رفتن به مطلب

آخرین اخبار کرک بازی ها

JDM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

یه سوال pes 17 که انلاین بودش چطوری دورش زدن ؟ یعنی امکانش هست need for speed و بازی division هم کرک بشه ؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 84
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

Cod4 remaster و کود اینفینیتی و tomp rider کرک شدن؟

لینک به دیدگاه

کرک , حرام یا حلال؟

خوب پاسخ به این مشکل یه مقداری مشکل بود ولی خوب با تفکرات بسیار هوشمندانهبه این نتیجه رسیدیم که نه حرام نیست

البته با توجه به شرایط زیر:

ببینید دوستان الان ما تحریم هستیم و خیلی از نرم افزار ها رو نمیتونیم به صورت قانونی خریداری کنیم

بعدشم قانون کپی رایت به همین علت در کشور ما وجود نداره البته دلیل دیگه ای هم داره چون اگه این قانون تصویب بشه دولت باید برای ادارات و مکان هایی که از کامپیوتر استفاده میشه که دست دولت هست باید نرم افزار هارو ارجینال تهیه کنه که بصرفه نیست

بعدشم اگه تمام این دلایل هم درست بشه بازم یه دلیل بسیار مهم میمونه

هزینه; با توجه به وضع کشور و همچنین وضع دلار و درامد کم مردم (قشر معمولی نه پولدار های عزیز) یک فرد توی جامعه با توجه به نیازی که داره واقعا توانایی پرداخت این پول رو نداره و حتی ممکنه با خرید ارجینال یه محصول زندگیش دچار مشکل بشه و با توجه به این دلیل و با توجه به دریافت و تحلیل های خودم از این مطلب به این نتیجه رسیدم که نه حرام نیست

شما هم نظر خودتون رو بیان کنید .خوشحالمون میکنید

از نظر شرعی کاملا حرفتون غیر قابل قبوله [emoji52]
ولی من از هر اخوندی‌پرسیدم گفت حلاله حلاله [emoji52] دلیلشم این بود چون این بازی ها توسط شرکت های غربی ساخته شده [emoji52][emoji52][emoji52]
اینا هیچی ولی کسایی ک تو کشور ما مذهبی هستن طبق نظر‌ متخصصین دین عمل میکنن از نطر اونا هم ک مشکل نداره
بقیه هم براشون مهم نیست [emoji52]
فک میکنم واس خیلی ها هم اهمیتی نداره مث خود من

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

ببینید اینا بهونس سازنده نشسته کلی وقت و هزینه صرف کنه تا یه سری هکر که خدا لعنتشون کنه بیان هک کنن

این هکر هایی هم که ذکر شدن با کرک های خودشون کلی ویروس و بد افزار میریزن توی سیستم طرف تا به موقش بتونن طرفو بدبخت کنن

مگه کسی شمارو مجبور کرده سالی به فرض 20تا بازی بخرید؟! برید 2تا بخرید و لی ارجینال تا ماها به کمپانیای کرک کن دنیا پول بدیم وضعیت همینطور میمونه

خدا شاهده فقط یه سرچ کنید برای کرک ویندوز 10 کرک نه کد فعالسازیش، من خودم یه بار اینکارو کردم همچین سیستمم ب گند کشیده شد با کرک های این آقایون :|

اگه همه مردم ایران بیان قوانین کپی رایتو رعایت کنن و این شرکتایی مثل نوین پندار و گردو و ... از بین برن مطمئن باش خود مایکروسافت جاشونو میگیره البته اگه بذارن

بعد هم مناسب جیب ماها هزینه ویندوز ازت میگیره یا کمپانیای بازی سازی

سر همین طرز فکره که وقتی اریجین ایرانو بن کرد خارجیا بهونه منطقی داشتن که آنبن نکنن و حال مارو اینجوری بگین .....

