رفتن به مطلب

تورو خدا بخونید دارم نابود میشم !

Mehdi.N1
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من فلشم رو دادم برام آهنگ بریزن اما نمیدونستم روش عکسای خانوادگیم هم هست آیا نرم افزاری هست بشه فهمید اطلاعات کپی شده یا خیر؟! لطفا جواب بدید دارم از فکر زیاد میمیرم

فرستاده شده از SM-N9005ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

درود نه نمیشه فهمید. مگه به غریبه دادین؟ توکل به خدا کنین که کپی نمیکنه ایشالا.

لینک به دیدگاه

سلام به خدمات کامپیوتریا دادین یا به دوست و آشنا ؟؟؟

لینک به دیدگاه

نه نمی شه، مدت زیادی دستش بوده؟

بعضی جاها که سرشون شلوغه معمولا محتویات داخل هارد و فلش رو نگاه نمی کنن

جاهایی هم که وقت آزاد داشته باشن .........

اما گذشت اون دوره ای که پخش عکس تو اینترنت یه تهدید حساب می شد

الان مردم خودشون عکس های واقعا ناجور رو تو اینستا و تلگرام می ذارن

یعنی دیگه چیزی نیست که طرف ذوق کنه، به قولی انقدر هست که همه چشم و دل سیر شدن

لینک به دیدگاه

سلام به خدمات کامپیوتریا دادین یا به دوست و آشنا ؟؟؟

به خدماتيا [emoji20]

Sent from my iPhone using Tapatalk
لینک به دیدگاه

درود نه نمیشه فهمید. مگه به غریبه دادین؟ توکل به خدا کنین که کپی نمیکنه ایشالا.

آره غريبه بود[emoji20]

لینک به دیدگاه

عزیز بعیده بشه .

اما یه مورد بگم تا شاید یکم فکر و خیالت کمتر بشه . شاید 20 سال پیش این اتفاق برای کسی میوفتاد دیگه چیزی در حد بی آبرو شدن بود اما الان دیگه اینطور نیست . الان با وجود گوشی های دوربین دار که کیفیتی به مراتب بهتر از اکثر دوربینای 20 سال قبل دارن و عروسی هایی که در تالارها برگزار میشه و معمولا خانوما لباس مجلسی و بازی میپوشن دیگه انقدر فیلم وجود داره که کمتر کسی رو این موارد حساس هستن . جامعه داره به سمتی میره که دیگه این موارد یه چیزی عادی هست . خلاصه فکر خیال الکی نگن . اما اگه خیلی حساسی در این موارد می تونی خیلی محترمانه و دوستانه بری همونجا  و بگی تو فلشم عکسای خانوادگی بود . فلش رو به غیر خودتون به کسی که ندادید که ؟ میگه نه . میگی حقیقتش اومدم خیالم راحت بشه که فلش دست کسی نیوفتاده باشه خدای نکرده اگه مثلا به کسی داده شده بود بدونم کی هست که اگه خدای  نکرده موردی پیش اومد و خواستم به صورت قانونی شکایت کنم (یا به صورت غیر قانونی (اینو با خنده بگو)) اطلاعات کافی داشته باشم . خیلی محترمانه هم خداحافظی کن . اگه کپی هم کرده باشه انقدر میترسه که کاری نمی کنه چون می دونه شما می دونی و هیچ وقت این ریسک رو قبول نمی کنه که بخواد یه نفر رو دشمن خونی خودش کنه . معمولا محترامانه و مودبانه ترسوندن خیلی خوب جواب میده .

لینک به دیدگاه

نه نمی شه، مدت زیادی دستش بوده؟
بعضی جاها که سرشون شلوغه معمولا محتویات داخل هارد و فلش رو نگاه نمی کنن
جاهایی هم که وقت آزاد داشته باشن .........

