رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

Doom eternal

البته اگه برای شما درست درمون باشه

برای عید میشه دیگه
اینطرف سال خشکسالی کامل هست

لینک به دیدگاه

بازی Need for Speed Heat کرک شد

https://www.downloadha.com/game/pc-need-for-speed-heat/

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

برای عید میشه دیگه
اینطرف سال خشکسالی کامل هست

اره به غیر چند تا بازی ژاپنکی چیز دیگه ای نیست

لینک به دیدگاه

این ند فور اسپید جدید چرا اینطوریه تنظیمات گرافیکیش

رزولوشن رو که اصلا نمیشه تغییر داد

جزئیاتم که نمیشه عوض کرد

داستان چیه

نکنه نسخه ای که من دانلود کردم مشکل داره!یا همه اینطوری هستن؟

برا من کرکی هست البته و از سایت دانلودها گرفتم

لینک به دیدگاه

جزئیاتم که نمیشه عوض کرد

داستان چیه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Goorani___k65 گفته است :

جزئیاتم که نمیشه عوض کرد

داستان چیه

کرکش مشکل داره انگار 

لینک به دیدگاه

در در 3 دی 1398 در 21:45، big VULTURE گفته است :

مدیرعامل انویدیا در اقدامی عجیب کارتهای ساخت شرکت خود را با نسل بعدی کنسول ها مقایسه کرد :

.............................

این که PC از کنسول سریعتر باشه اصلا عجیب نیست . اساسا برتری کنسول به PC به قدرتش نیست . به داشتن بازی انحصاری و یک سخت افزار ثابت هستش ( این همزمان نقطه ضعفش هم هست و به مرور زمان در مقابل PC ها کم میاره ) که کار بهینه سازی رو راحت می کنه و موجب میشه حداقل در اول نسل پرفورمنس در برابر دلار خوبی رو عرضه کنه .

سلام

ماه پیش سایت های خبری میگفتن که گرافیک ps5 میتونه 2070 super رو نابود کنه. الان انویدیا میگه rtx 2080 max-q که قدرتش در حد 1070 پی سی هست قوی تر از کنسوله 😐 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

سلام

ماه پیش سایت های خبری میگفتن که گرافیک ps5 میتونه 2070 super رو نابود کنه. الان انویدیا میگه rtx 2080 max-q که قدرتش در حد 1070 پی سی هست قوی تر از کنسوله 1f610.png 

حرف مفت زیاد میزنن

فارغ از ترافلاپس و این حرفا که هنوز معلوم نیست چقدر باشه چون قطعات سفارشی سازی شدس

شما خودت بشین نگا کن الان با 1070 و فول اچ دی بازی های جدید مثل رد دد و کنترل رو چند فریم میگیری بعد کیفیتو با ps4 pro مقایسه کن ببین نتیجه چی میشه

کلا کنسول به خاطر بهینه سازی بازی ها قدرت واقعیش خیلی بیشتر از توان سخت افزاریش به نسبت پی سی هست!بخصوص که میتونه رو سی فریم هم بازی هارو روان اجرا کنه ولی متاسفانه رو پی سی به دلایل مشخص تو اکثر بازی ها چنین امکانی نیست

چند روز دیگه یه نفر سبز میشه میگه نه قدرتش از 1060 هم کمتره

ویرایش شده توسط Goorani___k65
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Aimbot گفته است :

سلام

ماه پیش سایت های خبری میگفتن که گرافیک ps5 میتونه 2070 super رو نابود کنه. الان انویدیا میگه rtx 2080 max-q که قدرتش در حد 1070 پی سی هست قوی تر از کنسوله 1f610.png 

قرار کنسولهای نسل بعدی با فناوری ناوی ساخته بشن و قدرتی در حد کارتهای این سری ای ام دی داشته باشند . قدرت PS4 رو با میان رده های سری R9 200 مقایسه می کردند  و نسخه Pro رو با بالا رده های سری R9 200 .

