رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 16 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

اولندش که شما به اون تحلیل گر بگو با ترینر بازی رو ببره ،نظرش عوض میشه!

دوما،صرفا مثال زدم که روان شناسا و پزشکان حرف مفت زیاد میزنن،مثال بارز سرطان زا کردن چای ،سپس اعلام مفید بودنش و خیلی چیزای دیگه 

سوما شما نمیتونی بازی کنی به بقیه انگ روانی بودن یا نفهم بودن نزن،خیلیا هم بازی های قدیمی ماریو رو بصورت speed run میرن چرا به اونا نمیگی روانی؟صرفا این یه رقابته

ایشونم کاملا درست گفتن میشه برد و خیلیم راحته ،فقط تجربه میخاد

و این یوتوبرا یی که شما میگین بار اولشونه و همه کسایی که دارک سولز اول بازی کردن هم هزاران بار باختن

چهارما:GIT GUD

اینی که قرمز کردم اصلا نمیدونم چی هست!توضیح بدید

دوما وقتی میگیم یه نفر سرماخورده و بیماریش رو شرح میدیم دلیل نمیشه فقط کسی که سرماخورده بیمار محسوب بشه بلکه بحث ما الان سر سرما خوردگی بوده

حالا شما بگو فلان کس که فلان کارو میکنه هم روانی هست

ظاهرا شما تمام اختلالات شخصیتی رو روانی بودن تلقی میکنه که معنای عامیانه مجنون شدن شدن هست

یه سری نشستن تحقیق کردن و گفتن دلیل رو اوردن به این بازی ها اینه

حالا شما تا صبح بگو نه این توهینه و اصلا هم اینطور نیست و خیلی هم شخصیت متعادلی دارن این گیمرها

این دیگه مشکل شما با تحقیقات و جامعه پزشکی ست و دیگه بحثو ادامه نمیدم

لینکم پیدا کردم حتما میفرستم

در 15 دقیقه قبل، alireza fattahi گفته است :

لینک میخواد چیو ثابت کنه؟

من الان یه لینک علمی بهت میدم که نتایج تحقیقاتی رو نشون میده که گیمرها کلا لوزر و دپرس و چاقن و فقط دارن وقتشونو تلف میکنن

http://v1.escapistmagazine.com/news/view/93968-Science-Says-Gamers-are-Fat-Depressed-Losers

خب که چی

اتفاقا  مطالب گوناگونی در مورد مفید بودن بسیاری از بازی های کامپیوتری وجود داره که با سرچی ساده بهش میرسید

البته مدت زمان بازی هم نقش مهمی داره

ولی منظور من این سبک بازی های خاص بود

لینک به دیدگاه

واقعا حوصله چنین بحث هایی رو ندارم

دوستانی که به این بازی ها علاقه شدیدی دارید

شما متعادل ترین شخصیت های روانی روی( حداقل) کره زمین رو دارا هستید

و من و هرکس دیگه ای اعم از هر روانشناس و روانپزشک  و تحلیل گر یا جامعه شناسی که خلاف اینو گفته، صحبت ها،تفکر و تحقیقاتشون از پایه و اساس غلط هست

ول کنید اقاجان 

ختم کلام

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

اتفاقا  مطالب گوناگونی در مورد مفید بودن بسیاری از بازی های کامپیوتری وجود داره که با سرچی ساده بهش میرسید

البته مدت زمان بازی هم نقش مهمی داره

ولی منظور من این سبک بازی های خاص بود

مگه نمیگی یسری نشستن تحقیق کردن دارک سولزرا مشکل روانی دارن. خب یسریم تحقیق کردن که کلا آدمای بی مسئولیت و بیکار و بازنده میشینن بازی میکنن.

