رفتن به مطلب

Recommended Posts

دختر گیمر هست زیادم هست،تو تویئچ که پره، ایرانی مقیم ایران رو میگمااا ،تو اینستاگرام و یوتیوب هم هست حتی کازپلی هم انجام میدن، اما قضیه اینکه فکر نکنم بتونید از پس خرج یه روزشونم بر بیایید،اتفاقا دختر هر چی از گیم فاصله بگیره بهتره، به نفع خودتونه

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

دختر گیمر هست زیادم هست،تو تویئچ که پره، ایرانی مقیم ایران رو میگمااا ،تو اینستاگرام و یوتیوب هم هست حتی کازپلی هم انجام میدن، اما قضیه اینکه فکر نکنم بتونید از پس خرج یه روزشونم بر بیایید،اتفاقا دختر هر چی از گیم فاصله بگیره بهتره، به نفع خودتونه

فکر کن لباس های فرتنایت رو بخواد بگیره ، رسما به فنا رفتیم . پسر ها دیگه تهش یه پوستر بازی رو می گرفتیم ، آخرش دیگه

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، ahmadsa گفته است :

سلام عزیز،برای نسخه tekken 7 v 1.14  (یک نکته مهم هم درمتن هست)

http://www.wsgf.org/forums/viewtopic.php?f=95&t=32130&start=110

https://www.youtube.com/watch?v=wA7-dJ8QvvA

ویرایش شده توسط milad-over
لینک به دیدگاه

در در 27 اردیبهشت 1398 در 09:50، milad-over گفته است :

سلام وقتتون بخیر دوستان

دوتا سوال

1-تو بازی pes 2019 بعد از آپدیت درایور به مشکل برخوردم بعد از انتخاب تیم ها وارد بازی نمیشه همون تو صفحه لود میمونه

2- چطور میشه بازی تیکن رو بصورت اولترا واید اجراش کرد با نرم اهزار Borderless Gaming نشد

ممنون

Untitled.jpg

دوستان کسی نمیدونه چرا؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، milad-over گفته است :

دوستان کسی نمیدونه چرا؟

درمورد بازی خبری ندارم،ولی برای borderless اول باید بازی خودش روی windowed باشه،که بانرم افزار بزنید روی borderless,بعد دیگه جدیدا اکثر بازیا خودشون این اپشنو دارن

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

گیم پلی از بازی F1 2019 که روی یوتیوب بود:

https://www.aparat.com/v/3rUi5

برای من که همیشه این سری رو دنبال کردم بهترین ویژگی این نسخه همیشه career اش بوده از نسخه 2016 به اینطرف ، اما این سری چیزی که خیلی خوشم اومد graphic هاش هست که مثل واقعیت شده وقتی مسابقه فورمول یک واقعی رو تماشا میکنی.

*بر خلاف نسخه های قبلی اینبار از دایرکت ایکس 12 استفاده کردن اما همیشه انجین گرافیکیشون مشکل داشته ها و آنتی آلیازینگشون خیلی باعث Blurry شدن جزئیات میشه :|  امیدوارم اینبار بهتر شده باشه

کاش در اب هوای مختلف هم باشه البته نمیدونم فرمول 1 تو هوای بارونی و غیره برگذار میشه یا نه

کاش تغیرات تو forza به وجود بیاد چون 4 بشدت از 3بهتر بود ولی خوب اونقدرم در حد اسمش نبود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 28 دقیقه قبل، memex گفته است :

کاش در اب هوای مختلف هم باشه البته نمیدونم فرمول 1 تو هوای بارونی و غیره برگذار میشه یا نه

کاش تغیرات تو forza به وجود بیاد چون 4 بشدت از 3بهتر بود ولی خوب اونقدرم در حد اسمش نبود

سلام

آب و هوای مختلف هم داریم در سری فورمول یک (چه واقعیش چه در بازی)، در بازی  از کاملا آفتابی تا بارون شدید و همراه با استورم (یعنی اینطوری نیست که یهو از یکی از این حالت های مختلف به حالت های دیگه تبدیل بشه ، بلکه کاملا رفته رفته و واقعی تغییر میکنه ، برعکس بعضی بازیا که یهو بارون میاد یهو آفتابی میشه)و لاستیک های متناسب با هر کدوم از اون شرایط هم موجود هست ، از انواع لاستیکهای اِسلیک (5 رده لاستیک مخصوص هوای خشک با سطح ماندگاری و چسبندگی متفاوت) گرفته تا wet (شامل دو رده لاستیک ، اولی به اسم اینترمِدیِت واسه وقتی که آب خیلی زیادی بصورت ساکن روی سطح پیست وجود نداشته باشه و extreme wet که برای وقتیه که آب ساکن روی سطح پیست خیلی زیاد باشه)، عملا در بین بازی هایی که بین شبیه ساز و آرکید هستند تنها بازی ای هست که مکانیزم مصرف لاستیک رو هم به بهترین شکل ممکن شبیه سازی کرده که این مکانیزم هم توی بازی و هم فرمول یک واقعی وجود داره ، سیستم تغییرشبانه روز واقعی رو هم داره اما خب چون کل مسابقه حداکثر قراره 2 ساعت باشه،  فقط توی مسابقاتی که موقع غروب انجام میشن میشه تغییر روز به شب دید. فقط در شرایط برفی هست که مسابقه کنسل میشه یا عقب انداخته میشه. 

