رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 16 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

اگه اشتباه نکنم فرجام بود میگفت باید پیش خرید کرد برای بتا یا خود تو بودی؟ (پیر شدیم دیگه حافظه یاری نمیکنه 1f625.png)

خودم گفتم همینجا که تو یه جای دیگه خوندم البته سایت فارسی واسه اطمینان پرسیدم چون بازی آنلاین هستش ما که توان خرید نداریم گفتم لااقل بشه 3 روزی بتا بزنیم

از فکر و خیال زیاده ، خودم هم مبتلا شدم

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قابل توجه همه دوستان و کاربران مخصوصاً آقا وحید

اگه عکس ها و مطالب خیلی بلند داخل image.png.3c1ed21be228f7c92cd02c8990f8dff6.png  قرار داده بشه مخفی میشه و تو نقل قول پستها کشیده نمیشه

لینک به دیدگاه

دوستان باارزشترین بازی این یکی دو ماه اخیر چیه ک ارزش دانلود و وقت گذاشتنو داشته باشه.ممنون-سبکش مهم نیس

لینک به دیدگاه

دوستان trainer برای nfs payback میخوام، سراغ ندارین ؟  چنتا دانلود کردم نگرفت. 

این نسخه از nfs انقدر پول کم میده که اصلا نمیشه چیزی خرید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، micpet گفته است :

دوستان trainer برای nfs payback میخوام، سراغ ندارین ؟  چنتا دانلود کردم نگرفت. 

این نسخه از nfs انقدر پول کم میده که اصلا نمیشه چیزی خرید.

Need for Speed Payback v201802 Plus 9 Trainer.exe

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، ASTS گفته است :

اگه اشتباه نکنم فرجام بود میگفت باید پیش خرید کرد برای بتا یا خود تو بودی؟ (پیر شدیم دیگه حافظه یاری نمیکنه 1f625.png)

سلام 

نه فکر نمیکنم اینجا گفته باشم اما به یکی از دوستان توی ی پیامرسان گفته بودم که سوال کرده بودن ?

بازی SOULCALIBUR

چیز جالبی بود یه ذره بازی کردم ، از tekken برای من بهتر بود مخصوصا اینکه ویچرمعروف گرالت توشه ، البته به هیچ عنوان در حدی نبود که بخوام بخرمش... صرفا در حد دانلودی و کرکی خوبه ?

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، i-Gamer گفته است :

دوستان باارزشترین بازی این یکی دو ماه اخیر چیه ک ارزش دانلود و وقت گذاشتنو داشته باشه.ممنون-سبکش مهم نیس

Assassin's Creed Odyssey

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

کار نکرد متاسفانه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 21 دقیقه قبل، micpet گفته است :

کار نکرد متاسفانه.

من از همین استفاده کردم ، ورژن بازیتون چی هست؟چه نسخه‌ای نصب کردین؟

لینک به دیدگاه

اساسین ادیسه اشتراکی خواستید پی ام بدید

از سایت ارزان تره و راحت میتونید بازی کنید ?

@Gaming_backup

لینک به دیدگاه

ای ام دی به عرضه درایورهای 32 بیتی برای گرافیک هایش پایان داد :

AMD ends 32-bit Radeon display driver support

.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

من از همین استفاده کردم ، ورژن بازیتون چی هست؟چه نسخه‌ای نصب کردین؟

نسخه CPY 1.0.51.15364 

مال شما چیه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 28 دقیقه قبل، micpet گفته است :

نسخه CPY 1.0.51.15364 

مال شما چیه ؟

مال منم همین cpy بود ولی یادم نیست ورژنش دقیق چی بود ، بیشتر منظورم این بود ببینم از نسخه های فشرده استفاده کردین یا نه .

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، micpet گفته است :

نسخه CPY 1.0.51.15364 

مال شما چیه ؟

Need For Speed Payback v1.0.51.15364 Origin +7 Trainer-ArmY of 0n3.rar

Need for Speed Payback v1.0.51.15364 +10 Trainer-FutureX.rar

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام 

نه فکر نمیکنم اینجا گفته باشم اما به یکی از دوستان توی ی پیامرسان گفته بودم که سوال کرده بودن 1f602.png

بازی SOULCALIBUR

چیز جالبی بود یه ذره بازی کردم ، از tekken برای من بهتر بود مخصوصا اینکه ویچرمعروف گرالت توشه ، البته به هیچ عنوان در حدی نبود که بخوام بخرمش... صرفا در حد دانلودی و کرکی خوبه 1f600.png

سلام بازی SOULCALIBUR رو میشه با دسته معمولی هم بازی کرد؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کمپانی Bethesda اعلام کرد بتای اول بازی Fallout 76 در روز یکشنبه 5 آبان از ساعت 00:30 بامداد به وقت تهران آغاز خواهد شد.این بتا به مدت دو ساعت ادامه دارد.بتای دوم در روز یک‌شنبه 6 آبان از ساعت 19:30 به وقت تهران آغاز می‌شود و پس از دو ساعت به پایان می‌رسد.

