752ff9fa9c2fc2dcb60a0520557ef.jpg

ویرایش شده توسط ATER
  • لایک 4
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 4
  • چرا؟! 2
  • قلبم گرفت 2
لینک به دیدگاه

سلام

تاپیک سوال هست٬ منم یه سوال داشتم

از حوصلم خارج بود برای این مورد تاپیک جدا بزنم

بعد مدتها از لیون رم سفارش دادم و دوباره نا امید شدم٬ با خودم فکر کردم هویت جدید و لوگوی جدید چه داستانیه دیگه وقتی که همینی که هست هی تجربه بدتری دارم ازش میگیرم

مشکلم اینه که سفارشی که زدم توی سبد خرید آدرس جدید وارد کردم٬ ولی نمیدونم چرا آدرس پیش فرض دوسال پیش رو سفارش ثبت شده بود٬ چندین بار با بخش پیگیری سفارش تماس گرفتم ولی کسی پاسخگو نبود!

خداروشکر اون آدرس آشنا بود باهاشون هماهنگ کردم بسته رو تحویل بگیرن...

چرا لیون وقتی کسی رو نداره برای پیگیری سفارش شماره تماس میذاره؟!

چرا لیون انقدر وضعش بهم ریخته بنظر میاد؟

• لایک 5
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ در ۰۲:۵۰، ATER گفته است:

سلام وقت بخیر

این محاسبه گر شما خیلی شوت هست یا واقعا برای 1 ریال لیون نزدیک به 3 میلیون تومن سود میگیره؟

کلا خیلی نتایجی که میده عجب هست در حدی که آدم حساب کنه میبینه از خلاف کار ترین افراد پول نزول هم بگیره باز سود کم تری میگیرن

۵ ساعت قبل، MIFans گفته است:

سلام

تاپیک سوال هست٬ منم یه سوال داشتم

از حوصلم خارج بود برای این مورد تاپیک جدا بزنم

بعد مدتها از لیون رم سفارش دادم و دوباره نا امید شدم٬ با خودم فکر کردم هویت جدید و لوگوی جدید چه داستانیه دیگه وقتی که همینی که هست هی تجربه بدتری دارم ازش میگیرم

مشکلم اینه که سفارشی که زدم توی سبد خرید آدرس جدید وارد کردم٬ ولی نمیدونم چرا آدرس پیش فرض دوسال پیش رو سفارش ثبت شده بود٬ چندین بار با بخش پیگیری سفارش تماس گرفتم ولی کسی پاسخگو نبود!

خداروشکر اون آدرس آشنا بود باهاشون هماهنگ کردم بسته رو تحویل بگیرن...

چرا لیون وقتی کسی رو نداره برای پیگیری سفارش شماره تماس میذاره؟!

چرا لیون انقدر وضعش بهم ریخته بنظر میاد؟

@CRM

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ در ۰۲:۵۰، ATER گفته است:

سلام وقت بخیر

این محاسبه گر شما خیلی شوت هست یا واقعا برای 1 ریال باید لیون نزدیک به 3 میلیون تومن سود میگیره؟

کلا خیلی نتایجی که میده عجب هست در حدی که آدم حساب کنه میبینه از خلاف کار ترین افراد پول نزول هم بگیره باز سود کم تری  میگیرن

سلام دوست من، وقت شما بخیر باشه 

دوست من کلیه حساب کتاب و سود حاصله از اقساط و مبلغ مازاد بر اون برای شرکت های واسط هست که این خدمات رو دارن ارائه میدن و هیچ کونه سود مازادی لیون کامپیوتر از بخش اقساط به کسب نمیکنه. 

عکسی که گذاشتین مربوط به محاسبه گر سایت بایچک هست (https://www.bycheck.ir/ ) میتونید مبلغ دقیق اقساط رو در خود سایت ببینید محاسبه کنید

محاسبه گر هم به بخش فنی ارجاع داده شد دوست من برای پیگیری.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...