رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 9 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

سلام دوستان

بازی pes 2019 قرار نیست دیگه کرک بشه مثل این که؟

من برم نسخه دمو رو بگیرم حداقل کمی بازی کنم

اشتراکی تهیه کنید پول یدونه ساندویچ :D

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، G@m3R گفته است :

اشتراکی تهیه کنید پول یدونه ساندویچ :D

سلام

فیفا 19 اشتراکی داره ولی PES 2019 متاسفانه نداره و باید با قیمت اصلی خریداری بشه که 500 تومان است:D

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

سلام

فیفا 19 اشتراکی داره ولی PES 2019 متاسفانه نداره و باید با قیمت اصلی خریداری بشه که 500 تومان است:D

عه خوب فیفا بگیرید بهتره که :D

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، G@m3R گفته است :

عه خوب فیفا بگیرید بهتره که :D

فیفا که جای خود داره من هر دوش رو بازی می کنم با این حال باید صبر کنم کرک بیاد نسخه دمو هم دیگه موجود نیست داخل استم

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

سلام دوستان

بازی pes 2019 قرار نیست دیگه کرک بشه مثل این که؟

من برم نسخه دمو رو بگیرم حداقل کمی بازی کنم

تا جایی که یادمه همیشه pes تو مهر ماه کرک میشد امسال دیگه تو همه موارد قحطی اومده.یادمه انقد بازی کرک میشد ما حجم نداشتیم دانلود کنیم الان هر ماه حجم اضافه میاریم  آخرشم حجمامون سوخت میشه.الان خیلی وقته یه بازی درست و درمون کرک نشده?

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، peto گفته است :

تا جایی که یادمه همیشه pes تو مهر ماه کرک میشد امسال دیگه تو همه موارد قحطی اومده.یادمه انقد بازی کرک میشد ما حجم نداشتیم دانلود کنیم الان هر ماه حجم اضافه میاریم  آخرشم حجمامون سوخت میشه.الان خیلی وقته یه بازی درست و درمون کرک نشده1f62b.png

آخه دیگه گروه نیست که دنوو رو کرک کنه. 

voksi رو گرفتن و الان زندانه. 

cpy چندین ماهه که غیب شده

استیم پانک و الباقی هم خیلی وقته خبری ازشون نیست.

فقط الان Codex باقی مونده تک و تنها که اونم چون دیگه رقیبی نداره حوصله کرک کردن بازیهای دنوو رو نداره و چندوقته فقط بازی آشغال و معمولی غیر دنوو کرک میکنه. 

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، G@m3R گفته است :

آخه دیگه گروه نیست که دنوو رو کرک کنه. 

voksi رو گرفتن و الان زندانه. 

cpy چندین ماهه که غیب شده

استیم پانک و الباقی هم خیلی وقته خبری ازشون نیست.

فقط الان Codex باقی مونده تک و تنها که اونم چون دیگه رقیبی نداره حوصله کرک کردن بازیهای دنوو رو نداره و چندوقته فقط بازی آشغال و معمولی غیر دنوو کرک میکنه. 

دقیقا voksi عالی بود که میگفتنند فقط یک نفر بوده حیف واقعا

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

دقیقا voksi عالی بود که میگفتنند فقط یک نفر بوده حیف واقعا

آقا من میگم بیاین نفری یه کمپوت سیب برداریم بریم ملاقاتش ?

ولی شوخی به کنار واقعا حیف شد,جای همچین نابغه ای نباید تو زندان باشه

امیدوارم زودتر بیاد بیرون ❤️

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، TeraFloppy64 گفته است :

آقا من میگم بیاین نفری یه کمپوت سیب برداریم بریم ملاقاتش 1f61c.png

ولی شوخی به کنار واقعا حیف شد,جای همچین نابغه ای نباید تو زندان باشه

امیدوارم زودتر بیاد بیرون 2764.png

image.png.f8b13fc57a6c63627947ef84cf7b12fb.png

واقعا حیف نابغه ای بود برای خودش Injustice 2 رو با تمامی شخصیت هاش کرک کرد عالی بود کارش امید داشتیم که pes و فیفا هم کرک بشه که متاسفانه دستگیر شد و دیگه نشد بقیه هم کشیدن عقب و وضع اینه فعلا

لینک به دیدگاه

Battlefield 5 pre-load details revealed for PC, PS4, Xbox One

تمامی نسخه ها:

چهارشنبه 16 آبان ماه 1397  ساعت 16.30

PS4 North America 

نسخه Deluxe :چهارشنبه 16 آبان ماه 1397  ساعت 08:30
    نسخه‌ی Standardدوشنبه 21 آبان ماه 1397  ساعت 08:30

Europe

نسخه Deluxe  سه شنبه 22 ابان 1397 ساعت 11.30

نسخهStandard یک‌شنبه 27 آبان ماه 1397  ساعت 11.30

هم‌اکنون در دسترس است  Xbox One

بازی Battlefield V در تاریخ سه‌شنبه ۲۹ آبان ماه ۱۳۹۷  برای ps4، xbox oneو pc  عرضه خواهد شد.

