رفتن به مطلب

Recommended Posts

بازی Apex legends برای موبایل عرضه خواهد شد | در طی آخرین گزارش مالی EA اعلام شد این بازی موفق به جذب 50 میلیون کاربر در عرض کمتر از دو ماه شده است و سریع ترین رشد را در کنار بازی های دیگر این کمپانی دارد، همچنین اعلام گردید EA در حال گفتگو برای انتشار این بازی بر روی پلتفرم های دیگر مانند موبایل در مکان های جدیدی مانند چین است

@GamersParadise

IMG_20190508_151851_331.jpg

لینک به دیدگاه

🔹وقتی لپ‌تاپ‌ت به حالت Survival می‌رسه

#fun
🎮 @myzoomg 🎥

IMG_20190509_203209_696.jpg

لینک به دیدگاه

بازی Yakuza Kiwami 2 بدون قفل Denuvo منتشر شد و توسط گروه CODEX کرک شد!
Yakuza.Kiwami.2-CODEX
نسخه فشرده به زودی......
@DLFOX

IMG_20190509_203340_978.jpg

لینک به دیدگاه

براساس اطلاعات جدید به نظر فروش کل سری Gears of War از مرز 30 میلیون نسخه عبور کرده است و 50 میلیون پلیر این سری را تجربه کرده اند

@GamersParadise

IMG_20190509_222629_617.jpg

لینک به دیدگاه

دو کانسپت ارت دیده نشده از پروژه جدید استدیو پلی دد سازنده بازیهای تحسین شده لیمبو و اینساید | این اثر بدون نام در تاریخی نامعلوم منتشر خواهد شد

@GamersParadise

IMG_20190509_235026_232.jpg

IMG_20190509_235030_325.jpg

لینک به دیدگاه

ویژگی‌های بازی Ghost Recon Breakpoint:

🔹داستانی کاملا جدید
🔹صحنه‌های سینمایی بی‌شمار
🔹قابلیت‌ تصمیم‌گیری حین گفت‌و‌گو
🔹المان‌های پرجزئيات حالت بقا
🔹تنوع بالای دشمنان
🔹وسایل نقلیه بیشتر
🔹حالت ۴ نفره
🔹حالت بازیکن در مقابل بازیکن (PvP)
🔹پیشرفت هر بازیکن در دنیای بازی به اشتراک گذاشته می‌شود
🔹ماموریت‌های جدید Raid

#ghostrecon
🎮 @myzoomg 🎥

IMG_20190509_235806_815.jpg

IMG_20190509_235808_999.jpg

IMG_20190509_235811_886.jpg

IMG_20190509_235817_224.jpg

لینک به دیدگاه

عنوان Wolfenstein: Youngblood و RAGE 2 بر روی استور اپیک منتشر نخواهند شد | استودیوی Machine Games در پرسش و پاسخی در ردیت اعلام کردند که این بازی‌ها به صورت انحصاری زمانی بر روی پلتفرم اپیک منتشر نخواهند شد و فقط بر روی لانچر بتسدا و استیم در دسترس خواهند بود

GamersParadise

لامصب خبرش در حد کرک شدن خوش حال کننده هست ، این خبر انلاین دائم نبودن بازی دیگه بیشتر  حال می ده

IMG_20190511_100400_295.jpg

لینک به دیدگاه

در در 19 اردیبهشت 1398 در 23:59، behnamalizade69 گفته است :

ویژگی‌های بازی Ghost Recon Breakpoint:

🔹داستانی کاملا جدید
🔹صحنه‌های سینمایی بی‌شمار
🔹قابلیت‌ تصمیم‌گیری حین گفت‌و‌گو
🔹المان‌های پرجزئيات حالت بقا
🔹تنوع بالای دشمنان
🔹وسایل نقلیه بیشتر
🔹حالت ۴ نفره
🔹حالت بازیکن در مقابل بازیکن (PvP)
🔹پیشرفت هر بازیکن در دنیای بازی به اشتراک گذاشته می‌شود
🔹ماموریت‌های جدید Raid

#ghostrecon
🎮 @myzoomg 🎥

اعلام نشده مکان بازی این دفعه کجاس؟

و اینکه خبر داری دیویژن 2 آف خورده تا الان یا نه؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، NerdPatcher گفته است :

سلام

من هنوز خبر ندیدم

نوسته بود یه شهر خیالی اسمش یادم نیست

دیوزن 2 هم آمار ندارم

کانال و سایت 

https://www.cdkeyshare.ir/

اینجا تخفیف ها رو می زنه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، NerdPatcher گفته است :

سلام خدمت دوست عزیزم

محل بازی یه جزیره ـست به نام Auroa که در اقیانوس آرام قرار داره، دیشب هم اعلام شد بازی برای اجرا به اتصال دائم اینترنت نیاز داره.

