رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 8 ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز

اینم تصویر بانو آسپاسیا:

c4368bb80e085e549289cd2326648d4e.thumb.jpg.ecdb5cc1193e94e7e226f1968c8c85e0.jpg

حالا نمی خوام بیشتر از تاپیک رو به انحراف ببرم، اما واقعا شما به این میگین زیبا!

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، NerdPatcher گفته است :

حالا نمی خوام بیشتر از تاپیک رو به انحراف ببرم، اما واقعا شما به این میگین زیبا!

سلام دوست عزیزم

کجای پست من کلمه زیبا به کار رفته دقیقا؟ O.o

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلام دوست عزیزم

کجای پست من کلمه زیبا به کار رفته دقیقا؟ O.o

نه، شما که نگفتی، منظورم دوستان دیگه بود

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، NerdPatcher گفته است :

منم مشکلم همینه

ولی دلم سوخت بیان نکردم?

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، NerdPatcher گفته است :

سلام .

لطفا در نقل قول عکس رو پاک کنید .

.............

اگر در دیده مجنون نشینی به غیر از خوبی لیلی نبینی !

لینک به دیدگاه

ip39foxbqj321.thumb.jpg.395f61e3db61796c88a51599e0a44c4a.jpg

شایعه : اخرین  نسخه بازی Assassin’s Creed  با نام ADDER توسط Ubisoft در حال ساخت است .

gamefragger

لینک به دیدگاه

سلام دوستان .

چند روزی هستش این بازی رو انجام میدم :

2000000.thumb.jpg.53ee6d1507511125192800bdfc568cb8.jpg

Plant vs Zombies 2

کسی هست که این بازی رو انجام بده ؟

یه سوال داشتم . وقتی روی گزینه خرید ( سبز رنگ ) میزنم میگه ارتباط با سرور برقرار نیست . اما وقتی به اینترنت وصل هستم گیاه های جدید و سایر موارد آپدیت میشن ( میتونم با الماس و پول داخل بازی خرید هم انجام بدم ولی مواردی که باید به سرور وصل بشم و گزینه خریدشون سبز رنگه ارور میده ) و حتی میتونم آنلاین بازی کنم . ف . ی . ل . ت . ر . ش.ک.ن هم دارم ولی  تاثیری نداره .

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سلام دوستان .

Plant vs Zombies 2

یه سوال داشتم . وقتی روی گزینه خرید ( سبز رنگ ) میزنم میگه ارتباط با سرور برقرار نیست . اما وقتی به اینترنت وصل هستم گیاه های جدید و سایر موارد آپدیت میشن ( میتونم با الماس و پول داخل بازی خرید هم انجام بدم ولی مواردی که باید به سرور وصل بشم و گزینه خریدشون سبز رنگه ارور میده ) و حتی میتونم آنلاین بازی کنم . ف . ی . ل . ت . ر . ش.ک.ن هم دارم ولی  تاثیری نداره .

سلام وحید جان

بازی کرکی هستش (برای اندروید فکر کنم پچی میگن) که ارتباطش به صورت کامل با سرورهای بازی قطع میشه.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ahmadsa گفته است :

شایعه : اخرین  نسخه بازی Assassin’s Creed  با نام ADDER توسط Ubisoft در حال ساخت است .

gamefragger

چه خوب

یکی از مزخرف ترین  فرانچایز های دینا بود

بعد از 3 قسمت فقط یه بازی تکراری بود با داستان متفاوت :|

امید وارم برای همیشه تموم بشه

باز pop خیلی از این بهتر بود 

حداقل 4 تا چیز جدید داشت هر قسمتش

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

سلام دوستان .

2000000.thumb.jpg.53ee6d1507511125192800bdfc568cb8.jpg

Plant vs Zombies 2

این الان با گوشی هست یا pc?

اینو چند  سال پیش  با pc انجام داده بودم و واقعا اعتیاد اور بود.نسخه موبایلشم دقیقا همون نسخه pc بود و فرقی باهاش نداشت.

