رفتن به مطلب

دعوت از کاربران لیون کامپیوتر : جمعه 26 آذر ماه + مسابقه اسمبلینگ فقط برای کاربران لیون کامپیوتر

Recommended Posts

دوستان یه چیز دیگه هم بود

تسکو یه هدست جدید آورده به اسم Tsco TH5158 Gaming

123132.jpg

که در اصل این هدست هست

Pentagonz Limulus

7.1

دوره گوشی

من رو گوشم گذاشتم از Steelseries Sibria 200 راحت تر بود.

قیمت 125

لینک به دیدگاه

• ارسال 75
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 1 ساعت قبل، raha4 گفته است :

با سلام

دوستان ما یک گروه دانشجویی هستیم در حال بررسی حافظه های SSD به عنوان نسل جدید هارد. خیلی خوشحال می شیم اگر به پرسشنامه ما پاسخ بدید. متشکرم. http://harddisk.porseshnameonline.com

سلام پاسخ داداه شد بلکه کمکی هر چند کوچک کرده باشم

لینک به دیدگاه

راستی الان یادم امد

گرین یه اسپیکر جدید هم به نمایش گذاشته بود ، 5.1 بود  ، کیفیت صدا واقعا عالی ، اپیکرش هم یه LED RGB داشت  توان کلیش هم 150W بود.

قیمت حدودیش هم به گفته خودشون 250 تومن خواهد بود.

لینک به دیدگاه

امسال پربار بود امیدوارم همینطور الکامپ پیشرفت کنه شلوغ و پرهیجان

ثبت نام کردیم برای کل کل اسمبل :دی B|  اما قرعه کشی به اسمم نخورد چقدرم با ln2 شیطنت کردیم xD یه بنده خدایی از اول الکامپ فقط داشت ln2 میخورد O.o

آقای حسینی هم قربونش برم مثل همیشه پر انرژی و فعال مسابقه رو چرخوندن و باید بگم رکورد 8:19 آقا مهیار تو حلقم :o

(فقط چرا جناب حسینی تلگرام و تماس جواب نمیده خدا داند :| ) سه روزه یه کاری با مدیریت لیون دارم رو در رو یادم میره بگم! موندم چه کنم! میبینید چقدر باهوشم... :|

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ATER گفته است :

راستی الان یادم امد

گرین یه اسپیکر جدید هم به نمایش گذاشته بود ، 5.1 بود  ، کیفیت صدا واقعا عالی ، اپیکرش هم یه LED RGB داشت  توان کلیش هم 150W بود.

قیمت حدودیش هم به گفته خودشون 250 تومن خواهد بود.

صداش خوب بود ولی عالی نبود

بجای آمپ کلاس D کلاس AB بزارن صدای بیس تکان دهنده ای به اجرا میزاره و کیفیت میره رو دست لاجیتک!! که شاید هزینه کلی اسپیکر رو افزایش بده!!!

البته هنوز جای کار داره و مدل نهایی نیست هنوز

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Trevor گفته است :

صداش خوب بود ولی عالی نبود

بجای آمپ کلاس D کلاس AB بزارن صدای بیس تکان دهنده ای به اجرا میزاره و کیفیت میره رو دست لاجیتک!! که شاید هزینه کلی اسپیکر رو افزایش بده!!!

البته هنوز جای کار داره و مدل نهایی نیست هنوز

نسبت به قیمتش عالی بود همین رو از برند های معروف بدن بیرون با همین کیفیت زیر 600 نیست.

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، ATER گفته است :

نسبت به قیمتش عالی بود همین رو از برند های معروف بدن بیرون با همین کیفیت زیر 600 نیست.