دوست عزیز اگه مایکروسافت خودش رو بذارن شعبه بزنه و بفروشه بعله قیمتش مناسبه!!ولی اقا زاده ها نمیزارن و خودشون میخوان وارد کنن اونوقت هزینه نهاییش همینی میشه ک میبینی و هیچکی قانونی استفاده نمیکنه! نمونمش میشه همین قطعات کامپیوتر! ببین کارت 170 دلاری رو چند میفروشن!!!روی صحبتم با لیون عزیز نیس با وارد کننده های ب ظاهر محترمه! دوست عزیز من با این موضوع ک اینجا هیچی درست نیس و هرکی فکر بخور بخوره کنار اومدم تویم سعی کن کنار بیای چون فقط خودت اذیت میشی.

بعدش باز ی مدت دیگه میگن باید ویندوز 5 کاربره رو بیاین ثبت نام کنین

بحثم سیاسی نبود در ضمن

لینک به دیدگاه

به نظر من بازی ها باید فری باشه فقط آیتم درون بازی رو پولی کنن  و ویپ و پریمیوم اکانت و دی ال سی و از این راهها درآمدشون بیشتره مثل بازی هایی که از همین روش استفاده میکنن

تا ماهم فری بازی کنیم و حالشو ببریم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 58 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

ببینید اینا بهونس سازنده نشسته کلی وقت و هزینه صرف کنه تا یه سری هکر که خدا لعنتشون کنه بیان هک کنن

این هکر هایی هم که ذکر شدن با کرک های خودشون کلی ویروس و بد افزار میریزن توی سیستم طرف تا به موقش بتونن طرفو بدبخت کنن

مگه کسی شمارو مجبور کرده سالی به فرض 20تا بازی بخرید؟! برید 2تا بخرید و لی ارجینال تا ماها به کمپانیای کرک کن دنیا پول بدیم وضعیت همینطور میمونه

خدا شاهده فقط یه سرچ کنید برای کرک ویندوز 10 کرک نه کد فعالسازیش، من خودم یه بار اینکارو کردم همچین سیستمم ب گند کشیده شد با کرک های این آقایون :|

اگه همه مردم ایران بیان قوانین کپی رایتو رعایت کنن و این شرکتایی مثل نوین پندار و گردو و ... از بین برن مطمئن باش خود مایکروسافت جاشونو میگیره البته اگه بذارن

بعد هم مناسب جیب ماها هزینه ویندوز ازت میگیره یا کمپانیای بازی سازی

سر همین طرز فکره که وقتی اریجین ایرانو بن کرد خارجیا بهونه منطقی داشتن که آنبن نکنن و حال مارو اینجوری بگین .....

ویندوزم کرکیه ، حداقل 20 تا بازی کرکی انجام دادم به غیر از کرک های 3dm بقشیون سالم بودن ،

من الان 2 ساله بیکارم ، همین پول نت واسه دانلود به زور پیدا میکنم بعد 2 سال صبر کنم تا بازی از مد بیوفته و تخفیف بخوره ، اونم پول واسه کسایی بدم که حتی ما رو آدم حساب نمیکنن ، حتی نمی تونیم مستقیم ازشون خرید کنیم ، پشتیبانی از زبان فارسی نداره و هزار تا دلیل دیگه ، طرف میگه نمیفروشم شما گیر دادی دور بزنی بخری ، پول هم داشته باشم به اینا نمیدم کرکی بازی میکنم

یه بازی هم خیلی طول بکشه 1 ماه آدمو سرگرم میکنه ، مثلا deus جدید من یه هفته (کل مراحل اصلی و فرعی و خیلی جاها رو همین جوری گشتم) طول کشید تموم کنم بازی خیلی شاخ فوق 2 الی 3 بار بازی میکنم اونم به خاطر دی ال سی جدید ،

اگه پول ما ارزش داشته و درآمد داشته باشیم شاید بشه به اورجینال فکر کرد اما با این وجود اصلا ً

من با کیبورد 30 تومنی و یه موس کهنه و گرافیک 750ti بازی میکنم بعد بیام پولی که با کلی زحمت در بیاد بریزم تو شکم کسی که ادمو  ....  فرض میکنه

