رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 6 ساعت قبل، Illidan گفته است :

بی صبرانه منتظرم ... :x

یکش عالی بود ولی دو چنگی به دل نمیزد. امیدوارم 3 رو خراب نکنن 

نسخه 1 که واقعا خوب بود، نسخه دوم بازی هم اونقدرا بد نبود و حتی بخاطر المان های نقش آفرینی هم که بهش اضافه شده بود مورد استقبال واقع شد. استودیو سازنده نسخه سوم که کاملا عوض شده باید منتظر بود و دید چی میشه، با نمایش هایی که تا اینجا از بازی منتشر شده مبارزات بازی خیلی خشک و تکراری بنظر میرسه.

لینک به دیدگاه

به زودی نسخه بتا بازی The Crew 2 منتشر می شود :

The Crew 2 Beta Starts May 31st

.

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

گیم پلی 8 دقیقه ای The Crew 2! (بازی هنوز ریلیز نشده)

header.jpg.59f7a1bb8d6877b14a6d61b3cca1a6f9.jpg

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

به farcry 5 چه امتیازی میدین ؟ به نظر من مثل قبلیها مخصوصا نسخه 4 جالب نبود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 47 دقیقه قبل، micpet گفته است :

5.5 من که نصفه رها کردم

لینک به دیدگاه

من تقریبا 10 دقیقه بازی کردم و دیگه نتونستم ادامه بدم. نمیدونم شاید عجله کردم ولی خیلی خوشم نیومد...

با توجه به اون 10 دقیقه 6.5 از 10

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، indianboy گفته است :

من تقریبا 10 دقیقه بازی کردم و دیگه نتونستم ادامه بدم. نمیدونم شاید عجله کردم ولی خیلی خوشم نیومد...

با توجه به اون 10 دقیقه 6.5 از 10

تنها با 10 دقیقه بازی کردن فارکرای 5 به امتیاز 6.5 رسیدین؟! فقط cutscene های ابتدایی که  رد میشه همون قد طول میکشه. یاد یک سری از ریویو های استیم افتادم!?

لینک به دیدگاه

من خودم تا آخرش رفتم و 6.5 میدم، میخوام دلیل امتیاز پایینم رو بگم می‌ترسیم اسپویل شه دوستانی که تا آخر نرفتن قاطی کنن. 

لینک به دیدگاه

فارکرای 5 رو من  کامل تموم کردم. ( به معنای واقعی جوییدمش :D )

من 8 میدم . تنها مشکلاتش  باگ و یه مقداری هم داستان بیش از حد غیر واقعی بود . گیم پلی  گرافیک  مراحل فرعی و ... همگی عالی بودن . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، micpet گفته است :

سلام

من به نسخه 5 اش به راحتی میتونم 8.5 الی 9 بدم....

تنها ایراد اساسیم دوتاست:

1. کم بودن تنوع اسلحه بود که خب البته برای کالتیست ها تا حدی قابل درک هست که همه در نهایت 1-2 نوع مسلسل، با یک نوع راکت لانچر و یک نوع اسنایپ و یک نوع مسلسل سبک داشته باشن ، چون وقتی یه سازمانی به این شکل داری سعی میکنی اسلحه و مهمات استاندارد و یکسان داشته باشن افرادت.

2.  هوش مصنوعی دشمن ها ثابت هست ، یعنی با easy و hard کردن بازی هوشیاری دشمن ها تغییر نمیکنه! دقیقتر هم هدف نمیگیرن! فقط شلیک هاشون دمیج بیشتری بهت میزنه و خودشونم دیرتر میمیرن... برای همین هست که اگه روی easy هم بازی کنید حس میکنید هوش مصنوعی خیلی خیلی خوب هدف میگیره و هیچ فرقی با هارد نداره :| 

