رفتن به مطلب

کارت گرافیک Radeon RX 480 سریعتر ازGTX 1060 6GB

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

پس از انتشار پچ ،اپدیتDirectX 12 برای بازی Tom Clancy's The Division طبق بنچمارک  کارت گرافیک Radeon RX 480  حدود 16درصد سریع تر از کارت گرافیک NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB  بود تست با کارت گرافیک ASUS Radeon RX 480 STRIX و درایور Crimson ReLive 16.12.1 و کارت گرافیک ASUS GeForce GTX 1060 6GB STRIX, با درایور GeForce 376.19 (سایر مشخصات سیستم در تصاویر)انجام شده است.

111.jpg

منبع:tecpowerup

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

سلام یکدونه نو برای فروش دارم ..زیر قیمت بازار با گارانتی الماس تا 2018

لینک به دیدگاه

اقا من نفهمیدم  بالا خره به صورت کلی کدوم بهتره و خریدش توصیه میشه بدونه جانب داری؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 32 دقیقه قبل، rostam2142 گفته است :

اقا من نفهمیدم  بالا خره به صورت کلی کدوم بهتره و خریدش توصیه میشه بدونه جانب داری؟

با سلام

اگر سیستم خوب و قوی دارید جوری که مطمئن هستین تو ویندوز 10 همه بازی ها رو با بالاترین کیفیت و روزلیشن 1080 میتونید بازی کنید و میخواهید بازی کنید

480 گزینه بسیار عالی هست با توجه به عملکردش در دایرکت 12

ولی اگر هر گونه موردی باعث میشه نتونید از دایرکت 12 استفاده کنید  و با توجه به قیمتهای  1060 های مختلف در بازار(حتی قیمتی پایینتر از RX480 8GB)   و همچنین مدل های بیشتر 1060 در این زمان با توجه به قیمتش و همچنین مصرف بر ق کمتر بهتر هست 1060 بخرید

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

اقا م

در 55 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام

اگر سیستم خوب و قوی دارید جوری که مطمئن هستین تو ویندوز 10 همه بازی ها رو با بالاترین کیفیت و روزلیشن 1080 میتونید بازی کنید و میخواهید بازی کنید

480 گزینه بسیار عالی هست با توجه به عملکردش در دایرکت 12

ولی اگر هر گونه موردی باعث میشه نتونید از دایرکت 12 استفاده کنید  و با توجه به قیمتهای  1060 های مختلف در بازار(حتی قیمتی پایینتر از RX480 8GB)   و همچنین مدل های بیشتر 1060 در این زمان با توجه به قیمتش و همچنین مصرف بر ق کمتر بهتر هست 1060 بخرید

دوست عزیز ماندگاری کدوم بالا تره کدوم تایم بیشتری تو اجرا کردن گیم ها دوام میاره سیستم فعلی من

msi b75ag43

i5 3470

8g ram

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، rostam2142 گفته است :

اقا م

دوست عزیز ماندگاری کدوم بالا تره کدوم تایم بیشتری تو اجرا کردن گیم ها دوام میاره سیستم فعلی من

msi b75ag43

i5 3470

8g ram

فکر کنم 480  در اینده وضعش بهتر بشه ولی خب باید از برند خوب تهیه کنید مثل اسوس

قیمتش  بالاتره  چون برد رودوباره طراحی کرده که باعث شده مصرف برق متعادل تر بشه و کولینگ قویتری  داره

در اخر اینکه اسوس هست 

سافایر هم خوبه ولی معلوم نیست اندازه اسوس طاقت بیاره یا نه از لحاظ موندگاری

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 50 دقیقه قبل، rostam2142 گفته است :

giga چه طور ؟

g1

با سلام

برند گیگا  روی مدل RX480 G1 از لحاظ دمایی اصلاً نتونسته کنترل کنه

و میشه گفت محصول سوخته در بازار حساب میشه (اصلاً توصیه برای خریدش نمیشه)

مخصوصاً برای کسانی که قبلش مشاوره میگیرن و بررسی ها رو میبینن

کسی که اطلاع جامع نداره و میره میخره بحثش جداست

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، rostam2142 گفته است :

giga چه طور ؟

g1

خنک کننده گیگا با مدل رفرنس فرقی نداره ، براحتی 81 درجه رد میکنه

مدلهای ایسوس ام اس آی پاورکالر بهترن ام فقط ایسوس وارد شده ، سافایر هم مصرف 220 واتی داره که از کارتهای نامبرده که 170 وات مصرف (30 وات بیشتر از 1060) دارن یه ذره داغتره

در کل 480 ارجهیت داره به 1060

index.php?ct=articles&action=file&id=25510&admin=0a8fcaad6b03da6a6895d1ada2e171002a287bc1

لینک به دیدگاه

خوب این چیز اثبات شده ای است. به مرور زمان کارت های ای ام دی با درایور های جدیدتر بهینه میشن و از رقبای انویدیای خودشون جلو میزنن. از زمان گرافیک 7970 تا 290x تا RX 480 صدق داره.