یه مقایسه ساده بین 280X و کارتهای امروزی و مقدار فریم و تنظیمات گرافیکی بازی ها در PS4 و PC نشون میده چقدر بازیها برای کنسول بهینه میشن .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

حرف مفت زیاد میزنن

فارغ از ترافلاپس و این حرفا که هنوز معلوم نیست چقدر باشه چون قطعات سفارشی سازی شدس

شما خودت بشین نگا کن الان با 1070 و فول اچ دی بازی های جدید مثل رد دد و کنترل رو چند فریم میگیری بعد کیفیتو با ps4 pro مقایسه کن ببین نتیجه چی میشه

کلا کنسول به خاطر بهینه سازی بازی ها قدرت واقعیش خیلی بیشتر از توان سخت افزاریش به نسبت پی سی هست!بخصوص که میتونه رو سی فریم هم بازی هارو روان اجرا کنه ولی متاسفانه رو پی سی به دلایل مشخص تو اکثر بازی ها چنین امکانی نیست

چند روز دیگه یه نفر سبز میشه میگه نه قدرتش از 1060 هم کمتره

البته اگه بخایم بی طرف بگیم تو PC  فناوری مانیتور (FreeSync) الان نسبتا همه گیر شده و هم از AMD و هم از NVIDIA پشتیبانی میکنه و اگه شما فقط بتونید 48 فریم ثابت از کارت گرافیکتون بکشید خیلی روونتر از 60 فریم تو حالت عادی کار میکنه. از اونا گذشته تو PC دستت کاملا بازه. اگه سخت افزار متوسط داشته باشی تو هر بازی میتونی یه سری تنظیمات اعمال کنی و نتیجه ی دلخاهتو بگیری. تو کنسول کاملا دستت بستست یا انتخاب بین چند حالت پیشفرضه. خنک سازی هم خیلی تاثیر داره که تو PC از کنسولا خیلی سره. البته تو نسل جدید ماکروسافت احتمالا بهبود خیلی خوبی رو شاهد باشیم.

درسته که کنسول ها بهینه بودن بازیا رو دارن ولی از طرف دیگه بخاید نگاه کنید فقط همینو دارن. در صورتی که PC علاوه بر داشتن مزایای بالا خیلی مزیت های دیگه ای هم داره و نیاز نیست 8 سال با یه گرافیک سر کنید. میتونید در طول زمان فقط گرافیکتون رو ارتقا بدید. بجای اینکه سیستم رو بندازید دور یه جدیدشو بخرید. اینکه گفتید 1070 یعنی بی خیال آپشن آپگرید پذیری شدید. 8 سال دیگه ببینید 4070 قوی تره یا یه کنسول با گرافیک زمان بوق (منظورم نگاه کردن به زمان حال در آینده بود)

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

البته اگه بخایم بی طرف بگیم تو PC  فناوری مانیتور (FreeSync) الان نسبتا همه گیر شده و هم از AMD و هم از NVIDIA پشتیبانی میکنه و اگه شما فقط بتونید 48 فریم ثابت از کارت گرافیکتون بکشید خیلی روونتر از 60 فریم تو حالت عادی کار میکنه. از اونا گذشته تو PC دستت کاملا بازه. اگه سخت افزار متوسط داشته باشی تو هر بازی میتونی یه سری تنظیمات اعمال کنی و نتیجه ی دلخاهتو بگیری. تو کنسول کاملا دستت بستست یا انتخاب بین چند حالت پیشفرضه. خنک سازی هم خیلی تاثیر داره که تو PC از کنسولا خیلی سره. البته تو نسل جدید ماکروسافت احتمالا بهبود خیلی خوبی رو شاهد باشیم.

درسته که کنسول ها بهینه بودن بازیا رو دارن ولی از طرف دیگه بخاید نگاه کنید فقط همینو دارن. در صورتی که PC علاوه بر داشتن مزایای بالا خیلی مزیت های دیگه ای هم داره و نیاز نیست 8 سال با یه گرافیک سر کنید. میتونید در طول زمان فقط گرافیکتون رو ارتقا بدید. بجای اینکه سیستم رو بندازید دور یه جدیدشو بخرید. اینکه گفتید 1070 یعنی بی خیال آپشن آپگرید پذیری شدید. 8 سال دیگه ببینید 4070 قوی تره یا یه کنسول با گرافیک زمان بوق (منظورم نگاه کردن به زمان حال در آینده بود)

این لینک بررسی GPU مربوط به PS4 هستش :

https://www.techpowerup.com/gpu-specs/playstation-4-gpu.c2085

قدرتی در حد RX550 و نزدیک 350 درصد کمتر از 1070 !

این هم مال PS4 نسخه Pro :

https://www.techpowerup.com/gpu-specs/playstation-4-pro-gpu.c2876

قدرت در حد GTX 780 و نزدیک به 85 درصد کمتر از 1070 .