درسته

این مدل صداش از همه جای سالن 38 نمایشگاه قابل شنیدن بود یعنی قدرت عالی نسبت به قیمت داره

در مورد کلاس کاری آمپ یه نکته هایی هست

چند نوع کلاس کاری مرسوم داریم (A - B - AB -H -D)

بهترین کلاس کاری و با کیفیت ترین(و طبیعیترین صدا) و پرمصرف ترین از لحاظ انرژی مصرفی دستگاه کلاس A هست و موج خروجی به شکل سینوس مثبت و منفی هست (دستگاه های ترانزیستوری دهه 80 از این کلاسن) کیفیت بالا ولی تولید حرارت و مصرف هم بالا که اگر با امپ دیجیتال مقایسه بشه برق رو وحشتناک میخوره اما کلاس دیجیتال کاملا ریلکس و کم مصرف پیش میره

amp28.gif?x98918

کلاس B که موج سینوس مثبت داره (دیافراگم بیرون میاد ولی تمایلی به داخل نداره) و کلاس AB تلفیقی از جفتش هست موج مثبت و منفی هست اما سمت منفی کمی قله کوتاه تری داره

کلاس H اصلاح شده AB و A هست که مصرف به واسطه دو منبع تغذیه بصورت موازی بهینه میشه

کلاس D دیجیتال هست و روش کاری اون 0 و 1 هست نه موج سینوس! یعنی سیگنال یا روشنه یا خاموش و شکل موج خروجی اینه:

03230.png

خب مزیت کلاس دیجیتال مصرف فوق العاده کم و خروجی قوی هست و در آمپلی خودرو به وفور استفاده میشه پس بخاطر مصرف کم هزینه اضافی روی تغذیه نداریم و قیمت معقوله اینجا به گرین باید گفت دمت گرم حرکت خفنی زدی و قسمت کم بودجه رو خیلی راضی نگه میداری با این کار! به گفته مسئول غرفه زیر 300 تموم میشه این کالا. خیلیا میخرن و ارزش داره بخری چون مفته

حالا عیب این کلاس اینه صدا باکیفیته اما خیلی طبیعی جلوه نمیکنه و اگر گرین مدلی تحت کلاس AB  ارایه کنه رده بودجه متوسط به بالا (500 تا 800) رو کاملا به دست میگیره و جای لاجیتک یه رقیب سرسخت خواهیم داشت با یک سیستم 5.1 های فای!!!

لینک به دیدگاه

در در 1395/09/25, 18:09:12، ATER گفته است :

من همین الان برگشتم ، خبات عزیز هم توی نمایش گاه دیدم

مسابقه هم بود ، به هر دوره مسابقه بین دو نفر هرکی که سریع تر بود بهش یه  پاور 530 گرین میدادن.

من هم شرکت کردم ، اما از شانس بد من خوردم به سریع ترین فرد مسابقه که رکورد رو شکست! 

ایشون 2 تا پاور گرفت من هیچی ?

اما یه خبر خیلی خوب

شرکت سیاره سبز (گرین) زده تو کار وارد کردن محصولا Msi اول از همه هم بورد و گرافیک وارد میکنه و گفته تا 10 روز دیگه توی بازار موجود میشه.

مادربورد Msi Z270 Gaming M5 هم گذاشته بودن ولی خیلی مخفیانه !!!  کاملا سیاه بود ، همراه با کارو. 

خیلی راحت میتونم بگم زیبا ترین مادربوردی بود که توی کل زندگیم دیدم

البته این بورد هنوز معرفی نشده ولی اول Jan ازش رو نمایی میشه و دو ماه  بعد هم تو ایران موجود میشه.

در کل همه چیز خوب بود ، فقط کرایه ماشین زیاد بود ، یه رفت و برگشت با تاکسی خطی 25 تومن ?

-----

پ.ن

بنده با ایشون مسابقه دادم

واقعا سریع بستن ، فکر نکنم کسی بتونه رکورد ایشون رو بشکنه

photo_2016-12-15_18-12-13.jpg

درود محمد حسن گلللللل

واقعا خیلی کمکمون کردی و اینکه اومدی کلی خوشحالمون کردی عزیزم .

