رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام دوستان,

Hitman3 هم کرک شد. نسخه ی Deluxe Edition رو میتونید دانلود کنید. 

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Lovely_killer گفته است :

سلام دوستان,

Hitman3 هم کرک شد. نسخه ی Deluxe Edition رو میتونید دانلود کنید. 

خوش خبر یاشی عزیز 
خیلی وقت بود این تاپیک بالا نیومده بود

لینک به دیدگاه

AMD Radeon Adrenalin Edition 21.1.1 driver

این درایور از Hitman 3 و Quake II RTX پشتیبانی می کند .

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

AMD Radeon Adrenalin Edition 21.1.1 driver

این درایور از Hitman 3 و Quake II RTX پشتیبانی می کند .

بنچمارک Hitman III بعد از انتشار این درایور :

Hitman III: PC graphics perf benchmark review

153078432_HitmanIIIfhd.thumb.png.f3fe9f89b684def8ee1b0e6515be0e9e.png 317206355_HitmanIII2k.thumb.png.ad1c4dce21396fa1f3ea74d39844b7c2.png 845859736_HitmanIII4k.thumb.png.3d54dfffea4f3257e9023215949e5d29.png

در بنچماک قبلی کارت 6900XT با وجود برتری به 3090 در فول اچ دی در 4K عقب می افتاد .

لینک به دیدگاه

سلام و درود.

چن تا سوال داشتم لطفاً:

۱) این بازیها کی منتشر میشن ؟ آیا تاریخ مشخصی در دسته؟
Sherlock Holmes Chapter One
SYBERIA: THE WORLD BEFORE
GTA6

۲) این بازیا کرکشون اومده؟

NFS Hot Pursuit Remastered
Dirt5

۳) برای بازی The Crew 1 و 2 که میگن چون سراسر آنلاینه باید اکانت بخری ، چه طوری و چه شکلیه روش کار؟

۴) برای اطلاع از اخبار بازیها به شکل اعلانات که مثلا سایتی عضو بشم و فید داشته باشه و ثبت کنم و فیدهاشو بخونم ، یا مثلا کانال تلگرامی چیزی که نوتیفیکیشن داشته باشه ، پیشنهادتون چیه؟

ممنونم .

لینک به دیدگاه

کسی hitman 3 fitgirl رو دانلود کرده ؟ دانلود و نصب کردم ولی بعد از نصب که سلامت فایل ها رو چک میکنه تعدادی از فایل های بازی رو خطای crc mismatch میده.

معمولا آشغال ترین ریپک کننده یعنی fitgirl رو طرفش نمیرم ولی ایندفه... اشتباه کردم خدایی :40_rage:

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Mehrdad.93 گفته است :

کسی hitman 3 fitgirl رو دانلود کرده ؟ دانلود و نصب کردم ولی بعد از نصب که سلامت فایل ها رو چک میکنه تعدادی از فایل های بازی رو خطای crc mismatch میده.

معمولا آشغال ترین ریپک کننده یعنی fitgirl رو طرفش نمیرم ولی ایندفه... اشتباه کردم خدایی :40_rage:

بازی براتون اجرا میشه؟

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Mehrdad.93 گفته است :

ریپکر ها زیاد نیستن و فعالترینش و بهترن هم همین است 

اشتباه نکن فیتگرل خودش عادت داره به کاربر بپرونه متن اون فایل هایی که نصب نشدن رو بخون اگر IDIOT توشون بود مشکلی نیست خود فیتگرل میاد یه سری فایل اصافی مثل زبان ها یا فایل های مولتیلیر اینترو و اوترو بازی هارو برمیداره بعدش توی چکر میاد مینویسه این پیام رو میخونی چون همه بخش هارو نصب نکردی احمق نباش و اسکرین شات این صفحهرو نفرست توی سایت من 

من بعضی موقع توی بازی ها به ارور میخوردم یا لگ داشتم فکر کردم به خاطر نسخه فیتگرل هست ولی اینتطور نبود اگر مشکل حجم نداری برای زودتر نصب شدن نسخه اصلی رو نصب کن ولی من به دلیل نداشتن سرعت نت و حجم بالا ریپک نصب میکنم همیهش هم از فیتگرل راضی بودم

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

بازی براتون اجرا میشه؟

نه، میپره بیرون سریع. دوباره باید برم dodi repack رو دانلود کنم.

در 7 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

ریپکر ها زیاد نیستن و فعالترینش و بهترن هم همین است 

اشتباه نکن فیتگرل خودش عادت داره به کاربر بپرونه متن اون فایل هایی که نصب نشدن رو بخون اگر IDIOT توشون بود مشکلی نیست خود فیتگرل میاد یه سری فایل اصافی مثل زبان ها یا فایل های مولتیلیر اینترو و اوترو بازی هارو برمیداره بعدش توی چکر میاد مینویسه این پیام رو میخونی چون همه بخش هارو نصب نکردی احمق نباش و اسکرین شات این صفحهرو نفرست توی سایت من 

من بعضی موقع توی بازی ها به ارور میخوردم یا لگ داشتم فکر کردم به خاطر نسخه فیتگرل هست ولی اینتطور نبود اگر مشکل حجم نداری برای زودتر نصب شدن نسخه اصلی رو نصب کن ولی من به دلیل نداشتن سرعت نت و حجم بالا ریپک نصب میکنم همیهش هم از فیتگرل راضی بودم

اون فایل چکر مال خود فیت گرل هستش، و نگا کردم به فایل های اصلی بازی هم گیر میده. آنتی ویروس هم موقع نصب غیر فعال بوده.