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

بازی Football Manager 2019 توسط FCKDRM  کرک شد. Denuvo 5.2

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 22 دقیقه قبل، ahmadsa گفته است :

بازی Football Manager 2019 توسط FCKDRM  کرک شد.

درود

بسیار عالی  ممنون از خبر خوبتون.

بنده این بازی رو از Football Manager 2007 بازی میکنم و هیچ سالی نبوده که بازیش نکرده باشم. 

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Sir MehDi گفته است :

درود

بسیار عالی  ممنون از خبر خوبتون.

بنده این بازی رو از Football Manager 2007 بازی میکنم و هیچ سالی نبوده که بازیش نکرده باشم. 

من که میرم تو بازی کلا گم میشم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، MOHSEN-CH گفته است :

من که میرم تو بازی کلا گم میشم

بازیش خیلی پیچیدگی داره محسن جان و بیش از اندازه جزئیات ریز و تاثیرگذار و هرکسی باهاش ارتباط برقرار نمیکنه.

باید حوصله زیادی داشته باشی برای این بازی و علاقه زیاد به این سبک. 

انقدر برام جذاب بوده و هست که الان حدود 12 ساله هر نسخش رو دارم بازی میکنم.

لینک به دیدگاه

2018-11-06_172413.jpg.0199283a9636fdee3ee7b5d6ae8b7569.jpg

احتمال عرضه بازی Gears 5 همزمان با انتشارکتاب Gears of War:Retrospective در تاریخ(April 23, 2019)   3 اردیبهشت 98

comicbook

windowscentral

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی Mega Man 11 که دارای قفل Denuvo بود توسط FCKDRM کرک شد

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Sir MehDi گفته است :

بازیش خیلی پیچیدگی داره محسن جان و بیش از اندازه جزئیات ریز و تاثیرگذار و هرکسی باهاش ارتباط برقرار نمیکنه.

باید حوصله زیادی داشته باشی برای این بازی و علاقه زیاد به این سبک. 

انقدر برام جذاب بوده و هست که الان حدود 12 ساله هر نسخش رو دارم بازی میکنم.

درود

اقا چجوریه. سبک بازیش؟کلا توش فوتبال بازی نمیکنین؟

تیم رو ارنج میکنین بعد میشینین بازیشو تماشا میکنین؟یا اینکه ارنج میکنین فقط نتیجه رو میبینین؟بازیکن خریدو فروش میکنین?

لینک به دیدگاه

بنازم به این کرکر تازه وارد .. دمش گرم

چه اسم و ایمیل جالبی هم انتخاب کرده :

FCKDRM  --  iwantto@fckdrm.com

بقول یکی از کاربران :   اسمش از پهنا تو حلق مدیر سازنده ی دنوو  .... اون ایمیلش هم از طول !

فقط خداکنه مواظب باشه که یه وقت مثل voksi به دام پلیس نیفته ،، حداقل چندتا بازی خوب رو قبلش کرک کنه !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 ساعت قبل، peto گفته است :

درود

اقا چجوریه. سبک بازیش؟کلا توش فوتبال بازی نمیکنین؟

تیم رو ارنج میکنین بعد میشینین بازیشو تماشا میکنین؟یا اینکه ارنج میکنین فقط نتیجه رو میبینین؟بازیکن خریدو فروش میکنین?

درود

سبکش شبیه سازی کامل مربیگری در فوتبال هست.

خیر شما خودت بازی نمیکنی و اصلا شبیه بازی های FIFA و PES نیست.

تقریبا تمام کارهایی که یک مربی انجام میده رو شما هم میتونید انجام بدی. از مصاحبه با مطبوعات و بازیکنان و مربیان بگیر تا فریاد زدن و تشویق کردن بازیکنان کنار خط.