گفتنی زیاده  اما حوصله بحث و اینجور چیزا نیست ، تو این مملکت هم یاد گرفتم که کسیو نمیشه قانع کرد درست یا غلط ، نظرات متفاوته اما من هرگز از شکمم نمیزنم و پول بازی ارجینال بدم اونم فقط واسه یه هفته

اونوقت میرم کنسول میخرم

بن شدن ارجین هم به بهانه های سیاسیه و لا غیر

تا وقتی که به خودمون ارزش ندیم نباید انتظار داشته باشیم اجنبی بیاد بهمون ارزش بده

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، rezarasnani گفته است :

از نظر شرعی کاملا حرفتون غیر قابل قبوله emoji52.png
ولی من از هر اخوندی‌پرسیدم گفت حلاله حلاله emoji52.png دلیلشم این بود چون این بازی ها توسط شرکت های غربی ساخته شده emoji52.pngemoji52.pngemoji52.png
اینا هیچی ولی کسایی ک تو کشور ما مذهبی هستن طبق نظر‌ متخصصین دین عمل میکنن از نطر اونا هم ک مشکل نداره
بقیه هم براشون مهم نیست emoji52.png
فک میکنم واس خیلی ها هم اهمیتی نداره مث خود من

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

خب اخوی آخوند اینجا چیه ؟
باید به رساله مراجع رجعت بشه ، اگر این طور باشه باید بریم غارتشون کنیم چون غربی اند؟
قوانین اسلام برابر با قوانین جهانه ، در ضمن مگر غربی ها کافرن؟

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

ویندوزم کرکیه ، حداقل 20 تا بازی کرکی انجام دادم به غیر از کرک های 3dm بقشیون سالم بودن ،

من الان 2 ساله بیکارم ، همین پول نت واسه دانلود به زور پیدا میکنم بعد 2 سال صبر کنم تا بازی از مد بیوفته و تخفیف بخوره ، اونم پول واسه کسایی بدم که حتی ما رو آدم حساب نمیکنن ، حتی نمی تونیم مستقیم ازشون خرید کنیم ، پشتیبانی از زبان فارسی نداره و هزار تا دلیل دیگه ، طرف میگه نمیفروشم شما گیر دادی دور بزنی بخری ، پول هم داشته باشم به اینا نمیدم کرکی بازی میکنم

یه بازی هم خیلی طول بکشه 1 ماه آدمو سرگرم میکنه ، مثلا deus جدید من یه هفته (کل مراحل اصلی و فرعی و خیلی جاها رو همین جوری گشتم) طول کشید تموم کنم بازی خیلی شاخ فوق 2 الی 3 بار بازی میکنم اونم به خاطر دی ال سی جدید ،

اگه پول ما ارزش داشته و درآمد داشته باشیم شاید بشه به اورجینال فکر کرد اما با این وجود اصلا ً

من با کیبورد 30 تومنی و یه موس کهنه و گرافیک 750ti بازی میکنم بعد بیام پولی که با کلی زحمت در بیاد بریزم تو شکم کسی که ادمو  ....  فرض میکنه

گفتنی زیاده  اما حوصله بحث و اینجور چیزا نیست ، تو این مملکت هم یاد گرفتم که کسیو نمیشه قانع کرد درست یا غلط ، نظرات متفاوته اما من هرگز از شکمم نمیزنم و پول بازی ارجینال بدم اونم فقط واسه یه هفته

اونوقت میرم کنسول میخرم

تا وقتی که به خودمون ارزش ندیم نباید انتظار داشته باشیم اجنبی بیاد بهمون ارزش بده

لایک

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، hnplay گفته است :

به نظر من بازی ها باید فری باشه فقط آیتم درون بازی رو پولی کنن  و ویپ و پریمیوم اکانت و دی ال سی و از این راهها درآمدشون بیشتره مثل بازی هایی که از همین روش استفاده میکنن

تا ماهم فری بازی کنیم و حالشو ببریم ?

