رفتن به مطلب

دعوت عمومی برای بررسی مستند و خرده گیرانه ی محصولات گرین

Recommended Posts

• کاربر ویژه

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/69617-بررسی-و-اسمبل-کیس-x3-viper/

یا برای پاور و کیسهای گرین ایراداتی وارد میکنن بدون مدرک دقیقا حرفها مثل روزهای اول تغییرات فروم هست این برند ایرانی صدامون رو میشنوه چرا کمک نکنیم؟!

اگر پاور و یا کیس داشتین که مشکل داره یا مشکلی پیش اومده براش موقع اسمبل و یا هر چی نمونش رو با عکس و توضیح بگذارین مشکل برای من مشکلی هست که تو یه محصول همه داشته باشه نه فقط یه نمونه یکتا باشه

من تا ۲۰۰ تومن کیس باشه نمونه آکش میخرم خودم و امتحان میکنم دوستانی هم اگر گرین دارن که بتونم کمک کنن بهم عالیه

در مورد تست پاور در زمان مثلا ۵ سال یا ۴ سال اگر ابزار خاصی هست که کیفیت خروجی رو نشون بده معرفی کنید تا بهتون نشون بدم که پاور ۳۳۰ گرین بعد از مدت زمانهای مختلف چقدر تفاوت داشته

و اونایی که میگن اگر ما مشکلش رو بگیم به ما چی میرسه و از این حرفا من با بودجه خودم به هر اشکالی که وارد باشه و چند نمونه واقعی ببینم یک هدیه کوچولو میدم

اینو بگم من نه ارتباطی به کارخونه دارم نه چیزی بهم میرسه اما برام خیلی سنگینه کسی به گرین بگه حلبی ساز بدون مدرک

من تمام عمرم از پاور گرین استفاده کردم و میکنم این یکباری که کیس کورسیر خریدم به شدت پشیمونم

خوشحال میشم در این دعوت عمومی شرکت کنید دوستان

ممنون

ویرایش اول :

با تشکر از دوستان که زحمت کشیدن و مطالب خودشون رو اینجا گذاشتن

ذکر چند نکته خیلی مهم هست دوستانی بعضی وقتا خیلی از سازه ها امکاناتی توی مشخصات کارخونه ای شون قرار داده میشه اما مصرف کننده باید یه سری قواعد رو رعایت کنه

اگر این قواعد رو رعایت نکنه تولید کننده گناهی نداره کمترین مثلاش میشه کابل تبدیل برق گرافیک که همه میدونم چیه این قانون همه محصولات داخلی و خارجی هست.

دوم یه خورده فرصت میخوام که تا مطالب رو برای هر عزیز جمع آوری کنم به ترتیب پاسخ داده میشه

ار افراد اگاه توی فروم هم دعوت میکنم تا بیان و اعلام نظر کنن

ممنون از صبر و شکیبایی شما

,ویرایش دوم :

در حال تهیه کیس های Z4 +X3 Viper + Mac1 هستم منتها یه خورده زمان بر هست 

لینکهای مفید :

بررسی موشکافانه کیس GREEN X-4 HEXAGON

بررسی موشکافانه کیس GREEN X-9 PREDATOR

بازم هم ممنون از صبر و شکیبایی شما

ویرایش سوم :

خوشبختانه کیس ها رو تونستم خرید کنم Mac1  و  X3  و Z4 به زودی دستم میرسه

یه پاور 330 گرین رو هم نو نو باز کردم بزودی تاپیکش رو میزنم البته با مشورت دوستان این سری پاور چون بازار خودش رو داره فکر کنم تنها پاور خیلی پر فروش گرین باشه که رکورد پیکان رو هم زده!

