رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 3 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

دانلودها گذاشت 

ایزی ایزی تامام تامام 🤣

نفست حق

لینک به دیدگاه

هکر امپرس نگفته بازی بعدی که میخواد کرک کنه چیه؟ 

هکر امپرس عشقه هکر امپرس زندگیه 😂

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

️پیام EMPRESS در کرک های جدید :
95 درصد از هکر های گیم هیچ کاری نمی کنند و تنها 5 درصد هستند که فعال اند، اما تا کی؟ این 5 درصد نمی تواند کل بار صحنه گیمینگ را به دوش بکشد. اکنون فقط دنوو مشکل ما نیست، قفل های دیگری هم در بعضی بازی ها مانند "Raji An Ancient Epic" دیده میشه که شکستنشون سخته. برای همینه که من خیلی تو کارم جدی هستم.

شمایی که از حقوق کپی رایت دفاع میکنید، بالاخره روزی هم میرسه که متوجه مشکل اصلی بشید، اما دیگه دیر میشه. 

پ.ن: اگه (بازی) رو نداشته باشی، کلا بهتره که بازیشم نکنی، نه؟

یادآوری: شرکت هایی مثل یوبی سافت و EA فقط برای این که از دیدن مشتری زیر کنترل مطلق خود لذت میبرن، هیچ وقت دنوو رو به طور کامل از بازی هاشون حذف نمیکنن. اگه دوست دارین برده اون شیطان ها باشید، به خودتون ربط داره، ولی دیگه بعدش نمیتونید اسم آدم روی خودتون بذارین.

منبع دی ال فاکس 

• لایک 3
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 4
  • چرا؟! 2
  • قلبم گرفت 2
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Just گفته است :

هکر امپرس نگفته بازی بعدی که میخواد کرک کنه چیه؟ 

هکر امپرس عشقه هکر امپرس زندگیه 😂

Laughs in RDR2

من فکر کنم باید empress و cpy و cdx و razor1911 باهم برن تو کار کرک  راک استار

لینک به دیدگاه

آقایون این rdr2 رو که انقدر مشتاقانه منتظر اومدنش هستین سنگین ترین بازی ای هست که من به شخصه بازی کردم اگه زیر ۲۰۶۰ دارین اصلا منتظرش نباشین که ۱۰۸۰ هم نمیشه بازیش کرد ولی گرافیکش خیلی عجیب بالاست در کل به نظرمن باید نسل بعد کلا معرفی میشد از نظر گرافیکی اصلا به این نسل نمی خوره.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Buddy گفته است :

آقایون این rdr2 رو که انقدر مشتاقانه منتظر اومدنش هستین سنگین ترین بازی ای هست که من به شخصه بازی کردم اگه زیر ۲۰۶۰ دارین اصلا منتظرش نباشین که ۱۰۸۰ هم نمیشه بازیش کرد ولی گرافیکش خیلی عجیب بالاست در کل به نظرمن باید نسل بعد کلا معرفی میشد از نظر گرافیکی اصلا به این نسل نمی خوره.

بقیه رو نمیدونم ولی من خودم صرفا برای اینکه کرکش سخته میگم rdr2 وگرنه خودم گیم پلیشو دیدم از این مدلای داستانی کابوی طولانیو مردنیه که من از این سبک خوشم نمیاد،مثلا بخای نیم ساعت بایه پیرمرد راه بری با لهجه گاو چرونی چرت و پرت برات بگه،کلا از ور زدن زیادی تو بازی خوشم نمیاد(البته این نظر شخصی منه)

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

بقیه رو نمیدونم ولی من خودم صرفا برای اینکه کرکش سخته میگم rdr2 وگرنه خودم گیم پلیشو دیدم از این مدلای داستانی کابوی طولانیو مردنیه که من از این سبک خوشم نمیاد،مثلا بخای نیم ساعت بایه پیرمرد راه بری با لهجه گاو چرونی چرت و پرت برات بگه،کلا از ور زدن زیادی تو بازی خوشم نمیاد(البته این نظر شخصی منه)

True SadKEK

لینک به دیدگاه

در در 18 مهر 1399 در 17:30، Hassan.SK گفته است :

?