تو هم تلاشت رو کردی و به قول خودت خوردی به سریعترین شخص مسابقه ولی رکوردش رو با اختلاف 3 ثانیه زدن امروز محمد حسن گل

در 2 ساعت قبل، Trevor گفته است :

امسال پربار بود امیدوارم همینطور الکامپ پیشرفت کنه شلوغ و پرهیجان

ثبت نام کردیم برای کل کل اسمبل :دی B|  اما قرعه کشی به اسمم نخورد چقدرم با ln2 شیطنت کردیم xD یه بنده خدایی از اول الکامپ فقط داشت ln2 میخورد O.o

آقای حسینی هم قربونش برم مثل همیشه پر انرژی و فعال مسابقه رو چرخوندن و باید بگم رکورد 8:19 آقا مهیار تو حلقم :o

(فقط چرا جناب حسینی تلگرام و تماس جواب نمیده خدا داند :| ) سه روزه یه کاری با مدیریت لیون دارم رو در رو یادم میره بگم! موندم چه کنم! میبینید چقدر باهوشم... :|

سلام دوست عزیزم

واقعا منو ببخش حساب دستم بند بود و تمام تلاشم رو کردم که در غرفه باشم که اگر دوستانی مثل شما اومدن ببینمشون و خودت دیدی با تمام وجودم در کنارتون بودم و حس بی نظیری با حضورتون داشتم .

مطلبت رو برام پیغام کن حتما و یه فرصت بابت پاسخگویی بهم بده . حتما پاسخ میدم

----------------------------------------------------------------------------

اما سایر دوستانی که زحمت کشیدن از اقصی نقاط کشور اومدن برای نمایشگاه و به غرفه لیون هم تشریف آوردن بابت تمامممممممممم کم و کساتی عذر خواهی منو بپذیرن و بهتون یک قول مردونه میدم که این مسابقه رو بسیار بهتر از این با ساپورت از شما عزیزان برگذار کنیم و ادامه بدیم و حداقل جبرانی باشه بابت وجود این کم و کاستیها

فردا کسانیکه از شهرهای دیگه میان این کد رو به بنده بگن " لیون 1383 " ( تاریخ تولد لیون کامپیوتر ) تا بتونیم شرایط قرعه کشی رو براشون راحتتر کنیم

باز هم میگم دم همتون گرم و ممنونم از حضور و وجودتون

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

سلام دوست عزیزم

واقعا منو ببخش حساب دستم بند بود و تمام تلاشم رو کردم که در غرفه باشم که اگر دوستانی مثل شما اومدن ببینمشون و خودت دیدی با تمام وجودم در کنارتون بودم و حس بی نظیری با حضورتون داشتم .

مطلبت رو برام پیغام کن حتما و یه فرصت بابت پاسخگویی بهم بده . حتما پاسخ میدم ?

سلام

امروز واقعا بهم خوش گذشت اونقدری که امروز بهم انرژی داد  باعث شد موردی که چند روزه ذهنمو درگیر کرده به کل از یادم بره و یه خاطره خوش بشه تا وقتی زنده ام و این جو صمیمی امیدوارم همیشه پایدار و برقرار باشه. همایش اورکلاک چند سال قبل هم خیلی بد دپرس و بی حال بودم اما حضور شما و دوستان فروم دلگرمی شد و انرژی گرفتم و اون وضع ناجور خیلی زود تموم شد. :x

مطلب رو هم به صورت پیغام در میون میزارم باهاتون متشکر

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Trevor گفته است :

سلام

امروز واقعا بهم خوش گذشت اونقدری که امروز بهم انرژی داد  باعث شد موردی که چند روزه ذهنمو درگیر کرده به کل از یادم بره و یه خاطره خوش بشه تا وقتی زنده ام و این جو صمیمی امیدوارم همیشه پایدار و برقرار باشه. همایش اورکلاک چند سال قبل هم خیلی بد دپرس و بی حال بودم اما حضور شما و دوستان فروم دلگرمی شد و انرژی گرفتم و اون وضع ناجور خیلی زود تموم شد. :x

مطلب رو هم به صورت پیغام در میون میزارم باهاتون متشکر

حتما حرفتو  بهم بزن .

احساست برام خیلی مهمه و مطمئننا اگر ناراحتی داری بهم بگی فکرت اسوده میشه و یه جای کوچولو هم توی قلبت به ما میدی

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

درود محمد حسن گلللللل

واقعا خیلی کمکمون کردی و اینکه اومدی کلی خوشحالمون کردی عزیزم .