اتفاقا اگه اینطور باشه لذتش کمتر میشه بیشتر رو اعصاب میره فک کن به تو یه کلت بدن بعد برای بقیه که خرید کردن یه اسلحه خفن خیلی رو اعصابه

لینک به دیدگاه

دوستان بحثای فقهی و اخلاقی رو میتونید اینجا انجام ندید. خیلی خوب میشه.. ته نداره این حرفا

لینک به دیدگاه

اصلا گذشته از این بحث ها ، حد اقل 30 درصد گیمر های ایرانی چه حرفه ای و چه غیر حرفه ای نوجون هستن ، (بماند که بچه گیمر حرفه ای تو ایران پیدا نمیشه) ، خب منِ گیمر با چه رویی به والدینم بگم که 200 تومن پول بازی بمن بدن ؟ من هرچه قدر هم که بهشون بگم بعدش می تونم تا 80 درصد قیمتش بفروشم کی گوش میده؟ 

اگر روزی برسه که استیم و ..... هم توی ایران بیان اون موقع شاید ، ولی تا وقتی نیومدن هیچ کس نمی خواد که یک بازی که مثلا می تونه براش 30 تومن در بیاد رو 200 تومن بده !

(ستاد پشتیبانی از گیمران نوجوان)

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

اونوقت میرم کنسول میخرم

داداش عزیز من هر چی راجب هموطنات فکر میکنی راجب خارجیا فکر نکن

اریجین ایرانو بن کرد چون هیچکس به گیماش تو ایران احترام نمیذاشت چون کلی مد شد برن اکانت بخرن ، من نمیگم کارش درسته اما بهش حق هم بدید

از اون طرف اگه قرار بود کمپانیای خارجی ایرانو آدم حساب نکنن میومدن کامل بن میکردن نه اینکه با شبکه شخصی انتقال داده لاگین کنی

یا وقتی اکانتت هک میشد استیم میگفت به من چه من ساپورتت نمیدم اما اینجوری نیست

چه بهانه سیاسی پشت بن کردن گیمر های ایرانی هست ؟ من که نفهمیدم منظورت چیه

از اونطرف ما با کل دنیا دشمنیم وقتی شما میری با سنگ پنجره خونه یکیو میشکنی اونم بی جواب برات نمیونه اما بازم صد رحمت به اونا

فکر میکنی شرکتای اصلی خارجی بدشون میاد بیان ایران؟ اتفاقا کلی به نفعشونه اینجا نیروی کار خوابیده که حاضرن با نصف حقوق یه خارجی کار کنن تازه خوشحالم میشن(نمونشم سی پی یو ها که اکثر زده ساخت ویتنام ...)

اما نیمذارن اون شرکتا بیان چون دلیل داره یه حساب دو دو تا چهارتاس مثلا اگه کارخونه فورد بیاد ایران از نیروی کار ما استفاده میکنه و منابع و با یه قیمت معقول محصولشو عرضه میکنه اونوقت کی پراید میخره؟:)

اگه استیم روزی واحد ریال بزنه بخدا قسم بازیاشو میتونی با 30-60تومن تهیه کنی اونوقت کی پول به شرکتای کپی رایت اینجا پول میده؟ یا مثلا انویدیا خودش عرضه کنه محصولاتشو بنظرت میتونی بیای با قیمت نجومی بفروشی؟ و یه شبه میلیاردر بشی؟

تمام راه های دزدی از این طریق بسته میشه

اینم بگم دوستان لطف کردن 3تا دیسلایک زدن پست قبلیرو من فقط یه جواب بهشون بدم ، وقتی طاقت شنیدن حرف منطقی رو ندارید اصلا انتظار نداشته باشید باهاتون منطقی و عادلانه برخورد بشه از قدیم گفتن از ماست که بر ماست

دیگه انتخاب با خودمون اما با خرید بازی های کرکی یا نرم افزار ها حداقل تا زمانیکه مجبور نشیدید به شعور خودمون توهین نکنیم

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hd5870 گفته است :

درود

یه سوال pes 17 که انلاین بودش چطوری دورش زدن ؟ یعنی امکانش هست need for speed و بازی division هم کرک بشه ؟

