رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، alireza fattahi گفته است :

Rage2 عجب حالی میده. بنظرم بهترین سیستم تیراندازی رو تو بازی های این چندسال اخیر داره.

A Plague Tale Innocence گرافیک محیط ها فوق العاده س. داستان و فضاسازی عالیه ولی معماها و مخفی کاری ها معمولی

ای جان ، به به

خیلی هم عالی 🌹

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، micpet گفته است :

The Witcher: Enhanced Edition روی gog رایگان شده، ولی من که نفهمیدم چطور باید گرفتش، هرکی فهمید به ما هم بگه.

در 55 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

ای جان ، به به

خیلی هم عالی 1f339.png

درود.

در تایپیک بازی های رایگان قرار میدم❤️.

ویرایش شده توسط GRANDAM
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، micpet گفته است :

The Witcher: Enhanced Edition روی gog رایگان شده، ولی من که نفهمیدم چطور باید گرفتش، هرکی فهمید به ما هم بگه.

الان نگاه کردم 10 دلار قیمت زده نمیدونم شاید روش دیگه ای داره اگه کسی فهمید اطلاع رسانی کنه سری اول و دوم بازی نکردم شاید اینجوری پلی دادیم 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

الان نگاه کردم 10 دلار قیمت زده نمیدونم شاید روش دیگه ای داره اگه کسی فهمید اطلاع رسانی کنه سری اول و دوم بازی نکردم شاید اینجوری پلی دادیم 

درود خدمت شما.

در تاپیک خودتون قرار دادم.

لینک به دیدگاه

2019-05-16_062034.thumb.jpg.2ce9ba2d5413b2835dff28260b777791.jpg

تاریخ انتشار عنوان World of Warcraft Classic اعلام شد:  5 شهریور ماه 1398 ( August 27 2019 )

pcgamer

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

از sekiro خوشم اومد ولی عمرا دیگه سمت همچین بازی برم چون اعصابشو ندارم 1f601.png

اویل هارو تغریبا همه شماره هاش رو بازی کردم، این هفت رو هم تا اونجایی که از دوستان شنیدم اینجوری برداشت میکنم که، بازی خیلی خوبی هست ولی اویل نیست.

دویل رو هم همه شماره هاش به جز ۲ رو بازی کردم.

ممنون دوست خوبم بابت راهنمایی و نظر 1f337.png

البته Dark Souls 3شبیه شوخیه بازیش آسونه،سکیرو واقعا رو عصاب

لینک به دیدگاه

دوستان اشتراکی فورزا 4 رو از کجا بگیرم که  هم پشتیبانی خوب داشته باشه هم قیمتش مناسب باشه؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amooo گفته است :

cdkeyshare.ir

از اینجا  بگیر.خیلی خوش برخرد هم هستند.

سلام دوست عزیز

من یه تجربه خیلی بد با این پشتیبانی این سایت داشتم. نمیدونم واسه من اینجوری شد یا چیز دیگه ولی اصلا راضی نبودم

AC odyssey رو ازشون گرفتم (اشتراک ویژه یا هر چیز دیگه که اسمش بود و مثلا قرار بود پشتیبانی کاملی بدن). بعد چند روز دیدم پسور استیم و یو پلی رو عوض کردن. پیغام دادم طرف گفتش میدم بهتون و داد چند ساعت بعد پسورد جدید رو.

بعد از این اتفاق مدام هی پسورد رو عوض میکردن و مجبور بودم قشنگ هر 2 روز یک بار بهشون پیام بدم پسورد و کد امنیتی جدید رو بگیرم که واقعا تو مخ بود. ( یاد موقعی که بچه بودم باید از پدرم اجازه بازی کردن میگرفتم افتادم!! یادش بخیر 😅) ولی جدا مسخره بود کارشون

انگار داشتن از سرشون وا میکردن

آخرشام پیام که میدادم طرف 5 یا 6 ساعت بعد سین میکرد میگفت فردا یه پیغام دیگه بده بهت میدم کد امنیتی رو( در این حد بی خود بودن)

خلاصه که من اصلا راضی نبودم و تهش رفتم بازی رو خریدم خودم.درسته پول کمی دادیم (35 بود فک کنم) ولی دیگه این مسخره بازیا چی بود نمیدونم. یه کم خرج بکنیم منت رو سرمون نباشه راحت تریم. والا...