فورزای بعدی دیگه رفت واسه نسل بعد کنسول ها، فکر نکنم زودتر از 3 سال دیگه forza horizon بعدی بیاد ، چون اصولا سری Forza Motorsport  باید بین هورایزون 4 و 5 منتشر شه و اینکه عملا ماکروسافت این فورزا موتوراسپورت رو برای نشون دادن قدرت یک نسل جدید میده بیرون(مثلا نسخه 7 اش رو با ایکس باکس وان اکس رونمایی کرد) و اگه فورزا موتوراسپورت بخواد همزمان با کنسول نسل بعدی مایکروسافت لانچ بشه (مثلا ابتدای سال 2020) راحت یک سال و نیم طول میکشه تا فورزا هورایزون بعدی بیاد.

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

آب و هوای مختلف هم داریم در سری فورمول یک (چه واقعیش چه در بازی)، در بازی  از کاملا آفتابی تا بارون شدید و همراه با استورم (یعنی اینطوری نیست که یهو از یکی از این حالت های مختلف به حالت های دیگه تبدیل بشه ، بلکه کاملا رفته رفته و واقعی تغییر میکنه ، برعکس بعضی بازیا که یهو بارون میاد یهو آفتابی میشه)و لاستیک های متناسب با هر کدوم از اون شرایط هم موجود هست ، از انواع لاستیکهای اِسلیک (5 رده لاستیک مخصوص هوای خشک با سطح ماندگاری و چسبندگی متفاوت) گرفته تا wet (شامل دو رده لاستیک ، اولی به اسم اینترمِدیِت واسه وقتی که آب خیلی زیادی بصورت ساکن روی سطح پیست وجود نداشته باشه و extreme wet که برای وقتیه که آب ساکن روی سطح پیست خیلی زیاد باشه)، عملا در بین بازی هایی که بین شبیه ساز و آرکید هستند تنها بازی ای هست که مکانیزم مصرف لاستیک رو هم به بهترین شکل ممکن شبیه سازی کرده که این مکانیزم هم توی بازی و هم فرمول یک واقعی وجود داره ، سیستم تغییرشبانه روز واقعی رو هم داره اما خب چون کل مسابقه حداکثر قراره 2 ساعت باشه،  فقط توی مسابقاتی که موقع غروب انجام میشن میشه تغییر روز به شب دید. فقط در شرایط برفی هست که مسابقه کنسل میشه یا عقب انداخته میشه. 

فورزای بعدی دیگه رفت واسه نسل بعد کنسول ها، فکر نکنم زودتر از 3 سال دیگه forza horizon بعدی بیاد ، چون اصولا سری Forza Motorsport  باید بین هورایزون 4 و 5 منتشر شه و اینکه عملا ماکروسافت این فورزا موتوراسپورت رو برای نشون دادن قدرت یک نسل جدید میده بیرون(مثلا نسخه 7 اش رو با ایکس باکس وان اکس رونمایی کرد) و اگه فورزا موتوراسپورت بخواد همزمان با کنسول نسل بعدی مایکروسافت لانچ بشه (مثلا ابتدای سال 2020) راحت یک سال و نیم طول میکشه تا فورزا هورایزون بعدی بیاد.

دوست عزیز project cars2 رو بازی کردید؟بنظرتون چطوره؟من خودم تازه نصب کردم یه دوره بازی کردم اعصابم خورد شد!

چقد لیز میره!شدم نفر آخر😐

(الحق که شبیه سازی فقط شبیه ساز اتوبوس و ets2)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
در ۱ ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

دوست عزیز project cars2 رو بازی کردید؟بنظرتون چطوره؟من خودم تازه نصب کردم یه دوره بازی کردم اعصابم خورد شد!

