رفتن به مطلب

دعوت عمومی برای بررسی مستند و خرده گیرانه ی محصولات گرین

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در در 1395/10/05, 12:07:42، Hassan.SK گفته است :

جالب اینجاست وقتی جنسی وارد بازار میکنه نه کنترل کیفیت داره نه تست میکنن و ... همین پاورهای oc سفید که صدای فن آزاردهنده داشت آیا خود گرین اینارو قبل تزریق به بازار تست نمیکنه ببینه مشکل دارن یا پاورهای eu که کابلشون خیلی کوتاه بود و به زور کابل برق سی پی یو وصل کردم وضعیت کیس ها هم به همین صورته ، وقتی امکاناتی رو نشون میده حداقل یک بار هم به صورت کامل اسمبل نمیکنن !!! تا مشخص بشه ایرادی دارن یه نه باید سیل عظیم مصرف کننده اعتراض کنه تا ایراد برطرف کنن این ورو درست میکنن جای دیگه خراب میشه

پست قبلی هم گفتم گرین دوست دارم و میخوام بهترین باشه و همیشه سعی میکردم تو مشاوره هام گرین پیشنهاد بدم اما با این اوصاف امیدی بهش ندارم

این وضعیت قیمت پاورهای 600 وات سه برند ( فوری نرین بگین اینا از گرین ارزونتره گرونترتر کنین >:()

Cooler Master B600 Ver.2 80Plus Power Supply  : 269

Corsair VS650 Power Supply : 275

Green GP600A-HP Power : 320

جالبه 600 گرین با 700 کولرمستر هم قیمته

Cooler Master B700 Ver.2 80Plus Power Supply : 325

درود

این مقایسه ای که انجام دادید درست نیست حسن جان. پاور نیمه ماژولار 80 پلاس برنز رو با پاور غیر ماژولار 80 پلاس استاندارد مقایسه نمی کنن.

مقایسه درست این میشه:

DEEPCOOL DA-700 Aurora : 319T

OEM این پاور همون تامین کننده یک سری پاورهای رده بالا گرین یعنی CWT هست. در اصل این همون پاور700 وات سری TR2 و SMART شرکت Thermaltake هست. و مقایسه با:

Green GP700A-HP :  380T

هردو 80 برنز و نیمه ماژولار هستند از تامین کننده معتبر و با اختلاف قیمت معنادار.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• ارسال 122
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

دوستان میشه در مورد این مشکل ssdدر کیسz4 astiak یه توضیحاتی بدید 

آیا این مشکل  در صورت بستن ssdدر کنار فن بوجود می آید ؟ و راه حلش را اگه میشه واضح تر توضیح بدید

اگه ssd را در پشت کیس ببندیم از نظر خنک کنندگی واسش مشکلی پیش می آید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، HeX گفته است :

درود

این مقایسه ای که انجام دادید درست نیست حسن جان. پاور نیمه ماژولار 80 پلاس برنز رو با پاور غیر ماژولار 80 پلاس استاندارد مقایسه نمی کنن.

مقایسه درست این میشه:

DEEPCOOL DA-700 Aurora : 319T

OEM این پاور همون تامین کننده یک سری پاورهای رده بالا گرین یعنی CWT هست. در اصل این همون پاور700 وات سری TR2 و SMART شرکت Thermaltake هست. و مقایسه با:

Green GP700A-HP :  380T

هردو 80 برنز و نیمه ماژولار هستند از تامین کننده معتبر و با اختلاف قیمت معنادار.

