رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 6 دقیقه قبل، ahmad35 گفته است :

اره نورپردازیش قوی تره

لگاسی یکم تو نورپردازیش ضعیفتر بود نسبت به این

ولی خب بافت های محیطی و همچنین انیمیشن حرکتی کاراکترها رو نمیشه گفت برتری داره و شاید حتی کمی ضعیف تر هست

این که حجمش کمه

پس هاردو تا خرخره...1f604.png

وقتتو خالی کن که بعد نصب  نمیتونی از پای سیستم پاشی1f605.png

واقعا چرا با اینکه بازی ها هر روز  پیشرفت بیشتری میکنن تو زمینه گرافیکی و همچنین جزئیات گیم پلی و داستانیشون بیشتر میشه در عین حال هر روز دورتر میشن از اون جذابیتی که در گذشته داشتن و خیلی زود  خسته کننده میشن؟!

🌹

لینک به دیدگاه

تاریخ انتشار سه بازی زیر مشخص شد :

بازی Heavy Rain در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۰۳

بازی Beyond: Two Souls در تاریخ ۱۳۹۸/۰۵/۰۵

بازی Detroit: Become Human در پاییز 2019
@dlfox

IMG_20190517_160100_456.jpg

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، ahmad35 گفته است :

اره نورپردازیش قوی تره

لگاسی یکم تو نورپردازیش ضعیفتر بود نسبت به این

ولی خب بافت های محیطی و همچنین انیمیشن حرکتی کاراکترها رو نمیشه گفت برتری داره و شاید حتی کمی ضعیف تر هست

این که حجمش کمه

پس هاردو تا خرخره...1f604.png

وقتتو خالی کن که بعد نصب  نمیتونی از پای سیستم پاشی1f605.png

واقعا چرا با اینکه بازی ها هر روز  پیشرفت بیشتری میکنن تو زمینه گرافیکی و همچنین جزئیات گیم پلی و داستانیشون بیشتر میشه در عین حال هر روز دورتر میشن از اون جذابیتی که در گذشته داشتن و خیلی زود  خسته کننده میشن؟!

از نظر کلی گرافیک بالاتری داره به خصوص نورپردازیش که خیره کنندس ولی از نظر انیمیشن های صورت و حرکات هیچ حرفی در برابر انچارتد برا زدن نداره

و حالو هوای بازیها عوض نمیشن این ما هستیم که علایق  وسلایق و حوصلمون داره عوض میشه و روز به روز سطح انتظارات داره می ره بالا

وگرنه بچه های کوچکتر دوروربرمون  به همون اندازه که من از بازیها در گذشته لذت می بردم و الان لذت نمیبرم دارن از بازیهای روز لذت میبرن، این اقتضای سنه

لینک به دیدگاه

در در 24 اردیبهشت 1398 در 17:07، behnamalizade69 گفته است :

بازیش بوی last us می ده

ببینیم چطوره ، امشب بزارم دانلود بشه

در در 24 اردیبهشت 1398 در 17:46، rahmanshahi گفته است :

هرچی دنبال یه تریلر میگردم ازش ببینم که خودم رو راضی کنم بازیه خوبیه بازم راضی نمیشم، اینجور که من توی تریلرش دیدم کلا ۷۰ درصد بازی خلاصه میشه توی روشن و خاموش کردن آتش 1f62c.png

بازی ای هست فراتر از حد انتظار

بسیار روان و درگیر کننده

به همراه گیم پلی و گرافیک عالی

اماده باشید برای میخکوب شدن

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، WAR گفته است :

از نظر کلی گرافیک بالاتری داره به خصوص نورپردازیش که خیره کنندس ولی از نظر انیمیشن های صورت و حرکات هیچ حرفی در برابر انچارتد برا زدن نداره

و حالو هوای بازیها عوض نمیشن این ما هستیم که علایق  وسلایق و حوصلمون داره عوض میشه و روز به روز سطح انتظارات داره می ره بالا

وگرنه بچه های کوچکتر دوروربرمون  به همون اندازه که من از بازیها در گذشته لذت می بردم و الان لذت نمیبرم دارن از بازیهای روز لذت میبرن، این اقتضای سنه

نمیتونم حرف شمارو قبول کنم

چون هنوز هم تک و توک بازی هایی که به اصطلاح رو مخ نیستن و سادگی یک سرگرمی رو حفظ کردن رو دوست دارم و میشینم پای سیستم دیگه نمیتونم پاشم😅

اره انیمیشن و حرکات و یه سری بافت های محیطی کیفیت پایین تری داره

لینک به دیدگاه

من از زمان اتاری تا الان دارم بازی میکنم و هرچی میگذره بیشتر از بازیا خوشم میاد:D

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، alireza fattahi گفته است :

من از زمان اتاری تا الان دارم بازی میکنم و هرچی میگذره بیشتر از بازیا خوشم میاد:D

😍

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، alireza fattahi گفته است :

من از زمان اتاری تا الان دارم بازی میکنم و هرچی میگذره بیشتر از بازیا خوشم میاد

شما " گادفادر" گیم هستی داداش  :D

خدا قوت ....