همون طور که می بینید قدرت سخت افزاری PS4 حتی قابل مقایسه با کارتهای امروزی هم نیست اما هنوز میتونه بازیها رو ران کنه . صد البته نه در حد گرافیک نسخه PC .

بنده در پست اول هم گفتم :

نقل قول

این که PC از کنسول سریعتر باشه اصلا عجیب نیست . اساسا برتری کنسول به PC به قدرتش نیست . به داشتن بازی انحصاری و یک سخت افزار ثابت هستش ( این همزمان نقطه ضعفش هم هست و به مرور زمان در مقابل PC ها کم میاره ) که کار بهینه سازی رو راحت می کنه و موجب میشه حداقل در اول نسل پرفورمنس در برابر دلار خوبی رو عرضه کنه .

برتری PC به کنسول خیلی خیلی واضحه . ولی ما در نسل فعلی هم کنسولی رو داشتیم که از سخت افزار روز ضعیفتر بود . مسئله اینجاس که مدیرعامل انویدیا ادعا می کنه چون GPU هایی که میسازه از کنسولها سریعتره پس بهتره ! درحالی که همین صحبت رو می شد در مورد نسل فعلی هم گفت . زمانی که GPU نسخه معمولی PS4 ساخته میشد کارت 270X عرضه شده بود . با این وجود 270X حدود 55 درصد سریعتر از GPU داخل PS4 بود . به عبارت دیگه ای ام دی برای سونی چیپستی رو میسازه که حتی نصف قدرت پردازنده های پرچمدارش هم قدرت نداره اما این چیپست تا همین الان داره بازیها رو اجرا می کنه . حالا اگر چیپست که برای PS5 میسازه بتونه 70 درصد قدرت پردازنده های فعلی رو داشته باشه ( 70 درصد قدرت پرچمدار فعلی ناوی ( یعنی 5700XT ) میشه 1070 ) میتونه از PS4 موفق تر باشه !

توجه کنید که بنده این درصد ها رو با توجه به مطالب سایت techpowerup.com نوشتم .

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

اخه ببینید من الان 1080 دارم

پردازندمم 6700kهست که زمانی که خریدم جز بهترینا برای بازی بود

ولی الان چی؟بیشتر از ده میلیون بدم حداقل 2080 بخرم بعد سی پی یو گلوگاه میشه حداقل باید 8700 بخرم پس باید مادربوردم که چون یه سری امکاناتشو میخواستم رده حرفه ای خریدم هم عوض کنم که بالای پنج میلیون هزینشه

در صورتی که این سیستم برای تمام کارهای دیگم راحت و حداقل پنج شش سال دیگم جواب میده

الان کنسول جدید بیاد کارت من عمرا تو هیچ بازی جدیدی حتی تو فول اچ دی 60 فریم بده

همین ند فور اسپید جدید مگه گرافیکش چیه که با 1080 مجبورم تو فول اچ دی بازی کنم که 60 فریم بده😑

رد دد که زمین گیرمون کرد😅

بعد شما تو یو تیوب ویدئو های مقایسه بازی ها روی کنسول و پی سی رو با کیفیت 4k ببین  که چه تفاوت ناچیزی دارن در اکثر موارد

البته این بحثا اهمیتی نداره

کسی که داره میره کنسول میخره پی سی هم هر دو سه سالی کلا ارتقا میده

ولی برا من و خیلی های دیگه که محدودیت بودجه دارن مجبوریم همش در حال دو دو تا چهارتا کردن باشیم تا ببینیم چی به صرفه تره بریم سراغ همون

و من در حال حاضر کنسول نسل اینده رو با توجه به اینکه تازگیا بازی ها هم اذیت میکنن و یا کلا انلاینن (حتی بخش داستانی)یا بد کرک میشن،ترجیح میدم به ارتقای پی سی با هزینه بسیار بالا(بیش از بیست میلیون)البته قطعات فعلی رو میفروشم ولی خب باز هزینه خیلی بیشتر از خرید کنسول تموم میشه

یه موردی هم قبلا دیده بودم که میگفتن کنسول های نسل بعدی قراره بطور کامل و بدون دردسر از تمام کیبورد و موس ها مثل پی سی پشتیبانی کنن که تازگیا دیگه خبری ازش نیست ولی اگه واقعیت داشته باشه کنسول دیگه تو بازی های شوتر اول شخص هم هیچ مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

این هم مال PS4 نسخه Pro :

https://www.techpowerup.com/gpu-specs/playstation-4-pro-gpu.c2876

قدرت در حد GTX 780 و نزدیک به 85 درصد کمتر از 1070 .

