رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 6 دقیقه قبل، ShQringQn گفته است :

یعنی واقعا متاسفم که برای شبیه ساز هم پول میگرن.... 

داداش همش شعره. شبیه ساز رایگانه. رفتم تو سایت نوشته دی وی دی پلی استیشن 3 رو دی وی دی رام بذار راحت بازی کن! در حالی که :

1. دی وی دی پلی 3 بلوری هست

2. دی وی دی پلی 3 تاحالا کپی نشده و باید اورجینال خرید در ثانی گیریم ارزون گیر اوردی مگه دی وی دی رایتر معمولی میتونه بلوری رو بخونه؟!

3. بازیای پلی سه فقط به صورت دیتا قابل بازین (کپی خور شده)

فک نکنم دلیل دیگه ای نیاز باشه واسه اثبات فیک بودن این. درضمن پلی 3 شبیه ساز داره ولی شبیه سازش هنوز اول راهشه چندتا بازی خاص رو تونستن باهاش ران کنن و اونم سیستم غولی میخاد. بهترین راه برای بازی های کنسولی تهیه کردن خود کنسوله.

لینک به دیدگاه

سلام. دوستانی که اسسین اودیسه رو بازی کردن بی زحمت بگن مثل اوریجینز

سنگینه رو cpu؟ والا اوریجینز رو نتونستم اصلا بازی کنم کل تنظیمات گرافیکی چه wery low چه high و...

همش رو 34 بود یا کم و زیاد میشد. 

بهینه سازی این بازی چطوره؟ در چه هد رو GTX 970 G1 جوابگو هست به نظرتون؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، tooraj0765 گفته است :

سنگینه رو cpu؟ والا اوریجینز رو نتونستم اصلا بازی کنم کل تنظیمات گرافیکی چه wery low چه high و...

سلام

از نظر میزان لود روی پردازنده اگه از اوریجین بدتر نباشه بهتر هم نیست... البته به نظر من عین همونه... هر 12 ترد پردازنده 8700k من اگه فریم روی 60 قفل نباشه میرن بالای 95 درصد و اگه فریم روی 60 قفل باشه حدود 60 الی 75درصد  روی همه تردها

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

از نظر میزان لود روی پردازنده اگه از اوریجین بدتر نباشه بهتر هم نیست... البته به نظر من عین همونه... هر 12 ترد پردازنده 8700k من اگه فریم روی 60 قفل نباشه میرن بالای 95 درصد و اگه فریم روی 60 قفل باشه حدود 60 الی 75درصد  روی همه تردها

پس من با 6700kمصیبت دارم

بی خیالش شم?

راستی شما راهکاری ندارید برای اینکه سی فریم تو پی سی مثل سی فریم رو کنسول بشه

چون قفل میکنم با اینکه حتی یه فریمم زیر سی نمیره باز مثل کنسول روان نیست

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، tooraj0765 گفته است :

بدترین بهینه سازی ها در اکثر موارد کار یوبی باگه !

مشکل شما احتمالا به CPU مربوط بوده . مشه بگید CPU تون چیه ؟

در هر صورت فکر نکنم نتیجه خوبی بگیرید .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

داداش همش شعره. شبیه ساز رایگانه. رفتم تو سایت نوشته دی وی دی پلی استیشن 3 رو دی وی دی رام بذار راحت بازی کن! در حالی که :

1. دی وی دی پلی 3 بلوری هست

2. دی وی دی پلی 3 تاحالا کپی نشده و باید اورجینال خرید در ثانی گیریم ارزون گیر اوردی مگه دی وی دی رایتر معمولی میتونه بلوری رو بخونه؟!

3. بازیای پلی سه فقط به صورت دیتا قابل بازین (کپی خور شده)

فک نکنم دلیل دیگه ای نیاز باشه واسه اثبات فیک بودن این. درضمن پلی 3 شبیه ساز داره ولی شبیه سازش هنوز اول راهشه چندتا بازی خاص رو تونستن باهاش ران کنن و اونم سیستم غولی میخاد. بهترین راه برای بازی های کنسولی تهیه کردن خود کنسوله.

آخه جالبه شبیه ساز ps4 هم گذاشته ! ?

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

آخه جالبه شبیه ساز ps4 هم گذاشته ! 1f47a.png

جای شکرش باقیه شبیه ساز PS5 نذاشته !

مخصوصا الان که احتمال ساختش بالا رفته و احتمالا سال 2020 عرضه بشه .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

Assassin's Creed: Odyssey   پابلیش شد 

منتظر باشیم واسه کرکش ?

ac_odyssey-800x450.thumb.jpg.4f4a7f8be7448b20f435256fddd4ec8d.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی جالبه که توی فیفا 19 صرفا دروازه بان های حریف از این حرکات انجام میدن جلوی من :

https://www.aparat.com/v/fH9C7

دروازه بان خودم که همیشه بوقه :| بهترین دروازه بان ها رو هم برمیدارم گل های مسخره و ساده میخورن اما همون ها تو تیم حریف نمیدازن توپ رد شه ?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 17 دقیقه قبل، TeTration گفته است :

Assassins.Creed.Origins.The.Curse.of.the.Pharaohs-CODEX

:|

خب پس حداقل منم میتونم بازی رو که نیمه کاره رها کرده بودم ادامه بدم... جالبه که اصلا نسخه گلد اش رو هم خریده بودم اما بنا به دلایلی سیو هام رو نشناخت نسخه اصلیش و حوصلم نمیشد از اول شروع کنم ، در مقابل نسخه کرکی سیو هام رو میشناخت اما DLC ها کرک نشده بودن...