دوستان خواهشا در مورد اینکه چطوری باید شرکت رفتار کنه حرف نزنید چرا چون خودتون متاسفانه بیان ندارین ببخشید اینقدر رک میگم

شما انتظار دارین دوستان گرین با گشاده رویی پاسخ بدن در حالی که شما با تمسخر حرف میزنید به نظر من خیلی منطقی هست که درست حرف بزنیم و درست جواب بخوایم

دوستان فرمودند که شرکت فرانسوی با گشاده رویی جواب داد خوب شما هم خوب حرف زدین اینکه چیز محیرالعقولی نیست 

در کل دوستان اگر دوست دارین گرین رو تو این تاپیک شرکت کنید تا با کمک هم اگر اشکالاتی داره محصولات اعلام کنیم تا رفع بشه

من برای تک تک کیس ها جداگونه تاپیک میزنم و بررسی میکنم

خواهشا باعث اذیت هم نشیم اینقدر چیز برای ناراحتی پیرامونون هست که میخوایم اینجا صلح و صفا باشه

ویرایش چهارم

?

ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

• ارسال 122
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بسیار عالی

عنوان تاپیک "دعوت عمومی برای شکایت ازمحصولات گرین" خیلی تحریک کننده است. ممکنه دوستان گرینی ناراحت بشن، در حالی که قصدت دفاع بوده.  این چطوره :

دعوت عمومی برای بررسی مستند و خرده‌گیرانه ی محصولات گرین

لینک به دیدگاه

کلا پیگیری این مسائل خیلی خیلی خوبه ولی شرکت های مهم تری واسه شکایت وجود داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

بسیار عالی

عنوان تاپیک "دعوت عمومی برای شکایت ازمحصولات گرین" خیلی تحریک کننده است. ممکنه دوستان گرینی ناراحت بشن، در حالی که قصدت دفاع بوده. ? این چطوره :

دعوت عمومی برای بررسی مستند و خرده‌گیرانه ی محصولات گرین

انجام شد عزیز اما خیلی تحریک کنندگیش کمه

لینک به دیدگاه

من با آقا سعید موافقم بهتره عنوان تاپیک ویرایش شود. در اولین نگاه فکر کردم اتفاق خاصی افتاده ولی بعد از خواندن متن شما فهمیدم که در واقع هدف انتقاد از برخی محصولات گرین هست.

من خودم کیس جگوار ایکس 2 داشتم ازش راضی بودم مشکل خاصی نداشت. الان هم دست یکی از آشناهاست که ایشان از آن کیس همچنان راضیست.

اما کیس گرین وایپر ایکس 3 پلاس..... کیس نسبتا بزرگ و خوبی بود اما بعد یک هفته فن 20 سانتیش از کار افتاد که گارانتی سریع تعویض کرد و مشکل بعدی که باهاش داشتم قسمت شفاف شیشه ای بود که به راحتی خط می افتاد و موقع گذاشتن دی وی دی درایو نیاز به فشار زیاد بود! همین !

اما در کل من راضی بودم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 19 دقیقه قبل، SaeedEminem2 گفته است :

کلا پیگیری این مسائل خیلی خیلی خوبه ولی شرکت های مهم تری واسه شکایت وجود داره

من فکر میکنم برخلاف بقیه گرین خیلی پاسخگو تره اگر موردی بتونیم پیدا کنم

در ضمن ما کمک میکنیم که برند محبوبمون بی نقص بشه

لینک به دیدگاه

راستش من تاحالا هرچی پاور گرین داشتم راضی بودم.البته فقط از سری قدیمی هاش استفاده کردم.

ولی فقط یک کیس گرین داشتم اونم کیس ایکس وان بود.

از همون اول چراغ هاردش روشن نمیشد.منم دیدم ارزش نداره بخاطر یه چراغ هارد بفرستم برا تعمیر همینجوری دارم کار میکنم.کلا از کیفیت کیس ایکس 1 خوشم نیومد اندازه همون 150 تومنم  ارزش نداشت برام.

ویرایش شده توسط peto
لینک به دیدگاه

همان‌ طور که در پست اول گفته شد بهتره به مواردی بپردازیم که مستند است. یعنی کسی محصولی از گرین داره که ازش به دلیلی خرسند نیست و با عکس و دلیل ناخرسندی‌ش رو بیان کنه. در غیر اینصورت تاپیک می‌شه امامزاده و هرکسی دعا و نفرینش رو حواله می‌کنه. 