* داستانش به شدت عجیب بود و یه جورایی غیر ممکن بود با در نظر داشتن آمریکای کنونی اما خب هرجای دیگه ای میتونه رخ بده (نمونه دقیق و واضحش در دنیای مدرن داعش هست و در طول تاریخ هم کم نداشتیم ... یک نمونشدوران تسلط کلیسا بر کل اروپا که پاپ های محترم شده بودن مخترعین دستگاه های جدید و عجیب غریب برای شکنجه غیر مسیحی ها ، یک نمونش رو براتون بگم ، یک اتاقی ساخته بودن که یه چیزی مثل پنکه داخلش بود که به جای پره هایی مثل پنکه های امروزی تیغه های شمشیر بودن! فرد رو مینداختن توی اون اتاق و از بالا اون محور رو که شمشیر های بلند بهش وصل بودن رو میچرخوندن و تماشا میکردن که قربانیه بدبخت چند دقیقه میتونه زنده بمونه قبل از تیکه تیکه شدن!) و نمونه غیر واضح تر و مستتر ترش هم در برخی جوامع دیده میشه برای افرادی که بیاندیشند! برای من که به شدت جذاب بود مخصوصا رفرنس هاشون به مسائل مذهبی گاسپل و... که برای افرادی که آشنایی دارن جالب خواهد بود .یکی از قسمت هایی که ممکنه داستانش برای ما خاور میانه ای ها لنگ بزنه اشارات بسیار زیاد به فرهنگ دینی مسیحیتِ  و گاسپل هست ، مثلا من و شما یه دیالوگ از جوزف سید رو گوش میدیم معنی لغویش رو هم میفهمیم اما منظورشو نمیفهمیم  که اصلا چرا اینو گفت! یا اینکه فکر میکنیم اصلا معنی نمیده .. دلیلش اینه که چون داره مثلا یه جمله از انجیل رو نقل میکنه برای صحبت هاش اما ما نمیدونیم ، یا داره به یکی از رسوم مذهبی مسیحی اشاره میکنه که ما نمیدونیم و با سرچ اون کلمه توی گوگل هم نمیتونیم بفهمیمش... یا اصلا شاید غیر مستقیم داره بهمون توهین میکنه و ما فکر میکنیم یه مکالمه ساده بوده.   برای درک مفهوم در هر زبان خارجی ای میگن که جملات و کلمات باید در کانتکس معنی بشن نه بصورت مستقل(یعنی مثلا در شرایط خاصی که اون جملات نقل شدن معنی خاصی ممکنه بدن و در جاهای دیگه ممکنه یه جمله ی ساده و فاقد منظور و معنی خاصی باشن... مثل اینه که یه متن علمی انگلیسی رو بخوای به سبکِ ترجمه ی اخبار سینمایی ترجمه کنی که اصلا یا امکان پذیر نیست یا معنیش رو از دست میده)

* تقریبا" میتونم بگم حتی یک باگ هم برای من پیش نیومد (به جز یکی دوبار که هوش مصنوعی همراهام باعث شد از در یه خونه ای نتونم بیام بیرون? ، مگرنه در مقابل خیلی بازی های دیگه که توشون "یک یا دو  همراه" داری بازم خیلی سرتره) که از یوبیسافت عجیب بود ، به راحتی کم باگ ترین بازی یوبیسافت بود برای من...(فکر کنم بهترین لانچ تاریخشون بود نسبت به گند هایی که در ریلیز های سرتاسر باگشون میزدن در گذشته:|

شخصا طراحی یک دنیای به این خوبی و به این زیبایی رو ندیده بودم که حس واقعی  و زنده بودن رو هم منتقل کنه که توی بازی دیگه ای (به جز دنیای ویچر 3 که خب اون دنیای فانتزی بود) این حس رو نداشتم... تا الان 64 ساعت بازی کردم (هنوز رجیون وایت تیل مانتین رو شروع هم نکردم) و نسخه گلد اش رو خریده بودم که البته DLC های اضافش هنوز نیومده و منتظرشون هستم و خوبیش اینه که DLC هاش توی دنیا و فضای دیگه ای هست ، یکیشون مریخ! که میدونم ازش خوشم نمیاد چون از هرچیز فضامضایی بدم میاد! و اون یکی ویتنام که از دوران جنگ ویتنام خیلی خوشم میاد و خیلی راجع بهش مطالعه داشتم

