رفتن به مطلب

خریدار 970 ارزون تا 850

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. یه 970 ارزون مثل دو فنه های زوتاک یا گلکسی یا امثالهم خریدارم. قیمت هم حدود 800 باشه.

اعتماد سازی بشه.

مهلت تست 48 ساعته هم داشته باشه.

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

دوستان هر مدلی دارید با پاین ترین قیمتی که میتونید بگید بررسی کنم . یهو قهطی اومد :D

لینک به دیدگاه

داداش قحطی نیومده ولی با قیمتی که دادی کسی نمیاد سمتت شک نکن.من ندارم ولی اینجا بعید میدونم زیر 850 تا 900 پیدا کنی

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، hepta_pc گفته است :

داداش قحطی نیومده ولی با قیمتی که دادی کسی نمیاد سمتت شک نکن.من ندارم ولی اینجا بعید میدونم زیر 850 تا 900 پیدا کنی

سلام. والا همین چند وقته و همین یکی دو روز پیش 970 زوتاک دو فنه رو 800 فروختن. تو فروم بغلی. اینجا هم تکو توک فروختن. 

فعلا در حد 750 دارم شاید رفرنس بتونم ولی خوب اگه گیرم نیومد مجبورم تا 1 ماه بیست روز دیگه صبر کنم بودجم بیشتر شه. 

والا الان 1060 gaming x شده 1100. دیگه اینا افت زیادی کردن

لینک به دیدگاه

بعضی وقتا بعضی از دوستان به علت نیاز مالی یا هر چیز دیگه ای جنسشونو با قیمت پایین رد میکنن ولی مطمئنا ارزش جنسشون بیشتره ضمنا تو اون شرایط هم به همت دوستان همیشه در صحنه قطعه تو کسری از ثانیه بفروش میزسه.واسه کارت بهتره غیر رفرنس بخری وگرنه به احتمالزیاد راضیت نمیکنه و مشکلات زیادی گریبانتو خواهد گرفت.واسه 1060 هم لیون فقط یه مدل موجود داره که اونم 1350000 تومان بود

لینک به دیدگاه

با این شرایط و قیمتی که دادین منم داشتم پیشنهاد نمیدادم بهتون!!! یکم با انصاف باشین. منتم میذارین رو سر طرف ، عیبم میذارین رو کارتشون انتظار دارین کارت پیشنهاد بدن؟ البته با احترام اینارو گفتم و با لحن ملایم بخونین. 

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

با این شرایط و قیمتی که دادین منم داشتم پیشنهاد نمیدادم بهتون!!! یکم با انصاف باشین. منتم میذارین رو سر طرف ، عیبم میذارین رو کارتشون انتظار دارین کارت پیشنهاد بدن؟ البته با احترام اینارو گفتم و با لحن ملایم بخونین. 

احتمالا صبر کنم تا بودجم بیشتر شه.

در 35 دقیقه قبل، hepta_pc گفته است :

بعضی وقتا بعضی از دوستان به علت نیاز مالی یا هر چیز دیگه ای جنسشونو با قیمت پایین رد میکنن ولی مطمئنا ارزش جنسشون بیشتره ضمنا تو اون شرایط هم به همت دوستان همیشه در صحنه قطعه تو کسری از ثانیه بفروش میزسه.واسه کارت بهتره غیر رفرنس بخری وگرنه به احتمالزیاد راضیت نمیکنه و مشکلات زیادی گریبانتو خواهد گرفت.واسه 1060 هم لیون فقط یه مدل موجود داره که اونم 1350000 تومان بود

یه 3 گیگ msi داشت دیروز که چک کردم از 1150 رسید به 1100

لینک به دیدگاه

سلام دوتا چیز بگم به حرف دیگران توجه نکن.

اولا آفرین که خودت گفتی 970 مشکل نیم گیگ رم داره تازه این به همینجا ختم نمیشه مشکل طراحی GPU هم داشته و یه سری واحد های ROP کمتر از حدی که قرار بوده داشته باشه داره 64 شده 56 . مقدار کش 2 مگابایتی شده 1.7.

دوما دوست من قضیه ی من و اون کارت 280x معیوب رو که دیدی... حیفه به خدا اگر تا 800 نهصد تونستی جمع کنی یه کوچولو صبر کن بقیشم جور میشه آکبند و با گارانتی و مدل روز 1060 یا 470/480 بگیر... که مثل من کل پولت نره تازه اگر سالمم باشه اون مشکلات جدی که گفتم رو 970 داره... منم میگم 970 حدود  700تومن میارزه ولی خب نمیفروشن سزاشون نخریدنه برو آکبند تهیه کن مدل روز سالم گارانتی دار به ریش همه بخند.... :)

ویرایش شده توسط hrp32
لینک به دیدگاه

اولا من نمیدونم چرا انقدر گیر میدید به هم!

دوستمون خودشون قیمت تعیین کردن حالا اگه شما 970 رو داری خب اون قیمت نده لازم نیست که تاپیک رو خراب کنین!