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

چرا 90% بازیهایی که مثل سریالهای ترکی(جم) ادامه دار هستن هر چی جدیدتر میاد از کیفیت و داستان بازی کم میشه

اوریجین که فقط 15 دقیقه بازی کردم بعدش شیفت دیلیت

اونوقت تامب رایدر هر چی میگذره جدیدتر میاد بهتر و جذابتر میشه..واقعا اینا خودشون نمیشینن 5 دقیقه بازی کنن...درسته پول نمیدیم ولی حیف نیست شبانه رایگان هدر بدیم بخاطر بازی که آخرش شیفت دیلیت میشه

از مترو هم فعلا خبری نیست?

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

چرا 90% بازیهایی که مثل سریالهای ترکی(جم) ادامه دار هستن هر چی جدیدتر میاد از کیفیت و داستان بازی کم میشه1f60c.png

بخاطر پول?

چون شرکت ها اکثرا دیگه به محتوا توجهی ندارن و فقط به فکر عرضه و فروش هستن این وسط یکی دوتایی هستن که هنوز وارد این داستان نشدن مثل rockstar  ولی جدیدا همشون دارن به این سمت پیش میرن.

لینک به دیدگاه

بازیگران سریال witcher همه اعلام شدن !

کلا مثل اینکه میخوان همه چیرو خراب کنن

بازیگر geraltکم بود 2تا بچه رو برای نقش ciri  و yennefer انتخاب کردن که اصلا هیچ شباهتی بینشون نیست ! 

آخه این بچه در نقش yennefer چجوری میخواد صحنه های درام در کنار henry cavill بازی کنه!!!

w.thumb.png.78bf906aeb0550d9ea375b79e1ff848c.png

ویرایش شده توسط mitternacht
لینک به دیدگاه

در در 19 مهر 1397 در 11:44، mitternacht گفته است :

بازیگر geraltکم بود 2تا بچه رو برای نقش ciri  و yennefer انتخاب کردن که اصلا هیچ شباهتی بینشون نیست ! 

آخه این بچه در نقش yennefer چجوری میخواد صحنه های درام در کنار henry cavill بازی کنه!!!

عجب..

ویرایش شده توسط ShQringQn
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

باکمی گریم مقداری شبیه هم میشن☺️... 

به احتمال زیاد اینا برای فصل اول هستن و میخوان برای داستان بچگی شخصیت ها ازشون استفاده کنن...

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Farjam گفته است :

خب پس حداقل منم میتونم بازی رو که نیمه کاره رها کرده بودم ادامه بدم... جالبه که اصلا نسخه گلد اش رو هم خریده بودم اما بنا به دلایلی سیو هام رو نشناخت نسخه اصلیش و حوصلم نمیشد از اول شروع کنم ، در مقابل نسخه کرکی سیو هام رو میشناخت اما DLC ها کرک نشده بودن...

منم بازی رو نصفه ول کردم، الان نمیدونم دوباره برم سمتش یا نه؟ از یه طرف داستان بازی واقعا چیز بیخودی بود از یه طرف محیط و تا حددی گیمپلی بازی جذاب بود و آدم رو وسوسه میکنه حالا که نسخه کاملش اومده بشینه باز ی کنه اونم وسط این کویر خشک بی بازیی

لینک به دیدگاه

ویرایش

ویرایش شده توسط TeTration
لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

جای شکرش باقیه شبیه ساز PS5 نذاشته !

مخصوصا الان که احتمال ساختش بالا رفته و احتمالا سال 2020 عرضه بشه .

اینو میذاشتن یکم تابلوتر میشد برا همین ?

در 16 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

آخه جالبه شبیه ساز ps4 هم گذاشته ! 1f47a.png

کنتور نمیندازه که هرچی اومد میزنن.

اخه واسه همون پی اس ۲ ش سخت افزار خوبی میخاد چه برسه به پلی ۳. ۴ خیلی سخت بشه شبیه سازیش کرد( به دلیل اینکه سیستم غولی میطلبه مطمعنن) مخصوصا که پلی استیشن ناو رو سونی داده دیگه نمیصرفه دنبال شبیه ساز رفت. یکم اینترنتا بهتر بشه میشه باهاش تجربه ی خوبی داشت.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ShQringQn گفته است :

یعنی قشنگ رید تو حالم

در 2 ساعت قبل، G@m3R گفته است :

باکمی گریم مقداری شبیه هم میشن263a.png... 