بعله ممکنه حتی فردا هم کرک بشه

لینک به دیدگاه

الان دیگه کار از اینترنتی بودن گذشته همه بازی هارو کرک میکنند ولی چون با بازی ساز ها دستشون تو یه کاسه اس به این وضع دراومده وگرنه همه بازی ها کرک میشن

لینک به دیدگاه

یکی از دوستان هم حرف خوبی زد

خوب بنده اگه میخوام هزینه کنم باید شرکت بازی ساز بیاد از من حمایت کامل انجام بده .بنده نیاز به زبان فارسی دارم در بازی که میخرم بنده میخوام با نت و ای پی کشور خودم وارد اکانتم بشم حق بدید به کسی که قرار پول یه بازی 1 هفته ای رو که میتونه به قیمت نون شبش تموم بشه این انتظارات رو هم از بازی ساز داشته باشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 41 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

داداش عزیز من هر چی راجب هموطنات فکر میکنی راجب خارجیا فکر نکن

اریجین ایرانو بن کرد چون هیچکس به گیماش تو ایران احترام نمیذاشت چون کلی مد شد برن اکانت بخرن ، من نمیگم کارش درسته اما بهش حق هم بدید

از اون طرف اگه قرار بود کمپانیای خارجی ایرانو آدم حساب نکنن میومدن کامل بن میکردن نه اینکه با شبکه شخصی انتقال داده لاگین کنی

یا وقتی اکانتت هک میشد استیم میگفت به من چه من ساپورتت نمیدم اما اینجوری نیست

چه بهانه سیاسی پشت بن کردن گیمر های ایرانی هست ؟ من که نفهمیدم منظورت چیه

از اونطرف ما با کل دنیا دشمنیم وقتی شما میری با سنگ پنجره خونه یکیو میشکنی اونم بی جواب برات نمیونه اما بازم صد رحمت به اونا

فکر میکنی شرکتای اصلی خارجی بدشون میاد بیان ایران؟ اتفاقا کلی به نفعشونه اینجا نیروی کار خوابیده که حاضرن با نصف حقوق یه خارجی کار کنن تازه خوشحالم میشن(نمونشم سی پی یو ها که اکثر زده ساخت ویتنام ...)

اما نیمذارن اون شرکتا بیان چون دلیل داره یه حساب دو دو تا چهارتاس مثلا اگه کارخونه فورد بیاد ایران از نیروی کار ما استفاده میکنه و منابع و با یه قیمت معقول محصولشو عرضه میکنه اونوقت کی پراید میخره؟:)

اگه استیم روزی واحد ریال بزنه بخدا قسم بازیاشو میتونی با 30-60تومن تهیه کنی اونوقت کی پول به شرکتای کپی رایت اینجا پول میده؟ یا مثلا انویدیا خودش عرضه کنه محصولاتشو بنظرت میتونی بیای با قیمت نجومی بفروشی؟ و یه شبه میلیاردر بشی؟

تمام راه های دزدی از این طریق بسته میشه

اینم بگم دوستان لطف کردن 3تا دیسلایک زدن پست قبلیرو من فقط یه جواب بهشون بدم ، وقتی طاقت شنیدن حرف منطقی رو ندارید اصلا انتظار نداشته باشید باهاتون منطقی و عادلانه برخورد بشه از قدیم گفتن از ماست که بر ماست

دیگه انتخاب با خودمون اما با خرید بازی های کرکی یا نرم افزار ها حداقل تا زمانیکه مجبور نشیدید به شعور خودمون توهین نکنیم

با قسمتی از حرفاتون موافقم ،

داداش من حرف اینه که کسایی میشناسم حتی سیستم درست حسابی ندارن ، تعدادشون کم نیست ، به خدا من خودم با یه سیستم ذغالی که  حتی وارکرفت نمیکشید 10 سال سر کردم حقوق 6 ماه کارگری دادم سیستم پروفایلم گرفتم الان رفقیم دیروز سیستمشو آورده بود ویندوز بریزم ، بهم گفت ببین چیکار میشه کرد ارتقا بدیم رم 1 گیگ داره با گراف 512 ، گفتم یه رم 4 گیگ بگیر 110 + با گرافیک 730 یا 240 که اونم حدود 260 الی 300