فرمایش شما صحیح اما کسی که پاورهای اینچنینی میخره بیشتر دنبال قیمت و خروجی هستش

الان پاور 700 گرین نزدیک 400 قیمت خورده ، واسه مصرف کننده عادی زیاد اینجور چیزا فرقی نمیکنه

زمانی که 600 گرین گرفتم 259 قیمت بود و 700 حدود 315 ، میخواستم واسه آینده نگری 700 بگیرم اما بودجم نکشید ، الان کاربر عادی میاد میبینه خروجی کولرمستر با گرین یکیه و قیمت 600 وات مسلماً میره کولرمستر ، زمانی که گرین از اینا ارزونتر بود مگه صرف نداشت ارزونتر میداد حالا گرون کرده ؟

البته این نظر منه شما درست نباشه

ایرادات تصحیح بفرمایید که به معلوماتمون اضافه بشه استاد معین

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

اینکه شما میفرمائید پاور Green از Corsair خیلی بهتره بسیار جمله جالب و مجهولی هست! هر وقت پیکان از کادیلاک بهتر شد اینم میشه!

تنها ایرادی که به خرید برند Corsair در ایران وارده سود بسیار بالای شرکت دزد تخت جمشید هست، بر اساس قیمت دلاری مقایسه کنید!

ضمن اینکه معلومه که سری های پایین Corsair هم کیفیت بالایی ندارن و نمیشه انتظار جلب رضایت بالا رو از اونا داشت!

از بحث اصلی دور نشیم: Green - من همیشه میگم این یه برند جعلی هست! چون چیزی تولید نمیکنه و اینجور  شرکت ها فقط در کشورهای با اقتصاد بسته ای مثل ایران میتونن اصلا سر پا وایسن!

بعد ایرانیان میان از عوامل محدود کننده صنعت کشورشون دفاع میکنن! وقتی تولیدی نیست و فقط وارداته، ترجیح من بر اینه که Corsair باشه!

چرا من نباید از بهترین ها و مطمئن ترین ها استفاده کنم؟

چون پولشو ندارم؟ نمیخرم کلا! صبر میکنم تا پولم بیشتر بشه!

چون دلم نمیاد پول بیشتری بدم؟ اینجا دیگه اون نقطه ایه که ما ایرانیا روش داریم زندگی میکنیم!

خب من یه شرکت ثبت میکنم، اقدام به واردات از چین میکنم از برندهای مختلف چینی و در بهترین حالت تایوانی.

اسم برند عوض میشه میشه اسم شرکت من، وارد ایران میشه، با یه سود زیاد وارد پاچه های ملت میشه!

به این میگین چی شما که ازش دفاع میکنین؟ محصول ملیه؟

سخت ترین کار دنیا قانع کردن یک ایرانیه که پیکان داره :: که بتونی بهش بفهمونی ماشین بهتر از پیکان هم هست! شما تا تهش برین!

به این دلیل توجیح فنی نیازندارم واسه اینکه بخوام بگم چرا Green دو زار نمی ارزه و مثلا اگه یه سیستم 10-15 میلیونی ببندین جرات دارین پاورشو Green بذارین؟

واسه همین یه جوابی میدم که پاسخ مجددی نداشته باشه! فرض رو هم بر این میذاریم که واقعا به گفته شما Green از Corsair و بقیه برند ها بهتره!

ولی من وقتی در هر صورت دارم یه جنس وارداتی میخرم ترجیح میدم برندش مربوط به کشورهای متخاصم نباشه، یکی از بهترین برند های معتبر دنیا باشه، و حتی الامکان پولش تو جیب دلالای ایرانی و کمونیستای چینی نره!

دیگه از این بالاتر داریم؟!

لینک به دیدگاه

ضمنا یکی از مسخره ترین چیزایی که مثلا تو کیس پیش میاد اینه که میگن از USB جلو کیس استفاده نکنین!

