رفتن به مطلب

دعوت عمومی برای بررسی مستند و خرده گیرانه ی محصولات گرین

Recommended Posts

• کاربر ویژه

آقا من دارم Z4 اشغال رو میفروشم

ولی اونایی که دارن تمام تلاششون رو بکنن تا بتونن SSD بندازن روش(طبق اون عکسی که گزاشتم با کابل برق و پاور 580 خود گرین

خداوکیلی هر جور اینور اونورش میکنم اصلاً راه نمیده :S

لینک به دیدگاه

• ارسال 122
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

انشالله

پس فعلا کیس های گرین :

X1

Mac1

X3

Z4

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

آقا من دارم Z4 اشغال رو میفروشم

ولی اونایی که دارن تمام تلاششون رو بکنن تا بتونن SSD بندازن روش(طبق اون عکسی که گزاشتم با کابل برق و پاور 580 خود گرین

خداوکیلی هر جور اینور اونورش میکنم اصلاً راه نمیده :S

عزیز این چیزی که شما میفرمایید جای پیگیری داره  و خیلی هم مهم هست

یه کوچولو بهم وقت بده

لینک به دیدگاه

درود دوستان

من امروز توی نمایشگاه حضوری با جناب آقای موسوی راجع به مشکلات کیس گرین X3وایپری که خریدم و مشکلاتی که داشت و بیان کردم و ایشان نیز با گشاده رویی ومشتری مداری حتی پس از حدود 2 سال پیشنهاد تعویض با هر کدام از کیس های سری Z را اعلام نمودند که این امر قابله تقدیر و تحسین بوده که نشان دهنده ی حسن نیت و احترام به مشتری می باشد

اما مشکلات کیس وایپری که بنده خریدم

1- در دور بالای فن 22 سانتی سقف کیس لرزش داشت که با دو عدد فن 120 کولر مستر تعویض گردید

2- پنل کیس اتصالی داشت و با هر بار اتصال فلش یا کم و زیاد کردن دور فن ها تصویر مانیتور سیاه میشد و بایستی سیستم و ریست می کردی که حتی تاپیک هم برای این مشکل زده شد وپس از کالبد شکافی سیم ها و کیت های زیر پنل عایق بندی این مشکل مرتفع گردید

3- تلق شفاف درب بغل که از جنس تلق بود با پلکسی دودی تعویض گردید

4- شکاف پشت CPU که بایستی برای نصب واتر کولر خود گرین کل مادربورد باز بشه ولی برای نصب کولر مستر X212 اصلا نیازی به باز کردن مادربورد نبود

==========================================================================================================================

تاریخ یادم نیست ولی حوالی تابستان با مراجعه به گرین پاور 330 بدون گارانتی برای اورحال با تقدیم هزینه برای اینجانب تعویض کردند که تشکر می کنم

اما پاور در هنگام بالا آوردن سیستم معمولی 775 خاموش شد و حتی سیستم هم بالا نیومد ضمن مراجعه به گرین و تعویض مجدد، پاور تعویضی نیز کمتر از یک ساعت سیستم و روشن کرد و برای بار سوم پس از تست پاور سومی پس از چند ماه روی ولتاژ +5 و +3.3 و +12 افت پیدا کرد

با این تفاسیر هدف ما ارتقای کیفیت محصولات گرین بوده و همیشه برای شرکت سیاره ی سبز آرزوی موفقیت داریم

ویرایش شده توسط Saman.Kh
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پاورهای سری HP  از اول سال حدود 25 درصد افزایش قیمت داشتن (برای مثال 700HP از حدود 280 به 340 رسیده) حتی با میزان افزایش 13 درصدی نرخ ارز هم بخواهیم در نظر بگیریم این افزایش قیمت غیر منطقی هست.

ضمن اینکه قیمت روز همین پاور رو با همین وضعیت نابسامان ارز حساب کنیم به رقم 86 دلار میرسیم که در بدبینانه ترین حالت همین الان میشه با این مبلغ یک پاور فول ماژولار 80gold به روز با واتیج مشابه  از فروشگاههایی مثل newegg خرید کرد.