در مورد مفید بودن خب برای سری دارک-بورن هم من موارد زیادی خوندم که باعث شده دپرسی و میل به خودکشی تو خیلیارو درمان کنه و همینطور بی میلی و ضعف توی کارای روزمره. نمونه لینک زیر که مقاله ی مفصلی راجع به این موضوعه

https://motherboard.vice.com/en_us/article/4xav83/dont-go-hollow-how-dark-souls-is-defeating-depression

کلا منظور من اینه که این تحقیقات هیچیو ثابت نمیکنن. به عنوان کسی که تمام عمرش گیمر بوده و یه ساله با سری دارک-بورن آشنا شده نه مشکل روانی دارم نه چاق و لوزرم 😄

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

واقعا حوصله چنین بحث هایی رو ندارم

دوستانی که به این بازی ها علاقه شدیدی دارید

شما متعادل ترین شخصیت های روانی روی( حداقل) کره زمین رو دارا هستید

و من و هرکس دیگه ای اعم از هر روانشناس و روانپزشک  و تحلیل گر یا جامعه شناسی که خلاف اینو گفته، صحبت ها،تفکر و تحقیقاتشون از پایه و اساس غلط هست

ول کنید اقاجان 

ختم کلام

لایک 

حرف حقو زدید انصافا حالا با کنایه یا بی کنایه

اون git gud هم مدل محاوره ایه get good هست ،به معنی اینه که در فلان بازی خوب شو (نوب نباش)البته بلا نسبت به شما!

لینک به دیدگاه

دوستان دارک سولز و کلا سری بازی های میازاکی واقعا در باره خشونت، کشتن، ترس و این جور مسائل نیست. شاید در نگاه اول اینطوری به نظر بیان و درست هم هست و به تمام کسانی که به این دلیل از بازی بدشون میاد تا حدودی حق میدم.

ولی این فقط پوسته و سطح موضوعه و کافیه به عمق ، لور و داستان و جهان بازی رو درک کنید تا به زیبایی این آثار پی ببرید. حداقل موضوع هم اینه که صبر داشته باشید و هر چیزی رو زود و از نگاه چپ قضاوت نکنید و اگر حوصله بازی ها رو ندارید برید نقدش رو بخونید تا درک بهتری داشته باشید. ( خیلیا رو میشناسم که وقتی از داستان سری سولز و شخصیت هاش خبر دار شدن عاشق بازی شدن و سختی های بازی و مردن های پیاپی رو به جون خریدن)

این موضوع هم که فلان روانشناس فلان چیزو گفته هیچ وقت به طور علمی ثابت نشده و فقط حرفه مفته

همین چند کامنت قبل یکی از دوستان سوالی در مورد یکی از شخصیت ها ( Catarina) کرده بود و منو برد به زمانی که اولین دارک سولز رو بازی کردم. همین شخصیت چنان داستان جذاب و فوق العاده احساسی و قهرمانانه و در عین حال غم انگیزی داره که وقتی تو دارک سولز  1 کوئستش رو تمام کردم هنوز تو ذهن نقش بسته و موندگار شده. ( تمام NPC ها و مکان های بازی به هم مربوطن و یک داستان رو تا حدودی دنبال میکنن )

به تمام کسانی که از این بازی خوششون نمیاد حداقل پیشنهاد میکنم بردن داستان بازی و لور جهان بازی رو یکجا بخونن و بعدا بیان قضاوت بکنن و اظهار نظر بکنن تا حداقل با دلایل کافی باشه نظرشون؛ نه با قضاوت زود هنگام و برداشت اشتباه و نادرست و نگاه سطحی

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

سلام

پس فقط یک ایرانی می تونه بازی رو تموم کنه :D   این جوری بریم جلو اونهایی که نمی تونند تموش کنند هم لابد ایرانی نیستند.  :D

سلام

سلام

با حرف های دوستمون کاملا موافقم

این که در اوایل تجربه با این سبک بازی ها  شخص گیمر ، بازی رو  چندین مرتبه پاک و دو مرتبه نصب می کنه یعنی اون شخص یک جورایی با خودش و غرورش برای پیش رفت در بازی دچار مشکل شده. موسیقی ، تم و فضا سازی  تاریک این بازی براین مهم بیشتر دامن می زنه.