یا کار نمیکنه یا پس از مدتی خراب میشه یا درست کار نمیکنه یا ممکنه آسیب بزنه؟

آخه یه همچین چیزی حتی بیانشم مسخرست، ولی هست، چرا؟

چرا من این مورد رو تا حالا رو کیس های Corsair ندیدم؟

البته الان اینجا حتما هستن دوستانی که اینو رو Corsair زیاد دیدن ولی رو Green نه!!! :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

دوستانی که Z4 دارن

یه نیگاه کنید ببینید برای شما هم به همین صورته قاب جلوی کیس ؟؟

اخه این چیه تولید کردن

هر  روز هم داره بیشتر میاد جلو

الان 1 ماهه حامله هست

20161229_16501855555.jpg

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

الان 1 ماهه حامله هست

داداش از وسط به دونیم تقسیم شدم.
عالی بود جملت.:D

:D:D

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام

دوستانی که Z4 دارن

اخه این چیه تولید کردن

الان 1 ماهه حامله هست

20161229_16501855555.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام

دوستانی که Z4 دارن

اخه این چیه تولید کردن

الان 1 ماهه حامله هست

درود

تو که تهران هستی یا هماهنگی قبلی کیس رو ببر پشتیبانی گرین و مشکلات رو طرح کن. صمیمانه مشتاق پیگیری داستان این کیس هستم.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

تو که تهران هستی یا هماهنگی قبلی کیس رو ببر پشتیبانی گرین و مشکلات رو طرح کن. صمیمانه مشتاق پیگیری داستان این کیس هستم.

تنها در صورتی که هاف ایکس با گارانتی کامل تهیه کنن و خودشون  بیارن قبول میکنم

وگرنه هر چن روز یک ایراد اساسی از این کیس در میارم

خداوکیلی مرجع مشکلاته این مدل

الان من X3 Viper دارم یک ساله موردی باهاش ندارم چیزی هم نمیگم در موردش پاور های 750 و 580 از گرین دارم هیچی نمیگم در موردش

ولی این یکی بد جور حالمو گرفت منم تا جایی که بتونم حالشون رو میگیرم

اگر این پست ها باعث بشه 4 نفر از خرید این کیس مزخرف منصرف بشن بازم خوبه

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام

دوستانی که Z4 دارن

اخه این چیه تولید کردن

الان 1 ماهه حامله هست

20161229_16501855555.jpg

من دارم والله همچین مشکلی نداره

مثل این که کیس شما مشکل داره هست 

حتما پیش گارانتی ببریدش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بعد از خرید دقیق نیگاه کنید که همچین چیز هایی هم نداشته باشه

الان این رو چجوری باید ثابت کنیم که مشکل از طرف من نبوده و همون که از جعبه در اومده به اینصورت بوده ترکی که خیلی کمه ولی اگر قاب جلو رو باز کنم معلوم نیست چقدر بشه fajehe.jpg

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

تنها در صورتی که هاف ایکس با گارانتی کامل تهیه کنن و خودشون  بیارن قبول میکنم

وگرنه هر چن روز یک ایراد اساسی از این کیس در میارم

خداوکیلی مرجع مشکلاته این مدل

الان من X3 Viper دارم یک ساله موردی باهاش ندارم چیزی هم نمیگم در موردش پاور های 750 و 580 از گرین دارم هیچی نمیگم در موردش

ولی این یکی بد جور حالمو گرفت منم تا جایی که بتونم حالشون رو میگیرم

اگر این پست ها باعث بشه 4 نفر از خرید این کیس مزخرف منصرف بشن بازم خوبه

سلام آتر ،
منم یه مدتی می خواستم x3+ بخرم ، بعدش اینجا این طوری میگن نخریدم ، 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام

دوستانی که Z4 دارن

اخه این چیه تولید کردن

الان 1 ماهه حامله هست

نه مال من این طوری نیس.

لینک به دیدگاه

Z2 Hero  

+فن ها در دور کم نویز مناسبی  دارند 

+دکمه های یو اس بی  و پاور مناسب هستند و بنده مشکلی درش نمیبینم

+فضای مناسبی با این قیمت ارایه کرده که راضی کننده میباشد

+تهویه گرما در حد انتظار بنده بوده و تقریبا راضی کننده است 

+در دمای 24 درجه بیرونی در کیس Corsair 750D  با یک پردازنده 6300 و کولر Truspirt  در حالت لود دما به 56 میرسید که با دمای 23 درجه بیرونی و همین سیستم  با کیس گرین دمای لود به 58 میرسد (در کیس کورسیر 3 فن و در گرین 5 فن روشن بوده است)