در در 23 مهر 1399 در 13:45، Hassan.SK گفته است :

یه اپدیت جدید هم داده نصبش کن ببین چجوریه

نه مال من تا گرافیک رو حتی یه تنظیماتش رو دست میزنم همه چی خمیری میش اگر به انتی اینسلینگ نمیدونم درست گفتم یا نه هم دس بزنم کلا همه چی خط خطی میشه بیارم پایین یا بالا فرقی نمیکنه دیگه حتما باید روی دیفالت باشه اپدیت هم نصب کردم فایده نداشت نسخه هم کودک هست

در 3 ساعت قبل، Buddy گفته است :

ببا توجه به ویدیو های یوتیوب با یه کارت در حد 5550xt هشت گیگ گیگ و رم 16 و یه پردازنده که 4 هستش اوکی باشه میشه راحت تو تنظیمات مدیوم 50 فریم گرفت مشکلی نداره مگه اینکه کرکی که منتشر بشه ایراد دار باشه که اونم رفع میشه منم باید وایسم 1 بشه بعد شروع کنم دانلودxd

آخه این بازی 90% دلیل بازی کردنش گرافیک و اتمسفرش هست بخوای رو medium بذاری ضد حال هست مگه اینکه واقعا فن بازی باشی خیلی حال کنی باهاش.

دیگه هر چقدر پول دادی آش میخوری البته میشه روی high بازی کرد روی 30 فریم قابل تحمله

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

آره اتفاقا گیم پلی و اتمسفرش هم خیلی خیلی رئال هست و خیلیارو هم جذب نمی کنه هیچ بازی تا این حد رئالی هم من خودم پلی نکرده بودم.

در 1 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

ببا توجه به ویدیو های یوتیوب با یه کارت در حد 5550xt هشت گیگ گیگ و رم 16 و یه پردازنده که 4 هستش اوکی باشه میشه راحت تو تنظیمات مدیوم 50 فریم گرفت مشکلی نداره مگه اینکه کرکی که منتشر بشه ایراد دار باشه که اونم رفع میشه منم باید وایسم 1 بشه بعد شروع کنم دانلودxd

آخه این بازی 90% دلیل بازی کردنش گرافیک و اتمسفرش هست بخوای رو medium بذاری ضد حال هست مگه اینکه واقعا فن بازی باشی خیلی حال کنی باهاش.

در 57 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

دیگه هر چقدر پول دادی آش میخوری البته میشه روی high بازی کرد روی 30 فریم قابل تحمله

دقیقا آش فروشی rdr2 آشهاش خیلی گرونه (Max settings 60fps) و پول کم داشته باشی بجای آش بهت آب حوض با نخود لوبیا میده که من میگم ارزش صبر کردن واسه کرک نداره، مگه اینکه ۲۵-۳۰ تومن داده باشی واسه کارت گرافیک و دیگه ۱ تومن نخوای واسه همچین بازی با همچین گرافیکی پول بدی اوریجینال بخری خیلی خسیسی:22_stuck_out_tongue_winking_eye:

لامصب به ۱۰۸۰ ۱۰۸۰ti رحم نکرده با این نسل جدید انویدیا هم که ۲۰۸۰ و ۲۰۸۰ti هم اوراقی محسوب میشن نسل های قبل هم زیرخاکی...

لینک به دیدگاه

در در 24 مهر 1399 در 00:51، Farjam گفته است :

سلام

بازی های:

eFootball PES 2021

و

Total War Saga : TROY

و

Mafia: Definitive Edition 

و

Death Stranding

توسط CPY کرک شدن

2020-10-16_19-28-13.thumb.jpg.0ef385b85e4e60b406e0e74b17e43f1d.jpg

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Buddy گفته است :

دقیقا آش فروشی rdr2 آشهاش خیلی گرونه (Max settings 60fps) و پول کم داشته باشی بجای آش بهت آب حوض با نخود لوبیا میده که من میگم ارزش صبر کردن واسه کرک نداره، مگه اینکه ۲۵-۳۰ تومن داده باشی واسه کارت گرافیک و دیگه ۱ تومن نخوای واسه همچین بازی با همچین گرافیکی پول بدی اوریجینال بخری خیلی خسیسی:22_stuck_out_tongue_winking_eye:

لامصب به ۱۰۸۰ ۱۰۸۰ti رحم نکرده با این نسل جدید انویدیا هم که ۲۰۸۰ و ۲۰۸۰ti هم اوراقی محسوب میشن نسل های قبل هم زیرخاکی...

