رفتن به مطلب

زوتک یا ام اس آی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، mohsenzare1998 گفته است :

استاد شما فکر نمیکنید که اشتباه میکنید.کارت evga امسال به دلیل اتش سوزی اصلا توصیه نمیشه شاید چیزی که شما گفتید واسه اوایل معرفی پاسکال بوده

سلام

این آماری که نوشتم هدفم این بود که مشاهده کنید برندهایی که اصلا فکرشو نمیکنید بهترین باشن در اوج هستن

مثل گیگابایت یا ام اس آی یا evga ./ مطمئن باشین که تمام کاربران این فروم در جریانش هستند 

و همونطور که خوندید من گرافیک گیگارو براتون پیشنهاد دادم در حالی که طبق آمار evga بهترین بهترینهاست و میتونستم evga 

رو براتون پیشنهاد بدم ولی ....

کارتهای گرافیک evga جزور بهترینها بوده و هستند حالا این موردی که فرمودید بنده در جریانش هستم و نمیشه به خاطر

این ایراد کل کارنامه موفق این شرکت رو زیر سوال برد / بلاخره گاهی اوقات از این مشکلات پیش میاد حتی برای شرکتهای غول 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • ارسال 51
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در در 1395/09/23, 09:53:07، Mohammadgh گفته است :

سلام خدمت خوره های کامپیوتر

میخام یه کیس جمع کنم توی گرافیکش موندم.

به نظرتون msi 1080 بهتره یا زوتک 1080؟ از نظر اعداد روی کاغذ زوتک بهتره ولی تجربه کار با قطعه  یه چیز دیگس. گیگابایت هم بعضی مدل های خوبه.

Just Zotac

دوست من بهتر بود پستو نظر سنجی میکردی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...