رفتن به مطلب

سوالاتی در مورد ثبت رکورد تیم در HWBOT

سالار

Recommended Posts

خوب به سلامتی تیم که افتتاح شده و حتما بخ موفقیت دست پیدا خواهد کرد ^^

فقط قبل شروع کار گفتم گفتم یک چیزی رو مشخص کنیم.

برای اوایل کار نجوه ثبت رکوردها تو گروه چطور باشه صبر جان بهتره ؟؟ منظورم اینه هر کی رکورد خوبی زد بزاره تو HWbot یا چون اویل کاره بهتره ترتیب ثیت رکورد بین اعضا مشخص باشه و طبق یک ترتیب از قبل مشخص شده اقدام به ثبت رکورد کنیم و ثبتش کنیم ؟ از اونجایی که ترجیح میدم شروعمون بی نقص باشه گفتم استراتژی ثبت رکوردها رو اول مشخص کنیم ^^

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

انجمن hwbot هم افتتاح شد و اين بخش رو فقط مديران و همكاران انجمن و كاربران عضو تيم ميتونن ببين و از اين پس مي تونيم روي اين بخش كار كنيم

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?/forum/159-%D8%AA%DB%8C%D9%85-hwbot/

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت عزیزان

شروع به کار تیم تبریک میگم همینطور مستحضر هستید سالار جان دیشب یک رکورد خوب ثبت کردند البته خوبتر هم میشد باشه ولی از طرف CPU محدود هستند به هرحال خسته نباشید بهشون میگم اورکلاک کارت گرافیکشون عالی بود منتظر بقیه تست ها هستیم ;)

فعلا با هیمن CPU کلیه تست هارو بگیرید وقت برای بهتر کردن نتیجه هست

دوستان و عزیزان دیگه هم کم کم کارشون شروع کنند که از هفته دیگه شروع کنیم به عضو گیری در سطح انجمن با ارزوی موفقیت برای تک تک عزیزان

قابل توجه دوستان عزیزان خصوصا سالار جان

تیم ها اورکلاک نماینده ایران در مسابقات جهانی MSI MOA 2001 روز گذشته و امروز در سه آیتم دو تست گرافیکی و یک تست CPU به رقابت پرداختند که حاصل این تلاش کسب مقام دهم برای کشور عزیزمون ایران هست

این موفقیت به همه اورکلاکر های ایرانی تبریک عرض میکنم

یکی از دلایل ناکامی دوستان در تست پردازنده این بود که اگرچه ضریب پردازنده محدودشده بود به 50x اماپردازنده ای که دست دوستان ما بود توانایی اورکلاک بیس کلاک به میزان 1مگاهرتر هم نداشت در حالی که نفر اول تا 108 بیس کلاک زده بود یعنی فرکانس 50x108=5400mhz

در هرصورت این مسابقه در سه تست یعنی Superpi &3Dmark11&3Dmark03 برگذار شد بچه های ما (علی و پژمان عزیر) در تست های گرافیک خوش درخشیدند.

امیدوارم در سال های آتی شاهد حضور تیم لیون کامیپوتر در مسابقات جهانی باشیم @};-

ویرایش شده توسط Ultra Extreme
لینک به دیدگاه

درود صابر جان

از تمام راهنماييهات ممنونم و اول از همه به تيم ايرانيمون تبريك ميگم و اميدوارم كه بهتر از اينها ادامه بدن .

صابر جان يه سيستم p67 B3 asus و يه دونه 2500K الان در اختيار پوريا جان هستش و امشب يه تست خوب ديگه اي هم سعي ميكنن بزنن . @};-

در كل صابر جان من ميخوام ليون يك تيم باشه و كاملا به هم كمك كنن . و بنده به تيم خيلي اعتقاد دارم تا كارهاي انفرادي . من همه جوره پشت اين تيم هستم . و در حد توانم خدمت ميكنم

سالار جان هم با كمك شما يه تست بسيار خوب براي شروع ردن كه بسيار بهم روحيه داد ;)

لینک به دیدگاه

یک موضوع رو باید در نظر بگیریم که خیلی علنی نباید سخت افزار رو به اشتراک بزاریم مثالا سی پی یو و مادربورد نباید عین هم باشه. و موضوع دیگه اول کار بهتره روی قطعاتی که امتیاز بالا دارن سرمایه گذاری کینم

لینک به دیدگاه

ممنون از تذکر شما

حتما همینطور خواهد بوداما طبق قوانین HWBOT اشتراک گذاری پردازنده و مادربورد در تست های گرافیکی مجاز هست (خصوصا در اورکلاک پارتی ها) و همینجا از طرف سایر دوستان رسما اعلام میکنم که تیم لیون کاملا به قوانین HWbot پایبند هست.به امید خدا پس از ثبت رکورد های تیم مدیریتی از ابتدای هفته اینده دوستان می توانند برای ثبت نام در تیم اقدام کنند و متعاقباً در این بخش زیر مجموعه های به منظور راهنمایی و حل مشکلات پیش رو ایجاد خواهد شد.

هدف جناب حسینی از ایجاد این تیم حمایت از اورکلاکر های ایرانی وپیشرفت دانش اورکلاک در بین کاربران است زیار راهی که ایشون در پیش گرفتند امتیازو یا سودی برایشان بدنبال نخواهد داشت

با تشکر @};-

ویرایش شده توسط Ultra Extreme
لینک به دیدگاه

ممنون از توضیحی که دادی صابر جان . تجربیات گرانبهای شما بدون شک در پیشرفت تیم نقش به سزایی خواهد داشت.

از لطف دوستانه هم ممنون و من تمام تلاشم رو میکنم که رکوردهای بهتری هم بزنم. البته رکورد 5850 رو بدون شک بهبود خواهم داد. این کارت خیلی خوب رو کولر استاک اور شد و اگر محدودیت معماری 1090 نبود امتیاز بهتری میگرفت. انشالله بعدا به لطف خدا دواره تست میزنیم و نتیجه بهتری میگیرم.

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

درود بر ابر اوركلاكرهاي تيم

دوستان ممنون ميشم كه ركودي اگر داريد و يا عكسي و توضحاتي اگر داريد در تاپيك زير براي عموم بگذاريد تا اونها هم متوجه فعاليت شما عزيزان بشن .

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?/topic/6832-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AA%D9%8A%D9%85-%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%83%D9%84%D8%A7%D9%83-%D9%84%D9%8A%D9%88%D9%86-%D8%AF%D8%B1-hwbot/page__pid__71094#entry71094

لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...