رفتن به مطلب

آخرین اخبار کرک بازی ها

JDM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

لطفا این بحث رو تموم کنید در صورت مغایرت گزارش میشید

اگه میخواید این بحث رو دنبال کنید به تاپیکی که دوستمون اشاره کرد برید

لینک به دیدگاه

• ارسال 84
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من فقط جواب استارتر رو بدم که میگی زبان فارسی ندارن بازیا پس نخریم

دوست عزیز چرا انقدر بی منطقی؟! الان این بازی ها که میان نهایت روی 4-5 زبان تمرکز دارن و تو حساب کن تو دنیا چقدر زبان هست مثلا زبان عربی توی هیچ بازی من ندیدم

ژاپنی هم فقط توی بازیهای ژاپنی

یا خیلی از زبانهای دیگه که توی بازی ها قرار نمیگیرن پس ملت اونا بیان بگن به درک مثلا بریم کرکی استفاده کنیم؟!

کافر رو هم که تعریفشو از دوستمون شنیدم فعلا که من توی ایران خیلی بیشتر از خارج دارم کافر میبینیم

دیگه حرفی ندارم .....

لینک به دیدگاه

به عنوان آخرین پیام بی‌ربط به این موضوع

شما که اینقدر به زبان فارسی حساس شدی ، به عنوان تاپیک دقت کردی ؟  خبرات!!!!

خبرات دیگه چیه؟ تا جایی که میدونم خبرات در زبان عربی به معنای «تجارب» هست ، باید مینوشتی «اخبار» !!!

در مورد اون حرفتون که میگید خیلی از گوشی‌ها رو میشه فارسی کرد، خب خود سازنده که فارسی نذاشته! 

اگه بخوایم اینطوری حساب کنیم خب بازی‌ها رو هم میشه فارسی کرد ، یه سایت هست که بازی‌ها رو فارسی میکنه و میفروشه ، خودم یکی از فارسی‌سازهاش رو امتحان کردم واقعا عالی بود (بازی واکینگ‌دد)

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، NO_TIME_FOR_RELOADING گفته است :

?

منظورم اینه که قوانین اسلام با قوانین جهان مغایرت نداره. 

لینک به دیدگاه

کسی که به حرام یا حلال بودن فکر میکنه همیشه یه کلاه شرعی درست میکنه که راه حروم رو بره! مساله اینه که دنیای ما بزرگتر از قفس حلال و حرومیه که واسه خودمون ساختیمو خودمون میشکنیمش!

دزدی همیشه در کل تاریخ در هر دینی حروم بوده! شاید اگه کسی داره از گشنگی میمیره یه خوراکی بدزده تا زنده بمونه دزدیش قابل توجیه باشه!

ولی کسی که حداقل های زندگیشو نداره وقت بازی کردن هم نداره و همون بازی کردن هم میتونه به زندگیش آسیب بزنه!

luxury جزو ملزومات اولیه زندگی نیست!

استیم هم 3 تا متد Credit/Debit Card و PayPal و Gift Card رو قبول میکنه! که 2 تای اول و آخر رو میشه از سایت های ایرانی تهیه کرد!

و اگه نمیخواین خیلی هزینه کنین میتونین صبر کنین تا تخفیف بخوره بازی و بعد بخرین! من تمام بازی هامو مدتی پس از پخششون تو یه مناسبت خوب بین 40 الی 80 درصد ارزونتر از قیمت اصلی میخرم که چیزی نمیشه! مجبور نیستین بازی رو پیش خرید کنین یا روزای اول بخریدش!!!

نهایتا اینکه، لذت بازی اصلی با همه Steam Achievement ها و Trade و Gift هاش هیچوقت تو بازی کرک احساس نمیشه!

لینک به دیدگاه

دوستان بحث تموم شد

بله اصلا حق با شماست

دوست من منظورم رو بد متوجه شدی مثلا شما فرض کن یه مشکلی تو نصب بازی داشته باشی حالا میری از سازنده سوال میپرسی (به فارسی )و میگی که من خریدار محصول شما هستم و اطلاعات حساب کاربریتونم بهش میدید ایا اون سازنده به شما جوابی میده؟ نه .چون برای خودم پیش اومده .یه مشکلی توی بازی کلش داشتم برای همین برای اینکه با سازنده مشکلم رو درمیون بگذارم از زبان انگلیسی استفاده کردم