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Uranium گفته است :

انجام شد عزیز اما خیلی تحریک کنندگیش کمه

اگر قصدت اینه که منشا اثر مثبتی بشه، باید به دوام  تاپیک و منطقی بودن نوشته‌ها  بیشتر توجه بشه. به همین دلیل عنوانی بهتره که مخاطبان دارای حرف حساب رو جلب کنه و نه اشخاصی که دوست دارند به هر دلیل نق بزنن.

لینک به دیدگاه

بسیار تاپیک خوبی هست من خودم از مصرف کنندگان گرین هستم و به طور کلی راضی هستم. ولی به حال وجود محصولات معیوب از هر برندی اجتناب ناپذیر هست و گرین هم مستثنی نیست بنابراین هستند دوستانی که محصولات گرین معیوب و مشکل دار دارند که به طور مستند هم میتونند ثابت کنند. پیشنهاد من این هست که تو همین تاپیک سازوکاری فراهم شه که هم دوستانی که محصولات گرین معیوب دار دارند و هم دوستانی که محصولات درست و سالم دارند اظهار نظر کنند تا به نوعی بشه به طور نسبی مقایسه کرد. شاید اینطور بیان کنم بهتر باشه فرض کنید یک نفر یک پاور گرین معیوب داشته باشه بیاد تو تاپیک نظرشو بگه اونوقت همه میگن تمام پاورهای گرین بدرد نخوره

لینک به دیدگاه

والا من زیاد راضی نبودم بخاطر اینکه یک کیس z2 honor حدود 3 ماه پیش خریدم و توی هفته دوم چراغش خراب شد که البته به گارانتی نرستادم چون چیزی مهمی نبود و حدود 1 ماه پس از استفاده یکی از usb های جلو کیس خراب شد منم فستادم گارانتی و درستش کردم ولی فعلا پس از سه ماه استفاده خداروشکر مشکلی پیدا نکرده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

با پاور 580ES گرین یکعدد SSD ببندین روی کیس Z4 جوری که کابل برق و دیتا وصل باشه :/

SSD هم نوشته هاش سروته نباشه

این 2 تا فن هم سر جاشون باشن

ما هم یاد بگیریم

11889093224634004366.jpg

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کیس x3 دارم واسه یکی از دوستان همون موقع از اینا گرفتم متاسفانه ، usb های جلوی کیس مخصوصا usb 2 قطعی خیلی زیاد داره یعنی هر ثانیه یه زرتی ، و بسیاری از فلش مموری ها رو نمیشناسه اما از پنل عقب که مستقیم به برد وصل میشه مشکلی نداره واسه دوستم هم همین جوری بوده ، نوشته گرافیک تا 40 سانت ساپورت میکنه اما بیشتر از 28 سانت جا نمیشه ، اومدم گردگیرهای فن بالایی باز کنم یه تمیزکاری بکنم ، پیچ هاش اونقدر آشغال بود که با یکبار باز و بستن هرز شدن اونم نصفه بسته شد . فن های بالایی هم وقتی میزاری رو دور آخر با فن کنترلر خود کیس گاهی وقتها صدا میده واسه همین همیشه میزارم رو دور کم (دلیلشو نمیدونم که چرا بقیه فن ها که با دور آخر کار میکنن صدا نمیدن اما اون 2 تا فن بعضی وقتها صدا میدن نه همیشه؟! )

2 تا هارد و یه ssd وصله ، بعضی وقتها به دلیل اینکه فاصله خیلی کمی بدنه با هارد داره و جایی خیلی کمی واسه عبور سیم ها داره هارد به صدا دادن میوفته و با دست گذاشته رو منطقه مربوطه و یه ذره فشار صدا برطرف میشه ، گردگیر پایین کیس (مال پاور) گیره ها خشکه و 2 تا از گیره ها شکسته و من خیلی با ضرافت جداش میکردم اما شکست .