چقد لیز میره!شدم نفر آخر1f610.png

(الحق که شبیه سازی فقط شبیه ساز اتوبوس و ets2)

سلام 

همون اول گرفته بودمش اما مثل نسخه قبلش ازش خوشم نمیاد :|  البته تا یه حدی لیز خوردن ماشین طبیعیه، مخصوصا در ماشین های road legal (یعنی نسخه هایی از یک ماشین که به همون صورت فروخته میشن و برای مسابقه تغییر شکل پیدا نکردن ، مثلا GT3 ها نسخه های مسابقه یا شده ماشین های Road legal کارخونه ها هستن ، مثل AMG GT R و نسخه مسابقه ایش AMG GT GT3 یا مکلارن 650s در مقابل نسخه مسابقه ایش 650s Gt3 و...)، چون اونها اصلا مخصوص ریس نیستند، و این ماشینها صرفا در بازی هایی با فیزیک Arcade(شبیه سازها بر اساس واقعیت رفتار میکنن و واقعیت هم سخته! اما آرکید ها فیزیک و رفتارشون بر اساس اینه که لذتبخش باشه ، مثلا در اونها حتی پدیده از دست رفتن گریپ و لیز خوردن اصلا شبیه سازی نشده، مثلا در ETS و ATS عملا حتی عمدا" هم نمیشه کاری کرد که چسبندگی از دست بره ،مصرف لاستیک هم که توشون اصلا وجود نداره، چون میزان شبیه سازی در فیزیک و تایر مدلینگ اشون صرفا" تا حدی پیچیده شده که هم کاملا واقعیت رو حس کنی و  از طرفی هم باعث جلوگیری از لذت بردن نشه و بشه راحت باش ارتباط بر قرار کردن بدون نیاز به ده ها ساعت تمرین فقط واسه نگه داشتن ماشین توی جاده) میشه باشون بدون لیز خوردن و stable توی یک مسابقه شرکت کرد. اصلا حضور این ماشین های road legal رو درک نمیکنم توی شبیه سازها (شاید فقط میخوان بگن که فلان تعداد ماشین داریم) ، چون همه میان اونها road legal ها رو چون معروفن انتخاب میکنن، مثلا AMG GT R ، Nissan GTR ، lamborgini aventador و این چیزا و میبینن نه خوب میشه باشون پیچید و نه پایدار هستند و مدام لیز میخورن ، پس حتما بازی فیزیکش مشکل داره.

اما در ماشین های مسابقه ای هم  لیز خوردن مشاهده میشه(مثلا وقتی دمای محیط و سطح جاده بالاست و لاستیک مناسب یا میزان مناسب aerodynamic رو انتخاب نکردیم) ،  با انتخاب لاستیک های نرم تر (در حالت دیفالت اگه مسابقه رو شروع کنید همیشه روی لاستیک هارد یا مدیوم هستید در حالت هوای خشک و باید لاستیک سافت بردارید)و افزایش میزان AERO برطرفش کرد این حس لیز خوردن رو، از طرفی ماشین های کلاس GT3 و GTE و LMP قابلیت traction control هم دارند که باعث پایداری ماشین در خروج از پیچ ها میشه تا بر اثر چخش سریع لاستیک های عقب ماشینتون لیز نخوره... درمورد ماشین های مسابقه ای  setup هست که باعث میشه تجربه های متفاوتی داشته باشید و اینکه در شبیه سازها دماهای محیط و سطح جاده هم کاملا تاثیر گذار هستند، هر چقدر هم از عمر لاستیکتون بگذره سطح لاستیک بیشتر مصرف میشه(هرجقدر لاستیک نرم تر باشه اوایلش چسبندگی بیشتری داره اما عمر للاستیک مثلا شاید در حد 10 لپ باشه و باید بری لاستیک عوض کنی ، اما مدیوم و هارد عمر بیشتری دارن با چسبندگی کمتر) و میزان چسبندگی از دست میره و ماشین شروع به اسلاید کردن میکنه ،  با 10 تا setup مختلف میشه از لیز خوردن در حد اسکی رسید به رانندگی تراکتوری که چسبیده به جاده. البته در کل این بازی یک مقدار بیشتر از بازی ها و شبیه سازهایی مثل assetto corsa و iracing و rfactor2 بیشتر لاستیکها لیز میخورن ، شاید 20 درصد بیشتر... این مسئله وقتی با فرمون بازی کنی خیلی آزاردهنده تر میشه چون با خودت میگی من که بهترین نوع کنترل رو دارم اما چرا باز ماشین در میره؟:D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

یه قانون نانوشته ای که هست اینه که سعی کنید هر جوری که هست زنتون iq ش از شما پایین تر باشه ...

از اونجا که گیمرها اکثرا باهوشن گفتم...

