رفتن به مطلب

Recommended Posts

ای ام دی 3 ماه اشتراک  Xbox Game Pass را با پردازنده های مرکزی و گرافیکی خود باندل کرد :

AMD bundles free Xbox Game Pass for three months with processors and video cards

همچنین استفاده از این بسته را میتوان به تاخیر انداخت تا بازی مورد نظر کاربر ( مثلا Gears 5 ) از راه برسد .

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، AlirezaBaghi گفته است :

قصد ندارن the last of us رو روی pc ریلیز کنن؟

خیر ، اخرین خبر مربوط به سال 2018 هست که جواب منفی .عنوان  جدید هم در پاییز 2019  ( The Last of Us Part II ) به صورت انحصاری برای ps4 منتشرمیشه . نسخه قبل هم به کمک شبیه ساز RPCS3  روی pc اجرا شده.

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، ahmadsa گفته است :

. نسخه قبل هم به کمک شبیه ساز RPCS3  روی pc اجرا شده.

سلام

این به چه صورت هست روان و بدون مشکل اجرا میشه ؟

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، ATER گفته است :

سلام

این به چه صورت هست روان و بدون مشکل اجرا میشه ؟

خیر

پیشنهاد میکنم وقت و انرژی خودتون رو با این شبیه ساز هدر ندید

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ATER گفته است :

سلام خیر،این موردشبیه ساز جهت اطلاع بود( مشکل در اجرای بازی هست)،احتمال داره در اینده با نسخه جدیدتر این مشکلات برطرف بشه ، نحوه اجرای این بازی  با RPCS3 و سیستم با مشخصات زیر :GPU: RTX 2080 Ti CPU: Intelt(R) Core(TM) i7-7800X CPU @ 3.50GHz Memory: 32 GB RAM (31.71 GB RAM usable) Operating system: Microsoft Windows 10 Home

2019-07-02_102136.thumb.jpg.dae01b5d1b634cc2daf42a627fba4a2b.jpgyoutube

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

وقتی میتونین یه پلی ۴ دست دو بخرین چرا نمیخرین؟ کلی انحصاریم گیرتون میاد حال میکنین کنار پی سی داشته باشین. مطمعنن ارزششو داره مخصوصا اخرین ما و انچارتد.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ahmadsa گفته است :

سلام خیر،این مورد جهت اطلاع بود،احتمال داره در اینده با نسخه جدیدتر این مشکلات برطرف بشه ، نحوه اجرای این بازی  با RPCS3 و سیستم با مشخصات زیر :

GPU: RTX 2080 Ti CPU: Intelt(R) Core(TM) i7-7800X CPU @ 3.50GHz Memory: 32 GB RAM (31.71 GB RAM usable) Operating system: Microsoft Windows 10 Home

2019-07-02_102136.thumb.jpg.dae01b5d1b634cc2daf42a627fba4a2b.jpg

youtube

در اینده هیچ پیشرفت شگرفی رخ نخواهد داد!

معماری که ps3 داره یکی از پیچیده ترین معماری های حال حاضر بوده که طراحی شده , حالا امکان اجرای بازیهای ps4 بدون مشکل روی pc تاحدودی ممکن هست (درصورت هک شدن کامل) چون معماری این کنسول (نسل) با pc تقریبا یکسان هست...

درضمن با این سخت افزاری که نوشته شده و داره به زور 9 فریم میده (با این بافت و گرافیک!) میشه 20تا ps4 خرید و از این بازی بصورت Remaster شده لذت برد!...

لینک به دیدگاه

خرید کنسول برای سالی دو تا 3 تا انحصاری ارزش نداره

حالا بازیش هر چی میخواد باشه

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

خرید کنسول برای سالی دو تا 3 تا انحصاری ارزش نداره

حالا بازیش هر چی میخواد باشه

7 ساله اومده هرسال 3تا حساب کنی 21 تا انحصاری میشه. بازم ارزش نداره؟  🤣 بیخیال در کل بهتر ازینه که منتظر شبیه سازی بشی هیچ موقع هم درست حسابی اجرا نشه.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

7 ساله اومده هرسال 3تا حساب کنی 21 تا انحصاری میشه. بازم ارزش نداره؟  🤣 بیخیال در کل بهتر ازینه که منتظر شبیه سازی بشی هیچ موقع هم درست حسابی اجرا نشه.