dark souls و نسخه Prepare to Die Edition بیش از 6 میلیون نسخه فروش داشتن نسخه REMASTERED  هم بیش از 500 هزار نسخه

dark souls 2 و نسخه Scholar of the First Sin بیش از 5 میلیون

dark souls 3 هم بیش از 7 میلیون

هوش و شجاعت و صبر  یعنی این

1775584575_Screenshot(288).thumb.jpg.706cee830615223ba5fa1160d206ecb5.jpg

یه Vanguard پنج متری رو به رو Storm Beast  هم رد میشه تیر اندازی میکنه

اولین واکنش فرار  😄 دومین واکنش حمله و شکست های پشت سر هم نا امیدی

در حالی که شکست Vanguard بسیار ساده است الگوی ساده حمله داره در لحظه مناسب جاخالی دادن و چند تا ضربه و تمام

521121516_Screenshot(291).thumb.jpg.c121fe06133183135c6fd27a4950f545.jpg

858070264_Screenshot(293).thumb.jpg.3dc57f61a83c0e7affa46970ef0dc218.jpg

1592731551_Screenshot(295).thumb.jpg.2046a843da30ade970b2327514369a8e.jpg

تمام سری سولز صبر و تمرین و یاد گرفتن الگوی حرکات دشمنان

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

بله بله  درست می فرمایید

شمام حتما جز همونهایی هستید که یک یا دو ساعته بدون هیچ شکستی بازی رو به اتمام میرسونید

حتما از هر 10 گیمر هم 9 تاشون مثل شما هستن

روانشناسان هم که کلا چیزی حالیشون نیس و فهم و درکشون به این چیزا  نمیرسه

همین نوشته ای که قرمز کردم تایید گفته هایی هست که در اخر به نقل از مقاله ذکر کردم(میل به ارضا حسی که بیش از حد پرورش داده شده!متمایر  بودن از دیگران!خاص و ویژه بودن)

عجب

پس این حس خاص و ویژه بودن  بیشتر ارضا کنم 😂

Demon's Souls

1262187327_Screenshot(297).thumb.jpg.213d0d4af44deeb98fe07fd9ed126e2c.jpg1441446631_Screenshot(287).thumb.jpg.70da89f02f3a6ddba6b2dfb40fdf84d7.jpg

Dark Souls

DarkSoulsRemastered_2019_04_04_04_37_55_590.thumb.jpg.a41ed5e0a265c8b053f198c106e33595.jpg

Dark Souls 2

DarkSoulsII_2017_10_31_20_35_45_355.thumb.jpg.14814e6a49467b72f4f77d73a68b6ec3.jpg

Dark Souls 3

DarkSoulsIII_2019_04_04_04_40_35_918.thumb.jpg.820730b492ae1c428f869645c4238b1c.jpgDarkSoulsIII_2019_04_04_04_42_04_066.thumb.jpg.0c5682f0aa8246de4aeccc58ac3a7dce.jpg

sekiro

sekiro_2019_04_04_04_51_10_677.thumb.jpg.10cd77921b2b9583f67a472b134b16b2.jpgsekiro_2019_04_04_04_47_57_625.thumb.jpg.b5f03cdb9c79d16e143cf05f43d2739e.jpg

وقتی میگم  به هوش شجاعت و صبر شما بستگی داره حاصل بازی کردن تمام شاهکار های استاد میازاکی

شما کدوم نسخه  رو بازی کردین ؟

ویرایش شده توسط ghost of sparta
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

تمام سری سولز صبر و تمرین و یاد گرفتن الگوی حرکات دشمنان

سلام

بله می دونم من هم سولز رو بازی کردم

قبلا هم خدمت دوستی عرض کردم به غیر از این که نقطه مثبته هم زمان می تونه نکته منفی هم باشه

راستی برام سوال هست که دوستانی که در بخش داستانی  استادند  ، در بخش آنلاین  و در رویارویی با کلاس های مخلتف که خبری از الگو نیست چطورند؟

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

راستی برام سوال هست که دوستانی که در بخش داستانی  استادند  ، در بخش آنلاین  و در رویارویی با کلاس های مخلتف که خبری از الگو نیست چطورند؟

همین طور که در افلاین الگو هست ،تو انلاینم همینطوره،اونم خیلی محدود و کلیشه ای

دارک سولز۱:

