رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک GigaByte AMD R9 380 G1 Gaming

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام  

این کارت گرافیک را حدود 4 ماه است که خریده ام  و دلیل فروش نیز خرید کارت گرافیک AMD RX 480 است

قیمت فروش 595  تومان است

دوست عزیز برای اطمینان ازصحت گرانتی و کارت گرافیک با مشاهده سریال پشت کارت گرافیک ( در عکس های زیر) و سریال روی گارانتی ( در عکس های زیر)  می توانید از درستی محصول اطمینان حاصل کنید

با گارانتی 3 ساله   در صورت تمایل می توانید با شماره  09378725487 (از طریق تلگرام)  تماس بگیرید

20161125_144848.jpg

20161125_144822.jpg

20161125_144910.jpg

20161125_144922.jpg

20161125_145031.jpg

20161125_145140.jpg

20161125_145231.jpg

لینک به دیدگاه

دوست عزیز با توجه به مدت گارانتی و نوع کارت این قیمت منصفانه است 

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز قیمت اخرتون چنده

لینک به دیدگاه

قیمت فوق فضایی !!!!

من جمعه پیش کارت r9 280x sapphire toix که خیلی از این کارت بهتر هست تو کیفیت و زیبایی و قدرتش هم کمی بیشتر هست فروختم 600  البته من نمی خوام کارشناسی قیمت کنم چون درست نیست ولی فقط گفتم بدونید قیمتتون مناسب نیست . 

لینک به دیدگاه

اگر با 660ti تعویض داشتی در ما بعالتفاوتشو بهت میدم دوست عزیز

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Union J گفته است :

قیمت فوق فضایی !!!!

من جمعه پیش کارت r9 280x sapphire toix که خیلی از این کارت بهتر هست تو کیفیت و زیبایی و قدرتش هم کمی بیشتر هست فروختم 600  البته من نمی خوام کارشناسی قیمت کنم چون درست نیست ولی فقط گفتم بدونید قیمتتون مناسب نیست . 

دوست عزیز با احترام به نظر شما باید گفت که  این کارت  فقط 4 ماه  کار کرده و داری 3 سال گرانتی است  و   با تو جه به وضعیت فعلی بازار و هم چنین نوع برند Gigabyte G1 Gaming ( که جز با کیفیت ترین تولید کنندگان  کارت گرافیک است)  و با توجه به کارت گرافیک  در این رنج قیمت مانند gtx 950 ,و  Rx460 این قیمت چندان نا معقول نیست

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Amin Mousvi گفته است :

دوست عزیز با احترام به نظر شما باید گفت که  این کارت  فقط 4 ماه  کار کرده و داری 3 سال گرانتی است  و   با تو جه به وضعیت فعلی بازار و هم چنین نوع برند Gigabyte G1 Gaming ( که جز با کیفیت ترین تولید کنندگان  کارت گرافیک است)  و با توجه به کارت گرافیک  در این رنج قیمت مانند gtx 950 ,و  Rx460 این قیمت چندان نا معقول نیست

دوست عزیز با احترام به نظر شما باید گفت که  ای کارت  فقط 4 ماه  کار کرده و داری 3 سال گرانتی است , و این قیمت قیمت سقف است

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، eddy گفته است :

تعويض با قطعات هم دارى؟

فقط فروش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...