رفتن به مطلب

تعویض کیس Coolmaster cm690|| window

valve_110
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستای گلم یه کیس کولمستر مدل:cm690 ورژن 2 پنجرهای (درب بغل شیشه ای)  دارم ، که تو دسته mid تاور ها هستش ... 

رنگ مشکی و مود شده کربن شده تو عکس معلومه توشم مشکی مات + کربن دوتا ال ای دی قرمز پایین پنل گذاشم تو عکس معلومه همه چیش سالمه و جعبه هم موجوده ،،،، خط و خش نداره مشگل شلی و پیچ و بست و ریل و فیلتر فن و همه این چیزا رو نداره درب بغل  رو شیشه شو و خودم تعویض کردم فابریکش موجوده (فابریک یه دونه جا فن 120) داره حال نکردم شیشه کامل خوبه ،،، این و بگم دو تا فن پایین دوتا فن بالا دو تا فن جلو یه فن هم عقب فن ها همه حرفه ای بلبرینگی بدون صدا 2تاش فابریک کولمستره همه فن ها 120  پنل جلو اصلا برای دی وی دی باز نشده چون اکسترنال استفاده میکنم دیگه بد و خوبش و گفتم  ،،، چون میخوام یه کارت دیگه اضافه کنم و پاور و عوض کنم و واتر کول حرفه ای تر بذارم ،،، کیس فول تاور میخوام اگه کسی داره با هم توافقی کنار میایم کیس سالم سالم 

20161218_145438.jpg

20161218_145447.jpg

20161218_145512.jpg

20161218_145522.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

قیمت کیستون چنده؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Maxwell گفته است :

درود

قیمت کیستون چنده؟

قیمت ندارم ،،،، برا تعویض گذاشتم ولی تو همین تاپیک یه ساده شو گذاشتن 300 پنجره نداره ولی این شکلی نیست کلا تا اونجایی که میدونم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...