لینک به دیدگاه

سلام .من که زیاد ازشون خریدم تا حالا  و مشکلات شما رو نداشتم.درسته که پسورد رو عوض میکنن نه به اون سریعی که شما گفتی و کارشون درسته.یا من زیادی ریلکس هستم.کلن بی خیال همه چی شدم با این وضع مملکت.

ac odyssey رو هم با هر دو dlc که امده ازشون گرفتم و راحت بازی کردم.

شما باید هم  steam هم uplay  رو offline میکردید بعد از  یک بار  اجرا  و uplay  رو firewall block.

اون طوری مشکلی نداشتی.

ویرایش شده توسط amooo
لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

از sekiro خوشم اومد ولی عمرا دیگه سمت همچین بازی برم چون اعصابشو ندارم 😁

اویل هارو تغریبا همه شماره هاش رو بازی کردم، این هفت رو هم تا اونجایی که از دوستان شنیدم اینجوری برداشت میکنم که، بازی خیلی خوبی هست ولی اویل نیست.

دویل رو هم همه شماره هاش به جز ۲ رو بازی کردم.

ممنون دوست خوبم بابت راهنمایی و نظر 🌷

این sekiro خیلی رو مخه!من خودم هنوز نبردمش!گذاشتم تمام dlc هاش بیاد بعد میزنم بر بدن

شماره یک dark souls رو حتما بازی کن،نسبت به سکیرو و بقیه سری مثل اب خوردنه،از بقیشونم جالب تره

لینک به دیدگاه

2019-05-17_074134.jpg.83316c83c212897b737c60509234108a.jpg

بر اساس گزارش منتشر شده(شایعه) شرکت  Ubisoft  دو عنوان جدید از سری far cry را در دست ساخت دارد: far cry 5.5 و far cry 6

2019-05-17_075808.jpg.0115bfe6b3d58682c6b794b46968ad64.jpg

fireden

comicbook

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

بازی RAGE 2 هم اکنون آپدیت اول بازی و نسخه استیم بدون قفل توسط Codex کرک و منتشر شد

@DLFOX

IMG_20190517_094854_258.jpg

ویرایش شده توسط behnamalizade69
لینک به دیدگاه

سلام وقتتون بخیر دوستان

دوتا سوال

1-تو بازی pes 2019 بعد از آپدیت درایور به مشکل برخوردم بعد از انتخاب تیم ها وارد بازی نمیشه همون تو صفحه لود میمونه

2- چطور میشه بازی تیکن رو بصورت اولترا واید اجراش کرد با نرم اهزار Borderless Gaming نشد

ممنون

Untitled.jpg

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

بعد از حذف قفل Denuvo از بازی RAGE 2 هم اکنون آپدیت اول بازی و نسخه استیم بدون قفل توسط Codex کرک و منتشر شد
@DLFOX

IMG_20190517_094854_258.jpg

🤣

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

🤣

اصلاح شد

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

اصلاح شد

به خدا از سایتهای منبع خبر بذاری خیلی بهتره.

اصلا متن خبر هنوزم ایراد داره

ولی در کل ولش

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

به خدا از سایتهای منبع خبر بذاری خیلی بهتره.