خیر، The Division 2 هنوز شامل تخفیف نشده.

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

اینجا کسی the crew رو بازی کرده ؟

قدیم وقتی رایگان شده بود گرفتمش ولی بازیش نکردم، الان از بی بازی ای  رفتم سراغش، سوالم اینه چطور باید ماشین خرید ؟  توی car dealer ها که ماشین ها چند صد هزارتا تا پول میخواد، هر مسابقه ای هم که برم حدود 1.500 تا پول میده، اینجوری تا ابد طول میکشه که بشه یک ماشین گرفت !

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، micpet گفته است :

قدیم وقتی رایگان شده بود گرفتمش ولی بازیش نکردم، الان از بی بازی ای  رفتم سراغش، سوالم اینه چطور باید ماشین خرید ؟  توی car dealer ها که ماشین ها چند صد هزارتا تا پول میخواد، هر مسابقه ای هم که برم حدود 1.500 تا پول میده، اینجوری تا ابد طول میکشه که بشه یک ماشین گرفت !

سلام منم خیلی وقت پیش بازی کردم ، همون ماشین اول بازی رو برا موقعیت های مختلف تغییر دادم و به سختی تا آخر بازی رفتم ، آخر لامبورگینی  دیابلو گرفتم با همون تموم کردم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، micpet گفته است :

خود uplay یه دوج وایپر میداد که خوب بود زیاد رو ماشین گرون قیمت مانور نده من ماشین 1.200 خریدم (گرونترینش) ماشین 50 تومنی توی مسیر مستقیم ازم جلو میزد ! (توی مولتی پلیر)

بازی ایرادات زیادی داره که اولیش و اصلیشو گفتم به همین دلیل این بازی خریدار نداشت و رایگانش کردن 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام منم خیلی وقت پیش بازی کردم ، همون ماشین اول بازی رو برا موقعیت های مختلف تغییر دادم و به سختی تا آخر بازی رفتم ، آخر لامبورگینی  دیابلو گرفتم با همون تموم کردم

یعنی تا اخر بازی فقط دو تا ماشین ؟

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

خود uplay یه دوج وایپر میداد که خوب بود زیاد رو ماشین گرون قیمت مانور نده من ماشین 1.200 خریدم (گرونترینش) ماشین 50 تومنی توی مسیر مستقیم ازم جلو میزد ! (توی مولتی پلیر)

بازی ایرادات زیادی داره که اولیش و اصلیشو گفتم به همین دلیل این بازی خریدار نداشت و رایگانش کردن 

آره ایراد زیاد داره، فیزیکش هم داغونه. ولی به عنوان اولین تجربه یوبیسافت تو این سبک بد نیست.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، micpet گفته است :

یعنی تا اخر بازی فقط دو تا ماشین ؟

آره ایراد زیاد داره، فیزیکش هم داغونه. ولی به عنوان اولین تجربه یوبیسافت تو این سبک بد نیست.

اره همون یه ماشین تقویت کردم

بعدشم دیگه لامبورگینی گرفتم

ولی چند جا فورزا انگار  ازش الهام گرفته بود

لینک به دیدگاه

2019-05-12_040714.thumb.jpg.c8ed8e9e342fe7e2efc0122b79b91387.jpg

ایا need for speed به دوران طلایی ودرخشان خود باز میگردد؟

بنابر اعلام Andrew Wilson مدیراجرایی(EA) ،درنسخه جدید،need for speed همچنان به ریشه و المان های اصلی خود پایبند بوده ودرآن بار دیگر شاهد تقابل مسابقات خیابانی و پلیس ها خواهیم بود.به عبارت دیگر ،تعقیب وگریزهای هیجان انگیز مسابقه دهندگان از جمله ارکان اصلی بازی به شمار میرود که این تقابل پیش تر در نسخه های mostwanted و hotpursuit  و...به چشم میخورد .جزییات بیشتر درمراسمEA Play 2019 ( 9-8 June )(18 و 19 خردادماه) منتشر خواهد شد.

comicbook

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ahmadsa گفته است :

ایا need for speed به دوران طلایی ودرخشان خود باز میگردد؟

بنابر اعلام Andrew Wilson مدیراجرایی(EA) ،درنسخه جدید،need for speed همچنان به ریشه و المان های اصلی خود پایبند بوده ودرآن بار دیر شاهد تقابل مسابقات خیابانی و پلیس ها خواهیم بود.به عبارت دیگر ،تعقیب وگریزهای هیجان انگیز مسابقه دهندگان از جمله ارکان اصلی بازی به شمار میرود که این تقابل پیش تر در نسخه های mostwanted و hotpursuit  و...به چشم میخورد .جزییات بیشتر درمراسمEA Play 2019 ( 9-8 June )(18 و 19 خردادماه) منتشر خواهد شد.