در بین نسخه های قبلی هم فقط از نسخه 2 خیلی خوشم میومد ، نسخه 3 خوب بود اما برام جالب نبود که واسه ی ساخت یه کیف حمل سلاح باید پوست حیوانات رو جمع کنم تا با اونها کیف درست کنم(اونم با اون مکانیزم شکارِ خیلی سادش)! خب تو اون خراب شده که برخی ها لباس های شیک و اروپایی و امروزی هم داشتن نمیشد یه کیف نایکی خرید؟ ? دیگه بیش از حد روی کرفتینگ مانور داده بودن توی نسخه سوم... چهارم رو هم بعد از 4-5 ساعت بی خیال شدم چون نمیدونم چرا خیلی حس آزاد بودن و ... نداشت برام... نسخه یک رو هم بازی نکرده بودم 

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Games_OD گفته است :

تنها با 10 دقیقه بازی کردن فارکرای 5 به امتیاز 6.5 رسیدین؟! فقط cutscene های ابتدایی که  رد میشه همون قد طول میکشه. یاد یک سری از ریویو های استیم افتادم!1f643.png

از ظاهر حرفم معلومه که منظورم 10 دقیقه از گیم پلی بازی هست. این هم نظر شخصی من هست و سلیقه ای هست. احتمالا توقع ندارید سلیقه ام رو بخاطر امتیازات سایت های مختلف تغییر بدم؟

البته ناگفته نمونه که از شماره های قبلی خصوصا شماره 3 و پرایمال خیلی خیلی خوشم اومد و هفته ها وقتم رو صرف بازی کردن این دو شماره کردم. ولی از این شماره خیلی خوشم نیومد. خلاصه دوستان به بزرگی خودشون ببخشن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

این 3 تا باگ ، اگه بیشتر بازی میکردم باگهاش بیشتر نمایان میشد فکر کنم یکی دوتا باگه دیگه بود که نتونستم اسکرین بگیرم یا تو اسکرین قابل مشاهده نبود باید فیلم میگرفتم که بیخیال شدم دقیق یادم

دشمنه رفته بود پشت سنگ (یه جورایی سنگ و دشمنه با هم قاطی شده بودن انگاری سنگه بهم شلیک میکرد) از پشت سنگ بهم اتک میزد اما نتونستم بکشمش  بیخیالش شدم ، باگ جالب

FarCry5_2018_05_03_18_02_36_862.thumb.png.b9bf6dc2b4e732ca6d3bb75253550c73.png

خشاب ها رو هوا بود

FarCry5_2018_05_04_15_57_18_644.thumb.png.bf4c0973f1034b4e976b1aa439a4f796.png

از پشت بام پریدم دستم خورد و چتر باز کرد فاصله 2 متری تا زمین چتر باز شد و قاطی کرد و رفتم زیر زمین ، البته این باگ چندین برام پیش اومد چون وقتی میپریدم ناخودآگاه دستم رو اسپیس میموند و چتره باز میشد بعدش میمردم ! انگاری از هواپیما پرت شدم !

FarCry5_2018_05_04_23_10_25_060.thumb.png.11f020a7c915d9adf3f7a6ad3b26f53c.png

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

این 3 تا باگ ، اگه بیشتر بازی میکردم باگهاش بیشتر نمایان میشد فکر کنم یکی دوتا باگه دیگه بود که نتونستم اسکرین بگیرم یا تو اسکرین قابل مشاهده نبود باید فیلم میگرفتم که بیخیال شدم دقیق یادم

دشمنه رفته بود پشت سنگ (یه جورایی سنگ و دشمنه با هم قاطی شده بودن انگاری سنگه بهم شلیک میکرد) از پشت سنگ بهم اتک میزد اما نتونستم بکشمش  بیخیالش شدم ، باگ جالب

خشاب ها رو هوا بود

از پشت بام پریدم دستم خورد و چتر باز کرد فاصله 2 متری تا زمین چتر باز شد و قاطی کرد و رفتم زیر زمین ، البته این باگ چندین برام پیش اومد چون وقتی میپریدم ناخودآگاه دستم رو اسپیس میموند و چتره باز میشد بعدش میمردم ! انگاری از هواپیما پرت شدم !