از نظر سواد هم عزیز بنده تافل زبان دارم پدرم هم معلم هست پس از اون نظر من سوادم میرسه حالا خودمم موندم چطور اون جمله بندی رو انجام دادم

حرف من اینه عزیز

شما نمیخواید که لااقل از شما یه پشتیبانی مناسب بشه ؟من میگم که حالا که داریم پول میدیم همون مقدار هم خدمات بگیریم

لینک به دیدگاه

یه چیز دیگه هم بگم و بحث رو کلا تموم کنیم

دوستان شما یه بازی که فقط داستان داره (مولتی نداشته باشه )اگه کرک بشه اون رو کرک میکنید یا بازی رو خریداری میکنید؟ جوابشو به خودتون بگید

لینک به دیدگاه

من همیشه بهترین پشتیبانی رو هم از سازنده های بازی و هم نرم افزار (بجز مایکروسافت) گرفتم!

شما انتظار داری سازنده بازی بره فارسی یاد بگیره؟ یا عربی یاد بگیره؟ هیچ شرکتی در دنیا به همه زبون های تارگت محصولاتش به زبون native پشتیبانی نمیده!

وگرنه تو نمایندگی های هر شرکت چند ملیتی باید فقط 240 تا مترجم زبانهای مختلف بشینن که!

ربطی به مولتی یا آفلاین و آنلاین بودن بازی نداره!

از رو مجبوری که نرم افزار نمیخرن که اگه بشه کرک کرد نخری! این یک وظیفه است!!!

---

البته اینو بگم که خود مقاله خیلی خوب و جالب بود.

ویرایش شده توسط omidsolo
لینک به دیدگاه

حقیقتش تا یه مقداری قانع شدم البته اینم یکم روم تاثیر گذاشتhttp://s8.picofile.com/file/8280791100/Capture.PNG

حقیقتش خجالت کشیدم

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، mohammad7 گفته است :

تو این تاپیک می‌بینم حرفای عجیبی زده میشه!

به عنوان کسی که ۹۹ درصد بازی‌هام کرکی هست باید بگم این دلایلی که باهاش خودمون رو گول میزنیم  برای غیرقانونی استفاده کردن کاملا خنده‌داره

میگین شرکت بازی‌ساز بهمون احترام نمیذاره و بازی‌شون زبان فارسی نداره ، خب وقتی تحریم هستیم و بازی‌ها به طور رسمی اینجا فروش نمیره چه دلیلی داره که زبان فارسی بذارن؟

یه عده هم میگن پول نداریم! خب مگه بازی اکسیژنه که نشه بدون اون زندگی کرد؟ منم خیلی‌چیزا رو دوس دارم داشته باشم و ازش استفاده کنم ولی دلیل نمیشه دزدی کنم ، حرفتون مثل اینه که بگین من پول ندارم پس باید برم دزدی کنم پول در بیارم ، یا بگیم فلان ماشین رو دوست دارم ولی پول ندارم ، پس باید برم بدزدمش!!!

بازم میگم منم تا دلتون بخواد بازی کرکی بازی کردم و فقط ۴تا بازی اوریجینال دارم ، ولی میدونم کرکی بازی کردن اشتباهه ، الکی هم با دلایل مسخره خودم رو گول نمیزنم 

من نمیگم کرکی بازی نکنین ، فقط میگم دلایل الکی نیارین!

در مورد تحریم اوریجین هم تعجب میکنم یه عده از دوستان میگن که به خاطرکرکی‌بازبودن مردم ایرانه!!! در صورتی که هیچ ربطی نداره ، همین بتلفیلد و فیفا تا دلتون بخواد پلیر ایرانی داره که بازی رو اوریجینال میخرن

دلیل تحریم قوانین آمریکاست ، اگه یادتون باشه تو اوریجین ۹ همچین مشکلی نبود ، ولی تو اوریجین ۱۰ این مشکل پیش اومد چون بخش بازی‌ها هم نیاز به اتصال اینترنت داره ، یعنی انگار مستقیم به فروشگاه اوریجین وصل میشه ، و خودتون هم میدونین فروشگاه اوریجین سال‌هاست که تحریمه برای ما

این مشکل تحریم اوریجین تو بقیه کشورهایی که توسط آمریکا تحریم هستن هم وجود داره ، مثل میانمار و کره‌شمالی و سوریه و اکراین و...

اگه بخوایم بگیم چون اوریجین ما رو تحریم کرده پس نباید بازی ازشون بخریم ، خب سایت AMD و انویدیا هم تحریمه ، چرا ما ازشون کارت‌گرافیک میخریم؟!