-هاردها  به علت درون کاور بودن دمای بالاتری به نسبت کیس قبلی که استفاده میشد دارند و گاها هاردها برایس بنده تا 46 درجه هم میرسند درصورتیکه در کیس قبلی 39 نهایتا میشد

-طی تمماس تلفنی قبل از خرید به بنده قول دادند که جلوی کاور هاردها  امکان نصب فن میباشد شایند بنده متوجه نشدم یا روشش را نفهمیدم اما فن 12 یا حتی 8 هم نصب نشد و مجبور به استفاده از فن 8 سانتی با استفاده از چسب دوطرفه شدم  و من بعد دمای هاردها نهایتا به 33 نمیرسه

-به هنگام نصب SSD  باید برعکس نصب شود طبق عکس پایین و اگر در پشت نصب شود دمای آن به 48 درجه هم میرسد بگذریم که در پشت کیس چه خبر هست اعم از کابل و مقدار بسیار کمی گرمای آنها..

IMG_20161230_212003.jpg

-فن ها در دور بالا نویز عادی ندارند و بالاست 

-پلاستیک کیس کیفیت خوبی ندارد :بنده برای روشنایی آن خواستم تست کنم لامپ 12 ولی بجای ال ای دی جواب میده یا خیر و مقدار گرمای تولیدی را بسنجم و متاسفانه درکمال ناباوری  اندازه همان لامپ کوچک پلاستیک آن روان شد و تغییر حالت داد

-مدیریت کابل های پشت را میشد بهتر از این انجام داد ما راضی کننده است

ویرایش شده توسط m343
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1395/10/09, 15:18:07، omidsolo گفته است :

درود دوست عزیز

اینکه شما میفرمائید پاور Green از Corsair خیلی بهتره بسیار جمله جالب و مجهولی هست! هر وقت پیکان از کادیلاک بهتر شد اینم میشه!

تنها ایرادی که به خرید برند Corsair در ایران وارده سود بسیار بالای شرکت دزد تخت جمشید هست، بر اساس قیمت دلاری مقایسه کنید!

ضمن اینکه معلومه که سری های پایین Corsair هم کیفیت بالایی ندارن و نمیشه انتظار جلب رضایت بالا رو از اونا داشت!

از بحث اصلی دور نشیم: Green - من همیشه میگم این یه برند جعلی هست! چون چیزی تولید نمیکنه و اینجور  شرکت ها فقط در کشورهای با اقتصاد بسته ای مثل ایران میتونن اصلا سر پا وایسن!

بعد ایرانیان میان از عوامل محدود کننده صنعت کشورشون دفاع میکنن! وقتی تولیدی نیست و فقط وارداته، ترجیح من بر اینه که Corsair باشه!

چرا من نباید از بهترین ها و مطمئن ترین ها استفاده کنم؟

چون پولشو ندارم؟ نمیخرم کلا! صبر میکنم تا پولم بیشتر بشه!

چون دلم نمیاد پول بیشتری بدم؟ اینجا دیگه اون نقطه ایه که ما ایرانیا روش داریم زندگی میکنیم!

خب من یه شرکت ثبت میکنم، اقدام به واردات از چین میکنم از برندهای مختلف چینی و در بهترین حالت تایوانی.

اسم برند عوض میشه میشه اسم شرکت من، وارد ایران میشه، با یه سود زیاد وارد پاچه های ملت میشه!

به این میگین چی شما که ازش دفاع میکنین؟ محصول ملیه؟

سخت ترین کار دنیا قانع کردن یک ایرانیه که پیکان داره :: که بتونی بهش بفهمونی ماشین بهتر از پیکان هم هست! شما تا تهش برین!

