رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 9 دقیقه قبل، Rorschach گفته است :

البته به جز سوال اول1f644.png

خیلی از برنامه ها این کار رو انجام میدن یکی از بهتریناش هم msi afterburner که میتونین با تنظیمات متنوع زیادی از بازی خودتون فیلم و عکس تهیه کنید، اما نه به اون شکلی که شما مد نظرتون هست، روی pc وقتی با این برنامه فیلم میگیرین توی محلی که مشخص کردین شروع میکنه به ذخیره شدن لحظه به لحظه آخرشم خودتون باید دستور متوقف شدنش رو بدین مثل زمان شروعش، حالا بعد از اون میتونین کاتش کنین یا حذفش بکنین.

دوستان یه سوال که اینجا جاش نیست 😁 ولی خیلی برام مهمه اینجام دوستان زیادن.

فکر کنم باطری گوشیم (note5) بعد از ۴ سال داره مرخص میشه 😑 یه دفعه شارژ خالی میکنه، چیکارش کنم؟

اگه باید باطری بگیرم از کجا میتونم باطری ۱۰۰ درصد اورجینالش رو پیدا بکنم ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

خیلی از برنامه ها این کار رو انجام میدن یکی از بهتریناش هم msi afterburner که میتونین با تنظیمات متنوع زیادی از بازی خودتون فیلم و عکس تهیه کنید، اما نه به اون شکلی که شما مد نظرتون هست، روی pc وقتی با این برنامه فیلم میگیرین توی محلی که مشخص کردین شروع میکنه به ذخیره شدن لحظه به لحظه آخرشم خودتون باید دستور متوقف شدنش رو بدین مثل زمان شروعش، حالا بعد از اون میتونین کاتش کنین یا حذفش بکنین.

دوستان یه سوال که اینجا جاش نیست 1f601.png ولی خیلی برام مهمه اینجام دوستان زیادن.

فکر کنم باطری گوشیم (note5) بعد از ۴ سال داره مرخص میشه 1f611.png یه دفعه شارژ خالی میکنه، چیکارش کنم؟

بله نرم افزار زیاد هست ولی خوب گفتم شاید شبیه ps4 نرم افزاری باشه.چون فیلم هایی که میگیرم خیلی هاشون به درد نمی خورن وحجم زیادیو میگیرن و موقع حذف کردن کلی باید نگاهشون کنی که چی به چین بعد حذف کنی و موقعیم که یه صحنه خوب هست وباید فیلم برداری کنم  نرم افزار روشن نیست😪

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، Rorschach گفته است :

بله نرم افزار زیاد هست ولی خوب گفتم شاید شبیه ps4 نرم افزاری باشه.چون فیلم هایی که میگیرم خیلی هاشون به درد نمی خورن وحجم زیادیو میگیرن و موقع حذف کردن کلی باید نگاهشون کنی که چی به چین بعد حذف کنی و موقعیم که یه صحنه خوب هست وباید فیلم برداری کنم  نرم افزار روشن نیست😪

من زیاد اهل فیلم برداری و فولان نیستم ولی اینجور برنامه ها معمولا یه شرتکاتی دارن که بزنی سریع زیرصفحه فعال بشن!
بگرد دنبال گزینش!

لینک به دیدگاه

فروش بازی Shadow of Tomb Raider به 4 میلیون نسخه رسید 

در جریان نشست مالی اخیر Square Enix، مدیر این کمپانی یعنی یوسوکه ماتسودا اعلام کرد که جدید نسخه از مجموعه Tomb Raider یعنی Shadow of Tomb Raider فروش نه چندان خوبی تجربه کرده و نهایتا تا تاریخ 31 دسامبر سال گذشته از چهار میلیون نسخه گذشته است.