من حس می کنم سیاست های قیمت گذاری پاورهای گرین متاثر از رقبا (واردکننده هایی همچون تخت جمشید) تغییر کرده و نسبت به گذشته نه تنها دیگر منصفانه نیست بلکه در مواردی ظالمانه هم به نظر میرسه متاسفانه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، Uranium گفته است :

عزیز این چیزی که شما میفرمایید جای پیگیری داره  و خیلی هم مهم هست

یه کوچولو بهم وقت بده

با سلام 

دوست گرامی من منظورم این بود راهنمایی کنند کسایی که این کیس رو دارن چجوری میشه وصل کرد SSD رو در اون قسمت

با سپاس از پیگیری شما

لینک به دیدگاه

سلام 

من فعلا دوتا محصول از گرین دارم یکی 

پاور uk 550w

یکی دیگه کیس x1 

پاور رو نمیتونم در موردش نظری بدم چون دو ماه بیشتر نیست خریدمش،در کل بدک نیست

اما کیس x1

گذاشتن هارد داخلش و چسبوندن کابل ها بش سخته و من بزور کابلا رو جادادم جای هارد رو خیلی علکی اونجوری درست کردن،در های کیس دو طرفش قشنگ فیت نیست،و بازور پیچ فیت میشه!در dvdrom یکم گیر میکنه،اون ایده ی جدا کردن قسمت روبرویی خوبه،اما نه اینجوری که گرین پیاده کرده رو این کیس!من دستم اونباری اشتباه خورد بش  کند اون قسمته!یعنی خیلی شله،وجود جای فلاپی دیسک روی کیس تو این دوره زمونه چه معنی میده؟؟ظاهرش بد نیست،حداقل بهتره کیس قبلیمه ،اما میتونستن جلوشو بهتر بسازن،و اون اقایی که گفت کیساش حلبیه درست گفته،ورقه جلوی فن هاش نازکه بادست میره تو مثل کاپوت پراید،فعلا تا الان این عیبا رو میتونم بگم

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، HeX گفته است :

پاورهای سری HP  از اول سال حدود 25 درصد افزایش قیمت داشتن (برای مثال 700HP از حدود 280 به 340 رسیده) حتی با میزان افزایش 13 درصدی نرخ ارز هم بخواهیم در نظر بگیریم این افزایش قیمت غیر منطقی هست.

ضمن اینکه قیمت روز همین پاور رو با همین وضعیت نابسامان ارز حساب کنیم به رقم 86 دلار میرسیم که در بدبینانه ترین حالت همین الان میشه با این مبلغ یک پاور فول ماژولار 80gold به روز با واتیج مشابه  از فروشگاههایی مثل newegg خرید کرد.

من حس می کنم سیاست های قیمت گذاری پاورهای گرین متاثر از رقبا (واردکننده هایی همچون تخت جمشید) تغییر کرده و نسبت به گذشته نه تنها دیگر منصفانه نیست بلکه در مواردی ظالمانه هم به نظر میرسه متاسفانه...

درود معین جان

پاورهای رده پایین گرین تازگی قیمت جالبی ندارند. برای رده بالاها هم فاکتور قیمت رو دیگه نمیشه برتری مطلقی برای گرین به حساب آورد. اینطور بگم که در گذشته اختلاف قیمت با برندهای مشابه طوری بود که انتخاب گرین برای من همیشه در اولویت بود، اما با قیمتهای جدید و تنوع در پاورهای بازار دیگر اینطور نیست.

لینک به دیدگاه

من هم همیشه پاور گرین داشتم و به نظرم عالیه

نوسان برقی که خیلی از وسایل خونه خاموش-روشن شدن رو راحت رد کرده تو حالت پیک (اجرا گیم)

ولی در زمینه کیس ضعیفه

شخصا با سه تا کیس گرین کار کردم قطعات پلاستیکی بسیار ضعیف و شکننده هستند حتی 4 پایه های اصلی کیس (که اونها هم قطعه چلاستیکی داخل فلزهستند)

لینک به دیدگاه

پس. تا اینجا اکثریت با کیس های گرین مشکل داشتن و. پاورهای این شرکت از نظر اونها دارای مشکلات کمتری بوده

لینک به دیدگاه

سلام 

تاپیک خیلی خوبیه خیلی ممنون. 

اول در مورد پاور گرین میگم . الحمدالله از سال 85 که خودم گرین گرفتم برای خودم و همینطور هرکسی میشناختم هیچ مشکلی پیش نیومد. سال 85 یا گرین 530 یا 535 AB فک میکنم گرفته بودم تا سال قبل که یه پاور 700 گرین گرفتم . الحمدالله هردوتا کاملا بی صدای بی صدان . 

