رفتن به مطلب

Recommended Posts

NVIDIA Kicks Off New Game Remastering Program To Add Ray Tracing Effects to Classic PC Games

مثل اینکه انویدیا قصد داره مثل Quake II که تبدیل به Quake II RTX کرد یه بازی دیگه رو هم به این شکل به فن‌آوری RT مجهز کنه!

به نظرتون چه عنوانی باشه خوبه؟

من ترجیح میدم Crysis ها رو اینجوری کنه که دیگه هیچ سیستمی نتونه اجراش کنه:71_smiling_imp:(همین الانشم رندر ادیشنشو سیستم های قوی باید رو 720p و با جزئیات پایین اجرا کنن)

علاوه بر اون F.E.A.R و NFS Carbon

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

دوستان اگر کسی دقیق اطلاع داره این بلیزارد چه غلطی کرده بگه ما هم بدونیم

نت پر شده از تبلیغات ضد بلیزارد(همون اکتیویژن)

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MojArch گفته است :

دوستان اگر کسی دقیق اطلاع داره این بلیزارد چه غلطی کرده بگه ما هم بدونیم

نت پر شده از تبلیغات ضد بلیزارد(همون اکتیویژن)

سلام , 

چند روز پیش blitzchung رو داخل تورنومنت hearthstone برای یکسال بن کردن و از جایزه مسابقه هم محرومش کردن چون وسط مصاحبه گفت "Liberate Hong Kong,  revolution of our age!" . مثل اینکه کمپانی چینی tencent که صاحب ده درصد اکتیویژن بلیزارد هم هست قرار بوده با دادن پول به اکتی بلیزارد هر کسی که حرفی از اعتراضات هنگ کنگ بزنه رو ساکت کنه اما مثل اینکه خیلی خوب پیش نرفت و خیلیا دارن اکانت بتل نت رو حذف میکنن   و subscription wow رو هم کنسل میکنن. انقدر اوضاعشون بد شده که دیگه اجازه حذف اکانت بتل نت رو به کسی نمیدن  و محرومیت اون بازیکن رو هم از یکسال به 6ماه کاهش دادن(فک کنم قرار هست جایزه مسابقه رو هم بدن حتی). البته مشخصاً آخرش بلیزارد گفت که ما هیچ پولی از چین نگرفتیم و every voice matters :| بعضی از استریمرهای محبوب اورواچ هم مثل dafran برای اینکه پلیرهای بازی کم نشه (یا پول) گفتن که بلیزارد کار اشتباهی نکرده . 

eazev1b7llr31.thumb.png.4df55885cbc4f873b47c0130911787c5.png

Capture.thumb.PNG.45e94c38d7349897c3d599ed8bb30b33.PNG

mdl0o2pgolr31.png.5e8455ff9f797f7c2b959292e8c8ca3e.png

jelp593x8sr31.thumb.jpg.b1b7dfe3f8c3ab4cff5340a70a3311a5.jpg

لینک به دیدگاه

در در 21 مهر 1398 در 18:29، Aimbot گفته است :

سلام , 

چند روز پیش blitzchung رو داخل تورنومنت hearthstone برای یکسال بن کردن و از جایزه مسابقه هم محرومش کردن چون وسط مصاحبه گفت "Liberate Hong Kong,  revolution of our age!" . مثل اینکه کمپانی چینی tencent که صاحب ده درصد اکتیویژن بلیزارد هم هست قرار بوده با دادن پول به اکتی بلیزارد هر کسی که حرفی از اعتراضات هنگ کنگ بزنه رو ساکت کنه اما مثل اینکه خیلی خوب پیش نرفت و خیلیا دارن اکانت بتل نت رو حذف میکنن   و subscription wow رو هم کنسل میکنن. انقدر اوضاعشون بد شده که دیگه اجازه حذف اکانت بتل نت رو به کسی نمیدن  و محرومیت اون بازیکن رو هم از یکسال به 6ماه کاهش دادن(فک کنم قرار هست جایزه مسابقه رو هم بدن حتی). البته مشخصاً آخرش بلیزارد گفت که ما هیچ پولی از چین نگرفتیم و every voice matters :| بعضی از استریمرهای محبوب اورواچ هم مثل dafran برای اینکه پلیرهای بازی کم نشه (یا پول) گفتن که بلیزارد کار اشتباهی نکرده . 