7 سال 21  یک بازی بازم میانگین خوبی نیست و ارزش نداره

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

7 سال 21  یک بازی بازم میانگین خوبی نیست و ارزش نداره

من حاظرم بخاطر 4-5 تا ز انحصاریاش که دوس دارم کنسول بخرم بازی کنم بعد بفروشم. کاری که تا حالا 4 بار انجام دادم هیچ موقع هم پشیمون نشدم. باز نظر شخصیه. یکی از بازی هایی که بخاطرش کنسول میخرم در اینده لست پارت 2 هستش.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

وقتی میتونین یه پلی ۴ دست دو بخرین چرا نمیخرین؟ کلی انحصاریم گیرتون میاد حال میکنین کنار پی سی داشته باشین. مطمعنن ارزششو داره مخصوصا اخرین ما و انچارتد.

خود ps4 مشکلی واسه خریدش نیست لامصب آدم دلش نمیاد اینهمه پول واسه بازیاش بده هرچقدرم ارزش داشته باشه بلاخره یه بازیه دیگه... 

ویرایش شده توسط HosseinKm
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، HosseinKm گفته است :

خود ps4 مشکلی واسه خریدش نیست لامصب آدم دلش نمیاد اینهمه پول واسه بازیاش بده هرچقدرم ارزش داشته باشه بلاخره یه بازیه دیگه... 

اره الان دیگه نمیصرفه

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

اره الان دیگه نمیصرفه

کلا هیچ وقت برای ماها نیمیصرفید البته اونایی که همیشه پول تو جیبشون بود الان یا دیروز براشون فرقی نمیکنه، یادمه روزی که رفتم کنسول ۳۶0 بخرم  بازیاش 2500 و 5000 تومن بود اگه یادت باشه، بعد اون موقع یه مشتی ویچر ۳ خرید300 تومن، الانم قضیه همینه :(

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

این همه بازی خوب و جذاب توی PC هست که تا آخر عمرتم بازی کنی خسته نمیشی ... کسی واسه بازی نکردن چند تا بازی انحصاری نمرده !

ولی اینکه طرفدار یه بازی باشی و بخوای حتما اون بازی رو به هر قیمتی بازی کنی بحثش فرق داره ... اینی که گفتم واسه عموم گیمر هاست....

کما اینکه PC هم انحصاری هایی که داره کنسول بازا خوابشم نمیبینن... CS GO - DOTA2 ... اینا هر کدوم خودش یه دنیاس. یه بازی نیست...

ویرایش شده توسط AlirezaBaghi
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، HosseinKm گفته است :

کلا هیچ وقت برای ماها نیمیصرفید البته اونایی که همیشه پول تو جیبشون بود الان یا دیروز براشون فرقی نمیکنه، یادمه روزی که رفتم کنسول ۳۶0 بخرم  بازیاش 2500 و 5000 تومن بود اگه یادت باشه، بعد اون موقع یه مشتی ویچر ۳ خرید300 تومن، الانم قضیه همینه :(

چرا دوسال پیش اکثرا میتونستن ولی الان اکثرا نمیتونن! یعنی شما نمیتونستین با 20-30 تومن بازی تعویض کنین؟ بازیای روز که ماشالا تعداد دی وی دی بالا بخرین ازینم گرونتر میفتادن.

در 12 دقیقه قبل، AlirezaBaghi گفته است :

این همه بازی خوب و جذاب توی PC هست که تا آخر عمرتم بازی کنی خسته نمیشی ... کسی واسه بازی نکردن چند تا بازی انحصاری نمرده !

ولی اینکه طرفدار یه بازی باشی و بخوای حتما اون بازی رو به هر قیمتی بازی کنی بحثش فرق داره ... اینی که گفتم واسه عموم گیمر هاست....

کما اینکه PC هم انحصاری هایی که داره کنسول بازا خوابشم نمیبینن... CS GO - DOTA2 ... اینا هر کدوم خودش یه دنیاس. یه بازی نیست...

من هی میخام اف تاپیک نکنم عزیزان نمیذارن. داداش یه پیشنهادی بود دادم جبهه گرفتنت واسه چیه؟ کسی گفت پی سی انحصاری نداره یا کسی گفت کنسول بهتره؟ من طبق تجربه ای که دارم گفتم بخاطر انحصاریایی که کنسول داره ارزش خرید داره. حالا یکی میتونه منتظر شبیه سار باشه یکی میتونه بره کنسول بخره یکی هم میتونه کلا متنفر باشه.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

چرا دوسال پیش اکثرا میتونستن ولی الان اکثرا نمیتونن! یعنی شما نمیتونستین با 20-30 تومن بازی تعویض کنین؟ بازیای روز که ماشالا تعداد دی وی دی بالا بخرین ازینم گرونتر میفتادن.