تو هم تلاشت رو کردی و به قول خودت خوردی به سریعترین شخص مسابقه ? ولی رکوردش رو با اختلاف 3 ثانیه زدن امروز محمد حسن گل

سلام

خواهش میکنم ، هر جا تیم لیون باشه خوشحال میشم گوشه ای از کار رو بگیرم و کمک کنم

امسال از پارسال خیلی بیشتر خوش گذشت.

لینک به دیدگاه

هرچی آرزوی خوبه مال تهرانیا...

هر چی دلتنگیه واسه شهرستانیا...

یه سفر کاری داشتم و هر کاری کردم که بتونم با این الکامپه لامصب مچ بشه ، نشد که نشد .... افسوس....

متاسفانه هزینه رفت و آمد سنگینه و چند بار رفت و آمد کردن کلی هزینه بره و برای ما شهرستانیها سخته...

اینو پارسالم گفتم و امسالم میگم که بچه های تهران و اطراف سعی کنید از این فرصتها بخوبی استفاده کنید و از دستشون ندید................... حیفن واقعا حیف!!!B|

جناب حسینی خیلی گلی ، البته همه بر و بچه های لیون کامپیوتر و واقعا افسوس میخورم که نمیتونم در کنارتون باشم..................اشکم در اومد

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

یه سفر کاری داشتم و هر کاری کردم که بتونم با این الکامپه لامصب مچ بشه ، نشد که نشد .... افسوس....?

متاسفانه هزینه رفت و آمد سنگینه و چند بار رفت و آمد کردن کلی هزینه بره و برای ما شهرستانیها سخته...?

اینو پارسالم گفتم و امسالم میگم که بچه های تهران و اطراف سعی کنید از این فرصتها بخوبی استفاده کنید و از دستشون ندید................... حیفن واقعا حیف!!!B|

جناب حسینی خیلی گلی ، البته همه بر و بچه های لیون کامپیوتر و واقعا افسوس میخورم که نمیتونم در کنارتون باشم..................اشکم در اومد?

داداش داغ مارو تازه کردی

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

یه سفر کاری داشتم و هر کاری کردم که بتونم با این الکامپه لامصب مچ بشه ، نشد که نشد .... افسوس....?

متاسفانه هزینه رفت و آمد سنگینه و چند بار رفت و آمد کردن کلی هزینه بره و برای ما شهرستانیها سخته...?

جناب حسینی خیلی گلی ، البته همه بر و بچه های لیون کامپیوتر و واقعا افسوس میخورم که نمیتونم در کنارتون باشم..................اشکم در اومد?

در 7 ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

داداش داغ مارو تازه کردی?

سلام دوستای من ، دوستای پر مهر من 

من هم اهل تهران نیستم 

ولی هر چیزی رو به موقع میشه ایجاد کرد 

امروز و فردا وقت هستش که خودتون رو برسونید 

لیون کامپیوتر هزینه رفت و برگشت شما دو نفر رو با اتوبوس و قطار و یک روز نهار و شام رو تقدمیتون میکنه 

پس تصمیمتون رو بگیرید 

لینک به دیدگاه

از این سوپرایز هاتون خوشم میاد آقای حسینی

دمتون گرم 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

من هم اهل تهران نیستم 

لیون کامپیوتر هزینه رفت و برگشت شما دو نفر رو با اتوبوس و قطار و یک روز نهار و شام رو تقدمیتون میکنه 

پس تصمیمتون رو بگیرید ?

جناب حسینی واقعا لطف دارید و من هم به شخصه از شما ممنونم؛ اینها همه نشون از دست و دلبازیه شماست . ولی متاسفانه مادرم اجاه ندادن . ولی همیشه این عملِ زیبا و خوبِ شما رو در ذهنم ثبت خواهم نمود . واقعا لیون بهترینه?

ویرایش شده توسط Daniel110
لینک به دیدگاه

جناب حسینی عزیز مشتاق دیدار

پیام خصوصی دادم چندین روزه و ...