eazev1b7llr31.thumb.png.4df55885cbc4f873b47c0130911787c5.png

Capture.thumb.PNG.45e94c38d7349897c3d599ed8bb30b33.PNG

mdl0o2pgolr31.png.5e8455ff9f797f7c2b959292e8c8ca3e.png

jelp593x8sr31.thumb.jpg.b1b7dfe3f8c3ab4cff5340a70a3311a5.jpg

ممنون 

یه سرچی خودمم زدم کارشون خیلی نا معقول نبوده ولی خب ملتو جری کرده کما اینکه این بازیکن هم تو رسانه اختصاصی به گیم این حرکتو زده

خود بیلی هم میگه موضوع ربطی به چین نداره ولی سخته قبول کردنش

البته من اینکار رو خوب میدونم چون فضای دنیای گیم باید به خود گیم اختصاص داشته باشه نه با سیاست های کثیف دولت ها به گند کشیده بشه(نمونش همین استیم بیشعور یا Good Old Games(GOG) و خیلی های دیگه)

البته نباید پول بگیرن تا نا دیده بگیرن

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

IMG_20191013_235139_952.thumb.jpg.c9ab7d9f3ea82e331d635c12c6596db6.jpg

بازی Payday 3 سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد

استودیوی سوییسی Starbreeze رسما اعلام کرد بازی Payday 3 بین سال‌های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد. این در حالی است که شواهد نشان می‌دهند این استودیو به شدت برای بقا در تلاش است و چند وقت اخیر برخی از کارمندانش را از دست داده و مجبور به فروش استودیوهای زیر‌مجموعه‌اش نیز می‌شود.

لینک به دیدگاه

طبق اعلام رسمی آقای (Ben Walke) مدیر انجمن جهانی شرکت EA ساخت بازی Need for Speed Heat به اتمام رسیده و به اصطلاح گلد شده است.IMG_20191013_235305_991.thumb.jpg.59c2b2d9c313aeb027c0178a9ee87e73.jpg

IMG_20191013_235341_656.thumb.jpg.4bc02f88a26aa8056c66dab14cab2b7e.jpg

بازی در تاریخ ۱۷ آبان برای PC، PS4 و Xbox One عرضه خواهد شد.

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، HosseinKm گفته است :

استودیوی سوییسی Starbreeze رسما اعلام کرد بازی Payday 3 بین سال‌های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد. این در حالی است که شواهد نشان می‌دهند این استودیو به شدت برای بقا در تلاش است و چند وقت اخیر برخی از کارمندانش را از دست داده و مجبور به فروش استودیوهای زیر‌مجموعه‌اش نیز می‌شود.

اتفاقا سال‌های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ Payday بعضی از ممالکه -مخصوصا چین

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، HosseinKm گفته است :

این نسخه دومش مالی نبود و بعید میدونم نسخه 3 هم چیز جالبی بشه!

در 18 ساعت قبل، HosseinKm گفته است :

طبق اعلام رسمی آقای (Ben Walke) مدیر انجمن جهانی شرکت EA ساخت بازی Need for Speed Heat به اتمام رسیده و به اصطلاح گلد شده است.

بازی در تاریخ ۱۷ آبان برای PC، PS4 و Xbox One عرضه خواهد شد.

فقط اینو مثل اونیکی اجبارا  فقط انلاین نکنن!

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، MojArch گفته است :

کهکشان بازیها(GOG)

البته این good old games هست نه galaxy of games

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

البته این good old games هست نه galaxy of games

بله 

درست میفرمایید

من با اون GOG galaxy که برنامشون هست اشتباه کردم و اسمشو اشتباه نوشتم

ممنون از تصحیحتون

لینک به دیدگاه

مراحل ساخت بازی Shenmue 3 به پایان رسید و به اصطلاح بازی گلد شده است 

بازی در تاریخ 28 آبان منتشر خواهد شد.