وقتی درامد باشه آدم به گزینه های بعدی فکر میکنه اما وقتی نیست چیکار میشه کرد ، این یه طرف قضیه ، طرف دیگه خودتون گفتید وقتی نمیتونیم مستقیم خرید کنیم یا پشتیبانی درست درمون نداریم واجب نیست حتما پول بی زبون بدیم به خارجی ها که با پولای ما شکم پر کنن بعد مارو هم ... حساب نکنن

کل حرفم اینه اول باید درامد اضافه داشته باشی  بعدش فرهنگ سازی بشه با شکم گشنه نمیشه که پارتی گرفت

اعصابم از جای دیگه خورده مخم کار نمیکنه ادامه بدیم بحثو

به هر حال آرزوی موفقیت و سلامتی واسه همه عزیزان لیونی دارم ، اگه بی احترامی یا ناراحتی شد ببخشید

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ariiian گفته است :

اتفاقا اگه اینطور باشه لذتش کمتر میشه بیشتر رو اعصاب میره فک کن به تو یه کلت بدن بعد برای بقیه که خرید کردن یه اسلحه خفن خیلی رو اعصابه

داداش منظورم و نگرفتی مثلا کانتر گلوبال و نگاه کن خوب اگر فری بود تو گان معمولیت و داشتی بدون اسکین بازیتو میکردی و  اونی که بخواد پول بده میره اسکینای تفنگاشو میخره و اسپری و از این جور چیزا یا مثلا سری بازی های wargaming و اگر نگاه کنی (world of tanks) ش مشهورتره خوب راحت میری دانلود میکنی و بازی ولی داخل بازی اکانت پریمیوم داره خرید گلد داره واسه پیشرفت سریعتر ولی میتونی ببینی خیلی ها فری بازی کردن و تانک های x شو باز کردن خوب انیجا چی شد اونی که پول داشت رفت اکانت پریمیوم خرید و سریعتر پیشرفت کرد اونی که نداشت با بازی زیاد . خوب الان منظورم و گرفتی دیگه ؟

لینک به دیدگاه

دوستان گل

اگر در مورد کپی رایت بحثی دارید میتونید توی این تاپیک دنبال کنید

به نطرم این شکلی بهتره

اما در مورد نظر مذهبی .

رعایت کپی رایت بر همه واجبه اما اگر ( توجه کنیداگر )  بر شما اطمینان حاصل بشه که پولی که دارید میدید به دست یک کافر حربی میرسه حرام است که برای اون کالا پولی هزینه کنید .

جمله بالا نکاتی داره

کافر حربی چه کسی هستش رو باید بدونید .

باید اطمینان حاصل کنید که این پول به یک کافر حربی میرسه .

در این صورت پرداخت پول برای هرچیزی که این شرایط رو داشته باشه حرام هستش و گناه محسوب میشه . 100 البته که این کار در ایران جرم هم هست .

حالا این که کدوم شرکت یا بازی ساز کافر حربی محسوب میشه و ... .  میشه در موردش بحث کرد که ربطی به عنوان تاپیک نداره . و دیگه این که اموال و دارایی های کافر حربی هیچ حرمتی نداره و بر تمام مسلمان ها حلاله پس اگر شما به اموال کافر حربی نیاز پیدا کنی میتونی بدون پرداخت پول ازش استفاده کنی اما نمی تونی اون رو بخری ( مگر در شرایط اضطرار ) . به طور مثال . اگر بر شما محقق بشه که شرکت EA به دست کافر حربی کنترل میشه و منفعتش به دست این افراد میرسه شما حق ندارید برای خرید محصولاتش پولی بهش پرداخت کنید و اگر نیازی دارید میتونید بدون اجازه و رضایتش از محصولاتش استفاده کنید .