جایی واسه رد کردن کابل برق سی پی یو از پشت کیس نداره و باید فن های بالایی باز کنی تا رد بشه اونم میلیمتری !

این کیس اولین کیس گرونم بود اون زمان لیون 225 قیمت زده بود اما من مستقیم از نمایندگی گرین تو تبریز با تخفیف 214 گرفتم . راجب بدنه نمیتونم نظر بدم چون کیس زیادی نداشتم

این تجربه از کیس x3 ، در کل راضی هستم اما اگه موارد بالا درست میشد عالی بود

پاور 430 داشتم که اون زمان به خروجی شاخه 12 توجه نکردم و سیستمی که مصرف 300 وات هم نداشت بعد 3 هفته خوابید (خروجی شاخه 12 ، 300 واته) اونم پاور نو

سیم هاش خیلی کوتاه بود مخصوصاً کابل برق سی پی یو که به زور بهش رسید یعنی میلیمتری

الانم پاور 600 hp دارم تو فشار زیاد نرفته سیستمم در بیشترین حالت 320 الی 350 وات مصرف داره اما مورد سیم ها بهتر شده و تونستم از پشت کیس رد کنم .

کیبورد gk -302 گرین دارم ، واسه کیبورد 31 تومنی خوبه ، چند بار چایی روش ریخته اما مثل مرد داره کار میکنه تنها مشکلش سیم خیلی کوتاهشه که حتی از جلوی کیس هم نرسید وصل کنم و سیم رابط 1.5 متری گرفتم (5 تومن واسش پیاده شدم 2 سال پیش) و اگه زیر دکمه اسپیس یه جا تکیه دست بود خیلی خوب میشد ، دست ادم خسته میشه ، یه دکمه هاش سفته

خودم گرین دوست دارم و میخوام بهترین باشه

اینا تجربیات من از محصولات گرین

لینک به دیدگاه

شخصا دو تجربه افتضاح با گرین داشتم:
1. کیس Mac-1: به تصاویر دقت کنید: پاور حدود 1mm روی بورده و فاصلشون به قدری کمه که کاغذ 2لا بینشون قرار نمیگیره (تصویر اسمبل تو دیپ کول دوکاس جهت مقایسه)
2. کیبورد GK-101W: گیرندگی و حساسیت افتضاح! بارها شده یه حرف رو 3-4 بار زدم، اما نگرفته! کار به جایی رسید که برای تایپ سمینارم کیبورد قدیمی پسرخالم (Farassoo 8900) رو قرض  گرفتم!!!

IMG_4761.jpg

IMG_4762.jpg

_MG_9259.jpg

ویرایش شده توسط engmrmz
لینک به دیدگاه

من کیس x3+ Viper گرین را گرفتم.

چند تا مشکل داره . کانکتور usb 2.0 جلو ضعیفه و قطع و وصلی داره یا بعضی هارد های اکسترنال را نمی تونه روشن کنه.

جک صوت جلوش مشکل داره . که این برا من خیلی مهمه. الان گرفتار این شدم یه کیس را که عملا نمیشه فرستاد گارانتی؟ نباید اینا یه کنترل کیفیت داشته باشند. مشکل طراحی هم این کیس زیاد داره. می یه مادربورد E-Atx روش انداختم که عملا براش فکر نشده و فقط جای پیچ هاش را گذاشتند.

فن بالاش بعد یه ماهی شروع به صداد دادن کرد که کلا قطعش کردم. فنش هم عملا کاری نمی کنند و فشار هموایی ندارند. برای کابل کشی خیلی فکرنشده.

یه مورد کیس oraman  برا مشتری بستم که توی کارتن پایش شکسته بود و یکم ورق کناریش خم شده بود.

یه مورد دیگه از همین کیس داشتم که usb 3.0 جلوش کار نمی کرد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

همان‌ طور که در پست اول گفته شد بهتره به مواردی بپردازیم که مستند است. یعنی کسی محصولی از گرین داره که ازش به دلیلی خرسند نیست و با عکس و دلیل ناخرسندی‌ش رو بیان کنه. در غیر اینصورت تاپیک می‌شه امامزاده و هرکسی دعا و نفرینش رو حواله می‌کنه. 