حالا شما رد دد رو با 780 اجرا کن و همزمان رو ps4 pr0

فکر کنم با 780 باید تمام تنظیمات رو روی حداقل گذاشت رو فول اچ دی تا شاید سی فریم بده که بعیده😄

بعد ps4pro با اون کیفیت...

همینه که ترافلاپس و قدرت پردازشی در این مورد اهمیت چندانی نداره

الان گاد اف وار یا انچارتد اخری (اسمشو یادم رفته)رو بیارن رو کنسول مطمئنم 1080tiنفس میبره و تو فول اچ دیشم میمونه

همین ند فور اسپید جدید رو نسخه کنسولی و پی سی رو مقایسه کنید ببینید وضع چقدر خرابه😅

یا کنترل تازه بدون rtx

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Goorani___k65 گفته است :

شما تو یو تیوب ویدئو های مقایسه بازی ها روی کنسول و پی سی رو با کیفیت 4k ببین  که چه تفاوت ناچیزی دارن در اکثر موارد

ولی برا من و خیلی های دیگه که محدودیت بودجه دارن مجبوریم همش در حال دو دو تا چهارتا کردن باشیم تا ببینیم چی به صرفه تره بریم سراغ همون

و من در حال حاضر کنسول نسل اینده رو با توجه به اینکه تازگیا بازی ها هم اذیت میکنن و یا کلا انلاینن (حتی بخش داستانی)یا بد کرک میشن،ترجیح میدم به ارتقای پی سی با هزینه بسیار بالا(بیش از بیست میلیون)البته قطعات فعلی رو میفروشم ولی خب باز هزینه خیلی بیشتر از خرید کنسول تموم میشه

یه موردی هم قبلا دیده بودم که میگفتن کنسول های نسل بعدی قراره بطور کامل و بدون دردسر از تمام کیبورد و موس ها مثل پی سی پشتیبانی کنن که تازگیا دیگه خبری ازش نیست ولی اگه واقعیت داشته باشه کنسول دیگه تو بازی های شوتر اول شخص هم هیچ مشکلی نداره

تو کنسول ها از سیاست کثیف Downscale کردن رزولوشن استفاده میشه برای عدم افت فریم ولی تو PC میتونید بگید به صورت Native روی 4K اجرا بشن و کیفیتش خیلی فرق میکنه. ضمنا همین سیستمی که دارید با ارتقای گرافیک روی 2K عالی جواب میده. رزولیشن 1080 ضعف CPU رو نشون میده که روی 2K تا حدود زیادی وضع بهتره.

در مورد صرفه اقتصادی کاملا حق با شماست. کنسول ها مخصوصا اوایل عرضشون بشدت بصرفه هستن. ولی برای کسایی که طرفدار PC گیمینگ هستن خود کلنجار رفتن با تنظیمات بازیا و دستیابی به فریم مورد نظر لذت خاصی داره.نظر کلی من اینه که کنسول بیشتر برای گیمرای کژوال هست. برای نهایت لذت از گیم واقعا PC یه چیز دیگست

لینک به دیدگاه

اخه ببینید من الان 1080 دارم

پردازندمم 6700kهست که زمانی که خریدم جز بهترینا برای بازی بود

ولی الان چی؟بیشتر از ده میلیون بدم حداقل 2080 بخرم بعد سی پی یو گلوگاه میشه حداقل باید 8700 بخرم پس باید مادربوردم که چون یه سری امکاناتشو میخواستم رده حرفه ای خریدم هم عوض کنم که بالای پنج میلیون هزینشه

در صورتی که این سیستم برای تمام کارهای دیگم راحت و حداقل پنج شش سال دیگم جواب میده

الان کنسول جدید بیاد کارت من عمرا تو هیچ بازی جدیدی حتی تو فول اچ دی 60 فریم بده

همین ند فور اسپید جدید مگه گرافیکش چیه که با 1080 مجبورم تو فول اچ دی بازی کنم که 60 فریم بده1f611.png

رد دد که زمین گیرمون کرد1f605.png

بعد شما تو یو تیوب ویدئو های مقایسه بازی ها روی کنسول و پی سی رو با کیفیت 4k ببین  که چه تفاوت ناچیزی دارن در اکثر موارد

اگه دلار 1200 تومن بود بازم همین ها رو میگفتید؟ اونی که دلاری در میاره  مشکلی نداره اما ایرانی خوشبخت!!!!