بُعد مذهبی برای کسانی که مذهب و دین براشون مهمه

اما از نظر قوانین جهانی

یه مقدار موضوع پیچیده میشه .

قانون و احترام یک جریان دو طرفه محسوب میشود . اگر در نظام جهانی به کسانی که به شما احترام نگذاشته اند احترام بگذارید فقط خودتان را تحقیر کرده اید . (  lol )

.

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

خب اخوی آخوند اینجا چیه ؟
باید به رساله مراجع رجعت بشه ، اگر این طور باشه باید بریم غارتشون کنیم چون غربی اند؟
قوانین اسلام برابر با قوانین جهانه ، در ضمن مگر غربی ها کافرن؟

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، hd5870 گفته است :

درود

سلام

دلیل کرک شدن pes این بود که فقط برای ورود به بازی به اینترنت احتیاج داشت! برا همین تونستن کرک کنن ، ولی نید فور اسپید و دیویژن تمام آنلاین هستن برا همین امکان کرک شدنشون تقریبا صفره!

در 13 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

Cod4 remaster و کود اینفینیتی و tomp rider کرک شدن؟

آره اینا همه‌شون کرک شدن

لینک به دیدگاه

تو این تاپیک می‌بینم حرفای عجیبی زده میشه!

به عنوان کسی که ۹۹ درصد بازی‌هام کرکی هست باید بگم این دلایلی که باهاش خودمون رو گول میزنیم  برای غیرقانونی استفاده کردن کاملا خنده‌داره

میگین شرکت بازی‌ساز بهمون احترام نمیذاره و بازی‌شون زبان فارسی نداره ، خب وقتی تحریم هستیم و بازی‌ها به طور رسمی اینجا فروش نمیره چه دلیلی داره که زبان فارسی بذارن؟

یه عده هم میگن پول نداریم! خب مگه بازی اکسیژنه که نشه بدون اون زندگی کرد؟ منم خیلی‌چیزا رو دوس دارم داشته باشم و ازش استفاده کنم ولی دلیل نمیشه دزدی کنم ، حرفتون مثل اینه که بگین من پول ندارم پس باید برم دزدی کنم پول در بیارم ، یا بگیم فلان ماشین رو دوست دارم ولی پول ندارم ، پس باید برم بدزدمش!!!

بازم میگم منم تا دلتون بخواد بازی کرکی بازی کردم و فقط ۴تا بازی اوریجینال دارم ، ولی میدونم کرکی بازی کردن اشتباهه ، الکی هم با دلایل مسخره خودم رو گول نمیزنم 

من نمیگم کرکی بازی نکنین ، فقط میگم دلایل الکی نیارین!

در مورد تحریم اوریجین هم تعجب میکنم یه عده از دوستان میگن که به خاطرکرکی‌بازبودن مردم ایرانه!!! در صورتی که هیچ ربطی نداره ، همین بتلفیلد و فیفا تا دلتون بخواد پلیر ایرانی داره که بازی رو اوریجینال میخرن

دلیل تحریم قوانین آمریکاست ، اگه یادتون باشه تو اوریجین ۹ همچین مشکلی نبود ، ولی تو اوریجین ۱۰ این مشکل پیش اومد چون بخش بازی‌ها هم نیاز به اتصال اینترنت داره ، یعنی انگار مستقیم به فروشگاه اوریجین وصل میشه ، و خودتون هم میدونین فروشگاه اوریجین سال‌هاست که تحریمه برای ما

این مشکل تحریم اوریجین تو بقیه کشورهایی که توسط آمریکا تحریم هستن هم وجود داره ، مثل میانمار و کره‌شمالی و سوریه و اکراین و...

اگه بخوایم بگیم چون اوریجین ما رو تحریم کرده پس نباید بازی ازشون بخریم ، خب سایت AMD و انویدیا هم تحریمه ، چرا ما ازشون کارت‌گرافیک میخریم؟!

