رفتن به مطلب

خريدار i7 990x سوكت 1366

iROG
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان لطفاً اگر سراغ داريد و يا قصد فروش داريد، بگيد چون دربدر دنبالشم، قيمت هم با هم توافق ميكنيم

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

متاسفانه i7 990 رو ندارم ولی اگه به درد کارتون بخوره  core i7 960  سوکت 1366 با فرکانس مرجع 3.2 رو دارم که تا همین شش ماه پیش روی سیستم خودم بوده و کاملأ سالم هست

لینک به دیدگاه

در در 1395/09/10, 07:23:43، iROG گفته است :

سلام دوستان لطفاً اگر سراغ داريد و يا قصد فروش داريد، بگيد چون دربدر دنبالشم، قيمت هم با هم توافق ميكنيم

سلام دوست گرامی،
با اجازه مدیریت اگر اشکال نداره آدرس سایت دیوار رو میزارم ، چون چند وقت پیش نگاه می کردم اینو دیدم :
https://divar.ir/v/کامپیوتر-قدرتمند-١٢-هسته-ای/Nu-VEX4nf/
گفتم شاید به کارتون بیاد

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، saeedx گفته است :

سلام دوست عزیز

متاسفانه i7 990 رو ندارم ولی اگه به درد کارتون بخوره  core i7 960  سوکت 1366 با فرکانس مرجع 3.2 رو دارم که تا همین شش ماه پیش روی سیستم خودم بوده و کاملأ سالم هست

ممنون از پيشنهادتون. زياد تفاوتي با i7 950 خودم نميكنه. اميدوارم پيدا كنم مدل مورد نظرمو، بازم ممنون كه وقت گذاشتين.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، af.1024 گفته است :

سلام یه پردازنده زئون با همین سوکت دارم.

ممنون مدل هاي زنون مد نظرم نيست. لطف كرديد كه وقت گذاشتين

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

سلام دوست گرامی،
با اجازه مدیریت اگر اشکال نداره آدرس سایت دیوار رو میزارم ، چون چند وقت پیش نگاه می کردم اینو دیدم :
https://divar.ir/v/کامپیوتر-قدرتمند-١٢-هسته-ای/Nu-VEX4nf/
گفتم شاید به کارتون بیاد

ممنونم ازت دوست عزيز. خيلي محبت كردين كه پيگيري كردين و ممنون از اين كه منم مظلع كردين، تماس گرفتم و ايشون سيستم كاملشونو ميفروشن. باز هم تشكر

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، iROG گفته است :

ممنونم ازت دوست عزيز. خيلي محبت كردين كه پيگيري كردين و ممنون از اين كه منم مظلع كردين، تماس گرفتم و ايشون سيستم كاملشونو ميفروشن. باز هم تشكر

خواهش می کنم دوست گرامی ،وظیفس

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...