رفتن به مطلب

هدست Tsco TH5158 خوب یا بد؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

توی نمایش گاه الکامپ این هدست روی گوشم گذاشتم راحت به نظر میرسید البته لپ تاپ یا سیستمی نبود که صداش رو تست کنم

چشمم رو گرفته ، ولی قبلش خیلی دوست دارم نظردوستانی که تجربه استفاده از این هدست رو دارن رو بدونم.

ممنون میشم کمک کنید

123132.jpg

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

سلام. پیشنهاد بنده به شما venus pv 205 هست با قیمت 35 تومن. فشاری به گوش وارد نمیکنه. کامل دور گوش رو میگیره و از بیرون صدای زیادی وارد نمیشه موقع گوش دادن.

کیفیت و باس خیلی خوبی هم داره نصبت به هدست های هم قیمت. من اون موقع که خریدم نصبت به هم قیمتیا بیشترین کیفیت رو داشت.

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام. پیشنهاد بنده به شما venus pv 205 هست با قیمت 35 تومن. فشاری به گوش وارد نمیکنه. کامل دور گوش رو میگیره و از بیرون صدای زیادی وارد نمیشه موقع گوش دادن.

کیفیت و باس خیلی خوبی هم داره نصبت به هدست های هم قیمت. من اون موقع که خریدم نصبت به هم قیمتیا بیشترین کیفیت رو داشت.

من دنبال یه هدست 7.1 هستم

این هدستی که شما معرفی کردی 7.1 نیست

rmus.png

لینک به دیدگاه

تو دیجی کالا یک عزیزی نوشته (عینا میزارم پستشو) :

نقل قول

من دو روزه به دستم رسید ولی نرم افزار راه انداز ویندوز ده نداره تو نت هم گشتم سایت های ایرانی که هیچ تو سایت خارجی هم چنین هدستی وجود خارجی نداره زنگ زدم پشتیبانی گرامی گفتن تو نت بگرد پیدا کن اینم از برندمون که منتاژ میکنه من موندم با این هدست چه کنم قاب بگیرم که فقط خوشگلیش ببینم یا کار هم میکنه!!!

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، amir* گفته است :

تو دیجی کالا یک عزیزی نوشته (عینا میزارم پستشو) :

آره اونو خوندم 

من توی 2 دقیقه لینک درایورش رو پیدا کردم

http://www.pentagonz.com/limulusdownload

لینک به دیدگاه

حالا این که شما خودت پسندیدی قیمتش چطوریاست؟

بعد فقط سرت گذاشتی یهو صداش تو ذوق بزنه که ضد حال میشه برات...

ساخت وطنه؟

لینک به دیدگاه

میگم ater جان شما این نرم افزار رو تست کردی؟Razer Surround Synaps 7.1

این رو هدفون معمولی هم جواب میده من تست کردم جالب بود  

این نرم افزار برای هدفون های ریزر فول کاستوم اجرا میشه اما برای هدفون (هدست) های دیگه بصورت پیش فرض اجرا میشه یعنی نمیتونید لغزنده ها!  (!نمیدونم چی بگم!اسکرول های تنظیم) رو بهت نمیده!

نیاز به دانلود آنلاین داره  و ویندوز بعد نصب ری استارت میشه چون درایور صدا سراند نصب میکنه و برای نصبش نیاز به قند شکن هست  من قبلا یکبار نصب و تست کردم منتها ویندوزم رو عوض کردم دیگه نصبش نکردم (فایهاشون کپی کردم اما نمیدونم از کجا درایورهاشو  دانلود و نصب کنم )

حدود  280 مگ حجمم اونموقع کم شد برای نصب. (فایلی 15-20 مگی افلاین میگیری بعد انلاین دانلود میکنه)

اگه شما تا حالا تست نکردی و این هدست رو تست کردی  

تست کن نتیجه رو بگو چون این هدست هم مجازی هست درسته؟پس نباید خیلی فرق داشته باشه!