اما گذشت اون دوره ای که پخش عکس تو اینترنت یه تهدید حساب می شد
الان مردم خودشون عکس های واقعا ناجور رو تو اینستا و تلگرام می ذارن
یعنی دیگه چیزی نیست که طرف ذوق کنه، به قولی انقدر هست که همه چشم و دل سیر شدن

داداش يه برنامه هست به اسم Gfi endpoint security 2011 تو نت سرچ كردم ديدم نوشته با اين ميشه پيدا كرد شما ميدونيد اين برنامه چجوري كار ميكنه !؟

لینک به دیدگاه

عزیز بعیده بشه .
اما یه مورد بگم تا شاید یکم فکر و خیالت کمتر بشه . شاید 20 سال پیش این اتفاق برای کسی میوفتاد دیگه چیزی در حد بی آبرو شدن بود اما الان دیگه اینطور نیست . الان با وجود گوشی های دوربین دار که کیفیتی به مراتب بهتر از اکثر دوربینای 20 سال قبل دارن و عروسی هایی که در تالارها برگزار میشه و معمولا خانوما لباس مجلسی و بازی میپوشن دیگه انقدر فیلم وجود داره که کمتر کسی رو این موارد حساس هستن . جامعه داره به سمتی میره که دیگه این موارد یه چیزی عادی هست . خلاصه فکر خیال الکی نگن . اما اگه خیلی حساسی در این موارد می تونی خیلی محترمانه و دوستانه بری همونجا  و بگی تو فلشم عکسای خانوادگی بود . فلش رو به غیر خودتون به کسی که ندادید که ؟ میگه نه . میگی حقیقتش اومدم خیالم راحت بشه که فلش دست کسی نیوفتاده باشه خدای نکرده اگه مثلا به کسی داده شده بود بدونم کی هست که اگه خدای  نکرده موردی پیش اومد و خواستم به صورت قانونی شکایت کنم (یا به صورت غیر قانونی (اینو با خنده بگو)) اطلاعات کافی داشته باشم . خیلی محترمانه هم خداحافظی کن . اگه کپی هم کرده باشه انقدر میترسه که کاری نمی کنه چون می دونه شما می دونی و هیچ وقت این ریسک رو قبول نمی کنه که بخواد یه نفر رو دشمن خونی خودش کنه . معمولا محترامانه و مودبانه ترسوندن خیلی خوب جواب میده .

داداش دمت گرم ممنونم ازت كمي فكر كردم ديدم آره درست ميگي[emoji173]️

لینک به دیدگاه

عزیز بعیده بشه .

و بازم ممنون كه وقت گزاشتي [emoji173]️

لینک به دیدگاه

مثل نظر دوستان بنظرم بیخیال باش و فکر خودتو درگیر نکن اما اینو بعنوان تجربه نگه دار.واینکه میدونی به کی دادی و جای ثابت داره  اون طرف  و اگه یه درصد مشکل کوچیکی هم پیش اومد بصورت قانونی قابل پیگیریه.

لینک به دیدگاه

نه نمیشه فهمید ولی دقیقا همین صحبتی که دوستمون کرد. الان که همه اینسا و ... هست چشم و دل ملت پر شده.

نگران نباش.

لینک به دیدگاه

به نظرم طرف بیکار نیس بشینه پخش کنه چون دیگه چیزی که زیاده عکس خانوادگی چیزی هم که گیرش نمیاد پدر کشتگی هم باهات نداره که. نهایتش بشینه خودش نگاه کنه که واقعا نمیدونم چی بگم.

لینک به دیدگاه

به نظرم طرف بیکار نیس بشینه پخش کنه چون دیگه چیزی که زیاده عکس خانوادگی چیزی هم که گیرش نمیاد پدر کشتگی هم باهات نداره که. نهایتش بشینه خودش نگاه کنه که واقعا نمیدونم چی بگم.

من از همين دارم زجر ميكشم متاسفانه[emoji20]

لینک به دیدگاه

خواهش می کنم . قانون کاملا حمایت می کنه از این موارد . اما پیش گیری بهترین کاره . همون کاری که گفتم بکن . با این کار محترمانه این مفهوم رو می رسونی که می دونم فلشم رو وقتی عکسای خانوادگی توش بود بهتون دادم اگه مشکلی پیش بیاد میام سراغتون . ? همه می دونن کسی در مورد آبروی خودش با کسی شوخی نداره و پاش بیوفته خیلی کارها از دستش بر میاد و پخش کردن عکس هم سودی نداره پس یکم عقل داشته باشه کاری نمی کنه . تازه طرف عوضی باشه میگم . وگرنه از هر 100 نفر شاید 1 نفر در حدی عوضی باشه بخواد با آبروی کسی بازی کنه که با این کار اون ینفر رو هم می ترسونی و کاملا خیالت راحت میشه.

ضمنا کلا حساسیت الکی در مورد این موارد نداشته باش . انقدر ملت بدبختی دارن کی حوصله داره بیاد عکسایی یه دختری که حجابش کامل نیست نگاه کنه بیخیال .