دو مدل هست

یکی این:QjQBXlxOidAsayP-800x450-noPad.thumb.jpg.e00b5ced10e752a8e3297598f8731978.jpgیکیم این:0e0.thumb.png.bb9395d364fdf29c3eddfe1e15b598cf.pngدارک سولز۳:

nIZ3spe.thumb.jpg.c17b071d4a08a042b08facdc9c5f21dd.jpg

فقط یه دارک سولز ۲میمونه که هنوز گندش در نیومده،،،

در کل دارک سولز بخاطر افلاینش معروفه وگرنهfor honor گیمپلی خیلی بهتری داره برای انلاین شمشیر بازی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

screen908.thumb.jpg.2b0c7633e30ec1fc4464c24fb30d2aa8.jpg

screen909.thumb.jpg.85eda53d73feecd5bf6dca19da056508.jpg

سلام

افرادی که به دنیا و داستان اسسین کرید واقف هستند میدونند که این قطعا Apple of Eden هست در دست یکی از اسطوره های دنیای نورث و وایکینگ. این یک ایستِر اِگ در دیویژن 2 بوده و همینطور که میدونیم یوبیسافت خوراکش این کاراست :|  از اون گذشته میدونیم که یوبیسافت تنبله ، و محیط نورث رو هم میتونه از تکسچر های اودیسه کپی کنه با اندکی تغییر (مثل چیزی که در اودیسه با زیربنای اوریجینز ساخت بدون زحمت اضافه)، منطقه آرگولیس در اودیسه که اصلا کاملا" شبیه مناطق  کوهستانی نورث بود... سیستم کشتیرانی و جنگ های دریایی هم که توی اودیسه بود و مکانیزمش کاملا مناسب یک بازی در منطقه وایکینگهاست که زندگیشون به شدت با کشتی و کشتی رانی عجین بوده

یک آرت ورک مربوط به سال 2018 هم دست به دست میشه تو اینترنت که توسط michelle nucera کشیده شده

werwrytry.thumb.png.c76d67f842dfcbac1ca000cafa2b3297.png

که این دوستمون تا اواسط 2018 در خود یوبسافت مشغول به کار بوده به عنوان کانسپت آرتیست ، این آرت ورک رو هم به عنوان یک ویژن شخصی روی اینترنت گذاشته بوده و نه یک چیز رسمی ، جالبه که اسم فایل JPG که تونستن از آرت ورک سیو کنن هم این بوده (assassincreedragnorak-bay-09.jpg)

ممکنه اصلا محتمل نباشه اما اصولا یوبیسافت همیشه این مدلی از بازی های آیندش ایستراگ میذاره تو بازی های فعلیش

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

افرادی که به دنیا و داستان اسسین کرید واقف هستند میدونند که این قطعا Apple of Eden هست در دست یکی از اسطوره های دنیای نورث و وایکینگ. این یک ایستِر اِگ در دیویژن 2 بوده و همینطور که میدونیم یوبیسافت خوراکش این کاراست :|  از اون گذشته میدونیم که یوبیسافت تنبله ، و محیط نورث رو هم میتونه از تکسچر های اودیسه کپی کنه با اندکی تغییر (مثل چیزی که در اودیسه با زیربنای اوریجینز ساخت بدون زحمت اضافه)، منطقه آرگولیس در اودیسه که اصلا کاملا" شبیه مناطق  کوهستانی نورث بود... سیستم کشتیرانی و جنگ های دریایی هم که توی اودیسه بود و مکانیزمش کاملا مناسب یک بازی در منطقه وایکینگهاست که زندگیشون به شدت با کشتی و کشتی رانی عجین بوده

یک آرت ورک مربوط به سال 2018 هم دست به دست میشه تو اینترنت که توسط michelle nucera کشیده شده

که این دوستمون تا اواسط 2018 در خود یوبسافت مشغول به کار بوده به عنوان کانسپت آرتیست ، این آرت ورک رو هم به عنوان یک ویژن شخصی روی اینترنت گذاشته بوده و نه یک چیز رسمی ، جالبه که اسم فایل JPG که تونستن از آرت ورک سیو کنن هم این بوده (assassincreedragnorak-bay-09.jpg)