من هی میخام اف تاپیک نکنم عزیزان نمیذارن. داداش یه پیشنهادی بود دادم جبهه گرفتنت واسه چیه؟ کسی گفت پی سی انحصاری نداره یا کسی گفت کنسول بهتره؟ من طبق تجربه ای که دارم گفتم بخاطر انحصاریایی که کنسول داره ارزش خرید داره. حالا یکی میتونه منتظر شبیه سار باشه یکی میتونه بره کنسول بخره یکی هم میتونه کلا متنفر باشه.

قبلا هم اکثرا نمیتونستن فک کنم با دقت نخوندی متن رو گفتم کسایی که پولدار بودن همیشه میتونستن کسایی هم که نداشتن الان یا دیروز براشون فرقی نمیکنه یکیش خودم اون موقع سیصد تومن بود الانم پونصد تومنه مثلا الان چه فرقی میکنه بخ جز یه عده خاص که همون موقع داشتن میخریدن الانم دارن میخرن. 

بعد منظورتو متوجه نشدم، من میگم یه بازی ایکس باکس ۳۶۰  اون زمان دو تا تک تومن بود  ولی ماله ایکس باکس وان  سیصد هزار تومن بود بعد شما میگی با بیست سی تومن میتونستم  بازی تعویض کنم؟!  🙄

لینک به دیدگاه

منم خودم اینکارو کردم

اواخر عمر ps3 خریدمش و هرچی انحصاری بود بازی کردم

ولی ایندفعه عجله کردم و زودتر خریدم و تازگیام فروختم

تازه الانشم میشه بازی خرید و تعویض کرد یا فروخت

منتها قبل گرونی با 10 بیست تومن ضرر و اگه چند ماه از  عرضه بازی میگذشت اگه میگشتی میتونستی قیمت خوب پیدا کنی و حتی بعدش گرونترم بفروشی

ولی حالا با پنجاه 60 تومن ضرر همین کارو میشه کرد و بازم اگه چند ماه بگذره ممکنه همین مبلغم ضرر نکنی بخصوص اگه تو شهرای بزرگ مثل تهران باشی که خرید و فروش خیلی  بیشتره

تازه فکر نکنم تو این همه هزینه پنجاه تومن ضرر برای یه بازی زیاد به چشم بیاد و همه بازی ها هم که نیست و فقط چندتا انحصاریه

یه سری هم که کلا اکانت هکی و...

که البته من همیشه دیسک خریدم

در کل منم کاملا موافقم با این کار

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، HosseinKm گفته است :

منظورتو متوجه نشدم، میگم یه بازی ایکس باکس ۳۶۰  دو تا تک تومن بود خیلی باشه پنج تومن بود ولی ماله ایکس باکس وان  سیصد هزا. تومن بود بعد شما میگی با بیست سی تومن  بازی تعویض میکردم؟! :|

عزیزم وقتی بازی پی سی میره بالای 20-30 هزارتومن، چجوری انتظار داری با 2-3 تومن بازی بخری؟ اون مال اون زمان بود که اولا کنسول کپی خور شده بود درثانی دلارم 1000 تومن بود نه واسه زمانی که دلار 4 تومن یا مثل الان 13 تومنه. بهتره این تاپیکو خراب نکنیم اگه قصد ادامه داشتین در خصوصی جوابگو هستم.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

عزیزم وقتی بازی پی سی میره بالای 20-30 هزارتومن، چجوری انتظار داری با 2-3 تومن بازی بخری؟ اون مال اون زمان بود که اولا کنسول کپی خور شده بود درثانی دلارم 1000 تومن بود نه واسه زمانی که دلار 4 تومن یا مثل الان 13 تومنه. بهتره این تاپیکو خراب نکنیم اگه قصد ادامه داشتین در خصوصی جوابگو هستم.

