رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 9 ساعت قبل، ATER گفته است :

اصلا بازی که گولد نشده نباید تاریخ عرضه تایین کنن براش 1f605.png

بعضی مواقع تغییر در زمان عرضه بازی به مواردی مثل تغییر داستان یا اضافه شدن بعضی از امکانات و ویژگی ها مربوط میشه .

توی فیلمهای سینمایی هم این مورد رخ داده مثلا گفته میشه فیلم سینمایی جنگ جهانی Z چندبار تغییر داستان داده .

این تغییرات مثل یه شمشیر دو لبه رفتار می کنن . از یه طرف میتونن بازی رو جذاب کنند از یه طرف میتونن موجب چندتکه شدن داستان بازی بشن . اگر توجه کرده باشید خیلی از فیلمها و سریالها شروع خوبی دارن اما در انتها گند می زنند یا داستان یه سیر مداوم و دلنشینی نداره .

از طرفی سازنده بازی باید برای بازی خودش حسابی تبلیغ کنه و پیش فروش راه بندازه و ... طبیعتا نمیتونه 1 روز قبل از عرضه بازی از ساخته شدن بازی خبر بده .

لینک به دیدگاه

در در 3 آبان 1398 در 16:27، mَd گفته است :

ودیو کوتاهی از مراحل ساخت بازی مورد انتظار CD PROJECTS Cyberpunk 2077 

یکی از بهترینای تاریخ گیم میشه..

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، MojArch گفته است :

گفته میشه تو یه ماموریت این بازی اگه به بچه‌ای که گریه میکنه شلیک کنی بازی به چک پوینت قبلی ریست میشه و متن«children are non-combatants» رو نشون میده و اگر همینجوری به شلیک کردن به بچه ادامه بدی متن «you absolute monster: "Are you serious?"» رو مینویسه و میفرستت به نقشه بازی در حالی که تو گوش شخصیتت جمله تکرار میشه

منبع

چه جالب، من یه گیم پلی ازش دیدم با اینکه زیاد بازی اکشن کردم اما این واقعا انگار تو جنگ فلسطین اینجور چیزان،مثلا یهو میریزن تو یه خونه و همرو میبندن به رگبار،یا مثلا آدم اجیر میکنن که براشون سنگ جابجا کنه،درکل خیلی با روحیات من سازگار نیست شماهم فکر کنم همینجور باشین؟ 

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، MojArch گفته است :

گفته میشه تو یه ماموریت این بازی اگه به بچه‌ای که گریه میکنه شلیک کنی بازی به چک پوینت قبلی ریست میشه و متن«children are non-combatants» رو نشون میده و اگر همینجوری به شلیک کردن به بچه ادامه بدی متن «you absolute monster: "Are you serious?"» رو مینویسه و میفرستت به نقشه بازی در حالی که تو گوش شخصیتت جمله تکرار میشه

سلام

حالا بنظر شما این یه مزیت محسوب میشه؟

اگر میزاشت بچه رو بکشی و داستان ادامه پیدا کنه مزیت بود نه اینکه سانسور کنه

تو جنگ همه ی بچه ها با بمب و خمپاره نمیمیرن

خیلیاشون با تیر میمیرن حتی خیلیاشون با چاقو و دست خالی چه از سر اختلالات روانی جنگ چه از سر شک و ترس و چه از سر خوشگذرونی و خالی کردن عقده

البته طبیعیه این چیزارو تو بازی نزارن بالاخره اسمش بازیه و قراره یه علف بچه جیغ جیغو بعد اینکه دوره ها داستانیو برد ،با میکروفون تو انلاین مغز همه رو منفجر کنه