سال 82 تا 84 درست یادم باشه 4 تا گرافیک عوض کردم و فاصله بین هر تعویض 5 تا 7 ماه بود اما الان 3 ساله 1060 دارم 100 هزار تومن دعا و طلسم و از این خزعبلات بستم بهش تا چش نخوره😏

لینک به دیدگاه

کنسول جدید بیاد خودش کلی هزینه داره،تا دوباره بخواد بساط اکانت هکی و هک کنسول مطرح شه چند سالی زمان میبره به نظر من کنسول هم به صرف نیست حداقل رو پیسی هزارتا کار میشه انجام داد بازی هکی هست حتی واسه آنلاین

تو این چند سال هیچ بازی ای به اندازه RDR 2اذیت نکرد که البته اونم یه جایی خوندم کلا برای AMDدرست شده و پورت بوده،کنسول هایهمشون AMDهستن ،نمیشه بخاطر یه بازی نظر داد

چیزی که در موردپیسی گیمر بودن منو آزار میده تعداد بسیار زیاد Cheaterها و افراد بشدت عصبانی و TOXICو مردم خوب کشور هایی آسیایی که با تعویض آی پی میان تو سرور اروپا ،یعنی آدم سکته میکنه یه چند روز بره PUBGو کانتر

البته یه راه حل داره،راهش چندتا بمب اتم تو چین و روسیه است🙄

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

چیزی که در موردپیسی گیمر بودن منو آزار میده تعداد بسیار زیاد Cheaterها و افراد بشدت عصبانی و TOXICو مردم خوب کشور هایی آسیایی که با تعویض آی پی میان تو سرور اروپا ،یعنی آدم سکته میکنه یه چند روز بره PUBGو کانتر

البته یه راه حل داره،راهش چندتا بمب اتم تو چین و روسیه است1f644.png

:|xD Nice Nice

بیا اپکس چیتر نداره :D

دویژن هم اومدی اومدی ولی BTF V هم خیلی وحشی عصبانی توش زیاده طرف با تانک 1VS1 میزنه :|

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ASTS گفته است :

BTF V هم خیلی وحشی عصبانی توش زیاده طرف با تانک 1VS1 میزنه :|

🤣 آی گفتی. من خودم زخم خورده ی همینم. طرف میاد1vs1 رو با هواپیما بمبارون میکنه ادم میسوزه میمونه چی بگه.

در 7 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

کنسول جدید بیاد خودش کلی هزینه داره،تا دوباره بخواد بساط اکانت هکی و هک کنسول مطرح شه چند سالی زمان میبره به نظر من کنسول هم به صرف نیست حداقل رو پیسی هزارتا کار میشه انجام داد بازی هکی هست حتی واسه آنلاین

بساط اکانت هکی که از همون اول به راهه. چون فروشنده اکانت میسازه به اسم اکانت هکی میفروشه بعد 20 روز میاد اکانتو پس میگیره میگه بک خورده میده یه نفر دیگه. اینجوری سودش از فروش بازی هم بیشتره!

حالا کاری ندارم خود کنسول جدید همون اول تا 10 تومن هم فی میخوره بعد میاد رو 6-7 تومن وای میسه. ولی خب قیمت واقعیش به پول ما 4-5 تومنه که یکم زمان میبره.

ما که راضی هستیم سیستممون جواب بده نریم سمت کنسول. من خودم توانایی ارتقا کارت گرافیک با این قیمتای نجومیو ندارم. امیدوارم حداقل 2سال اول نسل بعدو کارتم جواب بده.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

اکانت هکی از اول بسم الله هست دیگه

تازه من معمولا دیسک میخرم البته بعد چند ماه که قیمتش افت کرد بعد نهایت با50 ضرر میفروشی که اگه زرنگ باشی و قیمت خوب پیدا کنی حتی یه مقدار کمی سود هم میکنی

مگه بازی هایی که باید یه مدت طولانی مثلا یه سال بمونه مثل فیفا یا انلاینی که چند ماهی باهاش کار داری