درود سعید جان آقا شما هم صاحب اختیاری شما هم در کنارم باشی خوشحال میشم

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Uranium گفته است :

درود سعید جان آقا شما هم صاحب اختیاری شما هم در کنارم باشی خوشحال میشم

مخلصم سعید جان

من خودم دست کم برای پاور تاجای ممکن از گرین استفاده می کنم و تاکنون مشکلی نداشته ام. به ویژه تعمیرپذیریش از برندهای دیگه توی ایران بهتره. با این حال چند ملاحظه ی شکاکانه دارم:

، به نظرت در پاورهای پایین رده جدیدا کیفیت سیمها و درگاهها به نسبت قدیمیها مثل sp و eu افت نکرده؟ من الان دسترسی ندارم که عکس و مستندات بگذارم ولی می خوام بدونم خودت که بیشتر سروکار داشتی نظرت چیه.

و یک نکته سر قیمت، درسته که تولید کنندگان پاورهای گرین یا قطعاتش همون oem هایی اند که برای خیلی برندهای معتبر هم پاور می سازند، آیا قیمتهای کنونی پاورهای گرین نسبت به انتظاری که ما از برند محبوبمون داریم بالا نیستند؟  یکی از پاورهای سری evo رو اخیرا خبات کریمی در شهر سخت افزار باز  و بررسی و عکسهاش رو منتشره کرده بود. با یکی دو نفر که درباره ش بحث می کردم می گفتند این طراحی و ساخت قدیمی ه و قیمت مصرف کننده باید خیلی پایین تر باشه. دوست دارم دوستانی که از منبع تغذیه اطلاعات فنی و تجاری قابل اعتمادی دارند مثل جناب شعبانی و جناب محبی هم در این باره نظر بدن.

لینک به دیدگاه

ایجاد این تاپیک کمک زیادی برای از بین بردن شک خریداران میکنه چون معمولا بعد از اسم کالای ایرانی بدی. میشنویم امیدوارم این تاپیک باعث شه که حداقل فرق بین خوب و. بد. به راحتی مشخص بشه و خریداران رو از گمراهی در بیاره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 19 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

مخلصم سعید جان

من خودم دست کم برای پاور تاجای ممکن از گرین استفاده می کنم و تاکنون مشکلی نداشته ام. به ویژه تعمیرپذیریش از برندهای دیگه توی ایران بهتره. با این حال چند ملاحظه ی شکاکانه دارم:

، به نظرت در پاورهای پایین رده جدیدا کیفیت سیمها و درگاهها به نسبت قدیمیها مثل sp و eu افت نکرده؟ من الان دسترسی ندارم که عکس و مستندات بگذارم ولی می خوام بدونم خودت که بیشتر سروکار داشتی نظرت چیه.

و یک نکته سر قیمت، درسته که تولید کنندگان پاورهای گرین یا قطعاتش همون oem هایی اند که برای خیلی برندهای معتبر هم پاور می سازند، آیا قیمتهای کنونی پاورهای گرین نسبت به انتظاری که ما از برند محبوبمون داریم بالا نیستند؟  یکی از پاورهای سری evo رو اخیرا خبات کریمی در شهر سخت افزار باز  و بررسی و عکسهاش رو منتشره کرده بود. با یکی دو نفر که درباره ش بحث می کردم می گفتند این طراحی و ساخت قدیمی ه و قیمت مصرف کننده باید خیلی پایین تر باشه. دوست دارم دوستانی که از منبع تغذیه اطلاعات فنی و تجاری قابل اعتمادی دارند مثل جناب شعبانی و جناب محبی هم در این باره نظر بدن.