به این دلیل توجیح فنی نیازندارم واسه اینکه بخوام بگم چرا Green دو زار نمی ارزه و مثلا اگه یه سیستم 10-15 میلیونی ببندین جرات دارین پاورشو Green بذارین؟

واسه همین یه جوابی میدم که پاسخ مجددی نداشته باشه! فرض رو هم بر این میذاریم که واقعا به گفته شما Green از Corsair و بقیه برند ها بهتره!

ولی من وقتی در هر صورت دارم یه جنس وارداتی میخرم ترجیح میدم برندش مربوط به کشورهای متخاصم نباشه، یکی از بهترین برند های معتبر دنیا باشه، و حتی الامکان پولش تو جیب دلالای ایرانی و کمونیستای چینی نره!

دیگه از این بالاتر داریم؟!

درود دوست عزیزم

آقا من دقیقا همین حس رو روی برندهای دیگه دارم من الان بالای 20 تومن سیستم دارم پاورم  GREEN GP1450B-OC و عمرا جرات نمیکنم برند دیگه ای بگذارم 

بعدشم قیمتش وجدانا عالیه . مثلا پاور Corsair AX1500i باید 2500 پول بدم!!! چرا ؟ کیفیت عالی گارانتی شرکت جیگر من الان پیکان سوارم یه حرفی بگو که متقاعدم کنه بجای 1200 برم 2500 پول بدم برای کورسیر!

یه موردی هم هست که دوستان نیاید فراموش کنن الان فکر میکنم رکورد پاور 330 گرین از پیکان چه وانت چه سواری هم بیشتر باشه من هم تا عمر دارم همین مدل ها رو میگیرم چون خرابی ندارم قیمتشم خوبه

این نظر شخصی خودم هست و ربطی به تاپیک نداره قرار بی طرف قضاوت کنم 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام به همه دوستان عزیزم بخصوص آقا سعید گل که عالی بررسی می کنه

یک فروند GREEN Z+ Grand White Mid-Tower Case  و یک فروند GREEN GP580A-ES 80Plus Bronze PSU جهت سیستم بک آپ تهیه کردم

تا بعد از ظهر اسمبل می کنم بررسی  رو به شکل تصویری قرار میدیم اگر سوال یا نکته خاصی رو دوست دارید بدونید بفرمایید تا در حین بررسی انجامش بدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، m!dn!ght گفته است :

سلام به همه دوستان عزیزم بخصوص آقا سعید گل که عالی بررسی می کنه ?

یک فروند GREEN Z+ Grand White Mid-Tower Case  و یک فروند GREEN GP580A-ES 80Plus Bronze PSU جهت سیستم بک آپ تهیه کردم

تا بعد از ظهر اسمبل می کنم بررسی  رو به شکل تصویری قرار میدیم اگر سوال یا نکته خاصی رو دوست دارید بدونید بفرمایید تا در حین بررسی انجامش بدم

فدات داداش گلم 

بسیار عالی و ممنون عزیز 

لینک به دیدگاه

با سلام 

مورد بعدی بنده برای محصولات گرین

مدتی پیش برادر بنده قصد خرید سیستم داشت که کاربر Smiley60 عزیز لطف کردن فرستادن و بعد یک عدد کیس Z4 Astiak  آکبند از همکار عزیزمون تو بندرعباس خریدم به هنگام خرید چون پرسیدم اسپیکر خوب چی دارید به بنده پیشنهاد دادن که اسپیکر  GS-325R  را ببرم و چندروزی تست کنم .این بررسی فقط یکبار انجام شده و ممکن است دوباره همچین معایبی پیش نیاد پس بنا بر تجربه و رابط کاربری بوده...