بازی های جدید رو پی سی هم که عذاب شده

الان فیفا کرک نشده رد دد کرک نشده مورتال که به تاریخ پیوست!تعداد بازی هایی که بخش داستانیشونم داره انلاین و غیر قابل کرک میشه هم که هر روز بیشتر میشه!یه سی دی کی اشتراکی افلاین میخوای بگیری مسخره ها 50 تومن خالی میگیرن اونم یه ساعت نوبت میدن هر مشکلی پیش بیاد باز باید نوبت بگیری و هزینه کنی

در 9 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

اگه دلار 1200 تومن بود بازم همین ها رو میگفتید؟1f60f.png

هزارو دویست بود الان یه 9900k با 2080ti بسته بودم با 64 گیگ رم فرکانس بالا🤣

کنسول مایکروسافت و سونی رو هم جفتشون رو میخریدم

همه بازیام اورجینال😄

خودمم که گفتم بحث سر بودجس وگرنه کسی که پولشو داره این چیزا چه اهمیتی داره واسش

ولی خدایی مثلا یه گیمر امریکایی چه حالی میکنه

حداقل حقوق بعد کسر مالیات یعنی خالص دریافتی بیشتر از 25 هزار دلاره یعنی ماهی بالاتر از دو هزار دلار

فکر کن شما دوتومن حقوق میگرفتی و مثلا با حقوق کمتر از یک ماهت میتونستی قوی ترین کارت گرافیک موجود رو بخری!اینجا طرف چهار تومن هم بگیره باید حقوق بیش از چهار ماهشو بده برای خرید همون کارت

تازه حداقل درامدشون رو گفتم و اکثرا درامد خیلی بالاتری دارن

حالا بماند که مثلا یه موس 70 دلاری رو دارن به قیمت بالاتر از دو میلیون تومن به ملت میندازن

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

تو کنسول ها از سیاست کثیف Downscale کردن رزولوشن استفاده میشه برای عدم افت فریم ولی تو PC میتونید بگید به صورت Native روی 4K اجرا بشن و کیفیتش خیلی فرق میکنه. ضمنا همین سیستمی که دارید با ارتقای گرافیک روی 2K عالی جواب میده. رزولیشن 1080 ضعف CPU رو نشون میده که روی 2K تا حدود زیادی وضع بهتره.

گرافیک بالاتر که رو 2kجواب بده دیگه 2080 هست

کمتر ارزش نداره

که اونم با اومدن کنسول های جدید فکر کنم تو 2k هم خودشو خیس کنه😄

ولی اینکه میگید تو کنسول کیفیتش خیلی فرق داره رو قبول ندارم

من ps4 pro داستم ps3 هم داشتم قبلش هم که دیگه این بحثا نبود😄

این همه ویدئو با کیفیت بالا واسه مقایسه کنسول و پی سی تو بازی های مختلف هست

واقعا تفاوت چشمگیر نیست

فکر کنم مشکل اصلی اینه که سازنده ها بازی های جدید رو به اندازه ای بهینه میکنن رو پی سی که برای نسل کارت هایی که در حال حاضر وجود داره رو قوی ترین مدلش بتونه حداقل 40 فریم بده رو 4k و بقیش براشون مهم نیست🤣

خداوکیلی این ند فور اسپید چی داره؟؟؟!!!چرا باید با 1080 رو فول اچ دی بازی کنیم😐

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Goorani___k65 گفته است :

ولی اینکه میگید تو کنسول کیفیتش خیلی فرق داره رو قبول ندارم

خداوکیلی این ند فور اسپید چی داره؟؟؟!!!چرا باید با 1080 رو فول اچ دی بازی کنیم1f610.png

کیفیت بد 4k که Downscale شده خودش رو روی مانیتوریا تلویزیون 4k نشون میده نه FHD

در مورد NFS هم دقیقا بگید روی کدوم تنظیمات گرافیکی پلی میدید که با 1080 روی رزولیشن FHD بازم باهاش مشکل دارید؟

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

کیفیت بد 4k که Downscale شده خودش رو روی مانیتوریا تلویزیون 4k نشون میده نه FHD

در مورد NFS هم دقیقا بگید روی کدوم تنظیمات گرافیکی پلی میدید که با 1080 روی رزولیشن FHD بازم باهاش مشکل دارید؟