خبر خیلی خوبی که البته خیلی از دوستان فرمودین 👇🌹

IMG_20190220_210524_955.thumb.jpg.5a4df3ba940a7fdedc46312d23a16051.jpg

بازی Metro Exodus هم که از قفل دنوو استفاده می کرد توسط CPY کرک شد 

منبع: Donsgame 

لینک به دیدگاه

درود

کسانی که مترو رو نضب کردن و با ذکر مشخضات سیستم فریمو بگم مرسی..البته من هنوزم بتل 5 و اویلو حتی بازی نکردم 🤩

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

فورزا 4 کرک کنن

سلام ، والا فکر نکنم جواب بده فورزا

این تغییر فصل رو چی کار می کنن بعد کرک ، گفتن انلاین هست این قضیه ، بعید می دونم بشه

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام ، والا فکر نکنم جواب بده فورزا

این تغییر فصل رو چی کار می کنن بعد کرک ، گفتن انلاین هست این قضیه ، بعید می دونم بشه

تغییر فصل بازی انلاین نیست . بدون اینترنت هم داخل بازی برید بازم فصل ها هر هفته تغییر میکنه 

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، nima_ch گفته است :

تغییر فصل بازی انلاین نیست . بدون اینترنت هم داخل بازی برید بازم فصل ها هر هفته تغییر میکنه 

داخل دمو درسته تست کردم

اگه واقعا داخا نسخه اصلی افلاین باشه و نیاز نباشه

عالی هست

ویرایش شده توسط behnamalizade69
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

درود

کسانی که مترو رو نضب کردن و با ذکر مشخضات سیستم فریمو بگم مرسی..البته من هنوزم بتل 5 و اویلو حتی بازی نکردم 🤩

انشالله

تست  rtx  هم  بزنیم 😘

کسی اصلا سری 2000 داره اینجا ؟!

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

انشالله

تست  rtx  هم  بزنیم 1f618.png

کسی اصلا سری 2000 داره اینجا ؟!

چند نفری دارن اره تو همین انجمن یکی که واسه فروشم گذاشته..

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

دوستان یه سوال که اینجا جاش نیست 1f601.png ولی خیلی برام مهمه اینجام دوستان زیادن.

فکر کنم باطری گوشیم (note5) بعد از ۴ سال داره مرخص میشه 1f611.png یه دفعه شارژ خالی میکنه، چیکارش کنم؟

منم دقیقا همین مشکل رو دارم و چندتا دیگه از بچه ها ولی این باتری اورجینال پیدا کردنه خیلی سخته

ما که فعلا سر میکنیم شما هم سر کن (رفتی بانک می خوای شماره حساب از رو گوشی بخونی از 13% خاموش میشه کلا :|)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1397/12/01, 09:30:25، Naughty boy گفته است :

1f914.png1f644.png1f612.png🤨

از یه بازی خوشت نمیاد انقدر تو سر مال نزن1f602.png

شما همون فورزا بزن با اون قوطی کبریتا که یه خطم روش نمیوفته

https://www.zoomg.ir/2019/1/18/300486/ace-combat-7-skies-unknown-review/

سلام دوست عزیزم

یعنی فقط اونهایی که از یک بازی خوششون میاد حق نظر دادن دارن؟:D متاسفانه من فورزا بازی نمیکنم و به این عناوین آرکید علاقه ای ندارم مگرنه اینکه بنچمارک خوبی برای تست داشته باشند یا اینکه بخوام ببینم در زمینه گرافیکی یا فیزیکس پیشرفتی داشتن یا خیر که معمولا در دومی پیشرفتی ندارنxD، نسخه 3 اش رو هم صرفا حدود 3-4 ساعت برای بنچمارکش تست کرده بودم با کارت های مختلف.