ممکنه اصلا محتمل نباشه اما اصولا یوبیسافت همیشه این مدلی از بازی های آیندش ایستراگ میذاره تو بازی های فعلیش

سلام
ولی این که نسخه بعدی توی ژاپن باشه احتمالش بیشتره ، چون در اولِ اینترو AC 3 سه تا نشونه دیده میشد که یکی همین تک چشم مصری بود ، یکی هم از یونان بود و آخری از ژاپن،
تازه احتمال هم داره که نسخه بعدی توی روم باشه چون یادم میاد خبری هایی منتشر شده بود مبنی بر ایجاد یک سه گانه که در زمان های نزدیک به هم رخ میدن

ویرایش شده توسط Daniel110
لینک به دیدگاه

fortnite-news-1109567.jpg.ad134df9b95bec6ff5abe992d4febce4.jpg

شاهزاده هری(از اعضای خانواده دربار انگلستان)خواستار بن شدن بازی فورتنایت شد،گفته که این بازی که در میان نوجوانان طرفدار زیادی دارد برای«معتاد کردن»ساخته شده است.

ایشون گفته که:«جلوی این بازی باید گرفته بشه،سود وجود این بازی در خانه ها چیست؟»

«این بازی اعتیاد اور است،اعتیادی که باعث میشه جلوی کامپیوتر شخصی ساعت ها شما را نگه دارد»

«مثل این میمونه که منتظر صدمه ای که منجر به پاشیدن خانواده میشه ماند»

او اضافه کرد که:«اجتماع مجازی از مواد مخدر و الکل نیز اعتیاد اور تر است»

منبع:b.bc

ویرایش شده توسط silvermanhhh
لینک به دیدگاه

Borderlands-3-cover-art-1280x720.thumb.jpg.09671975f6dc5e4f76c0198af92c368b.jpgبازی Borderlands 3 در تاریخ ۳سپتامبر ۲۰۱۹ متنشر خواهد شد ،و توسط شرکت های ۲k و Gearbox تایید شده است.برای تمامی کنسول ها و برای pc در استور epic games store عرضه میشه.

تریلر این بازی در Gamespot موجود است،این دیگه دروغ اپریل نیست!

منبع:GAMESPOT

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

بازی Borderlands 3 در تاریخ ۳سپتامبر ۲۰۱۹ متنشر خواهد شد ،و توسط شرکت های ۲k و Gearbox تایید شده است.برای تمامی کنسول ها و برای pc در استور epic games store عرضه میشه.

تریلر این بازی در Gamespot موجود است،این دیگه دروغ اپریل نیست!

منبع:GAMESPOT

البته به مدت 6 ماه در انحصار اپیک گیمزه. اپیک گیمز گفته به این کارش ادامه میده. ش....ر تو اپیک و استیم. استیم چرا هیچ کاری نمیکنه من موندم.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

البته به مدت 6 ماه در انحصار اپیک گیمزه. اپیک گیمز گفته به این کارش ادامه میده. ش....ر تو اپیک و استیم. استیم چرا هیچ کاری نمیکنه من موندم.

داداش دعواها اینا ب ما چه تو اپیک باشه تو استیم باشه،اخرش کرک که میشه😂

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

سلام
ولی این که نسخه بعدی توی ژاپن باشه احتمالش بیشتره ، چون در اولِ اینترو AC 3 سه تا نشونه دیده میشد که یکی همین تک چشم مصری بود ، یکی هم از یونان بود و آخری از ژاپن،
تازه احتمال هم داره که نسخه بعدی توی روم باشه چون یادم میاد خبری هایی منتشر شده بود مبنی بر ایجاد یک سه گانه که در زمان های نزدیک به هم رخ میدن

سلام دانیال جان

قضیه رم هم چند هفته پیش بطور جدی دوباره مطرح شده بود توی اینترنت اما چند روز پیش بطور تلویحی تکذیب شده از طریق ژورنالیست هایی که اطلاع داخلی داشتن... البته این به نظر من خیلی محتمل تر می بود، مخصوصا اینکه اینطوری به میراث Aya هم که اسسین ها رو بنا کرد و به رم گسترشش داد مرتبط میشه و توی محدوده تاریخی اویجینز و اودیسه هم قرار داره