فقط من تاجایی که یادمه هیچکودوم انلاین نداشتن و کلا ربطی به نت نداشتن.

آیا نسخه جدیدش اومده؟

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، peto گفته است :

این الان با گوشی هست یا pc?

اینو چند  سال پیش  با pc انجام داده بودم و واقعا اعتیاد اور بود.نسخه موبایلشم دقیقا همون نسخه pc بود و فرقی باهاش نداشت.

فقط من تاجایی که یادمه هیچکودوم انلاین نداشتن و کلا ربطی به نت نداشتن.

آیا نسخه جدیدش اومده؟

با Nox در حال اجرا هستش .

همین موردی که عکسش رو قرار دادم دو حالت داره که برای حالت اصلیش میگه به اینترنت متصل شو . توی این حالت شما و یه نفر دیگه در یک مپ مشابه شروع به کشتن زامبی ها می کنید و از این طریق امتیاز جمع می کنید هرکسی که امتیاز بیشتری جمع کنه برنده میشه و امتیاز اصلی بازی رو میگیره . عموما هر هفته هم مپ عوض میشه و کسانی که بیشترین امتیاز اصلی  رو داشته باشن بسته به مقامشون پاداش میگیرن .
البته دقیقا نمی دونم اون شخص دیگه هم مثل من یه یوزره یا نه . هیچ راهی برای صحبت کردن وجود نداره و با سایر بازی های آنلاین کمی متفاوته . این احتمال هستش که سایر افرادی که باهاشون رقابت می کنیم بات باشن .

این نسخه از چند سال پیش عرضه شده اما به طور مداوم تغییر کرده و کاملا با قبلش متفاوت شده . مثلا در عکس و در قسمت پایین سمت چپ همین عکس شما می بینید که یک برگ گیاه با 3 تا نقطه رو به روش قرار داره :

11.jpg.3f40dd60b8d859118048b9915a343b1c.jpg

وقتی این برگ رو به گیاهی بدید بسته به همون گیاه ، قدرتش برای مدت خاص یا به طور دائم افزایش پیدا می کنه و یه جورایی بوست حساب میشه .

یا این که میشه قدرت هر گیاه رو افزایش داد یا مقاومتش به خورده شدن توسط زامبی ها رو بیشتر کرد یا مقدار خورشید لازم برای خریدن اون گیاه رو کاهش داد و .....

...........

لطفا در نقل قول عکس ها رو پاک کنید . ممنون .

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

با Nox در حال اجرا هستش .

همین موردی که عکسش رو قرار دادم دو حالت داره که برای حالت اصلیش میگه به اینترنت متصل شو . توی این حالت شما و یه نفر دیگه در یک مپ مشابه شروع به کشتن زامبی ها می کنید و از این طریق امتیاز جمع می کنید هرکسی که امتیاز بیشتری جمع کنه برنده میشه و امتیاز اصلی بازی رو میگیره . عموما هر هفته هم مپ عوض میشه و کسانی که بیشترین امتیاز اصلی  رو داشته باشن بسته به مقامشون پاداش میگیرن .
البته دقیقا نمی دونم اون شخص دیگه هم مثل من یه یوزره یا نه . هیچ راهی برای صحبت کردن وجود نداره و با سایر بازی های آنلاین کمی متفاوته . این احتمال هستش که سایر افرادی که باهاشون رقابت می کنیم بات باشن .

این نسخه از چند سال پیش عرضه شده اما به طور مداوم تغییر کرده و کاملا با قبلش متفاوت شده . مثلا در عکس و در قسمت پایین سمت چپ همین عکس شما می بینید که یک برگ گیاه با 3 تا نقطه رو به روش قرار داره :

وقتی این برگ رو به گیاهی بدید بسته به همون گیاه ، قدرتش برای مدت خاص یا به طور دائم افزایش پیدا می کنه و یه جورایی بوست حساب میشه .

یا این که میشه قدرت هر گیاه رو افزایش داد یا مقاومتش به خورده شدن توسط زامبی ها رو بیشتر کرد یا مقدار خورشید لازم برای خریدن اون گیاه رو کاهش داد و .....