اصلا متن خبر هنوزم ایراد داره

ولی در کل ولش

🌹😂

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، rfadayi گفته است :

دوستان اشتراکی فورزا 4 رو از کجا بگیرم که  هم پشتیبانی خوب داشته باشه هم قیمتش مناسب باشه؟

سوال منم هست دوستان لطفا راهنمایی کنن

لینک به دیدگاه

اقا این بازی play a plague tale innocence رو حتما تجربه کنید واقعا عالیه

منی که تازگیا زیاد حوصله بازی کردن ندارم  و عشقم دیرت رالی 2 رو بی خیال شدم این بازی رو که شروع کردم بعد سه ساعت به زور پا شدم از پای سیستم😅

گرافیکشم واقعا عالیه و البته رو 4k حتی 1080ti هم جواب نمیده مگه تنظیماتو کم کنید

گرافیکش میشه گفت در حد انچارتد لگاسی هست

اینم امتیازایی که به بازی دادن

همه تعریف کردن

https://www.zoomg.ir/2019/5/15/304233/a-plague-tale-innocence-review-roundup/

ویرایش شده توسط ahmad35
لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، ahmad35 گفته است :

منی که تازگیا زیاد حوصله بازی کردن ندارم  و عشقم دیرت رالی 2 رو بی خیال شدم این بازی رو که شروع کردم بعد سه ساعت به زور پا شدم از پای سیستم1f605.png

گرافیکشم واقعا عالیه و البته رو 4k حتی 1080ti هم جواب نمیده مگه تنظیماتو کم کنید

همه تعریف کردن

د ادا کم لطف میکنی

گرافیکش از انچارتد سرتره انصافا

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ahmad35 گفته است :

منی که تازگیا زیاد حوصله بازی کردن ندارم  و عشقم دیرت رالی 2 رو بی خیال شدم این بازی رو که شروع کردم بعد سه ساعت به زور پا شدم از پای سیستم1f605.png

همه تعریف کردن

همون تریلر نشون می داد یه چیزهایی داره

دانلود کردم 

خوردیم مشکل جا فعلا برا نصب

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ahmad35 گفته است :

همه تعریف کردن

کرک داره؟بعد مثل hellblade هست ؟اخه از عکساش معلومه یه حالت همون جوری داره

لینک به دیدگاه

من هم از فن های مخوف سری کلاسیک رزیدنت اویل بوده و هستم. نسخه 4 هم برام خیلی عالی بود به خاطر فضاسازی هاش هرچند اکشنش زیاد شده بود.

ولی نسخه 7 به هیچ وجه برام راضی کننده نبود. حتی یک بار رو هم به زور تا آخرش رفتم. و الان هم چیز زیادی از بازی به یادم نمونده...

به نظر شخصی من "برای یک بار بازی کردن بد نبود"

باز هم به نظر شخصی من "بازی خوب تا حدود زیادی مثل موسیقی خوب میمونه" . هنوز که هنوزه من هر چند وقت یک بار بازیهایی مثل streets of rage و tiny toon و کراش ماشینی و رزیدنت اویل 1 2 3 4 و امثالهم رو بازی میکنم. از بازی های جدید هم بعضا و به ندرت خوشم میاد. مثلا بازی dying light بازی خیلی خوبی بود هرچند داستانش جای کار داشت.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

د ادا کم لطف میکنی

گرافیکش از انچارتد سرتره انصافا

اره نورپردازیش قوی تره

لگاسی یکم تو نورپردازیش ضعیفتر بود نسبت به این

ولی خب بافت های محیطی و همچنین انیمیشن حرکتی کاراکترها رو نمیشه گفت برتری داره و شاید حتی کمی ضعیف تر هست

در ۱ ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

همون تریلر نشون می داد یه چیزهایی داره

دانلود کردم 

خوردیم مشکل جا فعلا برا نصب

این که حجمش کمه

پس هاردو تا خرخره...😄

وقتتو خالی کن که بعد نصب  نمیتونی از پای سیستم پاشی😅

در 52 دقیقه قبل، indianboy گفته است :

از بازی های جدید هم بعضا و به ندرت خوشم میاد.

واقعا چرا با اینکه بازی ها هر روز  پیشرفت بیشتری میکنن تو زمینه گرافیکی و همچنین جزئیات گیم پلی و داستانیشون بیشتر میشه در عین حال هر روز دورتر میشن از اون جذابیتی که در گذشته داشتن و خیلی زود  خسته کننده میشن؟!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...