بحث ژاپن هم چیز جدیدی نیست همونطور که گفتی ، مدتهاست از همون Ac3 مطرح شده بود اما هیچوقت پیش نیومد ، در زمان همون AC 1 تا AC black flag خیلی محتمل تر بود که یک نسخه توی ژاپن داشته باشیم(یعنی از سال 1200 میلادی تا حدود 1800)  چون شکوفایی تمدن ژاپنی ها و دوره زمانی که برای ورود اسسین ها مناسب بوده باشه (یعنی ژاپن فئودالی که توش سامورایی ها باشن یا حداقل نینجا ها که شبیه به اسسین ها هستن وجود داشته باشن ، چون واقعا تنها جذابیت یک اسسین کرید در ژاپن به این خواهد بود که توش سامورایی و نینجا داشته باشه و اون دوره زمانی هم محدوده سال 1000 تا 1800 میلادی در ژاپن میتونه باشه که سامورایی ها و نینجاها بطور رسمی در ژاپن جولان میدادن) به دوره زمانی اون نسخه های اولیه  بازی که در بالا اشاره کردم خیلی نزدیک تر می بود.  الان اگر معیار رو دوره زمانی نزدیک به اودیسه(حدود 400 سال قبل از میلاد) و اوریجینز(حدود 50 سال قبل از میلاد) در نظر بگیریم فاصله اون دوران ژاپن با اونها خیلی خیلی زیاد خواهد بود با توجه به اینکه این اسسین کریدی که در راه داریم قراره یه جورایی به اوریجینز و اودیسه مربوط باشه نه به دوره های قرون وسطا و میشه دوران مناسبی در نورث رو پیدا کرد که بین سال 600 تا 900 میلادی جا بگیره که نزدیکتر باشه به عنوان های اخیر که البته از نظر من اون دوران هم زیادی دور میشه از اوریجینز و اودیسه 

به نظرم واقع شدن یک نسخه در ژاپن در اون زمان اسسین کرید های ابتدایی به عنوان یک کاندید جدی توسط یوبیسافت دیده میشد  حتی  ممکنه تا پیش تولید هم رفته باشن ، اما در سیستم سالی یک بازیِ اسسین کریدِ یوبیسافت کنسل شد به علت تعدد زیاد بازی ها، برای همین هم هست که از همون جایی که اشاره کردی به اینطرف دیگه هیچوقت به ژاپن اشاره نشد به عنوان ایستِراِگ در حالی که بارها به مصر اشاره شده بود ، میتونم بگم اشارات به ایران نسبت به اشارات به ژاپن چند ده برابر بوده اما چون همه شدیدا" دوست داشتن در دوران سامورایی ها و نینجا ها اسسین رو بازی کنن بین پلیرها این بحث ژاپن بیشتر مطرح بود ، یعنی بیشتر چیزی بود که طرفداران دوست داشتن پیش بیاد تا اینکه اشارات بسیاری بهش شده باشه

فکر کنم در E3 امسال اعلامش کنن(چون خیلی با آب و تاب حضورشون در e3 رو علام کردن و گفتن خبرای زیادی دارند) که بازی چی هست و کجاست و حدود نوامبر 2019 تا فوریه 2020 هم لانچش کنن.

در مورد واچ داگز 3 هم در لندن! چیزایی شنیده شده که شخصا از این سری واچ داگز بدجوری بدم میاد و بهش اهمیت نمیدم :| 

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

fortnite-news-1109567.jpg.ad134df9b95bec6ff5abe992d4febce4.jpg

شاهزاده هری(از اعضای خانواده دربار انگلستان)خواستار بن شدن بازی فورتنایت شد،گفته که این بازی که در میان نوجوانان طرفدار زیادی دارد برای«معتاد کردن»ساخته شده است.