یاد اون جمله محمود احمدی نژاد افتادم که می گفت قطار هسته ای ما دنده و ترمر نداره حالا شده حال و روز شما که قطار  گیمینگ شما هم توقف تو کارش نیست 🤪

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

شما " گادفادر" گیم هستی داداش  :D

خدا قوت ....

یاد اون جمله محمود احمدی نژاد افتادم که می گفت قطار هسته ای ما دنده و ترمر نداره حالا شده حال و روز شما که قطار  گیمینگ شما هم توقف تو کارش نیست 🤪

🤣 توصیه من به جوانان اینه که زن نگیرن و خودشونو زیر کار خفه نکنن و بدون عذاب وجدان و احساس گناه بازی کنن چون خبری جایی نیس ، زندگی جالب تر از این دوران جوانی که الان دارید نخواهد شد 😁

ویرایش شده توسط alireza fattahi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

گیم پلی از بازی F1 2019 که روی یوتیوب بود:

https://www.aparat.com/v/3rUi5

برای من که همیشه این سری رو دنبال کردم بهترین ویژگی این نسخه همیشه career اش بوده از نسخه 2016 به اینطرف ، اما این سری چیزی که خیلی خوشم اومد graphic هاش هست که مثل واقعیت شده وقتی مسابقه فورمول یک واقعی رو تماشا میکنی.

*بر خلاف نسخه های قبلی اینبار از دایرکت ایکس 12 استفاده کردن اما همیشه انجین گرافیکیشون مشکل داشته ها و آنتی آلیازینگشون خیلی باعث Blurry شدن جزئیات میشه :|  امیدوارم اینبار بهتر شده باشه

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

گیم پلی از بازی F1 2019 که روی یوتیوب بود:

https://www.aparat.com/v/3rUi5

برای من که همیشه این سری رو دنبال کردم بهترین ویژگی این نسخه همیشه career اش بوده از نسخه 2016 به اینطرف ، اما این سری چیزی که خیلی خوشم اومد graphic هاش هست که مثل واقعیت شده وقتی مسابقه فورمول یک واقعی رو تماشا میکنی.

*بر خلاف نسخه های قبلی اینبار از دایرکت ایکس 12 استفاده کردن اما همیشه انجین گرافیکیشون مشکل داشته ها و آنتی آلیازینگشون خیلی باعث Blurry شدن جزئیات میشه :|  امیدوارم اینبار بهتر شده باشه

سلام فرجام جان

خوبی عزیز؟

لینک ظاهرا مشکل داره

image.thumb.png.51ff5416ed516f899160d5bbb9838d54.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 16 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

سلام فرجام جان

خوبی عزیز؟

لینک ظاهرا مشکل داره

سلام داداش گل،

الان درست شده ، یادم رفته بود از حالت "عدم انتشار" درش بیارم:D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

2019-05-17_210453.jpg.9e5d7a5fae15db7dc2c8eb0cb4aea65b.jpg2019-05-17_210215.jpg.f6936ef4334d46c5fd6df38567fff949.jpg

خبرتاییدشده : شرکت capcom  درحال ساخت  چندبازی  با موتور RE Engine است ،  این عناوین میتواند  resident evil 3 remake یا resident evil 8 باشد.twistedvoxel

نمرات بازی Team Sonic Racing منتشر شد:2019-05-17_211701.thumb.jpg.671c2a7977b092fbb3ce3c2362e93284.jpg

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، alireza fattahi گفته است :

🤣 توصیه من به جوانان اینه که زن نگیرن و خودشونو زیر کار خفه نکنن و بدون عذاب وجدان و احساس گناه بازی کنن چون خبری جایی نیس ، زندگی جالب تر از این دوران جوانی که الان دارید نخواهد شد 😁

شدیدا موافقم...