بله این تاپیک با بی حوصلگی شما خراب میشه که یه بحث میندازین وسط  ولی حوصله ندارین جواب بدین 

اصلا حوصله نداری ببینی من چی نوشتم و با حالت دعوا متن میخونی  

به هرحال نقل قولی چیزی بود تو خصوصی بهم بگو.     موفق باشی😉

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، HosseinKm گفته است :

بله این تاپیک با بی حوصلگی شما خراب میشه که یه بحث میندازین وسط  ولی حوصله ندارین جواب بدین 

اصلا حوصله نداری ببینی من چی نوشتم و با حالت دعوا متن میخونی  

به هرحال نقل قولی چیزی بود تو خصوصی بهم بگو.     موفق باشی1f609.png

ببین داداش گلم. شما یه بازی به قول خودت ایکس باکس وان کارکرده رو میخری 150 تومن. بعد میری 2-3 ماه سرگرم میشی باهاش. بعد که  سیر میشی میری یه بازی کارکرده ی دیگه بگیری اون فروشندهه به عنوان کارمزد یه 30-40 تومن از شما میگیره. مثلا بازیو که به شما فروخته 150 ازتون 110 برمیداره. بعد بازی دیگه رو باز به شما 150- یا 160 میفروشه. حالا شما میتونین با حذف  دلال که فروشنده باشه این رقمو بیاری پایین. چجوری اینجوری که بری مستقیم از طریق دیوار یا هرجای دیگه با مصرف کننده طرف بشی نه فروشنده. شمایی که میفرمایین گیم ایکس باکس وان 300 تومنه درست. شما همیشه که 300 نمیدی. یبار 300 میدی بعد میری با اون بازی سرگرم میشی. بعد که سیر شدی میای یه بازی دیگه بگیری بازی خودتو با یه مقدار مبلغ میدی به فروشنده بازی دیگه برمیداری. اینجوری اون هزینه کاهش پیدا میکنه به 40-50 تومن. دیگه ازین واضح تر نمیتونستم توضیح بدم. الانم فقط بازی کنسول گرون نشده. شما یه بازی به روز بخای کرک شدشو بخری حداقل 10 حلقه هست. درسته؟ حلقه هم 4-5 تومن بسته به انصاف فروشنده. هرجور حساب میکنی تقریبا پایاپای درمیاد. اشتباه برداشت نشه نمیگم کنسول خوبه باز پی سی فنا بریزن سرم. باز سوالی بود درخدمتم.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

شما همشو بازی میکنی یا همشون خوب هستن ؟ انحصاری هایی هست که الان حتی اسمی ازش نمیبرن مثا infamous الان کسی اینو بازی میکنه؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Coffee Addicted گفته است :

شما همشو بازی میکنی یا همشون خوب هستن ؟ انحصاری هایی هست که الان حتی اسمی ازش نمیبرن مثا infamous الان کسی اینو بازی میکنه؟

داداش قرار نیس که همشو بازی کنی. و همینطور برای کنسول فقط انحصاری که نمیاد بازیای مولتی پلتفرم هم میاد. من اونایی که به سلیقم نزدیک بودتو بازی کردم. مثل فرانچایز آنچارتد - اخرین ما - هورایزن زیرو داون

یه  سری بازیا هم علاقه داشتم بازی کنم پیداشون نکردم مثل هوی رین و بیاند که الان خدارو شکر رو پی سی هم ریلیز شدن.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

ببین داداش گلم. شما یه بازی به قول خودت ایکس باکس وان کارکرده رو میخری 150 تومن. بعد میری 2-3 ماه سرگرم میشی باهاش. بعد که  سیر میشی میری یه بازی کارکرده ی دیگه بگیری اون فروشندهه به عنوان کارمزد یه 30-40 تومن از شما میگیره. مثلا بازیو که به شما فروخته 150 ازتون 110 برمیداره. بعد بازی دیگه رو باز به شما 150- یا 160 میفروشه. حالا شما میتونین با حذف  دلال که فروشنده باشه این رقمو بیاری پایین. چجوری اینجوری که بری مستقیم از طریق دیوار یا هرجای دیگه با مصرف کننده طرف بشی نه فروشنده. شمایی که میفرمایین گیم ایکس باکس وان 300 تومنه درست. شما همیشه که 300 نمیدی. یبار 300 میدی بعد میری با اون بازی سرگرم میشی. بعد که سیر شدی میای یه بازی دیگه بگیری بازی خودتو با یه مقدار مبلغ میدی به فروشنده بازی دیگه برمیداری. اینجوری اون هزینه کاهش پیدا میکنه به 40-50 تومن. دیگه ازین واضح تر نمیتونستم توضیح بدم. الانم فقط بازی کنسول گرون نشده. شما یه بازی به روز بخای کرک شدشو بخری حداقل 10 حلقه هست. درسته؟ حلقه هم 4-5 تومن بسته به انصاف فروشنده. هرجور حساب میکنی تقریبا پایاپای درمیاد. اشتباه برداشت نشه نمیگم کنسول خوبه باز پی سی فنا بریزن سرم. باز سوالی بود درخدمتم.

باش 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...