اما کیس. من کیس   x3+ Viper گرین رو گرفتم  .کیس خیلی خوشکلیه اما از کیفیت بدنه اش اصلا راضی نیستم . من با اون پولی که برای کیس دادم خیلی انتظار کیفیت بالاتر بدنه رو داشتم . 

انتظار نداشتم بعنوان مثال اون گیره های مربوط به هارد (اسمشو نمیدونم چیه ) انقدر پلاستیک بی کیفیتی داشته باشه. خیلی مواظب بودم نشکنه کار دستم نده! شیشه شفاف اش هم خیلی زود خش میوفته اگه نبود اینطور خیلی بهتر بود. 

مشکل بعدی ای که دارم 1. با audio jack و microphone جلوش بود که فقط بار اول کار کرد و بعدش دیدم قطعی داره و دیگه نتونستم استفاده کنم طی این یکسال بی مصرفه . با USB جلوش من تا بحال مشکلی نداشتم الحمدالله  و مشخصه که دیگه گارانتی و... نمیشه فرستاد چون شهرستان هستم و کارم طوری هست که سیستم دائما باید درحال کار باشه . 

در مورد فن ها هم خدا رو شکر اصلا صدا ندارن برای من درحالی که روی high تنظیمن همه . مشکلی که البته دارن اینه که بنظر میاد فن ها تزئینی هستن بیشتر تا کاربردی ! چون با این سرعتی که اینا میچرخن چندان فضای داخل کیس تهویه نمیشه هرچند روی high باشه .

ای کاش همراه این کیس با این قیمت یکسری فیلتر جداگانه هم برای تعویض میزاشتن خیلی ستمه این همه پول ولی یه فیلتر هم نباشه وقتی فیلترها خراب شدن تعویض کنید

نظر کلی : من کماکان گرین انتخاب اولم تو پاور هست اما در مورد کیس از این به بعد خیلی بیشتر دقت میکنم که کیفیت قطعات خصوصا  مشخص باشه.

لینک به دیدگاه

یکی از عزیزان همین فروم مشکل بسیار بدی با محصولات گرین و به خصوص با پشتیبانی اون داشته گرینی که به پشتیبانی عالی شناخته میشده

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، ariiian گفته است :

یکی از عزیزان همین فروم مشکل بسیار بدی با محصولات گرین و به خصوص با پشتیبانی اون داشته گرینی که به پشتیبانی عالی شناخته میشده

البت موضوع برای 4-5 سال پیشه

لینک به دیدگاه

درسته  ولی به هرحال اتفاق افتاده وب به گرین مربوط میشه که گفتنش خالی از لطف نیست ممنون میشم اگه پست های مربوطه رو اینجا هم بزارید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کسی تست نکرد این مورد ما رو ؟

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من مشکلی با پاورهای رده بالا و متوسط گرین نداشتم توی دفتر کارم 3 تا پاور گرین دارم که حدودا 2 ساله بدون هیچ مشکلی در حال کار هستن

آخرین پاور رده بالا گرین که داشتم هم مدل 1350 OC بود که اون زمان نسبت به قیمتش فوق العاده بود و تنها به دلیل اینکه فنش در حالت بیکاری خاموش نمی شد سراغ پاور کرسیر رفتم

اما از اون طرف با کیس ها رده متوسط و پایین گرین مشکلاتی داشتم

کیس های گرین که داشتم مدل های WEE ایکس 1 ایکس 3  ایکس6 و ایکس 9

اصلی ترین مشکلاتی که دیدم این موارد هست

1- اسکلت ضعیف و کیفیت ساخت پایین جوری که موقع اسمبل حس می کردم هر لحظه کیس از هم باز میشه

2- نداشتن دفترچه راهنما کامل و مناسب

3- فیلترهای فوق العاده بی کیفیت که اصلا بود و نبودشون تاثیری نداشته

4- پنل های فوق العاده بی کیفیت هر 3 تا کیس ایکس1 که دارم پنلشون مشکل داره یکی usb اش از کار افتاده یکی دکمه پاور و...