از طرف دیگه شما 280 معیوب خریدی تستش نکردی؟ مهلت تست اون شخص بهتون نداده؟ چرا قصد دارید همرو اینجا (عذر میخوام) دزد و دقل باز نشون بدید دلیل نمیشه چون شما بی دقتی کردید و از یه شخصی که توی این انجمن امتیاز بالایی نداشته و شما یه تست کامل هم ازش نگرفتی همه کارتای دست دوم خراب باشن واقعا که ..........

لینک به دیدگاه

در در 1395/09/29, 10:26:58، میلاد بهرامن گفته است :

سلام. یه 970 ارزون مثل دو فنه های زوتاک یا گلکسی یا امثالهم خریدارم. قیمت هم حدود 750 باشه. قیمت معقوله چون اولا مشکل ساپورت توی بازی های جدید و سیاست های nvidia که خودتوت میدونید. دوما r9 290 msi دو فنه رو 650 فروختن اونم چند ماه پیش. سوما rx 470 اکبندش985 تا 1030 تومنه اونم سافایر و ایسوز. بودجمم همینقدره. این مدل هایی هم که گفتم مخصوصا زوتاک هم دماشون بالاس هم نویز.

تازه نیم گیگشم با سرعت پایینه دیگه همه هم میدونن.

اعتماد سازی هم بشه حتما

سلام

اولا دادا این طرزه نوشتن اصلا صحیح نیست شما داری یه قیمتی میدی از خودت بعد میگی معقوله اونم باز نظره خودته!

دوما چه مشکله ساپورتی و سیاسته انویدیایی!!؟

سوما حالا یه بنده خدایی مشکلی داشته جنسشا زیره قیمت فروخته دیگه مدرک نمیشه کسی جنسشا زیر فروشی کنه!

چهارما من همین زوتاک همین مدل رو دارم نه نویزی داره نه دماش بالاست!

دارم مافیا 3 رو باهاش بازی میکنم که همه توش گیر کردن 

نرم و روان اجرا میشه برام و به همه توصیه میکنم برا بازی همین مدل رو بخرن

لطفا اطلاعات غلط ندین.

لینک به دیدگاه

من نمیدونم 970 که انقدر بده... چرا میخای بخری؟؟؟

طبق امار استیم 2014-2016 حدود 63% کاربر ها از 970 استفاده کردن.

همه اون کاربرا هم نمیدونستن که کارت مشکل داره و سرشون کلاه رفته [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]

دوما یه محصول پرچم دار بیشتر از 2 سال باید FC باشه؟؟ کارت 970 بیچاره هنوزم خوبه... حداقل زیر دست ما نسوخته و خراب نیست [emoji1]

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

والا ما یه gtx970 inno 3d I chill از یکی از بروبچ همینجا خریدیم معرکه بود.خودمم با قیمتی که این دوستمون میخواد بخره پیدا شه شده پول از زیر سنگ جور میکنم و میخرمش

send from my huawei honor 7

لینک به دیدگاه

دوستان بودجم داره بیشتر میشه. اگه موردی دارید تا 800 پیشنهاد بدید دیگه :D

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

اولا من نمیدونم چرا انقدر گیر میدید به هم!

دوستمون خودشون قیمت تعیین کردن حالا اگه شما 970 رو داری خب اون قیمت نده لازم نیست که تاپیک رو خراب کنین!

از طرف دیگه شما 280 معیوب خریدی تستش نکردی؟ مهلت تست اون شخص بهتون نداده؟ چرا قصد دارید همرو اینجا (عذر میخوام) دزد و دقل باز نشون بدید دلیل نمیشه چون شما بی دقتی کردید و از یه شخصی که توی این انجمن امتیاز بالایی نداشته و شما یه تست کامل هم ازش نگرفتی همه کارتای دست دوم خراب باشن واقعا که ..........

مهلت تستی که 48 ساعت باشه به درد لای جرز دیوارم نمیخوره (با وجود اینکه طی کردیم چند روز و نه 48 ساعت ولی فروشنده محترم قبول نمیکنه.) چرا اینو میگم؟ چون گرافیک خراب رو شما یه هیت با روش خاص بدی تا یکی دو ماه کار میکنه بعد از کار میفته آثاری هم مشخص نیست خواستی روشش رو تو خصوصی میگم...

تو سایتهای خارجی مطرح کردم مشکل رو گفتن اینجا مهلت تست کارت دست دوم از ebay هم بخری یک ماهه. دیگه مزاحم این تاپیک نمیشم فکر میکنم استارترِ تاپیک نکته ای که می خواستم بگم رو گرفت...

لینک به دیدگاه

970 زوتک سه فنه Omega core Edtion دارم خاستی پ. خ کن

لینک به دیدگاه

یه دونه 970 گیگا مدل wf3 موجوده سالمه و گارانتی هم داره 850 هم میفروشمش مقطوع 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، toti9096 گفته است :

یه دونه 970 گیگا مدل wf3 موجوده سالمه و گارانتی هم داره 850 هم میفروشمش مقطوع 

سلام قربان. خریدارم الان پیام میدم برای خرید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...