ایشون گفته که:«جلوی این بازی باید گرفته بشه،سود وجود این بازی در خانه ها چیست؟»

«این بازی اعتیاد اور است،اعتیادی که باعث میشه جلوی کامپیوتر شخصی ساعت ها شما را نگه دارد»

«مثل این میمونه که منتظر صدمه ای که منجر به پاشیدن خانواده میشه ماند»

او اضافه کرد که:«اجتماع مجازی از مواد مخدر و الکل نیز اعتیاد اور تر است»

منبع:b.bc

تفکرات انگلیسی ها و آخ.وندها چقدر شبیه به هم هست، منبع خبر هم که خودش... :D

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، sajad-tnt گفته است :

تفکرات انگلیسی ها و آخ.وندها چقدر شبیه به هم هست، منبع خبر هم که خودش... :D

احسنت خوب لپ مطلبو گرفتید

اما بقول شاعر معروف ش.ن که میگه:

بحث سی.اسی نکن توی دیسکو😜

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

داداش دعواها اینا ب ما چه تو اپیک باشه تو استیم باشه،اخرش کرک که میشه1f602.png

داداش گلم اگه در جریان باشی بازیای توی اپیک استور کرک نشدن هنوز. اینجوری باید 6  ماه صبر کنیم بیاد رو استیم بعدم که کی کرک بشه نشه.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

داداش گلم اگه در جریان باشی بازیای توی اپیک استور کرک نشدن هنوز. اینجوری باید 6  ماه صبر کنیم بیاد رو استیم بعدم که کی کرک بشه نشه.

میشه نگران نباش،دنوو که دیگه الان ناشرا خجالت میکشن قفلشو بزارن روی بازی،اونم داغون میکنن

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

میشه نگران نباش،دنوو که دیگه الان ناشرا خجالت میکشن قفلشو بزارن روی بازی،اونم داغون میکنن

دنوو که از رو نمیره ماشالا. ایشالا اونجور شه که شما میگی.

لینک به دیدگاه

بازی SUPER DRAGON BALL HEROES WORLD MISSION منتشر و توسط گروه Skidrow کرک شد!

SUPER.DRAGON.BALL.HEROES.WORLD.MISSION-SKIDROW

@DLFOX

IMG_20190405_143846_268.jpg

لینک به دیدگاه

در در 14 فروردین 1398 در 17:02، Hadi ABD گفته است :

آره این لامصب توی دارک سولز 1 هم یه همچین حرکتی میزنه و احتمالا سر همینم سازنده ها گفتن بزار یه سناریو بزاریم که اینو در نگاه اول نشناسن و دوباره گول بخورن😄

در کل به قول معروف پچز بیزینسشه این کار 😂

اسپویل " تو the ringed city وقتی lapp کلاه زره اش رو برداشت دیدم patches هستش " فک ام افتاد پایین! 😂 جالب اینجاست که به greirat کمک میکنه! lore هاش رو بخونید.

در در 14 فروردین 1398 در 20:57، AlirezaBaghi گفته است :

dark souls حتی با راهنمایی از اینترنت هم اعصاب میخواد.

من نسخه ی 1 روی ps3 همون غول اول مهم بازی رو با هزار راهنمایی و بدبختی تونستم بکشم . یکم جلوتر سر دشمنای معمولی مردم برگشت قبل از غوله ... منم دیگه اعصابم نکشید زدم بازی رو پاک کردم...

کلا طیف گیمرهایی که واقعا عاشق dark souls و demons souls  هستن و زیاد بازی می کنن فرق می کنه ... به درد ما گیمرهایی معمولی که از ماریو تا pes (در کنار dota2 و بازی های آنلاین ) رو میشینیم تفننی بازی می کنیم نمیخوره....