هرچند آدم از کیس های رده پایین  انتظار زیادی نمی تونه داشته باشه

ولی متاسفانه  حتی کیس های رده بالاتر  مثل ایکس 6 و ایکس 9 هم مشکلاتی دارن بخصوص ضعیف بودن اسکلت

لینک به دیدگاه

من کیس X8 دو سال پیش خریدم کاملا ناراضی ، به نظرم نسبت به پولی که داده بودم آشغال به تمام معنا بود.

دو ماه پیش یه کیس Z4 خریدم به نظرم عالیه ، نسبت به پولی که دادم واقعا می ارزه.

پاور 330 گرین هم داشتم 5-6 سال بدون کوچیک ترین مشکلی کار کرد با این که توی این 6-5 سال 80% زمان همیشه سیستم روشن بود.

یه کیبورد GKM 305 گرفتم اولش خوب بود ، یه نوع روغن/گریس زده بودن به دکمه هاش روون بود بعد از یک هفته دکمه ها شروع کردن گیر کردن ، دیگه بعد از 2 هفته نمیشید ازش استفاده کرد.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، ATER گفته است :

من کیس X8 دو سال پیش خریدم کاملا ناراضی ، به نظرم نسبت به پولی که داده بودم آشغال به تمام معنا بود.

دو ماه پیش یه کیس Z4 خریدم به نظرم عالیه ، نسبت به پولی که دادم واقعا می ارزه.

پاور 330 گرین هم داشتم 5-6 سال بدون کوچیک ترین مشکلی کار کرد با این که توی این 6-5 سال 80% زمان همیشه سیستم روشن بود.

یه کیبورد GKM 305 گرفتم اولش خوب بود ، یه نوع روغن/گریس زده بودن به دکمه هاش روون بود بعد از یک هفته دکمه ها شروع کردن گیر کردن ، دیگه بعد از 2 هفته نمیشید ازش استفاده کرد.

با سلام

دوست گرامی شما تونستید SSD نصب کنید جلوی کیس  و 2 تا فن ؟ روی Z4

اگر تونستید راهش رو بفرمائید چجوری کابل برق و دیتا رو وصل میکنید

لینک به دیدگاه

پست های بعضی از دوستان منو یاد تاپیک های XBOX VS PS3 تو یکی از فروم های بازی میندازه. یه سری بی خودی فن PS3 بودن فقط به خاطر اینکه ایکس باکسشون سه چراغه شده بود و پولشون سوخت رفته اومدن روی PS3 حالا سنگ سونی به سینه میزدن و XBOX رو میکوبیدن.
 الان هم داستان همینه. یه عده کیس برند X رو خریدن و بدون نگاه کردن به قیمتش شروع کردن به کوبیدنش که البته اشکالی نداره. بالاخره شکایت هم لازمه اما نکته اینجاست که آیا کیس های گرون قیمت رو هم تست کردن؟ آیا کیس 700 تومانی برند X نمیتونست با کیس 700 تومانی برند Y رقابت کنه؟ یا اینکه نه؛ صرف اینکه یه کیس قیمتش تو ایران برای برند X ارزون تموم میشه و با قیمت 200 تومان دست مشتری میرسه باید کیفیت کیس 500 تومانی برند Y رو داشته باشه؟ نمیخوام برندی رو خراب کنم اما من خودم یکی از سه قطعه مهمی که برام مهمه کیسه. خیلی از برند هایی که قبل از نمایندگیشون تو ایران موجود بشن رو دستم رسید و به معنای واقعی کلمه هایپ و خالی بندی برام تعبیر شد.

حالا جالبه که تو الکامپ که مسابقه داشتیم در هرکدوم از کیس های Z4 هیرو گرین بیش از 50 بار فقط تو 4 روز اسمبل شد (اونم تحت شرایط مسابقه ای و سرعتی!)  و برای همه جالب بود که چطور این قطعات مخصوصا کیس جون سالم بدر برده. استفاده صحیح از هر قطعه مهمه چه هارد مکانیکی باشه چه کیس. صرف اینکه کیس یه تیکه آهنه و هیچیش نمیشه دلیل نیست که در هر شرایطی هیچ آسیب فیزیکی بهش وارد نمیشه. خیلی از کیس های مطرح رو میتونم مثال بزنم که با وجود قیمت بالا و برند مطرحش؛ مثلا تو رنگامیزی یا پنل جولو یا سینی کیس و غیره کم کاری به چشم میاد.