مزایای کیس Z4  به نسبت هزینه پرداختی

-قابلیت مدیریت بیشتر کابلها و اگر اشتباه نکنم حتی به نسبت Z2+Hero 

-ظاهر زیباتر

-باز شدن  بهتر روکش بالای کیس که به صورت فشاری هست که این مورد را در کیس Corsair 750D  قبلیم مشاهده کرده بودم

-قاب جلویی مناسب تر از Z2

-راحتی نصب فن ها در کیس به طوریکه بنده  11 عدد فن درون این کیس نصب کردم (به جز فن پردازنده ) که فیکر میکنم تا 14 عدد هم بشود نصب کرد

معایب کیس Z4  به نسبت هزینه پرداختی

- درب پلاستیکی کیس باز و بسته کردنش زیاد جالب نیست 

-درصد ماتی درب بسیار بالاست و بنده مجبور به گذاشتن چند ال ای دی  در سقف شدم

-نور فن ها به سبت کیس Z2+Hero  احساس میشو کمتر است البته این میتواند به علت رنگ قرمز و مات بودن شیشه یا همون پلاستیک کیس (درب بغل) باشد

-یک عدد از فن ها در دور پایین همان روز اول کار نکرد و نمایندگی گرین گفته بررسی میکنیم و بعد پاسخ دادند که سالم است اما باز هم در دور کم شروع به حرکت نمیکند

-یک عدد از فن ها در دور بالا نویز زیادی تولید میکند که گرین گفت نویزش طبیعی هست ! که کاملا مشخصه وقتی سوکت فن مذکور را جدا کنید نویز قطع میشود

مزایای اسپیکر GS325-R نسبت به قیمت 

-صدای بسیار بلند که تا به حال در اسپیکرهای زیر 150 ت به شخصه ندیدم 

-داشتن کنترل 

-قابلیت پخش از USB  و مموری کارت

-FM

معایب  اسپیکر GS325-R نسبت به قیمت 

-عدم کیفیت پخش مطلوب (این مورد فقط تجربه بنده میباشد و قابل تایید نیست)

-سیم های رابط کوتاه 

-گیرندگی کنترل بسیار ضعیف به طوریکه بنده به اشتباه 2 عدد باطری نو خریدم اما باز هم فرقی نکرد

-و در آخر تیر خلاصی را بهش زدم و بردم خانه کنار دریا حدود 25 تا 30 دقیقه با نهایت بیس و  مقدار صدای نصف تقریبا گذاشتم جهت تست که با سرافکندگی از تست خارج شد و یکی از اسپیکر ها الان صدای خرخر و در بعضی مواقع صدای بالگرد روسیه ای  میل ام آی 28 میدهد و آزار دهنده است  و بنده احتمال میدم با این پشتیبانی ضعیف شرکت گرین بگه این مقدار نویز عادیست !!

نتیجه گیری را واگذار میکنم به عهده شما دوستان عزیز 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، m343 گفته است :

با سلام 

مورد بعدی بنده برای محصولات گرین

مدتی پیش برادر بنده قصد خرید سیستم داشت که کاربر Smiley60 عزیز لطف کردن فرستادن و بعد یک عدد کیس Z4 Astiak  آکبند از همکار عزیزمون تو بندرعباس خریدم به هنگام خرید چون پرسیدم اسپیکر خوب چی دارید به بنده پیشنهاد دادن که اسپیکر  GS-325R  را ببرم و چندروزی تست کنم .این بررسی فقط یکبار انجام شده و ممکن است دوباره همچین معایبی پیش نیاد پس بنا بر تجربه و رابط کاربری بوده...

مزایای کیس Z4  به نسبت هزینه پرداختی

-قابلیت مدیریت بیشتر کابلها و اگر اشتباه نکنم حتی به نسبت Z2+Hero 

-ظاهر زیباتر

-باز شدن  بهتر روکش بالای کیس که به صورت فشاری هست که این مورد را در کیس Corsair 750D  قبلیم مشاهده کرده بودم

-قاب جلویی مناسب تر از Z2

-راحتی نصب فن ها در کیس به طوریکه بنده  11 عدد فن درون این کیس نصب کردم (به جز فن پردازنده ) که فیکر میکنم تا 14 عدد هم بشود نصب کرد