اعصاب خردکن تر از دوتا 2 مگه داریم اصلا؟! دارک سولز ها که خیلی آروم هستن ، اصلا فشار که دوتا 2 به آدم میاره رو من نمیتونم با هیچی مقایسه کنم!😄

در در 14 فروردین 1398 در 23:30، Naughty boy گفته است :

حالا فکر کنم یه سری اینجا جبهه بگیرن

ولی  افرادی که  علاقه زیادی  دارن به چنین بازی هایی ،از یجور اختلال روانی رنج میبرن

چون فقط بحث اموزش و تکنیک و ارتقا مهارت های ذهنی نیست و حتی گیمرهای حرفه ای هم در این بازی ها به دفعات کشته میشن

این بازی ها متفاوت هستن با بازی هایی که با کسب مهارت و آموزش کافی در عین سخت بودن میشه ازشون لذت برد(مثل بازی های  مسابقات اتومبیل رانی شبیه سازی شده)و پس از مدتی شخص میتونه با مهارتش لذت ببره و سختی رو که یک فرد مبتدی تجربه میکنه رو اصلا احساس نمیکنه

یا مثلا نوازندگی یه ساز موسقی  مثل پیانو یا تار که پس از مدتی شخص حتی میتونه چشم بسته بنوازه و  جز لذت چیزی براش نداره

اینجور بازی ها و شکست های پیا پی باعث تحریک شدید عصبی و از تعادل خارج شدن شخص بازی کننده میشه

میل به خشونت رو بالا میبره و همچنین باعث عدم واکنش درست در شرایط بحرانی میشه

یه مقاله ای هم در این زمینه تو سایت زومجی یا زومیت خونده بودم ولی متاسفانه لینکشو پیدا نمیکنم

دلیل اصلی  رو  آوردن به این بازی ها هم نه علاقه بلکه حسی ست که باعث میشه شخص خودش رو از دیگران برتر بدونه و میخواد توسط چنین بازی هایی این حس رو ارضا کنه

البته این حس در همه هست ولی به شکل بیمارگونه ای در این افراد نمود پیدا میکنه

ببینید یه مسئله کلی وجود داره متاسفانه تصور میشه که این سری به طرز غییر منصفانه ای سخته و دلیل معروفیت این سری به خاطر سختیشون هست که منم قبل از تجربه همین فکر رو می کردم و این کاملا اشتباهه!

این سری خیلی مشخصه های جالب و منحصر به فرد دیگه ای که داره که نمیدونم از کجا شروع کنم بگم من پیشنهاد میکنم خودتون حداقل نسخه سوم رو تجربه کنید ، احساس برتر بودن رو به هیچ عنوان قبول ندارم چون وقتی در بازی های آنلاین مثل dota 2 سیستم رنکینگ وجود داره چرا باید یک شخص برای نشون دادن خودش بیاد دارک سولز بازی کنه؟ ( البته اونهایی که بدون سیو و بدون مردن و این ها ، استثنا هستن! )

یه چیز عجیبی که وجود داره اونم اینکه شکست یک دشمن پیچیده دقیقا احساس لذت بهتون میده ، این خیلی در مورد دارک سولز معروفه!

لینک به دیدگاه

شایعه : بازی Red Dead Redemption 2 در تاریخ ۱۸ تیرماه برای رایانه های شخصی منتشر می شود | بنابر ادعای یکی از کاربران 4chan نسخه ی رایانه های شخصی این بازی محبوب در تاریخ ۲ اردیبهشت ماه معرفی شده و انحصارا از طریق فروشگاه Epic Games عرضه می شود. گفته شده است که این بازی دارای انحصار زمانی نبوده و به دلیل قرارداد بین کمپانی Take-Two و Epic مبنی بر درآمد تمام و کمال Take-Two از تمامی بسته‌های الحاقی، هیچگاه برروی استیم منتشر نخواهد شد

@GamersParadise

IMG_20190406_102913_559.jpg

لینک به دیدگاه

• شایعه:
براساس كیت های توسعه دهنده كنسول نسل بعدی اكس باكس مشخصات زیر لو رفته است | این كیت با نام رمز Dante شناخته می شود

CPU: Custom AMD Zen 2 8C/16T @ 3.2GHz
GPU: Custom AMD Navi @ 1475MHz
MEMORY: 48GB GDDR6 @ 672GB/s
STORAGE: SSD 4TB NVMe @ 3GB/s

دوبرابر سرعت حافظه، پهنای باند و قدرت پردازش گرافیكی (حدود ١٢ ترافلاپس) بیشتر از اكس باكس وان اكس

@GamersParadise

IMG_20190406_105436_390.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...