سپاس

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

جناب حسینی واقعا لطف دارید و من هم به شخصه از شما ممنونم؛ اینها همه نشون از دست و دلبازیه شماست . ولی متاسفانه مادرم اجاه ندادن . ولی همیشه این عملِ زیبا و خوبِ شما رو در ذهنم ثبت خواهم نمود . واقعا لیون بهترینه?

خواهش میکنم دانیال جان کاری که بتونیم انجام میدیم .

هر کجا که هستی پیروز باشی

در 11 ساعت قبل، mahdi_ys گفته است :

از این سوپرایز هاتون خوشم میاد آقای حسینی

دمتون گرم ?

خودمون هم خوشمون میاد و لذت میبریم

در 9 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

جناب حسینی عزیز مشتاق دیدار

پیام خصوصی دادم چندین روزه و ...

سپاس

پاسخ دادم مرد بزرگ

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

بله درسته داداش با هزینه های که الان هست نمیشه من آخرین باری که تهران بود 10 یا 11 سالم بود دیگه نتونستم بیامحتی ماسبقه الکامپ های قبلم نبودم تو هیچ نمایشگاه یا مسابقه ای هم  نبودم ولی قرار نیست بشیم غصه بخورم که چرا نبود همیشه یادتون باشه هر چی که گذشت گذشت به فکر آینده باشید و هر روزتون بهتر از روز قبلیتون باشه نه بدترولی یک چیزو سعی کردم رعایت کنم هیچ وقت از تکنولوژی روز دنیا عقب نباشید از کل جهان با خبر باشید به قولی از بابت همه چیز بروز باشید وگرنه عقبید

به قول دوستمون بچه های اطراف استفاده کنند ازش واقعا حیفه دیگه پیش نمیاد مخصوصا در کنار جناب حسینی و بقیه باشی?

با این حال به همه خوش بگذر

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

به خاطر امتحان های دانشگاه نشد که برسیم به روز جمعه

اما اگ میشد .... اما میــــــشدااا )))

انشالله فردا الکامپ حضور به عمل میاریم ¬¬¬¬:D

لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه دوستان و علی الخصوص آ قای حسینی عزیز

انصافا غرفه گیرین خیلی خوب بود. از همه بهتر این بود که من برنده شدم.

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

من هم اهل تهران نیستم 

پس تصمیمتون رو بگیرید ?

خیلی  گلی جناب حسینی شرمندمون کردی واقعا...

اگه زودتر این پستتون رو دیده بودم هر طور شده بود خودم رو میرسوندم البته نه با هزینه و زحمت افتادن شما بلکه با هزینه خودم و به خاطر لطف و محبت شما ولی حیف که دیر شده و هر کاری کنم نمیتونم خودم رو برسونم...این افسوس ... افسوس قبلی رو از یادم برد.......

بازم از شما کمال سپاس و قدردانی رو دارم و امیدوارم بتونم محبت شما رو جبران کنم

لینک به دیدگاه

سلام واقعا حیف شد به این الکامپ هم نرسیدم و همینطور دیدار آقای حسینی عزیز رو

در نمایشگاههای کامپیوتر و سخت افزار وقتی ازسخت افزار ها و تکنولوژی های جدید و روز کامپیوتر بازدید میکنم ناخودآگاه روحیه میگیرم و مشکلاتم رو به صورت مقطعی فراموش میکنم ...

ولی امیدوارم بتونم نمایشگاه های بعدی هر طور شده خودم رو برسونم ...

لینک به دیدگاه

سپاس از تیم گرانقدر لیون و اعضای دوست داشتنی انجمن

دوستان توی نمایشگاه های دیگه هم شرکت میکنین؟ مثل پژوهش و فناوری یا ...

یا کلا رفت تا الکامپ دیگه

________

دوستان نظرتون چیه یه قرعه کشی هم بین اعضای این تاپیک برقرار بشه ؟

البته از میون دوستانی که نتونستن بیان به هر دلیلی ... ( دوستان شهرستانی )

ویرایش شده توسط EHSANRF
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...