فقط ارنج کردن تیم نیست و همونطور که عرض کردم خیلی کارهای ریز و جزئیات زیادی داره. به عنوان مثال اگر 4 روز دیگه با ناپولی بازی دارید، جلسه میگذارید با دستیارانتون تا حریف رو آنالیز کنید و ترکیب و سیستم مناسب رو انخاب کنید برای بازی. قبل از بازی توی کنفرانس مطبوعاتی شرکت میکنید. توی رختکن Pep Talk دارید که با بازیکنا صحبت میکنید و سعی میکنید جملاتی رو استفاده کنید که باعث ایجار انگیزه بشه. حین بازی بر اساس اتفاقاتی که میفته ترکیب رو عوض میکنید یا به هر بازیکن دستورالعمل خاصی میدید. کنار زمین فریاد میزنید و از بازیکنانتون میخواید که پرس بیشتری رو انجام بدند. بعد از پایان بازی با بازیکنا توی رختکن صحبت میکنید و ...

تمام این حرف ها صحبت ها و همه مسائل روی روحیه بازیکناتون تائیر داره و میتونه باعث بهتر شدن و یا بدتر شدن رابطتون با بازیکنا بشه.

بله خرید و فروش هم قطعا جز یکی از کارهایی است که میتونید انجام بدید اما کاملا با بازی هایی مثل FIFA و PES فرق میکنه سیستم خرید و فروش کردن.

درکل باید علاقه داشته باشید به این بازی اگرنه حتی نیم ساعت هم نمیتونید بازی کنید و بلافاصله پاکش میکنید از روی سیستم.

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان نمیشه پیامی چیزی ارسال بشه برای FCKDRM   که pes 2019 و فیفا 2019 رو کرک کنندimage.png.1484aa86fa7df6ee2c6ceca20d4f5b58.png

image.png.1484aa86fa7df6ee2c6ceca20d4f5b58.png

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، saeedx گفته است :

بنازم به این کرکر تازه وارد .. دمش گرم

چه اسم و ایمیل جالبی هم انتخاب کرده :

بقول یکی از کاربران :   اسمش از پهنا تو حلق مدیر سازنده ی دنوو  .... اون ایمیلش هم از طول !

فقط خداکنه مواظب باشه که یه وقت مثل voksi به دام پلیس نیفته ،، حداقل چندتا بازی خوب رو قبلش کرک کنه !

سلام

واقعا اگر ایمیلش اینه من پیامی مبنی بر این که بشینند و pes 2019 و فیفا 2019 رو کرک کنند بفرستم؟image.png.0e5a743a1640ac30b54818fd681f8855.png

ایمیل رو از کجا پیدا کردید؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

سلام

واقعا اگر ایمیلش اینه من پیامی مبنی بر این که بشینند و pes 2019 و فیفا 2019 رو کرک کنند بفرستم؟image.png.0e5a743a1640ac30b54818fd681f8855.png

ایمیل رو از کجا پیدا کردید؟

این ایمیل در اکانتی که این کرکر اخیرأ در سایت GOG.COM ایجاد کرده عنوان شده - عکس زیر رو نگاه کنید :

z902mj2qvlw11.png

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

این ایمیل در اکانتی که این کرکر اخیرأ در سایت GOG.COM ایجاد کرده عنوان شده - عکس زیر رو نگاه کنید :

z902mj2qvlw11.png

بی زحمت آدرس تالار گفتگو این سایت رو برام بفرستید چون از عکس پیداست که تو انجمن در حال فعالیت هستنند

موفق باشی

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

بی زحمت آدرس تالار گفتگو این سایت رو برام بفرستید چون از عکس پیداست که تو انجمن در حال فعالیت هستنند

موفق باشی

خود من دقیق در جریان این انجمن نیستم ولی توضیحات یکی از دوستان رو از فروم بازی سنتر براتون نقل قول میکنم امیدوارم که به کارتون بیاد :

نقل قول :

این گروه جدید اسمش یک بکگراند داره.

" کمپانی CDPR در جریان نمایشگاه Gamescom از بخشی از زیرمجموعه خودش، GOG، رونمایی کرد به اسم FCKDRM؛ از شکل ظاهری این اسم میشه فهمید که معنی اش چی هست.

این بخش در اصل یک وبسایت هست (FCK DRM) که در اون به کاربران درباره معایب سیستم های مدیریت محتوا میگه. اون ها یک ایمیل دارن برای ارتباط :
iwantto@fckdrm.com
این فرد (یا گروه. یه واسطه اینکه یک کاربر در فروم cs.rin هست نمیشه دقیق گفت.) از این ترند به وجود اومده از GOG استفاده کرده. احتمالا مسئولین این بخش طی این چند ساعته هزاران ایمیل دریافت کردند با این مضمون که « جان مادرت فلان چیزو کرک کن » و چیز های دیگری که هر روز در این تاپیک یا جاهای دیگر زیاد میشنویم. "

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...