...........

لطفا در نقل قول عکس ها رو پاک کنید . ممنون .

NOX نفهمیدم چیه؟

الان اخرین نسخشو از کجا میشه دانلود کرد؟

سایتای ایرانی دارن؟

تو نقل و قول دیدم عکس کوچیکه دیگه پاکش نکردم وگرنه حواسم هست?

ویرایش شده توسط peto
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 47 دقیقه قبل، peto گفته است :

NOX نفهمیدم چیه؟

الان اخرین نسخشو از کجا میشه دانلود کرد؟

سایتای ایرانی دارن؟

تو نقل و قول دیدم عکس کوچیکه دیگه پاکش نکردم وگرنه حواسم هست1f600.png

نوکس شبیه ساز اندروید توی ویندوز هستش

پارسال اومدم به یادم زامبی و گیاهان نسخه اول و دسکتاپ نسخه اندروید دانلود کردم که گند زدن به بازی وقتی جلوتر میری فقط باید از شاپ آیتم بخری و فقط با اونا میشه مرحله رو رد کرد

حتی اومدم بعدش نسخه مود شده پول بینهایت زدم دیدم بعضی مراحل حتی با آیتمهای بینهایت مپ اون شلوغ میشه که حوصله میخواد فقط از آیتمهای بوست و غیره استفاده کنی تا مرحله رو رد کنی به نظرم بازی اصلا ارزش نداره اونجوری بازی کنی

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

نوکس شبیه ساز اندروید توی ویندوز هستش

پارسال اومدم به یادم زامبی و گیاهان نسخه اول و دسکتاپ نسخه اندروید دانلود کردم که گند زدن به بازی وقتی جلوتر میری فقط باید از شاپ آیتم بخری و فقط با اونا میشه مرحله رو رد کرد

حتی اومدم بعدش نسخه مود شده پول بینهایت زدم دیدم بعضی مراحل حتی با آیتمهای بینهایت مپ اون شلوغ میشه که حوصله میخواد فقط از آیتمهای بوست و غیره استفاده کنی تا مرحله رو رد کنی به نظرم بازی اصلا ارزش نداره اونجوری بازی کنی

اها ممنون

این بازی قبلا خیلی ترکونده بود نمیدونم چرا دیگه نسخه PC براش نیومد

حالا اگه ایرانیا بودن هر چیز موفقی رو انقد تکرار میکردن تا خز بشه?

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، peto گفته است :

اها ممنون

این بازی قبلا خیلی ترکونده بود نمیدونم چرا دیگه نسخه PC براش نیومد

حالا اگه ایرانیا بودن هر چیز موفقی رو انقد تکرار میکردن تا خز بشه1f604.png

برای پی سی planet vs zombies garden warfare 1و 2 اومد که جفتشم انلاینه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 44 دقیقه قبل، TeTration گفته است :

برای ps3 هم اومد ؟ درسته ؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، TeTration گفته است :

یه چیزایی یادمه اومده بود ولی اصلا شبیهه نسخه ۱ این بازی نبود.

یه سبک جدید بود.

این نسخه ای که میگین رو خودتون بازی کردین؟

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، ahmadsa گفته است :

gamefragger

ایشاالله که دیگه تموم شه برن بمیرن با این اساسین کرید?

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

برای ps3 هم اومد ؟ درسته ؟

یکش برای نسل هفتم هم منتشر شد ولی دو فقط برای نسل هشت

در 56 دقیقه قبل، peto گفته است :

یه چیزایی یادمه اومده بود ولی اصلا شبیهه نسخه ۱ این بازی نبود.

یه سبک جدید بود.

این نسخه ای که میگین رو خودتون بازی کردین؟

کلا سبکش فرق کرده بود ، شوتر شده :))

نسخه دو رو چند ساعتی بازی کردم خوب هم بود انصافا ولی همون کلاسیک حالش بیشتره

لینک به دیدگاه

Project_CARS2_GamesCom2-ds1-1340x1340.thumb.jpg.8436c792e85ab27b5b81af60ffdfccdf.jpg

طبق اعلام  استودیو Slightly Mad Studios نسخه جدید بازی Project CARS،  یک جانشین معنوی برای Need for Speed Shift خواهد بود.هم اکنون این بازی در دست ساخت است ،تاریخ انتشار نامشخص (2019 یا 2020)

dualshockers

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 19 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

ایشاالله که دیگه تموم شه برن بمیرن با این اساسین کرید?