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

خدماتیه همچین ریسکی نمیکنه چون میدونی بهش دادی کسب و کارش میره رو هوا. خیالت راحت

لینک به دیدگاه

90% افرا این دوره زمونه اهمیتی به  عکس خانوادگی کسی نمیدن چون دیگه الان اینستا هست که خودتون بهتر میدونید ، برای کار دیگه ای هم چیز شکن هست  هست  ، انشالله که  هیچی نمیشه.

اخه طرف نیاز نداره به عکس های خانواده ی کسی حتی نگاه بندازه (مگر این که مریض روانی باشه)

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

دوستان همگي دمتون گرم كم كم دارم آروم ميشم گويا من مسئله رو جدي گرفتم حالا كه دارم فكر ميكنم ميبينم درست ميگيد ممنونم ازتون[emoji6]

لینک به دیدگاه

یه نکته:

الان بیشتر خدماتی ها از ترس ویروس هم که شده نمیان فلش رو باز کنن

مستقیم فایل ها یا فولدرهای خودشون رو Send To میکنن...

البته اگه جای شناخته شده ای هست این احتمال نزدیک به صفره...

در ضمن، تایمی که اونجا بودین

و نگاه های اون شخص پشت میز هم میتونه شما رو آگاه کنه که آیا به یک عکس یا فیلم داشته نگاه میکرده یا کپی میکرده یا خیر

برای کپی شدن احتمالی که گفتم نزدیک به صفره (طرح رنگ رخساره اش عیان میشه و حالتی رو داره که شما تقریبا متوجه میشین اگه یخورده زبان بدن بلد باشین )

لینک به دیدگاه

افراد بیکار و بی پول بیشتر با آی پی های ناشناخته یا یه اکانت فیک داخل یه شبکه اجتماعی   اگر این عکس ها گیرشون بیفته  ممکن هست دنبال سوء استفاده باشن ولی یه کافی نت خدماتی  حتی اگر فرض کنیم طرف بیمار هم باشه  هیچ وقت با اعتبار خودش بازی نمی کنه و تجارت خودش رو به درد سر نمی اندازه چون به ریسکش نمی ارزه...اصولا حفظ اطلاعات و حریم شخصی مشتری بخشی از تعهدات هر تجارتی  هست...

ویرایش شده توسط nasir1367
لینک به دیدگاه

سلام داداش

عکس هاتون تویه  فولدر بودن یا نه ؟

به قول دوستان الان دیگه شبکه های اجتماعی  کاری کردن که ملت چشم و دل سیر شدن ، بد به دلت راه نده ان شاء الله که ندیده. ولی یه توصیه دارم اینکه دو تا فلش بخر یکی رو بزار واسه فایلایه شخصیت و ... یکی دیگه رو هم روش آهنگ بریز و بزار تو ماشین که اگه گم هم شد مسئله ای نباشه.

لینک به دیدگاه

سلام داداش
عکس هاتون تویه  فولدر بودن یا نه ؟
به قول دوستان الان دیگه شبکه های اجتماعی  کاری کردن که ملت چشم و دل سیر شدن ، بد به دلت راه نده ان شاء الله که ندیده. ولی یه توصیه دارم اینکه دو تا فلش بخر یکی رو بزار واسه فایلایه شخصیت و ... یکی دیگه رو هم روش آهنگ بریز و بزار تو ماشین که اگه گم هم شد مسئله ای نباشه.

سلام داداش ممنون که وقت گذاشتی عکس ها داخل 1 فولدر نبودن به فکر اینم یه هارد 2 ترا بخرم مخصوص این کار درس عبرت شد خلاصه

لینک به دیدگاه

افراد بیکار و بی پول بیشتر با آی پی های ناشناخته یا یه اکانت فیک داخل یه شبکه اجتماعی   اگر این عکس ها گیرشون بیفته  ممکن هست دنبال سوء استفاده باشن ولی یه کافی نت خدماتی  حتی اگر فرض کنیم طرف بیمار هم باشه  هیچ وقت با اعتبار خودش بازی نمی کنه و تجارت خودش رو به درد سر نمی اندازه چون به ریسکش نمی ارزه...اصولا حفظ اطلاعات و حریم شخصی مشتری بخشی از تعهدات هر تجارتی  هست...

سلام داداش ممنون که وقت گذاشتی حرف شما کاملا درسته با توجه به عرائض شما و دوستان احتمال اینکه سوء استفاده بشه خیلی خیلی کمه ممنون از حمایتتون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...