کسی هم با وجود این مورد چیز ها تو بازی ،قاتل سریالی بچه ها نمیشه

همونطور ژاپنی ها با این همه وسعت صنعت پ.ورن hent.ai متجاوز و بچه باز نشدن

لینک به دیدگاه

IMG_20191027_155220_928.thumb.jpg.2e56f65f3501246181ba0f1487351ca8.jpg

وضعیت بغرنج بازی WWE2K20 بعد از یک روز از عرضه

تقریبا تمام کسانی که در روز عرضه بازی WWE 2K20 را تهیه کرده اند از مشکلات فنی متعدد این عنوان، گله مندند، ویدئو های بسیاری از باگ و مشکلات عجیب و غریب آن روی نت منتشر شده که از وضعیت وخیم این بازی خبر می دهند، بازی در برخی سیستمها سیو نمی شود و یا ایراداتی در منو و یا شخصی سازی کاراکترها وجود دارد.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، HosseinKm گفته است :

چه جالب، من یه گیم پلی ازش دیدم با اینکه زیاد بازی اکشن کردم اما این واقعا انگار تو جنگ فلسطین اینجور چیزان،مثلا یهو میریزن تو یه خونه و همرو میبندن به رگبار،یا مثلا آدم اجیر میکنن که براشون سنگ جابجا کنه،درکل خیلی با روحیات من سازگار نیست شماهم فکر کنم همینجور باشین؟ 

منم کمابیش اینطوری هستم

در 2 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

سلام

حالا بنظر شما این یه مزیت محسوب میشه؟

اگر میزاشت بچه رو بکشی و داستان ادامه پیدا کنه مزیت بود نه اینکه سانسور کنه

تو جنگ همه ی بچه ها با بمب و خمپاره نمیمیرن

خیلیاشون با تیر میمیرن حتی خیلیاشون با چاقو و دست خالی چه از سر اختلالات روانی جنگ چه از سر شک و ترس و چه از سر خوشگذرونی و خالی کردن عقده

البته طبیعیه این چیزارو تو بازی نزارن بالاخره اسمش بازیه و قراره یه علف بچه جیغ جیغو بعد اینکه دوره ها داستانیو برد ،با میکروفون تو انلاین مغز همه رو منفجر کنه

کسی هم با وجود این مورد چیز ها تو بازی ،قاتل سریالی بچه ها نمیشه

همونطور ژاپنی ها با این همه وسعت صنعت پ.ورن hent.ai متجاوز و بچه باز نشدن

داداچ اروم باش!:67_head_bandage:

من نه دفاع کردم نه رد کردم(هر چند به شخصه از این موضوع خوشم نمیاد)فقط و فقط اطلاع رسانی کردم همین و بس(منبع هم دادم که نگن از خودت گفتی)

لینک به دیدگاه

در در 4 آبان 1398 در 09:26، sajad-tnt گفته است :

بخش تک نفره اش هم آنلاینه حتی یک ثانیه اتصال اینترنت قطع بشه از بازی خارج میشه

فعلا که هیچ راهی نداره مگه بعدا شرکت سازنده از خر شیطون پایین بیاد و بازی رو آفلاین کنه که بعید میدونم Activision این کارو انجام بده

با ساخت سرور مجازی میشه گولش زد. مسئله اینه که ایا میصرفه برا سه چهارساعت کمپین اینهمه وقت بذارن برا ساخت کرک

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، alireza fattahi گفته است :

با ساخت سرور مجازی میشه گولش زد. مسئله اینه که ایا میصرفه برا سه چهارساعت کمپین اینهمه وقت بذارن برا ساخت کرک

به این راحتیا نیست.

شما اول باید کد موتور بازی رو مهندسی معکوس کنی بعد بیای بر اساس نوع صدا زدن های بازی ببینی چی رو نیاز داره و اون رو بهش بدی(فقط تو یه نمونه بازی انحصاری مهندسی معکوس کد موتور بازی حدود ۸ سال طول کشید) پس تقریبا غیر ممکن فرضش میکنن.

لینک به دیدگاه

در در 5 آبان 1398 در 09:37، H.Salimi96 گفته است :

سلام..فیفا و pes 20 پس کی قراره کرک شن؟😥

؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، H.Salimi96 گفته است :

؟؟؟؟؟

عجب سوال عجیب غریبی ! اینو خود کرکر ها هم نمیدونن چه برسه به ما و شما!