دوست خوبم میشه بفرمایید دلیل شما برای اشتباه بودن بازی کرکی چیه ؟

آیا عقل این رو میگه ؟

آیا قانون میگه ؟

آیا شرع ( خدا ، دین و ... ) میگه ؟

شما از روی چه اساسی به نادرست بودن بازی کرکی اعتقاد دارید ؟؟؟

اما در مورد کارت گرافیک و ... جدا از این که این مقایسه مصداق بارز یک قیاس مع‌الفارق هست اما حتی توی این موارد هم اختلاف نظر وجود داره و اگر شرکت مورد نظر در حکم کافر حربی باشه شما میتونید بدون رضایتشون از تولیداتشون استفاده کنید البته به شرطی که ضرر متوجه اون شرکت بشه نه افراد دیگه . برای مثال اگر شرکت انویدیا در حکم کافر حربی باشه شما میتونید از تولیدات این شرکت بدون پرداخت هیچ پولی استفاده کنید اما مجاز نیستید که بدون پرداخت پول اون رو از فروشنده داخلی به زور یا ... بگیرید . البته این از نظر مذهبی ماجرا بود و برای اون پیش شرط کافر حربی بودن در نظر گرفته شده . مقصود من از این مثال این بود که چون ما مجبور هستیم کارت گرافیک رو بخریم دلیل بر خرید بازی ها نیست . مثال شما در حکم این هست که چون من یه اشتباه کردم پس نباید از اشتباه کردن دست بردارم !!! خرید هر چیزی به شرطی که به دشمنان کمک کنه نادرسته مگر این که مجبور باشی . در واقع اجبار در یک مورد دلیلی برای موارد دیگه نمیشه !!!

البته من به شخصه به کپی رایت تا اونجایی که بتونم احترام میزارم و اگر بتونم همه بازی هام رو قانونی خرید می کنم .

لینک به دیدگاه

دوستان از قضیه حلال و. حرامش که بگذریم در. مورد. بازیی که بخش انلاین نداره

خودتون باشید. با این وضعیت پول. کشورمون میرید نسخه اورجینال میخرید. یا به جاش با همون. پول میرید یه نت خوب میگیرید و چندین بازی دانلود. میکنید؟

من باشم گزینه دوم رو انتخاب میکنم چون. هم لذت بیشتری میبرم هم بیشتر سرگرم میشم

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

دوست خوبم میشه بفرمایید دلیل شما برای اشتباه بودن بازی کرکی چیه ؟

آیا عقل این رو میگه ؟

آیا قانون میگه ؟

آیا شرع ( خدا ، دین و ... ) میگه ؟

شما از روی چه اساسی به نادرست بودن بازی کرکی اعتقاد دارید ؟؟؟

اما در مورد کارت گرافیک و ... جدا از این که این مقایسه مصداق بارز یک قیاس مع‌الفارق هست اما حتی توی این موارد هم اختلاف نظر وجود داره و اگر شرکت مورد نظر در حکم کافر حربی باشه شما میتونید بدون رضایتشون از تولیداتشون استفاده کنید البته به شرطی که ضرر متوجه اون شرکت بشه نه افراد دیگه . برای مثال اگر شرکت انویدیا در حکم کافر حربی باشه شما میتونید از تولیدات این شرکت بدون پرداخت هیچ پولی استفاده کنید اما مجاز نیستید که بدون پرداخت پول اون رو از فروشنده داخلی به زور یا ... بگیرید . البته این از نظر مذهبی ماجرا بود و برای اون پیش شرط کافر حربی بودن در نظر گرفته شده . مقصود من از این مثال این بود که چون ما مجبور هستیم کارت گرافیک رو بخریم دلیل بر خرید بازی ها نیست . مثال شما در حکم این هست که چون من یه اشتباه کردم پس نباید از اشتباه کردن دست بردارم !!! خرید هر چیزی به شرطی که به دشمنان کمک کنه نادرسته مگر این که مجبور باشی . در واقع اجبار در یک مورد دلیلی برای موارد دیگه نمیشه !!!

البته من به شخصه به کپی رایت تا اونجایی که بتونم احترام میزارم و اگر بتونم همه بازی هام رو قانونی خرید می کنم .