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، amir* گفته است :

میگم ater جان شما این نرم افزار رو تست کردی؟Razer Surround Synaps 7.1

این رو هدفون معمولی هم جواب میده من تست کردم جالب بود  

این نرم افزار برای هدفون های ریزر فول کاستوم اجرا میشه اما برای هدفون (هدست) های دیگه بصورت پیش فرض اجرا میشه یعنی نمیتونید لغزنده ها!  (!نمیدونم چی بگم!اسکرول های تنظیم) رو بهت نمیده!

نیاز به دانلود آنلاین داره  و ویندوز بعد نصب ری استارت میشه چون درایور صدا سراند نصب میکنه و برای نصبش نیاز به قند شکن هست  من قبلا یکبار نصب و تست کردم منتها ویندوزم رو عوض کردم دیگه نصبش نکردم (فایهاشون کپی کردم اما نمیدونم از کجا درایورهاشو  دانلود و نصب کنم )

حدود  280 مگ حجمم اونموقع کم شد برای نصب. (فایلی 15-20 مگی افلاین میگیری بعد انلاین دانلود میکنه)

اگه شما تا حالا تست نکردی و این هدست رو تست کردی  

تست کن نتیجه رو بگو چون این هدست هم مجازی هست درسته؟پس نباید خیلی فرق داشته باشه!

سلام

آره حتما باید بگیرم تست کنم درایور صدای خودش به درد نمیخوره.

لینک به دیدگاه

الان از بازار برگشتم این هدست رو خریدم ، هدستی که اولش 185 بود بعد تو جشنواره شد 125 تومن رو توی بازار گرفتم 115 ?

نکات مثبت 

قیمت نسبت یه کارایی  -  عالی

کیفیت بدنه  - خیلی خوب

راحتی  - خوب 

زیبایی - خیلی خوب

کیفیت صدا - خیلی خوب

کیفیت میکروفون - خیلی خوب

ویبریشن هوشمند - خیلی خوب

نکات منفی

میگروفون جم شونده نیست - بد

میکروفون برعکس چیزی که تو توضیحاتش نوشته اصلا حالت نمیگیره ، در هر صورت برمیگیرد به حالت اولیه -  بد

درایور صدای ناکار امد -  خیلی بد (چنل 7.1 اصلا تفاوتی احساس نکردم)

در کل هدست خیلی خوبی هست ، باس خیلی خوبی داره ، با وقتی هم که ویبریشن رو فعال میکنید  باسش قوی تر میشه و هدست توی صدا های بم کمی میلرزه که جذابه ، بدنه محکمی داره که همین باعث شده کمی وزنش زیاد باشه ، راحت هست ولی توی طولانی مدت خسته کننده میشه.

فقط جالبه که توش CD نصب درایوری نداشت ، تو دفترچش زده برید توی سایت تسکو درایور رو دانلود کنید ، رفتم توی سایت اصلا لینک برای دانلود نگذاشتن ، به پشتیبانی تسکو زنگ زدم گفت توی تلگرام به من پیام بده لینکش رو برات بفرستم ، پیام دادم ، خوانده هم شده ولی طرف هنوز جوابی نداده.

البته من خودم میدونستم این هدست در اصل Pentagonz Limulus هسش و رفتم از سایت Pentagonz درایور صداش رو دانلود کردم که چیز جالبی نیست .

123132.jpg

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ATER گفته است :

الان از بازار برگشتم این هدست رو خریدم ، هدستی که اولش 185 بود بعد تو جشنواره شد 125 تومن رو توی بازار گرفتم 115 ?

...

ممنون از پست نقدت مبارک باشه

اگه بشه نرم افزار ریزر رو سیخ زد که بتونیم تنظیماتش رو برای هدست های دیگه فعال کرد خیلی خوبه اما نمیدونم چرا هیچ هکری اینکارو نکرده!یا انجام دادن ما خبر نداریم؟

لینک به دیدگاه

سلام نرم افزارش رو دانلود کردم ، تا آنلاک نشه زیاد با نرم افزار خودش تفاوتی نداره :|

لینک به دیدگاه

اره انلاک نیست برای هدفون های ریزر باز میشه نوشتم پست 7 (نوشتارم  بد بوده  ببخشید)

نقل قول

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...