لینک به دیدگاه

آیا EA به استیم بازخواهد گشت ؟؟؟

EA might be coming back to Steam

کمپانی EA با Origin رقیب استیم است . اما به نظر می رسد زمان بازگشت فرا رسیده است .

لینک به دیدگاه

مشاهده نسخه Remake بازی World of Warcraft در  Unreal Engine 4 :

World of Warcraft Remake in UE4 Video

برای شماهده تریلر به منبع مراجعه کنید .

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، sajad-tnt گفته است :

عجب سوال عجیب غریبی ! اینو خود کرکر ها هم نمیدونن چه برسه به ما و شما!

منظورم تاریخ نبود..بیشتر میخواستم بدونم چرا انقدر طول کشیده؟

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، H.Salimi96 گفته است :

منظورم تاریخ نبود..بیشتر میخواستم بدونم چرا انقدر طول کشیده؟

قفل دنوو داره , فیفا 19 بعداز 63 روز کرک شد , این قفل لعنتی خیلی دندونگرده کمی طول میکشه تا کرک بشه...

البته کلا مدتی هست کرکرها دیگه مثل قدیم رقبتی برای کرک ندارن , CPY بعداز هشت ماه اومد بازی Octopath.Traveler  رو کرک کرد و دوباره چندماهه که نیستش

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، H.Salimi96 گفته است :

دوستان بازی آنلاین رایگان خوب بی زحمت معرفی کنین2764.png1f64f.png

سلام

Csgo

Css

Planescape 2

Dota 2

League of legends

Fortnite

Apex legends

Team fortress 2

هرکدوم برا یک سلیقه خوبه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، H.Salimi96 گفته است :

دوستان بازی آنلاین رایگان خوب بی زحمت معرفی کنین2764.png1f64f.png

آنلاین رایگان کم حجم قشنگ:  Steel circus 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، sajad-tnt گفته است :

قفل دنوو داره , فیفا 19 بعداز 63 روز کرک شد , این قفل لعنتی خیلی دندونگرده کمی طول میکشه تا کرک بشه...

البته کلا مدتی هست کرکرها دیگه مثل قدیم رقبتی برای کرک ندارن , CPY بعداز هشت ماه اومد بازی Octopath.Traveler  رو کرک کرد و دوباره چندماهه که نیستش

فقط سایبرپانک که اومد کرکش کنن بقیرو نمیخوام😓

اینطوری جلو بره فک کنم دیگه باید  برا یه بازی هم چندماهی پول جم کنیم!!😥

ویرایش شده توسط H.Salimi96
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

سلام

Csgo

Css

Planescape 2

Dota 2

League of legends

Fortnite

Apex legends

Team fortress 2

هرکدوم برا یک سلیقه خوبه

سلام...خودت کدومو دوس داری؟

csgo و dota بازی کردم..csgo اصن خوشم نیومد..dota خیلی خوبه ولی زیاد وقت گیره و تکراری میشه

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، HosseinKm گفته است :

آنلاین رایگان کم حجم قشنگ:  Steel circus 

❤️🙏

لینک به دیدگاه

IMG_20191028_174554_395.thumb.jpg.d01505701531e815b31ba31b5f1d2ee2.jpg

خبر خوب: بازی‌های EA دوباره به سرورهای استیم باز خواهند گشت!

زمانیکه صحبت از پلتفرم‌های توزیع بازی می‌کنیم، استیم کم و بیش معتبرترین آنها به حساب می‌آید. با این حال، در سال‌های اخیر مشاهده می‌کنیم که شرکت‌های بیشتری به ساخت پلتفرم اختصاصی خود روی آورده‌اند. به‌عنوان مثال الکترونیک آرتز، Origins را راه‌اندازی کرد و Epic فروشگاه Epic Game Store را. به‌طور معمول این شرکت‌ها تمایل دارند تا بازی‌های خودشان را به صورت اختصاصی در پلتفرم خودشان ارائه کنند

لینک به دیدگاه

تخفیفات هالووین استیم شروع شد !

https://store.steampowered.com/sale/halloween2019

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...