اتفاقا چون طرفدار قدیمی این سری هستم بیشتر نا امید شدم ، تا به حال حتی یک عنوان از این مجموعه رو هم از دست ندادم ، چه روی کنسول و چه PC  ، از نظر من واقعا هم هوض مصنوعی و سناریو های جنگیش(سناریوی جنگی متفاوت با داستان هست) همونهاییه که حدودای سال 2000 اینا توی نسخه 2 اش بازی میکردیم روی PS1 .     

assault horizonهم همین بود مدلش و این نسخه 7 نسبت به اون صرفا گرافیکش بهتر شده و یک خط داستانی بهتر اضافه کردن ، سری Hawx استراتژی ها و سناریو های درگیریش خیلی متنوع تر بود با اینکه بلکل از اون سری خوشم نمیومد و تفاوت سختی و قدرتمند بودن باس فایت ها (یعنی مثلا هواپیماهای رده بالا) فقط اینطوری نبود که لازم باشه  مثل AC7 تعداد موشکهای بیشتری بهش اصابت بدی تا منفجر بشن، بلکه هوش مصنوعیشون بالاتر بود و مانوور های فوق العاده ای میدادن، در حالی که در عناوین گذشته ی AC میزان سختی زدنِ یک هواپیما رو صرفا تعداد موشکهایی که باید بهش بزنی  مشخص میکنه مگرنه مانوور دادن و دفاع کردنشون ثابته ، تفاوت هارد و مدیوم و حتی درجه آسونشون هم همینه که صرفا دست و پات رو میبندن درجه های بالاترش ،یعنی  تعداد موشک بیشتری باید به هر هواپیما بزنی و تعداد موشک های خودتم محدود میکنن به همراه اینکه دمیج بیشتری بهت میرسه و قدرت مانوور هواپیماهای دشمن تغییر خاصی نمیکنه و چابک تر جمله و دفاع نمیکنن. به هر صورت شما ، بنده و حتی اون سایت معتبر هم سلایق متفاوتی داریم که من بهشون احترام میذارم:D

در 16 ساعت قبل، Only gamer گفته است :

بازی Metro Exodus هم که از قفل دنوو استفاده می کرد توسط CPY کرک شد 

منبع: Donsgame 

سلام

خوش خبر باشی همیشه

تا بیدار شدم این خبرو دیدم روحم شاد شد :D

بریم واسه دانلود

دارم Meme های کرک واچ رو میبینم در مورد مترو خیلی خوبن، البته فقط بعضیاشون

m1ewh0k76.thumb.jpg.6c27b89c7e34da573c3d1631b437334c.jpg

در در 1397/11/30, 18:59:51، Ruby گفته است :

Yakuza Kiwami توسط Codex کرک شد :x

سلام

احیانا" مشخص شده مشکل صدای اول بازی حل شده یا خیر؟ یه سریا توی استیم مشکل صدا داشتن در دیالوگ های اول بازی ، ظاهرا نیم ساعت اول ، البته صدای ژاپنی که مهم نیست چون زیرنویس داره اما خب لحنشون رو خوبه داشته باشیم با حاله :D 94 درصد کاربرا هم مثبت دادن به بازی(البته تعدادشون هنوز کمه ، به نسخه 0 هم 86 درصد )

دیگه سگا بچه خوبی بشه و 5 و 6 و کیوامی 2 رو هم بده بهمون بریم تو کارش:D 

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

احیانا" مشخص شده مشکل صدای اول بازی حل شده یا خیر؟ یه سریا توی استیم مشکل صدا داشتن در دیالوگ های اول بازی ، ظاهرا نیم ساعت اول ، البته صدای ژاپنی که مهم نیست چون زیرنویس داره اما خب لحنشون رو خوبه داشته باشیم با حاله :D 94 درصد کاربرا هم مثبت دادن به بازی(البته تعدادشون هنوز کمه ، به نسخه 0 هم 86 درصد )

دیگه سگا بچه خوبی بشه و 5 و 6 و کیوامی 2 رو هم بده بهمون بریم تو کارش:D 

سلام فرجام عزیز :x

والا من از 2 روز گذشته که دارم بازی میکنم، فقط بار اول که رفتم توی بازی ویدیوی اینترو صدا نداشت! یک بار از بازی خارج شدم و دوباره رفتم از اون موقع مشکلی نداشتم و الان هم Chapter 3 هستم. تمام لذت این بازی به صدای ژاپنی و لحن زیبای حرف زدنشون هست :D 