بنظرم بهترین شرکت بازی سازی id software هست،ینی من با تنظیمات high روی 1440p با کارت rx 570 حدود 50 فریم گرفتم در doom eternal،بهترین انجینو اینا میسازن

البته اینکه نسخه کرکیش دنوو کلا نداشت هم بی تقصیر نیست.

ای ریشه ی دنوو کنده بشه،دلیل اینکه پردازنده ها تو بازیا افت فریم دارن برا همینه...

لینک به دیدگاه

شاید باورت نشه ولی وگا 64 عجیب هندلش میکرد :|

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

بنظرم بهترین شرکت بازی سازی id software هست،ینی من با تنظیمات high روی 1440p با کارت rx 570 حدود 50 فریم گرفتم در doom eternal،بهترین انجینو اینا میسازن

ای ریشه ی دنوو کنده بشه،دلیل اینکه پردازنده ها تو بازیا افت فریم دارن برا همینه...

آره درسته id software از قدیم تکنولوژی رو پیش می برده با هر کدوم از بازیاش. کلا هم ۳ بعدی رو جان کارمک به دنیای ویدیو گیم آورد. تو زمینه گرافیک فنی و بهینه سازی رو دستشون نیست.

در 6 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

شاید باورت نشه ولی وگا 64 عجیب هندلش میکرد :|

مارو که با کارتای پاسکال انویدیا له کرد:4_joy: ایشالا نسل بعد یه بار دیگه امتحانش می کنم.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

Red dead 2 رو با doom eternal مقایسه میکنین؟ این دو تا بازی از نظر تکنیکی زمین تا آسمون باهم فرق دارن شما نباید انتظار داشته باشی تو هردو یه مقدار فریم بگیری

یه درخت معمولی تو red dead بیشتر از یه مپ doom پالیگان و فیزیک داره،اگه red dead رو بازی کرده باشین مخصوصا رو تنظیمات بالا راحت متوجه تفاوت عظیم بین این دو بازی میشین

گرافیک و جزعیات بازی دیوانه واره! 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، abidi گفته است :

2020-10-16_19-28-13.thumb.jpg.0ef385b85e4e60b406e0e74b17e43f1d.jpg

تو pes 20 هم همینجوری بود

بنظر یجور باگ هست که همه سیستم ها رو همینجوری میزنه ok

لینک به دیدگاه

در در 24 مهر 1399 در 11:19، big VULTURE گفته است :

سیستم مورد نیاز Assassins Creed Valhalla :

Assassins Creed Valhalla System Requirements for PC, supports DX12

Assassins-Creed-Valhalla-PC-requirements.thumb.jpg.621c6b750574f2a3bb69730cb9a529ec.jpg

.

اسیسن کرید بهش نمیخوره سیستم به این هیولایی بخواد برای 4K :دی البته شوخی کردم گرافیک 2 نسخه اخیرش خیلی بالاست. 

فقط فکر کنم یک اشتباه کوچیک رخ داده. گرافیک رزولیشن 2k رو کارت 2080s ذکر کردن و گرافیک 4k رو 2080. برعکس هست قطعا

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Silvermanhhh گفته است :

ریشه دنوو تو ایول 3 کنده شد خیل بازی بهینه بود تو اخرین گرافیک همه چی رو بردم بالا 50 فریم گرفتم با کارت 5500 هشت گیگ و 9100f ولی ت قسمت دو که قفل دنوو کرک شده بود 21 فریم گرفتم تو اخرین گرافیک

لینک به دیدگاه

خبر:بازی بعدی Elder scrolls ممکنه انحصار xbox series x و pc باشه،با توجه به گفته های phil spencer در مصاحبه با kotaku

قیافه ی فن بوی های ps5 :

bdc293ce2b6a4bc9c30cfaf815b5790coh-my-god.jpg.899f74ea74cbd92a99eb118e94a141f7.jpg

xD

https://www.gamesradar.com/amp/elder-scrolls-6-xbox-exclusive/

ویرایش شده توسط Silvermanhhh
لینک به دیدگاه

https://www.digikala.com/product/dkp-190609/دسته-بازی-بی-سیم-مایکروسافت-مناسب-برای-xbox-one-s