سلام حسن جان

خوشبختانه برای من هیچکدوم از این باگها هنوز پیش نیومده... یکی دو بار فقط همونطور که گفتم گیر کردم توی خونه ? همراهم رو مرخص هم میکردم نمیرفت کنار ?با چندتا مورد کوچیک دیگه که به نظرم اصلا نمیشه باگ به حسابشون آورد در برابر باگهای گیمهای اخیر.....در مورد یوبیسافت مثلا در برخی نسخه های Assassins creed و حتی فارکرای قبلی برای همه کاربر ها از اول بازی تا آخرش باگ بود مگه با چند پچ اول درست میشد ... اما مثلا نسخه syndicate به نظرم تازه اواسط سال گذشته قابل بازی شده بود?

یه مسئله دیگه هم بود که خیلیا به عنوان باگ بهش نگاه میکردن این بود که اگه زیاد آدمهای عادی رو بکشی ، یعنی بیشتر از یه حدی ، یهو خودت میمیری و اگه توی ماشین باشی بعضی وقتا ممکنه ماشینت هم منفجر شه.... با توجه به کل بازی های AAA ای که 3-4 سال اخیر اومدن و انواع و مقدار باگهاشون ،  باگهایی مثل روی هوا بودن خشاب ها اصلا جزئی از بازی محسوب میشه(?) از بس معموله و اصلا انگار بازی ای که در این حد باگ نداشته باشه اصلا تولید نمیشه (البته این مورد هم برای من پیش نیومد توی فارکرای اما توی ghost recon چیز متداولی بود )?   شما مثلا فیفا یا PES رو در نظر بگیر ، با توجه به اینکه هرسال دارن یه نسخه میدن و محتواشونم همیشه ثابته و همیشه فقط راجع به فوتباله ، میزان باگهایی که دارن در حد شرم آور بودنه... اگه من سازندشون بودم مثل سازنده بازی no man sky خودمو نا پدید میکردم? اصطلاحا میگن 100 تا فیفا بسازه یکیش دسته نداره ، نه دسته نه ، یعنی بدون باگ نیست? یا مثلا ویچر 3 که به عقیده ی خیلیا از بهترین بازی های تاریخ هست(از نظر من هم همینطور) از نظر باگهای موجود در 3-4 ماه اول خیلی اوضاعش بد بود ، اما خب با توجه به فوق العاده بودنِ خودِ  بازی میشد راحت باگهاشو در نظر نگرفت ...

نه فقط با توجه به باگهای به شدت کمی که خودم تجربه کردم ، بلکه حتی با در نظر گرفتن باگهای اتفاق افتاده برای کاربران اطرافم و یوتوبرهارو هم کنار هم میذارم میبینم که جز چند بازی AAA کم باگ 3 سال اخیر میتونه باشه، حداقل جز 3 تای برتر از این نظر ، مخصوصا اینکه طی همین 3 سال اخیر به شدت تولید و عرضه بازی های نصف و نیمه و تست نشده و پولیش نشده به شدت مد شده بود.... با توجه به این شرایط هست که میگم فارکرای 5 بازی کم باگی هست و منظورم این نیست که اصلا باگی نداره بلکه دارم با رقبا و دیگر بازیهایی که قبل  و همزمان باش اومدن مقایسه میکنم، از بس که بقیه AAA ها باگ داشتن این الان جلوشون معصوم به نظر میاد ?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 52 دقیقه قبل، indianboy گفته است :

از ظاهر حرفم معلومه که منظورم 10 دقیقه از گیم پلی بازی هست. این هم نظر شخصی من هست و سلیقه ای هست. احتمالا توقع ندارید سلیقه ام رو بخاطر امتیازات سایت های مختلف تغییر بدم؟

البته ناگفته نمونه که از شماره های قبلی خصوصا شماره 3 و پرایمال خیلی خیلی خوشم اومد و هفته ها وقتم رو صرف بازی کردن این دو شماره کردم. ولی از این شماره خیلی خوشم نیومد. خلاصه دوستان به بزرگی خودشون ببخشن.