من براشون جداگونه پیام ارسال میکنم  تا اگر موردی هست بیان بشه و هر فرد نظر کارشناسانه خودش رو بده بدور از هر گونه احساسات

من از هر دو پاور موجود دارم راستش رو بخوای دقت نکردم یکشنبه انشالله با تمام جزئیات بررسی میکنم و عکس هاش رو میگذارم البته تو باکس ها و کیفیت سیم ها و اتصالات من تغییری تو نسل ها هر سال ندیدم  من تمام کارم با 330 هست و خیلی کم پیش اومده بالاتر سفارش داشته باشم واسه همین هر چی 330 هست دارم یه پاور رو هم بیخیال گارانتی میشم بازش می کنم برد رو هم چک میکنم

حالا حرف بیشتر دوستان سر حرف ساخت کفیت پایین کیس ها هست مشکلاتی که مطرح میکنن خاص گرین نیست یا کوتاهی برند به نظر من نیست اما باید بررسی بشه مثلا گرین با معادل قیمتش برند خارجی مقایسه بشه. تک تک انشالله بررسی میکنم و پاسخ میدم

ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

سر کیس هم تجربه ام رو در دو مورد می گم.

کیسهای مک وان و اورامان نباید پاور پایین ساخته می شدند. هم اسمبل رو دشوار می کنه و هم از مزیتهای اسکلت معکوس بی بهره است، به دلیل نبود فضا برای سیم کشی و همراستایی ضلع بزرگ هارددیسک با عمق کیس. به علاوه پایه و بدنه بسیار ضعیفه حتی در مقایسه با کیس قدیمی تر wee  و حتی کیسهای ارزانتر دیگر برندها. شخصا بیش از سه مورد خرابی سوویچ فن و صدای پنل جلو در کیس مک وان و یک مورد دکمه ی پاور اورامان دیدم. به نظرم این مورد به نبود کنترل کیفیت مربوطه.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

بنده از گرین محصولات زیادی خریدم.

اولیش کیس X1 گرین بود که سرتاسر مشکل و دردسر بود. اینکه قیمت یه قطعه پایین باشه دلیل نمیشه که اشغال باشه البته تو ایران این برعکسه.

DSC_0057.JPG

روز اولی که خریدم یه دونه از براکت های هارد 3.5 اینچی شکسته بود یکی از گیره های سی دی رام هم در اثر فشار زیاد از حالت قفل کننده در نمیومد!

فن فابریکش 1 ماهم درست کار نکرد! بعدش صدای بدی تولید میکرد ودورش زیر 100 بود! و لرزش خیلی زیادی میداد تو کیس.

بعدش من هنوز نمیفهمم برای چی دوتا جای odd براش گذاشتن وقتی جلوش 1 دونه بیشر خروجی نداره!!

همراه کیس 4 تا فن turbo LED120mm خود گرین روخریدم که منو از هرچی فنه بیزار کردن! هر هفته باید روغن کاری میشدن تا صدای ویز ویزشون 1 هفته قط شه! یکیشون 3 ماه بعد شد عین فن فابریک کیس و انداختمش دور!

پیچ های فن ها رو که نگوو یه بار مصرف! فقط برای یه بار بسته شدن بود! من که میخاستم هفتگی باز کنم همشون هرز شدن کاملا خرده شدن!

همراه این فن ها 6تا فیلتر غبار گیر 120mm گرین خریدم که من دوتا دوتا میذاشتم جلوی هر فن چون یکیش کلا بود و نبودش تاثیری نداشت!

یه نکته بسیار مهم هم این بود که اصلا فکری برای سرویس دوره ای کیس نشده بود!! یعنی صرفا تولید شده بود هر سری سرویسش بالای 2 ساعت وقت میگرفت! چون همه چی باید باز میشد تا مثلا یه فن سقف رو بکشی بیرون! پنل جلو همون اوایل که باز میکردم برای تمیز کردن 2 تا از خارهاش شکست و مجبور شدم با چسب بچسبونمشون! هر سری هم باز میکردمش ترس داشتم جوری بشکنه که دیگه نشه بستش!

تو تصویر هم معلومه که گرافیک کج نصب شده! سر 2 میل جای پیچ اشتباه گرافیک کج وای میسه تو کیس!

جای نصب ssd جوریه که صرفا برای زشت کردن محیط داخل کیس طراحی شده! از اون طرف هم بزاری کلا فن ها رو باید باز کنی.