مشکلاتون رو از یه محصول مطرح کنید اما صرفا یک برند رو تخریب نکنید. چه ایرانی چه خارجی. خیلی سخته؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمت پاورهای گرین سر به فلک کشیده !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، ـ۞ Devileytion ۞ـ گفته است :

پست های بعضی از دوستان منو یاد تاپیک های XBOX VS PS3 تو یکی از فروم های بازی میندازه. یه سری بی خودی فن PS3 بودن فقط به خاطر اینکه ایکس باکسشون سه چراغه شده بود و پولشون سوخت رفته اومدن روی PS3 حالا سنگ سونی به سینه میزدن و XBOX رو میکوبیدن.
 الان هم داستان همینه. یه عده کیس برند X رو خریدن و بدون نگاه کردن به قیمتش شروع کردن به کوبیدنش که البته اشکالی نداره. بالاخره شکایت هم لازمه اما نکته اینجاست که آیا کیس های گرون قیمت رو هم تست کردن؟ آیا کیس 700 تومانی برند X نمیتونست با کیس 700 تومانی برند Y رقابت کنه؟ یا اینکه نه؛ صرف اینکه یه کیس قیمتش تو ایران برای برند X ارزون تموم میشه و با قیمت 200 تومان دست مشتری میرسه باید کیفیت کیس 500 تومانی برند Y رو داشته باشه؟ نمیخوام برندی رو خراب کنم اما من خودم یکی از سه قطعه مهمی که برام مهمه کیسه. خیلی از برند هایی که قبل از نمایندگیشون تو ایران موجود بشن رو دستم رسید و به معنای واقعی کلمه هایپ و خالی بندی برام تعبیر شد.

حالا جالبه که تو الکامپ که مسابقه داشتیم در هرکدوم از کیس های Z4 هیرو گرین بیش از 50 بار فقط تو 4 روز اسمبل شد (اونم تحت شرایط مسابقه ای و سرعتی!)  و برای همه جالب بود که چطور این قطعات مخصوصا کیس جون سالم بدر برده. استفاده صحیح از هر قطعه مهمه چه هارد مکانیکی باشه چه کیس. صرف اینکه کیس یه تیکه آهنه و هیچیش نمیشه دلیل نیست که در هر شرایطی هیچ آسیب فیزیکی بهش وارد نمیشه. خیلی از کیس های مطرح رو میتونم مثال بزنم که با وجود قیمت بالا و برند مطرحش؛ مثلا تو رنگامیزی یا پنل جولو یا سینی کیس و غیره کم کاری به چشم میاد.

مشکلاتون رو از یه محصول مطرح کنید اما صرفا یک برند رو تخریب نکنید. چه ایرانی چه خارجی. خیلی سخته؟

وقتی کیس رو از کارتن در میارید و می بینید که قاب جلویی کیس به اندازه 3 میلیمتر ترک برداشته چجوری و به کجا باید مراجعه کرد برای اثباتش

بعد هم میخوای SSD رو ببندی روی سینی کیس با هزار جور مکافات و درگیری اخر بزور جمبل جادو مجبور میشی ببندی

یا اینکه جک 3.5 صدا براحتی وصل نمیشه مجبور میشه کاربر کیس رو قر کنه تا بتونه کابل رو بزنه و مسئول  جواب میدن برید کابل رو عوض کنید

هیچ امید بهش نیست واقعاً این یک مورد رو هیچجوره نمیشه هضمش کرد

قبلنا قیمت ثابت محصولاتش مقداری باعث میشد که کاربر اشتیاق به خرید پیدا کنه

الان که قیمتهاش هم رفته بالا معلوم نیست برای چی

نکنه میخوای هزینه نمایشگاه و جایزه هایی که دادن رو در بیارن

از این قوم و قبیله با این همه سرمایه باور کنید بعید نیست همچین کار هایی

در اخر

چیزی که بلنده

دیوار حاشا ه

لینک به دیدگاه

در در 1395/09/25, 18:28:16، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام

SSD هم نوشته هاش سروته نباشه

این 2 تا فن هم سر جاشون باشن

ما هم یاد بگیریم

سلام

ایشون درست میفرمایند بنده هم کیس z4 ورژن 1 دارم و اگه بخوای اس اس دی رو سینی نصب کنی بایستی بر عکس نصب کنی .حالا نمیدونم تو ورژن 2 این مشکل حل شده؟

--------------------------------------------------------------------------------

در کل کیس بدی نیس .