IMG_20191014_233214_282.thumb.jpg.a35f1717d46a1c202fb546fade54d791.jpg

IMG_20191014_233212_002.jpg

IMG_20191014_233216_305.jpg

IMG_20191014_233218_287.jpg

IMG_20191014_233219_426.jpg

ویرایش شده توسط HosseinKm
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان کسی درایو جدید انویدیا ۴۳۶.۴۸

رو نصب کرده؟نصب کردم به صورت رندوم و تصادفی رنگ مانیتور قرمز میشه بعد برمیگرده سر جاش(قرمز تصویر زیاد میشه)،قضیه درایو یا چیز دیگه؟

ادیت:فکر کنم مشکل از کابل بود

حالا یه سوال،فکر کنم فریم نسبت به درایو قبلی کمتر شده(۴۲۵.۳۴)درایو داغونیه تو بعضی بازیا بعد ده دقیقه لگ خیلی زیادی میندازه،کسی تجربه کرده؟

ویرایش شده توسط silvermanhhh
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

سلام

دوستان کسی درایو جدید انویدیا ۴۳۶.۴۸

رو نصب کرده؟نصب کردم به صورت رندوم و تصادفی رنگ مانیتور قرمز میشه بعد برمیگرده سر جاش(قرمز تصویر زیاد میشه)،قضیه درایو یا چیز دیگه؟

ادیت:فکر کنم مشکل از کابل بود

حالا یه سوال،فکر کنم فریم نسبت به درایو قبلی کمتر شده(۴۲۵.۳۴)درایو داغونیه تو بعضی بازیا بعد ده دقیقه لگ خیلی زیادی میندازه،کسی تجربه کرده؟

منم مشکلی ندارم

گرافیکتون چیه؟

دماش اوکیه؟

اور کردید؟

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال کالاف دیوتی که دایرکت ایکسش 12 هس منکه 11 هستم یعنی بهم نمیخوره؟ کارت گرافیکم 1050 ti هست تو درایور پک هم آپدیتش کردم اما همون دایرکت ایکس 11 مونده..... 

چکار کنم؟ 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، MojArch گفته است :

فقط اینو مثل اونیکی اجبارا  فقط انلاین نکنن!

نه شرکت یبار تایید کرده هیچگونه نیازی به اینترنت نوداره

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، MojArch گفته است :

این نسخه دومش مالی نبود و بعید میدونم نسخه 3 هم چیز جالبی بشه!

😅🙂

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

منم مشکلی ندارم

گرافیکتون چیه؟

دماش اوکیه؟

اور کردید؟

دماش نهایت ۷۰، gtx 960  اور نشده

فکر کنم مشکل از درایو های بعد 400 هست ،خیلی کلیپ دیدم فریم اومده پایین برای بعضی بازیا

برم 399.24 نصب کنم ببینم چطوره

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

دماش نهایت ۷۰، gtx 960  اور نشده

فکر کنم مشکل از درایو های بعد 400 هست ،خیلی کلیپ دیدم فریم اومده پایین برای بعضی بازیا

برم 399.24 نصب کنم ببینم چطوره

تو کدوم بازی ؟

من هر چی جدیدتر میریزم بهتر میشه مخصوصا gta v

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

سیاست کثیفی که انویدیا پیش گرفته همین ضعیف کردن گرافیک های قدیمی با درایور های جدید هست.

حالا برعکسش AMD داره روز به روز بهتر مییشه و جدیدا هم که شاهکار کرده و توی درایور جدیدش نسبت به ورژن قبلی از 3 تا 20 فریم در بازیها بهتر شده:

https://www.aparat.com/v/kcnUq

ویرایش شده توسط sajad-tnt
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، HosseinKm گفته است :

دوستان یه سوال کالاف دیوتی که دایرکت ایکسش 12 هس منکه 11 هستم یعنی بهم نمیخوره؟ کارت گرافیکم 1050 ti هست تو درایور پک هم آپدیتش کردم اما همون دایرکت ایکس 11 مونده..... 