سلام

با توجه به اینکه مال اون دوران ما قبل تاریخ بود و شخصا به شدت به اینچیزها هم علاقه دارم خیلی خوشم اومد ازش... مراحلش رو زیاد جلو نرفتم در حدی که کامل تمومش کنم اما همه جاش رو با لذت گشت و گذار کردم ، مکانیزم و داستان و... رو دوست نداشتم فقط از دنیاش خوشم میومد و ما قبل تاریخی بودنش? به طوری دوسش داشتم که الانم که برای اسسین کرید اوریجین،  زره و لباس و تیرکمون و نیزه مال اون بازی هم در دسترس قرار گرفته مدام با اون Primal میرم بازی میکنم اونجا هم ?

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

FarCry5_2018_05_03_18_02_36_862.thumb.png.b9bf6dc2b4e732ca6d3bb75253550c73.png

دقیقا برعکس این برای من توی فارکرای 3 اتفاق افتاد .

توی یکی از مراحل فرعی که باید3 تا ( ؟ ) پلنگ رو با تیر و کمان می کشتم بر اثر حمله یکی از پلنگ ها وارد تخته سنگی شدم که کنار یا روی اون ایستاده بودم . توی این حالت هم پلنگ مورد نظر به من حمله میکرد ولی نمی تونست به من آسیبی بزنه . البته برعکس این مورد تیرهای من هم به پلنگ نمی خورد !!!

لینک به دیدگاه

تاریخ عرضه نسخه بعدی COD مشخص شد ، 12 اکتبر .

Call of Duty: Black Ops 4 Release Date October 12th

.

لینک به دیدگاه

در مورد تنوع کم اسلحه farcry 5 که یکی از دوستان گفت باید بگم واسه من که خوب بود، همین که MP40 و 1911 داشت واقعا عالی بود، کل بازی رو با همین دوتا رفتم. نسخه 4 هم MG42 داشت. گویا رسم شده توی هر نسخه یک دوتا اسلحه از ww2 بزارن که البته رسم بسیار قشنگی هم هست که همه بازی ساز ها باید رعایت کنن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

photo_2018-05-19_14-28-03.thumb.jpg.5104fa964d1a25dc5418c062df63d19f.jpg

امروز سومین سالگرد انتشار The Witcher 3: Wild Hunt هست و من هنوزم بازیش میکنم هروقت فرصت کنم....

لینک به دیدگاه

لیست بیشترین فروش هفتگی استیم :

Steam Steam Weekly Top Selling Titles May 21st 2018

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
Conan Exiles
Grand Theft Auto V
Wizard of Legend
House Flipper
The Forest
Tom Clancy's Rainbow Six Siege
Stardew Valley
Hellblade: Senua's Sacrifice
Tom Clancy's Rainbow Six Siege

.

لینک به دیدگاه

Battlefield-5-V.thumb.png.010a12effb123d337cb6ad8935879f1f.png

تیزر کوتاه از بازی Battlefield V منتشر شد:تاریخ رونمایی 2خرداد ساعت 00.30

Battlefield 5 Teaser Trailer.rar

dualshockers

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

2018-05-23_140643.jpg.0c4f83b29f91397a429862d689370d94.jpg

سرانجام مراسم معرفی بازی   Battlefield V برگزار وتریلر رسمی این بازی هم منتشر شد:

5b05d866469fc_Dd6K0bHUQAA9Q0k.jpglarge.thumb.jpg.0be7efe3dc66003c82c0145e722de5df.jpg2645315271093695939_Dd6MkXPXcAIWEBt.thumb.jpg.b2f338e23f2f8b02d398ab88abcc4213.jpg24475152710934043863_Dd6KXm6U8AAoVnw.thumb.jpg.872c25f47a345348323b861319afaa6e.jpg39083152710933325805_Dd6Le6VVAAAqGxt.thumb.jpg.dc891eff20c7847012b904293d61ddb4.jpg

2018-05-24_021249.thumb.jpg.7654efacb7c58c3d4e12410a4e48395b.jpg

دانلود تریلر

gamespot

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...