لینک به دیدگاه

من میخواستم امروز فیت گرل هیتمن 3 رو بذارم دانلود

پس با این اوصاف این کارو نکنم؟

معمولا کم پیش میاد نسخه فیلت گرل مشکل داشته باشه
کسی هست که فیت گرل هیتمن 3 رو نصب و بدون مشکل اجرا کرده باشه؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Sandor گفته است :

من میخواستم امروز فیت گرل هیتمن 3 رو بذارم دانلود

پس با این اوصاف این کارو نکنم؟

معمولا کم پیش میاد نسخه فیلت گرل مشکل داشته باشه
کسی هست که فیت گرل هیتمن 3 رو نصب و بدون مشکل اجرا کرده باشه؟

نسخه dodi اومده با 20 گیگ، dodi همیشه سالم بوده.

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Mehrdad.93 گفته است :

نسخه dodi اومده با 20 گیگ، dodi همیشه سالم بوده.

داداش 20 گیگ همون فیت گرله
دودی حدود 50 گیگ هست

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Sandor گفته است :

داداش 20 گیگ همون فیت گرله
دودی حدود 50 گیگ هست

dodi دو تا نسخه داده، اولی 50 گیگ هست که هیتمن 1 و 2 رو هم شامل میشه و نسخه دوم که فقط هیتمن 3 هست.

من الان دارم از dlfox دانلود میکنم، نصفش دانلود شده.

لینک به دیدگاه

من نمیدونم چطور این هیتمن بازی میکنید از نظر من باید زبان انگلیسی بلدکار باشی تا بازی برات هیجان داشته باشه 

کلا مخفی کاریه لامصب حوصله سر بره

لینک به دیدگاه

درایور جدید انویدیا :

NVIDIA GeForce Game Ready 461.40 WHQL

این درایور از The Medium پشتیبانی می کند .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 23 ساعت قبل، reza21a گفته است :

من نمیدونم چطور این هیتمن بازی میکنید از نظر من باید زبان انگلیسی بلدکار باشی تا بازی برات هیجان داشته باشه 

کلا مخفی کاریه لامصب حوصله سر بره

من کلا تا حالا بازیش نکردم ورژن 2 نصب کردم بعد نیم ساعت پاک کردم نمیدونم اصلا چرا باهاش ارتباط برقرار نکردم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

من کلا تا حالا بازیش نکردم ورژن 2 نصب کردم بعد نیم ساعت پاک کردم نمیدونم اصلا چرا باهاش ارتباط برقرار نکردم

بازی باید تبر شمشیر داشته باشه سر بریدن حال میده نه مثل هیتمن کل بازی باید خم بشی راه بری نکنه یکی تو رو ببینه😁😁

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من نسخه fitgirl رو از دانلود ها گرفتم و الانم دارم بازی میکنم مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، reza21a گفته است :

بازی باید تبر شمشیر داشته باشه سر بریدن حال میده نه مثل هیتمن کل بازی باید خم بشی راه بری نکنه یکی تو رو ببینه😁😁

خیلی از مراحلشو بدون مخفی کاری هم می تونید برنده بشید

اتفقا من همیشه هیتمن رو دو دست می رم یکبار به صورت مخفی و یکبار هم بصورت علنی

من که خیلی این بازیو دوست دارم و اولین بازی کامپیوتری که کردم هیتمن 1 کد نیم 47 سال 1381 بود با کارت گرافیک 32 مگابایتی 😄 یادش بخیر 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، m.rast گفته است :

هیتمن 3 هیتمن 2 و1 هم توش داره؟ نسخه pc

بستگی داره کدوم نسخه رو دانلود کنی

نسخه codex هر 3 شماره رو داره

dodi دوتا نسخه فشرده منتشر کرده یکی 20 گیگ که فقط 3 هست و یکی 47 گیگ که هر 3تا

نسخه فیت گرل هم بصورت انتخابی هست

لینک به دیدگاه

یک مشکل با هیتمن 3 نسخه dodi (فقط هیتمن 3)، داستان اصلی رو تموم کردم ولی الان تو قسمت side missions میخوام ماموریت های Special Assignments رو برم ولی روی هر کدوم میزنم کرش میکنه ! این قیمت مربوط به هیتمن 3 هست و باید اجرا بشه ! 

دوستانی که نسخه کامل رو که شامل هیتمن 1 و 2 میشه رو دانلود کردن همین مشکل رو دارن ؟

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، mojtaba7 گفته است :

بازی the medium توسط codex کرک شد.

همون اول ریلیز هم کرک شده بود چون قفلی نداره. من پریشب دانلود کردم از دیروز دارم بازیش میکنم. بازی هست که توصیه میکنم حتما تجربش کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...