خب من از تلویزیون 4k  استفاده می کنم دیگه😕

در مورد ند فورم دوستان در جریانن

کرک که تازه اومده میری تو بازی قسمت تغییر رزولوشن نداره و ریز تنظیمات گرافیکی هم نمیشه عوض کرد

فقط از حالت فول اسکرین در اوردم و به مقداری که تصویرو کش دادم و بزرگ کردم بنا به تجربه حس میکنم در حد فول اچ دیه🤣

به اندازه 2k میکنم که حدود نصف صفحه رو میگیره زیر پنجاه فریم میده و حتی زیر 40 هم میاد

تنظیم کلی هم رو اولتراس

اسکال مسکالم همون رو صده!زیاد نکردم که پردازش بالا بره

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Goorani___k65 گفته است :

خب من از تلویزیون 4k  استفاده می کنم دیگه1f615.png

در مورد ند فورم دوستان در جریانن

کرک که تازه اومده میری تو بازی قسمت تغییر رزولوشن نداره و ریز تنظیمات گرافیکی هم نمیشه عوض کرد

فقط از حالت فول اسکرین در اوردم و به مقداری که تصویرو کش دادم و بزرگ کردم بنا به تجربه حس میکنم در حد فول اچ دیه🤣

به اندازه 2k میکنم که حدود نصف صفحه رو میگیره زیر پنجاه فریم میده و حتی زیر 40 هم میاد

من از طرف سازنده بازی از شما عضر میخام که حساب اینو نکرده بودن که شما میخای کرکی بازی کنی و کرک مزخرف براش میاد. خودتون مشکل رو میدونید. پس دیگه چرا از کارت گرافیک مینالید؟ تا زمانی که روی PC بازی اورجینال نخرید و تجربش نکنید نمیتونید متوجه بشید که کرک چه چیز مزخرفیه. کسی زورتون نکرده که هر بازی ای میاد پلی بدید. پولتونو سیو کنید و هر سال یک یا دو بازی روی پی سی بخرید و از پلی دادنشون و سیو شدن روی فضای ابری و هزار مزیت دیگه لذت ببرید.الان عناوین پارسال با 60 تا 70 درصد تخفیف و 2 سال پیش به قبل با 80 درصد تخفیف یا بالا تر روی استیم موجودن. والا تو خارجم خیلیا که در آمد بالا ندارن از همین فرصت ها استفاده میکنن برای تهیه بازی. نه اینکه بخان همون اول با کرک تمومش کنن

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

من از طرف سازنده بازی از شما عضر میخام که حساب اینو نکرده بودن که شما میخای کرکی بازی کنی و کرک مزخرف براش میاد. خودتون مشکل رو میدونید. پس دیگه چرا از کارت گرافیک مینالید؟ تا زمانی که روی PC بازی اورجینال نخرید و تجربش نکنید نمیتونید متوجه بشید که کرک چه چیز مزخرفیه. کسی زورتون نکرده که هر بازی ای میاد پلی بدید. پولتونو سیو کنید و هر سال یک یا دو بازی روی پی سی بخرید و از پلی دادنشون و سیو شدن روی فضای ابری و هزار مزیت دیگه لذت ببرید.الان عناوین پارسال با 60 تا 70 درصد تخفیف و 2 سال پیش به قبل با 80 درصد تخفیف یا بالا تر روی استیم موجودن. والا تو خارجم خیلیا که در آمد بالا ندارن از همین فرصت ها استفاده میکنن برای تهیه بازی. نه اینکه بخان همون اول با کرک تمومش کنن

یک یا دو بازی!اذیت نکن!من ماهی چندتا بازی نصب و پاک می کنم بعد شما میگی سالی یکی دو بازی بخرم فقط😐😑 هر چی میاد تو سایتا واسه دانلود می گیرم نصب و یه چک می کنم خوشم نیومد خداحافظ(که با نود درصدشون پنج دقیقه اول خداحافظی می کنم)

به یه نکته مهم  هم توجه نکردید

ما به استکبار جهانی پول نمیدیم برادر😎

عذرخواهیتون رو هم می پذیرم ولی کاش میگفتی خودش بیاد😁

لینک به دیدگاه

سلام

میگم اگر علاقه مند هستید تا اشتراکی بازی ها رو به نسبت سایت ها بزارم ؟

Fifa 20

nfs heat

Red dead 2 

mortal kombat 11

اینجوری ارجینال و افلاین میتونید بازی کنید : )

tel id :  @sharinggaming

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...