پاور 585 خریدم و بعد از 2 هفته صدای جیغ بسیار عجیبی افتاد رو اسپیکرهام،  مین رو فرستادم گارانتی و پدر مین در اومد و برگردوندن گفتن مشکلی نداره! پاور رو فرستادم تعمیر بازم گفتن سالمه! با پاور دیگه تست میکردم سالم بود! فهمیدم که کیس و پاور اتصال دارن! پنل مین رو با اسپری رنگ کردم درست شد! البته دیگه پاور رو با قیمت مفتی رد کردم که جلو چشم نباشه فقط.

رنگی که به داخل کیس زده بودن داغون بود خیلی جاها انگار رنگ نخورده بود و زشت بود.

ورق بدنه بینهایت نازک جوری که فن های رو سقف قشنگ 1 سانت اومده بودن پایین در اثر فشار سفت کردن!!

طلق رو در که فاجعه ای بود! همون روز اول که برچسبش رو کندم پر خش بود! طلق رو جاش سفت نمیشد! و هر چند وقت مثل فن ها که نویز مینداختن اینم شرو میکرد به ویز ویز! اخر با یه نوار ابری خیلی نازک خودم چسبوندمش و خوب شد.

کولر تونیک یکی از بهترین خریدهایی بود که کردم واقعا معرکه و عالی، دست گرین درد نکنه بابت وارد کردن این کولر.

DSC_0068.JPG

همه این دردسرها باعث شد دیگه به هیچ وجه از گرین خرید نکنم حتی اگر همه بگن بهترین رو تولید کرده به هیچ عنوان ارامش و اسایش خودم رو فدای قیمت کمترش نمیکنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داش سعید دیگه از هر کی دستی بر آتش داشت و تونستم پیدا کنم یوزرش رو دعوت کردم

آدمایی که اگر بیان حرفاشون واقعا حکم سند منگوله داره حتی با آقای فیروزی هم پیام فرستادم چون ایشون برند EVGA  کار میکنه و برندشم خوشنامه میتونه کمک باشه

من خود مک وان اسمبل کردم اما فقط وقتی از جعبه بیرون آوردم تو ذوقم خورد که  درب های قابل انعطافی داشت اما هر چی پول بدی همون قدر باید انتظار داشته باشی

دیر وقت هست باید چک کنم برای کی بستم بهش زنگ بزنم تا دوباره برام بیاره اما تو ذهنم هیچ نقطه ای منفی دیگه ای نیست برای این کیس

فقط جنس درب هاش خیلی نازک بود

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Uranium گفته است :

داش سعید دیگه از هر کی دستی بر آتش داشت و تونستم پیدا کنم یوزرش رو دعوت کردم

آدمایی که اگر بیان حرفاشون واقعا حکم سند منگوله داره حتی با آقای فیروزی هم پیام فرستادم چون ایشون برند EVGA  کار میکنه و برندشم خوشنامه میتونه کمک باشه

من خود مک وان اسمبل کردم اما فقط وقتی از جعبه بیرون آوردم تو ذوقم خورد که  درب های قابل انعطافی داشت اما هر چی پول بدی همون قدر باید انتظار داشته باشی

دیر وقت هست باید چک کنم برای کی بستم بهش زنگ بزنم تا دوباره برام بیاره اما تو ذهنم هیچ نقطه ای منفی دیگه ای نیست برای این کیس

فقط جنس درب هاش خیلی نازک بود

امیدوارم تاپیک مرجع،  پربار و سودمندی بشه. 

برای مک وان پایه ها رو و چفت و بست پنل جلو رو هم  بررس. وقتی کیس رو جابجا می کنی به نظر می آد هر آن ممکنه پایه ها بشکنه یا دربره. مشکل اسمبل رو توی تاپیک یکی از دیگر دوستان هم اشاره کرد. درسته که کیس ارزان و جذابی ه اما نباید شل و ول تر از کیسی باشه که قیمتش نصفه. 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...