زحمت کشیده !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Image result for metro 2033

بازی Metro 2033 به مدت محدود در شبکه Steam رایگان شده است از طریق لینک زیر برای اضافه کردن این بازی به Library اکانت خود اقدام کنید:

https://goo.gl/vn6Y2C

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 29 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

Image result for metro 2033

بازی Metro 2033 به مدت محدود در شبکه Steam رایگان شده است از طریق لینک زیر برای اضافه کردن این بازی به Library اکانت خود اقدام کنید:

https://goo.gl/vn6Y2C

فقط برای 24 ساعته ☹️

2.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

فقط برای 24 ساعته 2639.png

توی 24 ساعت اد کنی برای همیشه میمونه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

توی 24 ساعت اد کنی برای همیشه میمونه 

آها پس که اینطور ? خیلی ممنون بابت اطلاع رسانی .

راستی نمره های این red dead redemption 2 هم منتشر شده ها ، چرا هیشکی دربارش چیزی نمیگه ، عکس مقایسه بین کنسولارو گذاشته بود ps4 معمولی و Xone اصلا فک نکنم در حد low هم بوده باشن ، ps4 pro بدک نبود فقط Xone x جالب بود که اونم بخاطر 4k بودنش ، اما در کل اگه برای Pc بزنه اونوقته که قدرتش معلوم میشه (rockstar)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

آها پس که اینطور 1f60d.png خیلی ممنون بابت اطلاع رسانی .

راستی نمره های این red dead redemption 2 هم منتشر شده ها ، چرا هیشکی دربارش چیزی نمیگه ، عکس مقایسه بین کنسولارو گذاشته بود ps4 معمولی و Xone اصلا فک نکنم در حد low هم بوده باشن ، ps4 pro بدک نبود فقط Xone x جالب بود که اونم بخاطر 4k بودنش ، اما در کل اگه برای Pc بزنه اونوقته که قدرتش معلوم میشه (rockstar)

خواهش میکنم ?

red dead انحصاری هستش و اینجور بازیها زیاد بحث نمیشن یه تاپیک جدا هم واسش ایجاد شده، فقط بازیهای جدید pc که کرک میشن ، خودم خیلی منتظر فال اوت جدید بودم اما فقط آنلاینه و ما هم توان خرید نداریم اشتراکی هم فکر کنم نشه

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

خواهش میکنم 1f44d.png

red dead انحصاری هستش و اینجور بازیها زیاد بحث نمیشن یه تاپیک جدا هم واسش ایجاد شده، فقط بازیهای جدید pc که کرک میشن ، خودم خیلی منتظر فال اوت جدید بودم اما فقط آنلاینه و ما هم توان خرید نداریم اشتراکی هم فکر کنم نشه

چرا اشتراکی میشه. استیم یه گزینه داره به اسم family sharing که با استفاده ازون میشه دو نفری خریدو هر نفر با اکانت اصلی خودش بازی کنه که قانونی هم هست. ولی خب نفری 30 دلار میشه که 30 دلارم این روزا پول کمی نیست.

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

چرا اشتراکی میشه. استیم یه گزینه داره به اسم family sharing که با استفاده ازون میشه دو نفری خریدو هر نفر با اکانت اصلی خودش بازی کنه که قانونی هم هست. ولی خب نفری 30 دلار میشه که 30 دلارم این روزا پول کمی نیست.

family sharing استیم رو نمیشه دو نفر به صورت همزمان بازی کنن، موقعی که شما داخل بازی باشین رفیقتون هم بازی رو لانچ کنه استیم یه ناتیفیکیشن میده که بازی 5 دقیقه دیگه بسته میشه که به نظرم ارزش نداره اینجوری

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، TeTration گفته است :

family sharing استیم رو نمیشه دو نفر به صورت همزمان بازی کنن، موقعی که شما داخل بازی باشین رفیقتون هم بازی رو لانچ کنه استیم یه ناتیفیکیشن میده که بازی 5 دقیقه دیگه بسته میشه که به نظرم ارزش نداره اینجوری

من که تجربه نکردم ولی فک نکنم اینجور باشه. شما تجربه کردین خودتون؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...