امیدوارم همینطور باشه،نسخه قبلش که خیلی حال گیری بود.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان کسی از شما لطف میکنه کرک codex  بازی Yakuza Kiwami 2 رو برام همینجا بزاره ؟ ممنون میشم بازی رو دارم اما کرک رو حذف کردم  اشتباهی تو سایت های دیگه هم نیست هرچی گشتم .

لینک به دیدگاه

لطفا گیر کرک بازی Yakuza Kiwami 2  هستم یه عزیزی آپلود کنه کم حجمه فکر کنم .

تو پوشه فایل دانلودی بازی نوشته کودکس همون رو آپ کنید ممنون میشم .

ویرایش شده توسط Humanity
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Humanity گفته است :

لطفا گیر کرک بازی Yakuza Kiwami 2  هستم یه عزیزی آپلود کنه کم حجمه فکر کنم .

تو پوشه فایل دانلودی بازی نوشته کودکس همون رو آپ کنید ممنون میشم .

فعلا توی لیست دانلودمه . گرفتم برات یه جا آپلود می کنم داداش

با تورنت هم میتونی خودت فقط تعدادی فایل از کل فایلای بازی رو دانلود کنی . توی گوگل سرچ کن Yakuza Kiwami 2 CODEX T*rrent  تورنت تورنت فایلشو که گرفتی نیاز به یه کلاینت تورنت داری. bit تورنت رو پیشنهاد می کنم . بعدش میتونی انتخاب کنی که دقیقا چه فایلای بازی رو دانلود کنه . کار با برنامه راحته.

پ.ن : (* =o) 

T o r  r e n t

ویرایش شده توسط AlirezaBaghi
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Humanity گفته است :

سلام دوستان کسی از شما لطف میکنه کرک codex  بازی Yakuza Kiwami 2 رو برام همینجا بزاره ؟ ممنون میشم بازی رو دارم اما کرک رو حذف کردم  اشتباهی تو سایت های دیگه هم نیست هرچی گشتم .

سلام دوست عزیزم، خدمت شما:

https://shatelland.com/upload/files/1cad2359-7ee5-483a-a3c4-208fcb57f1bf

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، AlirezaBaghi گفته است :

فعلا توی لیست دانلودمه . گرفتم برات یه جا آپلود می کنم داداش

با تورنت هم میتونی خودت فقط تعدادی فایل از کل فایلای بازی رو دانلود کنی . توی گوگل سرچ کن Yakuza Kiwami 2 CODEX T*rrent  تورنت تورنت فایلشو که گرفتی نیاز به یه کلاینت تورنت داری. bit تورنت رو پیشنهاد می کنم . بعدش میتونی انتخاب کنی که دقیقا چه فایلای بازی رو دانلود کنه . کار با برنامه راحته.

پ.ن : (* =o) 

T o r  r e n t

فایلهای تورنت مخصوصا برای بازیها اونم نسخه اصلی به صورت iso هستن ونمیشه تا قبل از دانلود به محتویات ایزو دسترسی داشت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 43 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

فایلهای تورنت مخصوصا برای بازیها اونم نسخه اصلی به صورت iso هستن ونمیشه تا قبل از دانلود به محتویات ایزو دسترسی داشت

سلام ، آره مخصوصا نسخه کدکس...

مگه اینکه کسی ریپک کرده باشه و فایل کرک رو هم بنا بر اطمینان گذاشته باشه توی یه فولدر جداگونه، مگرنه  خودشون هم کرک شدش رو ریپک میکنن

در ۱ ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام دوست عزیزم، خدمت شما:

https://shatelland.com/upload/files/1cad2359-7ee5-483a-a3c4-208fcb57f1bf

آورین :D

لینک به دیدگاه

stronghold-crusader-2-primary-100311913-large.jpg.668cadf417fb5f4572977d58603a8b12.jpg2019-05-13_002949.thumb.jpg.312372f98ef0a23c82368f66adc67067.jpg

پس از گذشت 5 سال از اخرین نسخه بازی Stronghold با نام  Stronghold Crusader II  استودیو Firefly  اعلام کرد که نسخه جدید این بازی در e3 2019 رونمایی خواهد شد.

comicbook

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان سلام 

آقا کسی این sekiro رو بازی کرد؟؟؟ 

من اوایلش خیلی باهاش حال میکردم ولی الان دیگه به جایی رسیده که میخوام با سر برم توی دیوار 😣

اوایل یه خط مشخص داشت میرفتی جلو، ولی از وقتی مپش رو دیدم د از زمانی که به جایی رسیدم که الان هستم دیگه نمیدونم چیکار کنم، خیلی خیلی بزرگ و پیچیده شده اصلا نمیتونم راه اصلی رو پیدا کنم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...