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

خنک کننده گیگا با مدل رفرنس فرقی نداره ، براحتی 81 درجه رد میکنه

مدلهای ایسوس ام اس آی پاورکالر بهترن ام فقط ایسوس وارد شده ، سافایر هم مصرف 220 واتی داره که از کارتهای نامبرده که 170 وات مصرف (30 وات بیشتر از 1060) دارن یه ذره داغتره

در کل 480 ارجهیت داره به 1060

index.php?ct=articles&action=file&id=25510&admin=0a8fcaad6b03da6a6895d1ada2e171002a287bc1

ببین داداش شما عکس از دما میزاری یک عکس هم از دور فن ها باید بزاری 
tjmax کارت 90 هستش و شاید گیگا برای کاهش نویز جوری برنامه ریزی کرده که فن ها رو دور کم بچرخن و دمای حدود 80 داشته باشند
هرچند قبول دارم گیگا این سری خوب کار نکرده ولی دیگه اینقدر افتضاح نمیتونه باشه و بهترین سیستم کولینگ هم بدون شک با توجه به تست هایی که دیدم برای msi هستش
در زیر مقایسه دقیق رو میبیند که نکته جالب اینکه هردو با یک prm در حال چرخش هستند ولی این کجا و آن کجا
کارت گیگا:
index.php?ct=articles&action=file&id=255
کارت msi:
index.php?ct=articles&action=file&id=242

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، snapdragon گفته است :

ببین داداش شما عکس از دما میزاری یک عکس هم از دور فن ها باید بزاری 
tjmax کارت 90 هستش و شاید گیگا برای کاهش نویز جوری برنامه ریزی کرده که فن ها رو دور کم بچرخن و دمای حدود 80 داشته باشند
هرچند قبول دارم گیگا این سری خوب کار نکرده ولی دیگه اینقدر افتضاح نمیتونه باشه و بهترین سیستم کولینگ هم بدون شک با توجه به تست هایی که دیدم برای msi هستش
در زیر مقایسه دقیق رو میبیند که نکته جالب اینکه هردو با یک prm در حال چرخش هستند ولی این کجا و آن کجا
کارت گیگا:
کارت msi:
index.php?ct=articles&action=file&id=242

داداش من شما  جواب خودتو دادی

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

داداش من شما  جواب خودتو دادی ?

منظور من این بود که کولینگ گیگا هم میتونه براحتی دمارو کنترل کنه و خود بایوس کارت اینجوری تنظیم شده ومثلا با افزایش دور فن تا 60% میتونه زیر 70  بده
درحالت اورکلاک

ویرایش شده توسط snapdragon
لینک به دیدگاه

خب دوستان عزیز من گراف رو خریده بودم اما بازش نکرده بودم امروز بردم پس بدم گفت ببر تست کن بیار واسه خودم خلاصه منم امشب تست میکنم با بازی دیویژن و اسکرین میزارم براتون

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست گرامی وقتی کارت رو تست کنی به هیچ عنوان دیگه از شما پس نمیگیرن ، فروشنده خیلی زرنگ بودن ^_^^_^

لینک به دیدگاه

دوست گرامی وقتی کارت رو تست کنی به هیچ عنوان دیگه از شما پس نمیگیرن ، فروشنده خیلی زرنگ بودن happy.pnghappy.png

عزیز دل رفیقمه من پولی برای کارت ندادم قرار تا عید ۱۳۰۰ بدم اگه بردارم پیچ نمیکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوبه اینطوری

خواهشاً یک تست هم برای دور فن بزنید

ببینید توی دور فن 60 تا 70 درصد صدای خر خر از فنش بلند  نشه اعلام کنید

لینک به دیدگاه

خوبه اینطوری

خواهشاً یک تست هم برای دور فن بزنید

ببینید توی دور فن 60 تا 70 درصد صدای خر خر از فنش بلند  نشه اعلام کنید

چشم فقط برنامه معرفی کنید برای دیدن دما و تغییر دور فن لطفا من با گیم دیویژن رو ماکسیمم تنظیمات فول اچ دی دایرکت ۱۱ تست میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خودش همراهش برنامه داره گیگا بایت

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=5956#utility

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 19 دقیقه قبل، rostam2142 گفته است :

چشم فقط برنامه معرفی کنید برای دیدن دما و تغییر دور فن لطفا من با گیم دیویژن رو ماکسیمم تنظیمات فول اچ دی دایرکت ۱۱ تست میکنم

دایرکس 12 هم تست کن

لینک به دیدگاه

دایرکس 12 هم تست کن

دایرکت دوازده رو ویندوز ۸.۱ نصب میشه ایا و اینکه گیم رو مینیمایز کنم و از برنامه اسکرین بگیرم درسته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، rostam2142 گفته است :

دایرکت دوازده رو ویندوز ۸.۱ نصب میشه ایا و اینکه گیم رو مینیمایز کنم و از برنامه اسکرین بگیرم درسته

فقط رو ویندوز 10 فعاله ،

تست دما و نویز هم بزار

لینک به دیدگاه

سلام نمیدوم چه اتفاقی افتاد اما از دیشب که سایت رفت برای تعمیرات دیگه با نرم افزار موبایل نمیتونم فروم رو چک کنم به هر حال من امشب ویندوز 10 میریزم و دوباره تست میگیرم این تست ها با ویندوز 8.1 میباشد 

نکته  فن در حالت  ایزی ستینگ دارای دو حالت اتوماتیک و توربو بود که تو هیچ کدوم از حالت ها صدایی ازش به گوش نرسید(درب کیس باز بود) اینم از مشخصات سیستم من و عکس ها در کل فکر میکنم نسبت به این کارت کم لطفی شده من که نگهش میدارم

cpu i5 3470

ram 8gb corssair

240 adata sx930

psu 600 green

case x1 green

main b75ag43 msi

photo_2016-07-12_16-59-00.jpg

photo_2017-01-01_08-09-28.jpg

photo_2017-01-01_08-09-37.jpg

photo_2017-01-01_08-09-43.jpg

photo_2017-01-01_08-09-48.jpg

photo_2017-01-01_08-09-54.jpg

photo_2017-01-01_08-10-00.jpg

photo_2017-01-01_08-10-05.jpg

photo_2017-01-01_08-10-12.jpg

photo_2017-01-01_08-10-17.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...