هر سه‌تا! عقل و قانون و شرع

در مورد قانون ، تو ایران همچین قانونی وجود نداره ولی در هر صورت استفاده رایگان از بازی و برنامه غیرقانونیه

در مورد شرع، منم میدونم که کافر حربی استفاده غیرقانونی از تولیداتشون مشکلی نداره ، ولی سوال اینجاست که کافر حربی کیه؟ اگه آمریکا دشمن هست پس یعنی مردمشون هم کافر حربی حساب میشن؟ اونایی که بازی میسازن مردم عادی هستند، درس خوندن و یاد گرفتن و با زحمت بازی ساختن ، «««هرچند که ما به بازی‌ها و برنامه‌هایی که هم‌وطن‌هامون ساختن هم رحم نمیکنیم...»»»

در مورد عقل، عقل هم میگه استفاده غیرقانونی از بازی یا برنامه‌ای که به خاطرش زحمت کشیده شده اشتباهه! عده زیادی جمع میشن و شبانه روز کار میکنن ، مراحل ساخت بازی به شدت سخته ، چند وقت پیش یه ویدیو دیدم که داشتن باگ‌ها و مشکلات یه بازی رو برطرف میکنن ، اونجا فهمیدم چه کار طاقت‌فرسایی هست! عقل میگه استفاده رایگان از این بازی که اینقدر براش زحمت کشیده اشتباهه ، ولی دل میگه که برو بازی کن! مشکلی نداره! 

منم از بچگی با بازی بزرگ شدم و هرگز هم نمیتونم ترکش کنم ، پول هم برای خرید بازی اوریجینال ندارم و تا الآن فقط ۴تا بازی اوریجینال تونستم بخرم ، «««ولی میدونم این کار اشتباهه و با دلایل الکی خودم رو گول نمیزنم!»»»

ویرایش شده توسط mohammad7
لینک به دیدگاه

من واقعا متوجه منطق بعضیا نمیشم.. طرف یه چیزی ساخته گفته پولیه..

خیلی سادس یا پولشو بده و بازی کن یا اگه نمیخوای پولشو بدی بازی نکن.. ولی اینکه پول نمیدی و حاصل تلاش یکیو  مفتی بازی میکنی و بعد میگی به فلان دلیل و بهمان دلیل کارم درسته واقعا باید گف داری خودتو و وجدانتو گول میزنی... خوب و بد رو خیلی خوب میفهمه عادم رفیق

گفتن قیمتش اینه..اگه کپی کردی و بازی میکنی لااقل دلیل برا کارت نیار. بگو میدونم کارم اشتباس ولی بدلیل مشکلات ایکس و وای و زد این کارو انجام میدم یا لااقل بگو دوس دارم انجام میدم.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، hosseinskandari گفته است :

من واقعا متوجه منطق بعضیا نمیشم.. طرف یه چیزی ساخته گفته پولیه..

خیلی سادس یا پولشو بده و بازی کن یا اگه نمیخوای پولشو بدی بازی نکن.. ولی اینکه پول نمیدی و حاصل تلاش یکیو  مفتی بازی میکنی و بعد میگی به فلان دلیل و بهمان دلیل کارم درسته واقعا باید گف داری خودتو و وجدانتو گول میزنی... خوب و بد رو خیلی خوب میفهمه عادم رفیق

گفتن قیمتش اینه..اگه کپی کردی و بازی میکنی لااقل دلیل برا کارت نیار. بگو میدونم کارم اشتباس ولی بدلیل مشکلات ایکس و وای و زد این کارو انجام میدم یا لااقل بگو دوس دارم انجام میدم.

خب دقیقا حرف بنده هم همینه به دلیل مشکلاتی که کشورم با کشور های دیگه داره و ارزشی که پول کشورم داره دارم اینکارو میکنم 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mohammad7 گفته است :

هر سه‌تا! عقل و قانون و شرع

در مورد قانون ، تو ایران همچین قانونی وجود نداره ولی در هر صورت استفاده رایگان از بازی و برنامه غیرقانونیه

در مورد شرع، منم میدونم که کافر حربی استفاده غیرقانونی از تولیداتشون مشکلی نداره ، ولی سوال اینجاست که کافر حربی کیه؟ اگه آمریکا دشمن هست پس یعنی مردمشون هم کافر حربی حساب میشن؟ اونایی که بازی میسازن مردم عادی هستند، درس خوندن و یاد گرفتن و با زحمت بازی ساختن ، «««هرچند که ما به بازی‌ها و برنامه‌هایی که هم‌وطن‌هامون ساختن هم رحم نمیکنیم...»»»