چکار کنم؟ 

ورژن دایرکت ایکسی که کارت شما داره ۱۲ هست برادر. دایرکت ایکس هایی که نرم افزاری نصب می شدن و فایلهای dll رو براتون نصب می کردن تا یازده موجود هست و اونا رو باید نصب کنید. اما برای این که از دایرکت ایکس ۱۲ استفاده کنی نیازی نیست نرم افزار خاصی نصب کنی و ویندوز ده خودش داره. اصلا نگران این مورد نباش برادر.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه ویدئو توی یوتیوب نگاه کردم البته نه همشو خلاصشو که 1060 با 580 مقایسه میکرد توی درایورهای جدید و قدیم که 1060 یک فریم توی درایور جدید کاهش داشته اما 580 5الی 8 فریم (شایدم بیشتر بقیشو نگاه نکردم) افزایش فریم داشت توی 3 تا بازی که دیدم 

ولی خوب انویدیا و اینتل ثبات و استیبل بهتری دارن اگه کسی بودجشو داشته باشه خریدش توجیح خوبی داره که با مشکلات فراوان گریبان گیر نشی مثل خودم که به خاطر ضعف معماری و طراحی 480 اب خوش از گلومون پایین نرفت ولی اگه شانس بیاری و مشکلی نداشته باشی تو اینده با بهبود عملکرد از خجالتت در میاد البته به غیر از دما و مصرف بالاتر !

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

تو کدوم بازی ؟

اتفاقا همین gta v !

در 3 ساعت قبل، sajad-tnt گفته است :

سیاست کثیفی که انویدیا پیش گرفته همین ضعیف کردن گرافیک های قدیمی با درایور های جدید هست

یه مقایسه بین درایو ۳۹۹.۲۴ ودرایو حدید با کارت ۱۰۵۰ ti فقط gta رو توجه کنید

https://m.youtube.com/watch?v=ZIhKoPvRZGI

حالا این یکی دیگه،اپکس یدفی فریم رفته بالا ،که البته باید بخاطر بهینه سازی مخصوص همین بازی بوده باشه

https://m.youtube.com/watch?v=Hti_33-1it8&list=PL0oCuZzEgzx5bqr1Er2AOLbtaQ2hxLpzS&index=20&t=55s

بازیا جدید فریم میره بالا مثل اپکس،بازیا قدیم میاد پایین

در 42 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

یه ویدئو توی یوتیوب نگاه کردم البته نه همشو خلاصشو که 1060 با 580 مقایسه میکرد توی درایورهای جدید و قدیم که 1060 یک فریم توی درایور جدید کاهش داشته اما 580 5الی 8 فریم (شایدم بیشتر بقیشو نگاه نکردم) افزایش فریم داشت توی 3 تا بازی که دیدم 

اره ،بنظرم قضیه این نیست که amd با درایو جدید بهتر میشه،اینه که درایو های amd از اول ناقص و داغونن بعد یواش یواش بعد مدتی بهتر میشن و میتونن از کل قدرت کارت استفاده کنن،همونطور که هممون میدونیم همیشه amd تو کاغذ از انویدیا بهتره ،شاید بخاطر اینه که amd بعد یه مدت از رقیبش میزنه جلو تر

انویدیا قدرت گرافیکو همون موقه بت میده بعدا کمش میکنه سر بازیا قدیم،amd هم مشکلای بخصوص خودش مثل دما و مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری دیگه،که خودتونم شاهد هستید کارتتون به فنا رفت سر اینکه سری اول rx ینی 400خرابی داشت تو سری 500 برطرفش کردن(شایدم نه)

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، HosseinKm گفته است :

چکار کنم؟ 

1050 دایرکس 12 هست

باید ویندوزتون 10 باشه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...