رفتن به مطلب

فروش سیستم گیمینگ AMD

Recommended Posts

در هم اکنون، میلاد بهرامن گفته است :

قرار نیست به من بفروشه. من پلیس نیستم ولی این لحن شما هم درست نیست.  این پست من چه ارتباطی به شما داره؟ چی گیر شما میاد الان؟ 

برای اینکه حرفت غیر منطقیه . 

وقتی همه چیز لحظه ای شده و op اومده یه قیمت پایین گذاشته بعد یکی اومده پیشنهاد داده و دیگران اومدن op رو اگاه کردن که قیمتت پایینه بیشتر میارزه حالا شما اومدی شاکی شدی که چرا تغییر داده ؟ همین شمایی که الان این کارو خلاف rules میدونی اگر خودت بودی اصلا مخالفتی باهاش نمیکردی .

وقت ارز داره پشت هم تغییر می کنه من یه جنس گذاشتم مثلا 600 تومن بعد در عرض یه روز دلار 70 تومن میره روش من نباید حق داشته باشم که قیمت رو تغییر بدم ؟ 

چطور سایت همین جا لحظه ای داره تغییر میده و شما نمی تونی چیزی بگی چون حق دارن که تغییر بدن  کارت گرافیک تو یه روز 100 تومن گرون میشه اما op نباید حق داشته باشه ؟ 

من از حرف درست همیشه دفاع می کنم و شکی هم توش ندارم . 

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Union J گفته است :

برای اینکه حرفت غیر منطقیه . 

وقتی همه چیز لحظه ای شده و op اومده یه قیمت پایین گذاشته بعد یکی اومده پیشنهاد داده و دیگران اومدن op رو اگاه کردن که قیمتت پایینه بیشتر میارزه حالا شما اومدی شاکی شدی که چرا تغییر داده ؟ همین شمایی که الان این کارو خلاف rules میدونی اگر خودت بودی اصلا مخالفتی باهاش نمیکردی .

وقت ارز داره پشت هم تغییر می کنه من یه جنس گذاشتم مثلا 600 تومن بعد در عرض یه روز دلار 70 تومن میره روش من نباید حق داشته باشم که قیمت رو تغییر بدم ؟ 

چطور سایت همین جا لحظه ای داره تغییر میده و شما نمی تونی چیزی بگی چون حق دارن که تغییر بدن  کارت گرافیک تو یه روز 100 تومن گرون میشه اما op نباید حق داشته باشه ؟ 

من از حرف درست همیشه دفاع می کنم و شکی هم توش ندارم . 

حرفت درسته ولی ایشون که با دلار جدید نخریده؟ اگه اینجوری بود لیون هم همین کار رو میکرد.بعدش ایشون که مزایده نزاشتن که. قیمت فیکسه. همین که میگن اگه پیشنهاد بیشتر نبود میدمش بهت خلاف قوانینه. بحثو تموم کن بیشتر اسپم نشه فروشنده هم  ازیت نشه.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

حرفت درسته ولی ایشون که با دلار جدید نخریده؟ اگه اینجوری بود لیون هم همین کار رو میکرد.بعدش ایشون که مزایده نزاشتن که. قیمت فیکسه. همین که میگن اگه پیشنهاد بیشتر نبود میدمش بهت خلاف قوانینه. بحثو تموم کن بیشتر اسپم نشه فروشنده هم  ازیت نشه.

دوست عزیز اگه خریداری نظر بده،برا خودتون سیرک راه نندازین لطفا.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، SladeWilson95 گفته است :

دوست عزیز اگه خریداری نظر بده،برا خودتون سیرک راه نندازین لطفا.

من برا پسر عمم میخواستم یه سیستم تو این مایه ها بگیرم ولی با توجه به این اتفاقات منصرف شدم یه سیستم دیگه پیدا کردم.

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...