به احتمال زیاد اینا برای فصل اول هستن و میخوان برای داستان بچگی شخصیت ها ازشون استفاده کنن...

لطفا عکس رو در نقل قول پاک کنید .

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

لطفا عکس رو در نقل قول پاک کنید .

چشم

لینک به دیدگاه

Assassins Creed 3 Remastered details

نسخه به روز شده اساسین 3 با ویژگی هایی مثل افزایش وضوح بافت ها ارائه میشه .

Higher resolution textures
New character models
New lighting rendering system : Physically Based Rendering
Denser crowd, environments and VFX

.

لینک به دیدگاه

Resident Evil 2 - Licker Battle Gameplay

نسخه بهبود یافته Resident Evil 2 در 25 ژانویه سال آینده میلادی برای PC ، PS4 و Xbox One عرضه میشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

Assassins Creed 3 Remastered details

نسخه به روز شده اساسین 3 با ویژگی هایی مثل افزایش وضوح بافت ها ارائه میشه .

Higher resolution textures
New character models
New lighting rendering system : Physically Based Rendering
Denser crowd, environments and VFX

.

به نظر من یکی از بدترین های سری رو انتخاب کردن برای ریمستر

تنها دلیلی که از وجودش خوشحالم اینه که چون سیزن پس اسسین کرید اودیسه رو دارم اینو به همراه اسسین کرید لیبریشن ریمستر شده بهم رایگان میدن :|  مگرنه حتی کرک شدش رو هم علاقه نداشتم بازی منم چه برسه به نسخه اصلی

ای کاش سه گانه اتزیو رو یه کاریش میکردن برامون...

در در 1397/07/18, 20:56:48، Keykhosro.Goorani گفته است :

پس من با 6700kمصیبت دارم

بی خیالش شم?

راستی شما راهکاری ندارید برای اینکه سی فریم تو پی سی مثل سی فریم رو کنسول بشه

چون قفل میکنم با اینکه حتی یه فریمم زیر سی نمیره باز مثل کنسول روان نیست

سلام فراموش کردم پاسخ بدم

راستش فکر نمیکنم با تنظیمات خاصی بشه به اون رسید

اوپتیمایزیشن و دولاپمنت نسخه های کنسولی جدا هست از نسخه های PC یا اینکه اول نسخه کنسول رو میسازن و بعد پورت میکنن واسه pc برای همین همیشه بهینه سازی نسخه کنسولی بهتر هست، مثلا بازی اسسین کرید اوریجینز رو من وقتی کارت 290x دستم بود باید روی 45 فریم فیکس شده بازی میکردم  و تنها در اون حالت بود که قابل تحمل میشد برام ، مگرنه 30 فریمش فاجعه بود و سردرد میگرفتم

اون نرم بودن حرکات هم فکر میکنم تنها به علت وجود یک موشن بلورنرم و دائمی هست روی اون بازی های کنسول

در 8 ساعت قبل، TeTration گفته است :

منم بازی رو نصفه ول کردم، الان نمیدونم دوباره برم سمتش یا نه؟ از یه طرف داستان بازی واقعا چیز بیخودی بود از یه طرف محیط و تا حددی گیمپلی بازی جذاب بود و آدم رو وسوسه میکنه حالا که نسخه کاملش اومده بشینه باز ی کنه اونم وسط این کویر خشک بی بازیی

سلام

مشکل اصلی اون بازی این بود که از ابتدا تا جا افتادن بازی و رسیدن به نیمه بسیار کند هست همه چیز و اصلا داستان جلو نمیره... چون هم خود داستان کند هست و هم نیاز به لول آپ هست برای وارد شدن به برخی مراحل ، این XP و پول و لول آپ رو یوبیسافت کند کرده تا هم بیشتر بازی کنی و هم اگه بهت فشار اومد پول و.اقعی بدی و XP و پول داخل بازی بخری :| 

توصیه میکنم با چیت کد پول رو اوکی و XP و بچسبی به سیر داستان و اضافی کاری ها برای لول آپ شدن رو فراموش کنی

نکته ی دیگه از سری اسسین کرید ، خیلی ها فکر میکنن داستان های برخی نسخه های این سری به هم مرتبط نیست در حالی که تمامی نسخه ها به هم پیوسته هستن ، برای همین هست که حتی اگر داستان یکی از عناوین بازی زیاد جالب نباشه اما استوری کلی رو براتون باز میکنه و اونجاست که جالب میشه

اگه دوست دارید تایم لاین دقیق بازی های اسسین کرید رو بدونید (منظور طبق زمان ریلیزشون نیست بلکه طبق زمان تاریخیشون و خلاصه کوتاهی از داستانشون) اینجا رو ببینید :

https://www.youtube.com/watch?v=4r8R02xIIyA

مطمئن نیستم  اما اگر دوستان علاقمند باشن شاید بتونم ترجمش کنم و فارسیش کنم (دوبله)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...