در مورد بقیه نسخه های بازی فکر نمیکنم کیوامی 2 و نسخه 6 برای PC عرضه بشن چون تا جایی که میدونم جز سرمایه گذاری های بزرگ شرکت برای پلتفرم پلی استیشن 4 بوده و میشه گفت جز بازی های First Party سونی به حساب میاد. نسخه های ریمستر 3 و 4 و 5 هم که میدونم فعلا نسخه سوم برای کشور ژاپن عرضه شده و فکر کنم تا زمانی که نسخه های غربی معرفی بشن پیر میشیم :D

فعلا شدیدا چشم انتظار بازی جدید تیم یاکوزا یعنی Judge Eyes که نسخه غربیش با عنوان Judgment منتشر میشه هستم، حتما یه نگاهی به ویدیو هاش بندازید سیستم مبارزات و تفاوت هاش با سبک فرنچایز یاکوزا عالیه.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Farjam گفته است :

دارم Meme های کرک واچ رو میبینم در مورد مترو خیلی خوبن، البته فقط بعضیاشون

این یکی عالی بود؛

image.thumb.png.d0d9b6a94dd76ad1df2c5523899122e1.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

درود

با سلام
وارد بازی میشه با انبرد HD530 ولی صفحه سیاه میشه بعد از فیلم اول بازی
به فریم نمیرسه 😅:D

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
به فریم نمیرسه 1f605.png:D

😂😂

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

درود

980 

8600k 

16 3500mhz

رو الترا  زیر زمین فریم بین 100 تا 70 هست رو زمین بین 70 تا 45 

بنچمارک بازی خیلی سنگین تر از خوده بازی هست فریم خیلی کمتری میده سیستم روش در حدی که رو اکستریم 26 فریم میده رو الترا 35 فریم .

با dx11 هم فریم بهتری میده تا dx 12 .

ویرایش شده توسط nima_ch
اضافه کردن متن
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام فرجام عزیز :x

والا من از 2 روز گذشته که دارم بازی میکنم، فقط بار اول که رفتم توی بازی ویدیوی اینترو صدا نداشت! یک بار از بازی خارج شدم و دوباره رفتم از اون موقع مشکلی نداشتم و الان هم Chapter 3 هستم. تمام لذت این بازی به صدای ژاپنی و لحن زیبای حرف زدنشون هست :D 

در مورد بقیه نسخه های بازی فکر نمیکنم کیوامی 2 و نسخه 6 برای PC عرضه بشن چون تا جایی که میدونم جز سرمایه گذاری های بزرگ شرکت برای پلتفرم پلی استیشن 4 بوده و میشه گفت جز بازی های First Party سونی به حساب میاد. نسخه های ریمستر 3 و 4 و 5 هم که میدونم فعلا نسخه سوم برای کشور ژاپن عرضه شده و فکر کنم تا زمانی که نسخه های غربی معرفی بشن پیر میشیم :D

فعلا شدیدا چشم انتظار بازی جدید تیم یاکوزا یعنی Judge Eyes که نسخه غربیش با عنوان Judgment منتشر میشه هستم، حتما یه نگاهی به ویدیو هاش بندازید سیستم مبارزات و تفاوت هاش با سبک فرنچایز یاکوزا عالیه.

خب پس اوکیه :D آره ژاپنی خیلی دوست دارم مخصوصا وقتی ماجیما میگه " Yo ... KIRYU-CHAN" xD

این فرست پارتیشون تموم نمیخواد بشه آخه؟ زنگ بزنم نیرو انتظامی بریزه پارتیو به هم بزنه ها :| 

جاجمنت؟ یه دونه سرچ زدم قبلا ریلیز شده واسه ps4 ، اونو میگی؟

در 1 ساعت قبل، Ruby گفته است :

این یکی عالی بود؛

xD همون آرم اپیک گیم رو میبینی تو عکسی که دادی؟

الان اینه :

56cin70qd.jpg.1af4ab88346f12df4416c3a7a83f72d0.jpg

در 50 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
به فریم نمیرسه 1f605.png:D