آقا شرمنده که این سوال رو اینجا میپرسم

ولی خداییش ارزش تاپیک زدن نداشت

تاپیکای پرتم که کسی جواب نمیده

برا همین امشب باید خرید کنم

لطفا بگید این دسته بدون سیم و دانگل و صرفا با بلوتوث به کامپیوتر وصل میشه یا نه؟

و آیا گزینه بهتری(فقط دسته های ایکس باکس)با قیمتی معقول تر برای استفاده و بازی با کامپیوتر هست یا نه؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Goorani گفته است :

https://www.digikala.com/product/dkp-190609/دسته-بازی-بی-سیم-مایکروسافت-مناسب-برای-xbox-one-s

آقا شرمنده که این سوال رو اینجا میپرسم

ولی خداییش ارزش تاپیک زدن نداشت

تاپیکای پرتم که کسی جواب نمیده

برا همین امشب باید خرید کنم

لطفا بگید این دسته بدون سیم و دانگل و صرفا با بلوتوث به کامپیوتر وصل میشه یا نه؟

و آیا گزینه بهتری(فقط دسته های ایکس باکس)با قیمتی معقول تر برای استفاده و بازی با کامپیوتر هست یا نه؟

باید بلوتوث خوبی داشته باشی وگرنه جواب نمیده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

#کرک

️ بازی MARVELS AVENGERS که از قفل Denuvo و DRM Steam استفاده میکرد، توسط گروه CPY کرک شد.

منبع دی ال فاکس 

آقا اینا زدن مادر دنوو رو اوردن جلو چشماش که 😂😂

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، rahmanshahi گفته است :

#کرک

️ بازی MARVELS AVENGERS که از قفل Denuvo و DRM Steam استفاده میکرد، توسط گروه CPY کرک شد.

منبع دی ال فاکس 

آقا اینا زدن مادر دنوو رو اوردن جلو چشماش که 😂😂

سلام یه مدت بود که دنوو فهمید از کجا میخوره چون کرک کودکس مربو به نید فور اسپید هیت توسط یک ادم خیل شوت بدون اینکه نهایی باشه با کلی باگ بدون رمز گذاری منتشر شد اونام فایل کرک رو باز کردن و باگ رو برطرف کردن ولی الان دوباره یه مشکل فنی دیگه توش پیدا کردن به همین خاطر بازی ها  پشت سر هم کرک میشن دیگه راه چاره رو پیدا کردن اپدیت های دنوو هم دیگه فایده نداره چون چون بازی هایی که قبل از اپدیت اومده باشن مثل رد دد د و غیره رو هنو میشه کرک کرد فعلا بهشت pirates gamer هست کرک واچ الان یوزر هاش بالای ابران

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

سلام یه مدت بود که دنوو فهمید از کجا میخوره چون کرک کودکس مربو به نید فور اسپید هیت توسط یک ادم خیل شوت بدون اینکه نهایی باشه با کلی باگ بدون رمز گذاری منتشر شد اونام فایل کرک رو باز کردن و باگ رو برطرف کردن ولی الان دوباره یه مشکل فنی دیگه توش پیدا کردن به همین خاطر بازی ها  پشت سر هم کرک میشن دیگه راه چاره رو پیدا کردن اپدیت های دنوو هم دیگه فایده نداره چون چون بازی هایی که قبل از اپدیت اومده باشن مثل رد دد د و غیره رو هنو میشه کرک کرد فعلا بهشت pirates gamer هست کرک واچ الان یوزر هاش بالای ابران

اره تو ردیت هی meme ارباب حلقه ها میزارن 

Empress هم قرار بود بش دونات کنن که بازیا بیشتری کرک کنه،یدفی cpy معلوم نیست از کجا اومد چارتا بازی کرک کرد،الان empress خیلی نگرانه دیگه دونات بش ندن خخخ

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Silvermanhhh گفته است :

اره تو ردیت هی meme ارباب حلقه ها میزارن 

Empress هم قرار بود بش دونات کنن که بازیا بیشتری کرک کنه،یدفی cpy معلوم نیست از کجا اومد چارتا بازی کرک کرد،الان empress خیلی نگرانه دیگه دونات بش ندن خخخ

نمیشه واسشون ماین کرد میخوام برم یکم واسشون ماین کنم دمشون گرم واقعا هم امپرس و هم سی پی وای

برای امپرس هم سایت پیدا نکردم چجور میشه دونیتش کرد

ادرس سایت cpy این هست یا این ادرس غلطه اگر میدویند لطفا بگید cpyskidrow.com

ویرایش شده توسط Arsham mahmoode
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...