معایب کیس Z4  به نسبت هزینه پرداختی

- درب پلاستیکی کیس باز و بسته کردنش زیاد جالب نیست 

-درصد ماتی درب بسیار بالاست و بنده مجبور به گذاشتن چند ال ای دی  در سقف شدم

-نور فن ها به سبت کیس Z2+Hero  احساس میشو کمتر است البته این میتواند به علت رنگ قرمز و مات بودن شیشه یا همون پلاستیک کیس (درب بغل) باشد

-یک عدد از فن ها در دور پایین همان روز اول کار نکرد و نمایندگی گرین گفته بررسی میکنیم و بعد پاسخ دادند که سالم است اما باز هم در دور کم شروع به حرکت نمیکند

-یک عدد از فن ها در دور بالا نویز زیادی تولید میکند که گرین گفت نویزش طبیعی هست ! که کاملا مشخصه وقتی سوکت فن مذکور را جدا کنید نویز قطع میشود

با سلام
این قسمت رو میشه دقیقتر بفرمائید به چه صورت انجام دادین

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
این قسمت رو میشه دقیقتر بفرمائید به چه صورت انجام دادین

با سلام 

5 عدد فن برای خود کیس هست و 5 عدد دیگر بر روی فنهای همان کیس نصب شده  = 10  و یک عدد در محفظه هاردها =11  که بنده قصد دارم به علت فضای کافی 1 عدد دیگر در سقف و یک عدد فن در پشت  و یک عدد جلوی کیس نصب کنم و فقط منتظر فن مناسب هستم = 14 عدد فن 

البته برای بنده امکان نصب 2 عدد فن هم برای پردازنده در جهت خارج کردن هوای گرم هم هست  و یک عدد هم امکان نصب پشت داکهای هارد که میشود 17 عدد  قطعا با حوصله و ابتکار انجام بدین بهتر از کیس بنده و زیباتر میشود.

ویرایش شده توسط m343
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، m343 گفته است :

با سلام 

5 عدد فن برای خود کیس هست و 5 عدد دیگر بر روی فنهای همان کیس نصب شده  = 10  و یک عدد در محفظه هاردها =11  که بنده قصد دارم به علت فضای کافی 1 عدد دیگر در سقف و یک عدد فن در پشت  و یک عدد جلوی کیس نصب کنم و فقط منتظر فن مناسب هستم = 14 عدد فن 

البته برای بنده امکان نصب 2 عدد فن هم برای پردازنده در جهت خارج کردن هوای گرم هم هست  و یک عدد هم امکان نصب پشت داکهای هارد که میشود 17 عدد  قطعا با حوصله و ابتکار انجام بدین بهتر از کیس بنده و زیباتر میشود.

احتمالا کیس بعد از روشن شدن بین زمین و آسمان معلق نیست ؟ با این همه فن !!!! 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Uranium گفته است :

احتمالا کیس بعد از روشن شدن بین زمین و آسمان معلق نیست ؟ با این همه فن !!!! ?

اتفاقا در حالت پردازش بالای 90 درصد پردازنده فقط 3-15درجه اختلاف محیطی دارم و در حالت پردازش بالای 90 درصدی پردازنده و 100 درصدی گرافیک  R9  اختلاف دمای  8- 25 درجه که بستگی به مدت زمان هم دارد .

و در مورد اختلاف دمای هارد و SSD  بسیار خوب شده که نهایت اختلاف دما در کاربری گیم بین 3-8 درجه اختلاف میباشد آن هم در هوای فعلی بندرعباس

چون همگی در حالت نرمال هستند و دور عادی و نویز تولید نمیکنند برای بنده بهتر از دور بالا با نویز زیاد بود به همین خاطر ترجیح به این تعداد فن دادم 

پ.ن:(17 عدد اینها به همرا 1 عدد پاور مکش داخلی پایین کیس +2 عدد گرافیک + 1 عدد 8 سانتی دیگر که فردا از لیون میرسد فکر میکنم کولینگ خوبی باشد که جمع فنهای داخل کیس میشود 21 عدد مختلف ، دوستان پیشنهاد خرید زنجیر دادند اما بنده زیر بار نرفتم :D)

ویرایش شده توسط m343
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...