اتفاقا با توجه به اینکه فهمیدم نظر ابتداییم اشتباه بوده و هدف بد نشون دادن ایرانی ها نبوده و عملا گروه بزرگی از ایرانی ها در اون به عنوان مبارزین با شر و بدی نشون داده شدن (داریوش و گروهش) و دلیل نسبت های بد به ایرانی ها دادن صرفا عملکرد order of the ancient بوده که عامل حمله به یونان و ظلم به ایرانیا بودن (یعنی عده ای از ایرانیا برای مبارزه با این سازمان و حفاظت از مردم ایران جمع شدن) ، در DLC خیلی چیزها روشن شد و این ماه هم باز روشن تر میشه، خیلی بیشتر ازشون خوشم اومده الان:D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

اتفاقا با توجه به اینکه فهمیدم نظر ابتداییم اشتباه بوده و هدف بد نشون دادن ایرانی ها نبوده و عملا گروه بزرگی از ایرانی ها در اون به عنوان مبارزین با شر و بدی نشون داده شدن (داریوش و گروهش) و دلیل نسبت های بد به ایرانی ها دادن صرفا عملکرد order of the ancient بوده که عامل حمله به یونان و ظلم به ایرانیا بودن (یعنی عده ای از ایرانیا برای مبارزه با این سازمان و حفاظت از مردم ایران جمع شدن) ، در DLC خیلی چیزها روشن شد و این ماه هم باز روشن تر میشه، خیلی بیشتر ازشون خوشم اومده الان:D

من اصلا هیچی از اون DLCایرانش نمیدونم? و بدون در نظر گرفتن اون DLCو بحث ایرانش اون پست رو گذاشتم

کلا از این سری کپی پیست خوشم نمیاد همون بهتر که داره تموم میشه ?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

من اصلا هیچی از اون DLCایرانش نمیدونم1f602.png و بدون در نظر گرفتن اون DLCو بحث ایرانش اون پست رو گذاشتم

کلا از این سری کپی پیست خوشم نمیاد همون بهتر که داره تموم میشه 1f602.png

والا اوریجینز و اودیسه 180 درجه فرق داشتن با بقیه ،فقط اینکه شاید دو تاشون شبیه هم باشن یا به اصطلاحت کپی پیست ، اما تنها دلیلی که از این دو خوشم اومد این بود که کلا از اسسین کرید و مجموعش بدم میومد اما این دو تا متفاوت از اونهایی بود که ازشون بدم میومد :D بازخوردشون هم در بین طرفداران مجموعه بهتر از قبلیا بوده اما خب ظاهرا بین اونهایی که کلا خوششون نمیاد از این سری یا اینکه طرفدار داستان محوریش (داستان اصلی و نه داستان هر قسمتش) یا اینکه فقط گیم پلی قبلیا رو دوست داشتن نه ، که سلیقشونه دیگه و کاملا قابل احترام!  اما نظر شخصی من اینه که اودیسه بهترین بازی از کل مجموعشون بوده و اگه فارکرای 2 و 3  یا یکی از پرینس آف پرشیا ها رو  در نظر بگیرم بلکل جز چهار بازی برتر کل دوران یوبی باگ بوده

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Farjam گفته است :

والا اوریجینز و اودیسه 180 درجه فرق داشتن با بقیه

ولی فرقی با خودشون نداشتن?

لینک به دیدگاه

در کل از نظر من همه سری هاش چرته

یکی از یکی بیخود تر

من یکی از نسخه های قدیمی و همچنین اساسین ادیسه رو بازی کردم ولی نسخه اخرو اصلا حوصله نصبشم نداشتم انقدر که بدم میاد ازین بازی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...