لینک به دیدگاه

در در 27 اردیبهشت 1398 در 09:50، milad-over گفته است :

سلام عزیز: ،برای نسخه tekken 7 v 1.14  (یک نکته مهم هم درمتن هست)

http://www.wsgf.org/forums/viewtopic.php?f=95&t=32130&start=110

https://www.youtube.com/watch?v=wA7-dJ8QvvA

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، alireza fattahi گفته است :

🤣 توصیه من به جوانان اینه که زن نگیرن و خودشونو زیر کار خفه نکنن و بدون عذاب وجدان و احساس گناه بازی کنن چون خبری جایی نیس ، زندگی جالب تر از این دوران جوانی که الان دارید نخواهد شد 1f601.png

اگه ی زن گیمرم گیر بیاریم خوب میشها 🤣

لینک به دیدگاه

بازی های انحصاری سونی ،Beyond Two Souls و heavy Rainاز امروز در استور اپیک گیمز قرار گرفتن،میتونید با 10 دلار بازی رو پیش خرید کنید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ahmadsa گفته است :

خبرتاییدشده : شرکت capcom  درحال ساخت  چندبازی  با موتور RE Engine است ،  این عناوین میتواند  resident evil 3 remake یا resident evil 8 باشد.twistedvoxel

نمرات بازی Team Sonic Racing منتشر شد:

آخ آخ. فکر این که نمسیس رو با موتور گرافیکی جدید RE ببینم  لرزه به تنم میندازه!!

استارززززز...  بواااهههه ( مثلا صدا نمسیس بود!!😅🤣)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا یه نفر درباره این rage2 توضیح بده ببینیم چی باید دانلود کنیم، توی سایت ها چندین مدل برای دانلود گذاشتن، اول اونی اومد که دیتای خودشون بود و قفل نداشت بعد گفتن اونو کودکس هم کرک کرده بعد گفتن نسخه استیم کرک شد بعد گفتن آپدیت اومده الانم که فیت گرل اومده 😑 کدومو دانلود کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 49 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

بازی های انحصاری سونی ،Beyond Two Souls و heavy Rainاز امروز در استور اپیک گیمز قرار گرفتن،میتونید با 10 دلار بازی رو پیش خرید کنید

سلام

اینا کِی منتشر میشن؟ 🤔

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

اینا کِی منتشر میشن؟ 🤔

در 9 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

تاریخ انتشار سه بازی زیر مشخص شد :

بازی Heavy Rain در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۰۳

بازی Beyond: Two Souls در تاریخ ۱۳۹۸/۰۵/۰۵

بازی Detroit: Become Human در پاییز 2019
@dlfox

IMG_20190517_160100_456.jpg

البته گویا  نسخه دمو هم قرار بود بدهند 

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

آقا یه نفر درباره این rage2 توضیح بده ببینیم چی باید دانلود کنیم، توی سایت ها چندین مدل برای دانلود گذاشتن، اول اونی اومد که دیتای خودشون بود و قفل نداشت بعد گفتن اونو کودکس هم کرک کرده بعد گفتن نسخه استیم کرک شد بعد گفتن آپدیت اومده الانم که فیت گرل اومده 1f611.png کدومو دانلود کنم

من steam unlockرو گرفتم کرک codexکپی کردم ران شد،فریم دهیش خیلی خوبه ولی بازیش فقط بکش بکشه !!! چلنج زیاد داره من که حالشو ندارم برم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

البته گویا  نسخه دمو هم قرار بود بدهند 

اره یه دمویی اشاره شده فکر کنم .

این اپیک فکر کنم داره کم کم مقدمه چینی می کنه یه هو رد دیت رو میاره روی پی سی اونم انحصاری ، احتمالاً هست ، حالا تا این نمایشگاه ببینیم چی ارائه می ده

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

اگه ی زن گیمرم گیر بیاریم خوب میشها 🤣

می گی زن گیمر ، یاد این استریمر های ایرانی بی احساس میافتم  . نیست بابا به پا خودمون نمی رسن . فکر کن یکی پایه دارک سولز باشه (خودم هنوز نیافتادم داخل سولز) یا تو بازی فوتبال ازش ببری ، شام گیرت نیاد   یا تو آنلاین گند بزنه ، نتونی نجاتش بدی  ، خودت هم بمیری ، بعد شاکی هم باشه ، بگه بازی بلد نیستی .

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

می گی زن گیمر ، یاد این استریمر های ایرانی بی احساس میافتم  . نیست بابا به پا خودمون نمی رسن . فکر کن یکی پایه دارک سولز باشه (خودم هنوز نیافتادم داخل سولز) یا تو بازی فوتبال ازش ببری ، شام گیرت نیاد   یا تو آنلاین گند بزنه ، نتونی نجاتش بدی  ، خودت هم بمیری ، بعد شاکی هم باشه ، بگه بازی بلد نیستی .

جدا از بحث تاپیکه

کلا زن گرفتن خوب نیست،چه گیمرش چ غیر گیمرش،چه ایرانیش چه غیر ایرانیش

فقط مجردی😂✌️

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...