در مورد عقل، عقل هم میگه استفاده غیرقانونی از بازی یا برنامه‌ای که به خاطرش زحمت کشیده شده اشتباهه! عده زیادی جمع میشن و شبانه روز کار میکنن ، مراحل ساخت بازی به شدت سخته ، چند وقت پیش یه ویدیو دیدم که داشتن باگ‌ها و مشکلات یه بازی رو برطرف میکنن ، اونجا فهمیدم چه کار طاقت‌فرسایی هست! عقل میگه استفاده رایگان از این بازی که اینقدر براش زحمت کشیده اشتباهه ، ولی دل میگه که برو بازی کن! مشکلی نداره! 

منم از بچگی با بازی بزرگ شدم و هرگز هم نمیتونم ترکش کنم ، پول هم برای خرید بازی اوریجینال ندارم و تا الآن فقط ۴تا بازی اوریجینال تونستم بخرم ، «««ولی میدونم این کار اشتباهه و با دلایل الکی خودم رو گول نمیزنم!»»»

دوست خوبم ممنون از این که جواب دادی .

من با کلیت حرف شما موافقم  بحث توی این تاپیک رو تموم می کنیم و توی این تاپیک

جواب شما رو میدم چون استارتر به ادامه بحث راضی نیست .

استارتر گرامی من پست شماره 51 شما رو بعد از ارسال پست 60 دیدم و از شما به عذرخواهی می کنم .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، ariiian گفته است :

خب دقیقا حرف بنده هم همینه به دلیل مشکلاتی که کشورم با کشور های دیگه داره و ارزشی که پول کشورم داره دارم اینکارو میکنم 

عزیز من طرف مالک یه چیزیه میگه با پول بازی کن.. بازی نکنی راضی نیستم.. چجوری حق میدی بخودت که بازی کنی به هردلیلی حالا

بیخیال .. ادامه اینجور بحثا اثری نداره رو هیچ کدوم از طرفین

صلاح مملکت خویش....

ویرایش شده توسط hosseinskandari
لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، hosseinskandari گفته است :

عزیز من طرف مالک یه چیزیه میگه با پول بازی کن.. بازی نکنی راضی نیستم.. چجوری حق میدی بخودت که بازی کنی به هردلیلی حالا

بیخیال .. ادامه اینجور بحثا اثری نداره رو هیچ کدوم از طرفین

صلاح مملکت خویش....

باور کنید.  حرفتونو تمام و. کمال متوجه میشم و واقعا اگه خودمونو جای اونا بزاریم میبینیم که حق دارن اما از. این ور. ما هم حق داریم تفریح کنیم و شرایط اجازه نمیده و. گرنه در اینکه کار. ما اشتباهه شکی نیست اما چاره دیگه ای هم نیست

لینک به دیدگاه

آقایون یه سوال ؟ Division و Need for speed کرک میشن یا اصلا قراره نشن؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، wachmen گفته است :

آقایون یه سوال ؟ Division و Need for speed کرک میشن یا اصلا قراره نشن؟

دادا جفتشون بازیهای تمام تحت شبکه هستن امکان نداره کرک بشن

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

دوست خوبم ممنون از این که جواب دادی .

من با کلیت حرف شما موافقم  بحث توی این تاپیک رو تموم می کنیم و توی این تاپیک

جواب شما رو میدم چون استارتر به ادامه بحث راضی نیست .

استارتر گرامی من پست شماره 51 شما رو بعد از ارسال پست 60 دیدم و از شما به عذرخواهی می کنم .

مشکلی نیست عزیز صاحب اختیاری

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

هنوز نه

پس کی خخخخ

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/12, 23:21:11، MSF_SE7EN گفته است :

دادا جفتشون بازیهای تمام تحت شبکه هستن امکان نداره کرک بشن

مرسی

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در 1395/10/12, 00:11:52، .:PazyryK:. گفته است :

لطفا این بحث رو تموم کنید در صورت مغایرت گزارش میشید

اگه میخواید این بحث رو دنبال کنید به تاپیکی که دوستمون اشاره کرد برید

این تاپیک از کجا شروع شد به کجا کشیده شد . . .

بنظرم  همه مطالب حلال یا حرام بودن، بد یا خوب بودن کرک نرم افزاری تو یک تاپیک دیگه منتقل بشه یا حذف بشه ، تا این استارتر  تاپیک بتونه به فعالیت خودش ادامه بده...

ازمدیر محترم میخوام این پست من هم کنار پستهای نامربوط پاک بشه.

تشکر از حسن توجه دوستان.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...