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ـ۞ Devileytion ۞ـ گفته است :

درود دوست بزرگوار

کلیه ی تولید کنندگان بایستی توان تحمل بازخورد محصول خودشونو داشته باشند و اگر مصرف کننده و یا مصرف کنندگان مشکلاتی از یک محصول و مطرح می کنند حق دارند نه اینکه چون ارزون خریدند پس نباید مشکلات و بیان کنند

زمانی که مصرف کننده ای مشکل صدای فن 22 سانتی سقف X3 VIPER  و یا لرزش کیس و تو این تاپیک ها بیان میکنه آیا کوبیدن شرکت تولید کننده یا وارد کننده ی اون محصوله ؟

بله درست می فرمایید خود کیس در حالت ظاهری یک باکس فلزیه و به جای نیمکت و چهارپایه هم میشه ازش استفاده کرد  ولی  زمانی که قطعات یک سیستم در داخلش اسمبل میشه تازه مشکلات و معایب آن آشکار میشه به نظر شما مشتری چون ارزون تر از برندهای دیگه خریده نباید مشکلات و اعلام کنه؟

بنده قبل از وایپر X3 معمولی زمانی که 70 تومان بود داشتم و به اقتضای اون زمان کیس فوق العاده ای بود ولی مشکلاتی هم داشت

*با توجه به اسکلت معکوس بودن کیس پایه های آن پس از 2-3 بار جابجایی غیر قابل استفاده شدند و بنده نیز از دستگیره کابینت های فلزی بستم هم ارتفاع بیشتر شد و هم تعادل کیس و یا پس از مدتی پورت USB2 کیس مشکل پیدا کردخودم با لحیم کاری جایگزین کردم ویا فن هاش به صدا افتادند که با روغن و گریس کاری  و ..... مدارا کردیم

بزرگوارنیک می دانید که  اکثر کاربران برای استفاده شخصی خود این کیس هارو خریداری میکنند و هر گونه صدای اضافی و نویز فن در ساعات پایانی شب  و یا در محیط های ساکت سوهان روح میشه وگرنه بنده از این به بعد در محیط های کارکاهی  و اداری  از کیس های گرین که فکرمیکنم  اسکلت خالی باشند برایتان عکس میگیرم و هیچ گونه اعتراضی هم ندارند ویا اصل برایشان مهم نیست نه ظاهر و نه صدای نویز فن و حتی افت ولتاژ پاور  

بنده ایرانی هستم و تنها تکنیکال ساپورت یک شرکت فرانسوی در ایران بوده و هستم از سال 80 که با این شرکت بصورت رسمی شروع به کار نمودم شاید دهها مشکل اعم از مکانیکی ، طراحی ، الکترونیکی و..... برای شرکت مذکور گزارش کردم وهربار با گشاده رویی راهکار های جدید حل مشکل و پس از بررسی ارائه کردند و بلافاصله در سفارش بعدی نسبت به رفع مشکل اقدام نمودند و همیشه در پی بالا بردن کیفیت محصول خود بوده و هستند فرقی نمی کنه که ایراد از جانب کی و کجا پیدا میشه

#در یکی ازچاپ خانه ها دستگاهی چینی نصب می کرند که بنده هم از قضا برای سرویس حضور داشتم بنده خدا ها هر پیچی و پیچگوشتی انداختند شیار پیچها هرز شد و فکر کنید که برای نصب دستگاه نو چه حسی به خریدار دست میده خلاصه با هزار مکافات بنده خداها کارشونو انجام دادند که فردای اون روز من با وارد کننده دستگاه که ارتباط خوبی هم داریم تماس گرفتم و مشکلات و بیان کردم که کلی تشکر کردند و جالب این بود که توی دستگاه 30 میلیونی اگر کل پیچهای دستگاه استیل هم میشد اختلاف میشد 2 دلار #

پس بیاییم در اینگونه تاپیک های دوستانه طوری مشکلات و بیان کنیم که شرکت گرین یا هر شرکت دیگر در جهت اصلاح مشکلات احتمالی محصولات خودش وبالا بردن کیفیت پیشقدم باشند

سپاس از همه ی شما

ویرایش شده توسط Saman.Kh
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...