رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 3 ساعت قبل، (WarCraft) گفته است :

درود.

دوستان این بازی ارزش وقت و هزینه واسه ی دانلود رو داره آیا ؟ کسی بازیش کرده ؟ با حجم 45 گیگ

Wolfenstein II The Diaries of Agent Silent Death

گرافیک بالا و داستان بازی خیلی برام مهمه!!!

اگر جالب نیست یه بازی خوب و خوش ساخت حدود 40 گیگ یا نهایت 45 گیگ پیشنهاد بدین امشب بزارم دانلود بشه.ممنون.

نظرتون درباره ی این بازی چیه ؟ با حجم 27 گیگ

Homefront The Revolution

این نسخه wolfenstein زیاد ارزش بازی کردن نداره، خیلی بد ساخته شده بود، البته من از نسخه های قبلیش خوشم اومد، اگر نسخه های قبلی رو بازی نکردید حتما دانلود کنید.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

درود

دوست عزیز  Wolfenstein 2:the new Colossus دنباله Wolfenstein:the new order هست .

می تونم بگم اگر این دو رو بازی نکردید ،شما  یک شوشتر بی نقص ، با داستان فوق العاده و روایت بی نظیر همراه با گرافیک و صدا گذاری عالی رو از دست دادید.

این وسط Wolfenstein:the old blood هم هست که قرار بود یک dlc برای the new order باشه که در آخر به صورت یک اسپین آف ، منتشر شد .

ابتدا بازی کردن the new order ، باعث میشه ارتباط بهتری با داستان و روایت بر قرار کنید و به عمق رنج کشیدگی و عمق خوب و یا بد شخصیت های the new Colossus ، پی ببرید.

خیلی ممنون از راهنمایتون امشب با فردا رو Titanfall2 دانلود میکنم چون حجمش تقریبا نصف Wolfenstein 2 هست بعدا میرم سراغ بازی Wolfenstein

در 1 ساعت قبل، micpet گفته است :

این نسخه wolfenstein زیاد ارزش بازی کردن نداره، خیلی بد ساخته شده بود، البته من از نسخه های قبلیش خوشم اومد، اگر نسخه های قبلی رو بازی نکردید حتما دانلود کنید.

ممنون از شما - من این تاپیک رو خوندم واقعا مشتاق بازیش شدم عجیبه که شما میگین بازی خوبی نیست . امتیازاتش هم بالاست

لینک به دیدگاه

بازی Hunt Down The Freeman منتشر و بلافاصله توسط CODEX کرک شد.

بازی METAL GEAR SURVIVE فقط قادر به سیو یک پروفایل در بازی می باشد و برای اضافه کردن هر پروفایل سیو باید 10 دلار پرداخت کنید

پس از گذشت 16 سال از انتشار بازی Warcraft III شرکت Blizzard  اپدیت جدیدی برای این بازی منتشر کرد.

نسخه استور مایکروسافت بازی Age.of.Empires.Definitive.Edition  که از UWP  استفاده میکند توسط codex کرک شد.
نسخه فشرده به زودی ........
بازی 5 قفله و چند روز قبل منتشر شده بود.

بازی METAL GEAR SURVIVE بدون قفل دنوو منتشر شده است ولی کاملا انلاین میباشد و احتمالا کرک افلاین آن را فقط CPY بتواند منتشر سازد.

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، (WarCraft) گفته است :

ممنون از شما - من این تاپیک رو خوندم واقعا مشتاق بازیش شدم عجیبه که شما میگین بازی خوبی نیست . امتیازاتش هم بالاست

توی استیم که امتیاز 6 از 10 گرفته، البته دانلودکردنش که واسه ماها که ضرری نداره  واسش پولی که نمیدیم الانم که با نامحدود های ایرانسل کار دو شبه. 

و یک چیزه دیگه، اگر نسخه Return to Castle Wolfenstein رو بازی نکردین حتما بازی کنین که واقعا بی‌نظیره، من این نسخه رو سالها پیش بازی کردم دوبله پارسی خیلی حال داد.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، micpet گفته است :

توی استیم که امتیاز 6 از 10 گرفته، البته دانلودکردنش که واسه ماها که ضرری نداره  واسش پولی که نمیدیم الانم که با نامحدود های ایرانسل کار دو شبه. 

و یک چیزه دیگه، اگر نسخه Return to Castle Wolfenstein رو بازی نکردین حتما بازی کنین که واقعا بی‌نظیره، من این نسخه رو سالها پیش بازی کردم دوبله پارسی خیلی حال داد.

خداییشم چیز دندون گیری نیست !من که کلا ازین فضاها خوشم نمیاد!داستان مسخره ای هم داره ولی به قول شما برای ما ضرری نداره

مفت باشه کوفت باشه:4_joy:

هر بازی اومد دانلود و نصب کنید بدرد نخورد پاک میکنید دیگهxD

لینک به دیدگاه

سرانجام اپدیت 1.17. بازی Watch.Dogs.2 توسط cpy کرک شد.
این بازی باگهای فراوانی داشت که با اپدیتهای منتشر شده رفع شده است.
@dlfox

لینک به دیدگاه

2018-03-06_052443.jpg.8931a631044f10190e43551645ddd766.jpg

بازی Super Lucky's Tale توسط CODEX کرک شد.

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

همین دیروز ورژن قبلی رو دانلود و نصب کردم ?

لینک به دیدگاه

,The same road 22 years later

28576487_2031014270262538_4829402466643919562_n.thumb.jpg.55a2501d3af38494630b87be0d90bd25.jpg

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

و بلاخراه cpy تصمیم به انتشار کرک بازی need for speed payback کرد نسخه فشرده به زودی .....
@dlfox

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 32 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

و بلاخراه cpy تصمیم به انتشار کرک بازی need for speed payback کرد نسخه فشرده به زودی .....
@dlfox

جانااااااا ????

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

4 Gears of war کرک شده!!!!!:ph34r:

https://www.downloadha.com/game/gears-of-war-4-windows-10/

داره اپلود میکنه ....

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Illidan گفته است :

داره اپلود میکنه ....

معمولا با شنیدن خبر کرک شدن بازیا خوشحال نمیشم ولی وقتی میبینم بازیای این استور لعنتی مایکروسافت رو کرک کردن خیلی خوشحال میشم :3_grin:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، Illidan گفته است :

داره اپلود میکنه ....

ساعت 5:30

همچنان منتظر تمام شدن مراحل آپلود عشق بزرگ ?

لینک به دیدگاه

درود

انصاف نیست  یا شاید هم عاقلانه نیست و یا هر جور دیگه.... اول نسخه آلتیمیت رو کرک می کردند بعدش نسخه چهارم رو .

به هر حال ... عالیه.

لینک به دیدگاه

یه سری شایعه منتشر شده که بازی کرکی Final Fantasy XV از نسخه اصلی بهتر اجرا میشه !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...