ویرایش شده توسط mohammad7
لینک به دیدگاه

(میگین شرکت بازی‌ساز بهمون احترام نمیذاره و بازی‌شون زبان فارسی نداره ، خب وقتی تحریم هستیم و بازی‌ها به طور رسمی اینجا فروش نمیره چه دلیلی داره که زبان فارسی بذارن؟ )

خو عزیز دل برادر چه دلیلی داره که ما به قانون اونها احترام بگذاریم؟

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، .:PazyryK:. گفته است :

خو عزیز دل برادر چه دلیلی داره که ما به قانون اونها احترام بگذاریم؟

اگه بخوایم اینطوری به قضیه نگاه کنیم پس باید همه‌چیز رو غیرقانونی تو این کشور استفاده کنیم

خب الآن خیلی از تلویزیون‌ها و گوشی‌ها و خیلی از وسایل دیگه زبان فارسی نداره ، حتی تو دفترچه‌ راهنماشون! خب پس شما هم هیچکدوم از اینا رو نخر چون زبان فارسی نداره

کارت گرافیک هم نخر ، سایتشون تحریمه

فارسی هم نداره

کلا هرچی فارسی نداشت نخر

هروقت تحریم‌ها به طور کامل برداشته شدن ولی سازنده‌ها بازم به تحریم ما ادامه دادن اون موقع میتونی بگی کرکی بازی کردن مشکلی نداره...:D

ویرایش شده توسط mohammad7
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

دوستان گل

اگر در مورد کپی رایت بحثی دارید میتونید توی این تاپیک دنبال کنید

به نطرم این شکلی بهتره

اما در مورد نظر مذهبی .

رعایت کپی رایت بر همه واجبه اما اگر ( توجه کنیداگر )  بر شما اطمینان حاصل بشه که پولی که دارید میدید به دست یک کافر حربی میرسه حرام است که برای اون کالا پولی هزینه کنید .

جمله بالا نکاتی داره

کافر حربی چه کسی هستش رو باید بدونید .

باید اطمینان حاصل کنید که این پول به یک کافر حربی میرسه .

در این صورت پرداخت پول برای هرچیزی که این شرایط رو داشته باشه حرام هستش و گناه محسوب میشه . 100 البته که این کار در ایران جرم هم هست .

حالا این که کدوم شرکت یا بازی ساز کافر حربی محسوب میشه و ... .  میشه در موردش بحث کرد که ربطی به عنوان تاپیک نداره . و دیگه این که اموال و دارایی های کافر حربی هیچ حرمتی نداره و بر تمام مسلمان ها حلاله پس اگر شما به اموال کافر حربی نیاز پیدا کنی میتونی بدون پرداخت پول ازش استفاده کنی اما نمی تونی اون رو بخری ( مگر در شرایط اضطرار ) . به طور مثال . اگر بر شما محقق بشه که شرکت EA به دست کافر حربی کنترل میشه و منفعتش به دست این افراد میرسه شما حق ندارید برای خرید محصولاتش پولی بهش پرداخت کنید و اگر نیازی دارید میتونید بدون اجازه و رضایتش از محصولاتش استفاده کنید .

بُعد مذهبی برای کسانی که مذهب و دین براشون مهمه

اما از نظر قوانین جهانی

یه مقدار موضوع پیچیده میشه .

قانون و احترام یک جریان دو طرفه محسوب میشود . اگر در نظام جهانی به کسانی که به شما احترام نگذاشته اند احترام بگذارید فقط خودتان را تحقیر کرده اید . (  lol )

.

جواب قانع کننده

دوستان برای اینکه نظم تاپیک به هم نریزه ، بحث های پیرامون کپی رایت تو تاپیک مربوط انجام بدید

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

دوست من اول الان تقریبا تمام گوشی ها رو میشه فارسی کرد

برای بحث گرافیک هم بنده مگه 2 یا 3 سال یکبار به سایت شرکتش سر بزنم برای اپدیت بایوس

ولی برای بازی فرض کنید طرف یه کلمه هم زبان بلد نیست اصلا تو بازی نمیتونه وارد بازی بشه یا سیو کنه بازی رو

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...