لینک به دیدگاه

لیست بازی های تایید شده پلتفرم pc برای e3 2019 :

Anthem (EA Play)
    Apex Legends
    Battlefield V (EA Play)
    Battlewake
    Bee Simulator
    Borderlands 3
    Call of Duty 2019
    Cyberpunk 2077
    Doom Eternal
    Dying Light 2
    FIFA 20
    Farmer’s Dynasty
    Fortnite (Summer Block Party)
    Halo Infinite
    Monster Hunter World: Iceborne
    Overpass
    Paranoia: Happiness is Mandatory
    Star Wars Jedi: Fallen Order
    Tavern Keeper
    The Fisherman – Fishing Planet
    The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III
    The Riftbreaker
    The Sinking City
    The Walking Dead: Onslaught
    Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint
    Trine 4: The Nightmare Prince
    WRC 8
    Werewolf: The Apocalypse - Earthblood

gamespot

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام...... 

سلام

ممنونم 

اقا فرجام تلگرام که پاکیدی اصن چندماهی هست انلاین نیستی

اورکلاکم که نمیکنی

اموزشم که نمیزاری

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آخر و عاقبت افرادی که با دختر گیمر ازدواج میکنن 😁

maxresdefault.jpg

med_1493748423_image.jpg

لینک به دیدگاه

1-3-1024x707.thumb.jpg.01a2c77149d59a78123ec306854281fa.jpg2019-05-19_182313.thumb.jpg.a5ff914c00b06e73f6ce4a8379e8de1b.jpg

شایعه: بازی Watch Dogs 3 در خردادماه رونمایی و در ماه November آبان  98 عرضه خواهد شد.

comicbook

comicbook

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

سلام دوستان یه سوال بازی RAGE 2 اصلا سی پیو های دو هسته ای رو پشتیبانی نمیکنه 

الان سی پیو  کامپیوترم i3 3210 هست اصلا پشتیبانی نمیشه؟

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

سلام دوستان یه سوال بازی RAGE 2 اصلا سی پیو های دو هسته ای رو پشتیبانی نمیکنه 

الان سی پیو  کامپیوترم i3 3210 هست اصلا پشتیبانی نمیشه؟

سلام داخل یوتوب چک کن ببین جوابگو هست ، البته به خاطر هسته مجازی باید چهار هسته ای بشناسه .نباید مشکل داشته باشه

لینک به دیدگاه

IMG_20190520_180106_738.thumb.jpg.552ccf08885d293016ded4920968cb1c.jpg

اینم از پایان این سریال 

دست نویسندگانش درد نکنه تا تونستن از خجالت بینندگان دراومدن

خخخخخ😐

لینک به دیدگاه

اولین تصاویر و گیم پلی بازی F1 2019 منتشر شد
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
@dlfox

پشمام !

کیفیت .

شبیه ساز اینقدر طبیعی در توانم نیست بلزی کردن ، اعصاب می خواد

IMG_20190520_205741_757.jpg

IMG_20190520_205743_817.jpg

IMG_20190520_205747_049.jpg

IMG_20190520_205749_368.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

اینم از پایان این سریال 

دست نویسندگانش درد نکنه تا تونستن از خجالت بینندگان دراومدن

خخخخخ1f610.png

مشکل روحی داری اسپویلر میکنی ؟ خیلیا هنوز ندیدنش

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Mantel گفته است :

اینکه جان اسنو و رفیقش باهم عروسی کردن؟؟؟

نه نگران نباش چنین اتفاقی نیوفتاد،شما یکم چشماتون اتصالی کرده😁

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mantel گفته است :

یه عکس گذاشته چه اسپویلی شده؟منم اول عکس رو دیدم چیزی متوجه نشدم تا اینکه قسمت آخرشم تماشا کردم

ولی نباید این عکس رو اینجا میذاشت اینجا تاپیک GOTنیست

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

اینکه جان اسنو و رفیقش باهم عروسی کردن؟؟؟

نه نگران نباش چنین اتفاقی نیوفتاد،شما یکم چشماتون اتصالی کرده1f601.png

از نوشتت فهمیدم آخرش خوب تموم نمیشه :(خدایی با حرص و ولع منتظرم فردا ببینمش امیدوار بودم همه چیز گل و بلبل تمام بشه . ولی مثل اینکه ضد حال در انتظارمه

یکم عصبی شدم شرمنده داداش .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Mantel گفته است :

از نوشتت فهمیدم آخرش خوب تموم نمیشه :(خدایی با حرص و ولع منتظرم فردا ببینمش امیدوار بودم همه چیز گل و بلبل تمام بشه . ولی مثل اینکه ضد حال در انتظارمه

یکم عصبی شدم شرمنده داداش .

فیلم و سریالای خارجی بعضیاشون همینطوره ... مثل اکثر فیلمای ایرانی نیستش آخرش خوب و قابل پیش بینی تموم بشه . جذابیت فیلمای خارجی هم همینه . زیاد قابل پیش بینی نیستن...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...