خب پس امشب میزان فریم در حد آلبوم عکس رو افتادیم ، امشب و فردا پی سی ندارم به جاش یه نوتبوک گیمینگ دستمه اما بازم فکر نکنم بره بالای 10 فریم:D مگه اینکه به خاطر مترو بی خیال تعطیلی یکی دو روزه در خارج تهرانم بشم و فرار کنم خونه:D

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
به فریم نمیرسه 😅:D

لذت بردم ، دمت گرم عالی 🌹

لینک به دیدگاه

درود

دوستان من هرچی گشتم راهی برای اول شخص کردن اویل 2 جدیده پیدا نکردم تو سایت ایرانی هم جایی که فایلی اموزشی بزاره پیدا نکردم چجوریاست؟ اگه کسی لینک اموزش فلانی داره متشکر میشم بزاره

لینک به دیدگاه

بازی Hell Warders منتشر و توسط PLAZA کرک شد
@Dlfox

IMG_20190221_183306_375.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

درود

دوستان من هرچی گشتم راهی برای اول شخص کردن اویل 2 جدیده پیدا نکردم تو سایت ایرانی هم جایی که فایلی اموزشی بزاره پیدا نکردم چجوریاست؟ اگه کسی لینک اموزش فلانی داره متشکر میشم بزاره

سلام

re2-framework.zip

فایل حاصل از فایل زیپ رو در محل نصب ، کپی بفرمایید.

کنسول بعد از اجرای بازی ، اتوماتیک اجرا و بازی هم  تنها با dx 11 ران میشه.

کنسول با کلید insert پیدا و پنهان میشه.

لازم به ذکر هست که بعد از اجرا به هیچ وجه قادر به استفاده از موس در بازی و کنسول ماد نبودم.

منتظر راهنمایی بیشتر دوستان باشید.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، nima_ch گفته است :

رو الترا  زیر زمین فریم بین 100 تا 70 هست رو زمین بین 70 تا 45 

بنچمارک بازی خیلی سنگین تر از خوده بازی هست فریم خیلی کمتری میده سیستم روش در حدی که رو اکستریم 26 فریم میده رو الترا 35 فریم .

با dx11 هم فریم بهتری میده تا dx 12 .

خوبه که همچین زدن 1070 گفتم چخبره تویویتوبم دیدم 1060 هم همین قدر میده حالا بالاتر ی ذره

شاید حالا یه ذره جلوتر بری بخوری فضای باز تر فریم به فریم بنچمارک برسه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، memex گفته است :

خوبه که همچین زدن 1070 گفتم چخبره تویویتوبم دیدم 1060 هم همین قدر میده حالا بالاتر ی ذره

شاید حالا یه ذره جلوتر بری بخوری فضای باز تر فریم به فریم بنچمارک برسه

الان تو محیط های باز هستم بازم فریم پایینتر از 45 نیومده . 

1573532092_DesktopScreenshot2019_02.21-22_13_09_80.thumb.jpg.0a35b478529291bf2a66fd10cc93d9cf.jpg

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

سلام

re2-framework.zip

فایل حاصل از فایل زیپ رو در محل نصب ، کپی بفرمایید.

کنسول بعد از اجرای بازی ، اتوماتیک اجرا و بازی هم  تنها با dx 11 ران میشه.

کنسول با کلید insert پیدا و پنهان میشه.

لازم به ذکر هست که بعد از اجرا به هیچ وجه قادر به استفاده از موس در بازی و کنسول ماد نبودم.

منتظر راهنمایی بیشتر دوستان باشید.

درود

ممنون عزیز.دانلود کردم و اجرا کردم برای منم موس کار نمیکنه بعد سرچ کردم روشش اینه که کرک فیکس کدکس رو نصب کنی و درست میشه من مشکلم اینه کرک فیکس کدکس رو نتونستم پیدا کنم اگه پیدا کردن و نصب شد و اجرا شد خبرشو میدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...