رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 9 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

بازی Resident Evil Village توسط Empress کرک شدف حدودا ساعت 4 صبح !

Resident.Evil.Village-EMPRESS Iso Release: emp-re8.iso (27.4 GB)

لینک بزار کاکو . لینک🙂

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

لینک بزار کاکو . لینک🙂

خلاف قوانین است ، سایت پارسی گیمز همین صبح گذاشته بود من دانلود کردم

هر کی می خواد دانلود کنه با همین حجم باید بگیره هیچ نسخه فیت گرلی برا کِرَکای امپرز نمیاد

میگن پرفورمنس بیشتری رو نسخه کرکی داره، البته بیشتر از اینم انتظار نمیرفت همین مسئله راجع به تمام بازی های دنوو صدق میکنه

با 2070 یه جاهایی فریم تو cut scene میاد زیر 40 همون اوایل که کریس میاد تو خونه تریلرشم قطعا دیدی ؛ ولی تو خود محیط بازی پایین تر از 63 فریم نیومد ،البته RTX فعال بوده

ویرایش شده توسط ☕Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در ۷ دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

هر کی می خواد دانلود کنه با همین حجم باید بگیره هیچ نسخه فیت گرلی برا کِرَکای امپرز نمیاد

میگن پرفورمنس بیشتری رو نسخه کرکی داره، البته بیشتر از اینم انتظار نمیرفت همین مسئله راجع به تمام بازی های دنوو صدق میکنه

با 2070 یه جاهایی فریم تو cut scene میاد زیر 40 همون اوایل که کریس میاد تو خونه تریلرشم قطعا دیدی ؛ ولی تو خود محیط بازی پایین تر از 63 فریم نیومد ،البته RTX فعال بوده

گشتم نبود اگه زحمتت نمیشه برام خصوصی کن . ممنون

لینک به دیدگاه

در ۱۷ دقیقه قبل، ali-۰۰۹۸ گفته است :

گشتم نبود اگه زحمتت نمیشه برام خصوصی کن . ممنون

داداش کل سایتهای دانلود گذاشتن

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۴/۱۹ در ۱۹:۴۰، Coffee Addicted گفته است :

الان دیدم مثل اینکه 2 تا نسخه ی دیگه هم اومده. نسخه ی full unlocked با DODI چه فرقی داره؟ کدوم کامل تره؟

لینک به دیدگاه

در ۳ ساعت قبل، Lovely_killer گفته است :

الان دیدم مثل اینکه 2 تا نسخه ی دیگه هم اومده. نسخه ی full unlocked با DODI چه فرقی داره؟ کدوم کامل تره؟

نسخه فول آنلاک که فکر کنم مال استیم باشه ،دیتای استیم هست

Dodi هم که نسخه فشرده کرکی هست 

لینک به دیدگاه

Resident Evil village

خب به یکی از مزخرف ترین بازی های این سری میرسیم پس از ساخت نسخه ریمیک 2 باز زدن جاده خاکی خیلی از کاربرا شکایت داشتن چرا اینقدر اکشن شده دوولپر گفته نسخه 7 خیلی ترسناک بود خواستیم یه خورده اکشن تر بشه🤭

انگار رفتی تو سرزمین نارنیا ! قضیه بیولوژیکی و ویروسی و واکسنی بود ، تبدیلش کردن به طلسم و جادو قدرت های ماورائی !

این دیگه رزیدنت اویل نیست رسما DOOM !

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

Resident Evil village

خب به یکی از مزخرف ترین بازی های این سری میرسیم پس از ساخت نسخه ریمیک 2 باز زدن جاده خاکی خیلی از کاربرا شکایت داشتن چرا اینقدر اکشن شده دوولپر گفته نسخه 7 خیلی ترسناک بود خواستیم یه خورده اکشن تر بشه🤭

انگار رفتی تو سرزمین نارنیا ! قضیه بیولوژیکی و ویروسی و واکسنی بود ، تبدیلش کردن به طلسم و جادو قدرت های ماورائی !

این دیگه رزیدنت اویل نیست رسما DOOM !

ریمیک  ایول دو خوب بود

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

نسخه 7 خیلی ترسناک بود

راست میگن 

ترسناک نیست این؟

resident_evil_7.0.gif

لینک به دیدگاه

اویل 2 که عالی بود ریمیک فوق العاده ولی بعد اون دیگه....

داستان Village رو انگار از تاپیکای نی نی سایت برداشتن نوشتن ، خلاصه اینکه برید کنار یه وقت طلسمی نشید

ویرایش شده توسط ☕Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دریافت بازی رایگان The Witcher: Enhanced Edition

از لینک زیر اپ gog رو دانلود کنین و نصب کنید

بعداز اتمام نصب بازی به اکانتتون اضافه میشه

https://www.gogalaxy.com/en/

لینک به دیدگاه

اویل 8 بازی خوبیه .

یک سری اشکالات بهش وارده اما در مجموع سرگرم کنندس و بازی تکراری نمیشه .

اتفاقا ایجاد این تغییرات گرچه بدون مشکل نبوده اما سری رزیدنت اویل رو از یک نواختی و تکرار مکررات خارج کرده حالا میتونیم چشم به راه اویل 9 باشیم تا یه بار دیگه زامبی های دوست داشتنی رو ببینیم . میشه گفت اویل 8 با دور کردن ما از زامبی های معمول اویل کمک می کنه که اویل بعدی با همین زامبی ها بازی خوبی باشه .

نکات مثبت اویل 8 :

سرگرم کننده بود

رفرنس های  بجا و خوبی به نسخه های قبلی اویل داشت .

گرافیکش خوب بود

گیم پلی روانی داشت

همه جا نمیشد صرفا با قدت شلیک جلو رفت .

و ....

ایرادات :

با انبوهی از امکانات به جنگ دشمنان میری !!!

چندان ترسناک نبود

عموما پازل ها راحت حل می شد .

تغییرات خیلی اساسی هستش ( اگر اسم اویل رو از روی بازی برداریم و به جای کریس هم یه آدم دیگه بزاریم به سختی میشه فهمید که با یک نسخه اویل طرف هستیم این مهمترین نقطه ضعف اویل 8 هستش .)

به عبارت دیگه اویل 8 صرفا به عنوان یک بازی ، بازی بسیار خوبیه اما به عنوان یک نسخه از رزیدنت اویل نه چندان !

جمع بندی این دوتا و امید به اویل 9 این بازی رو یک بازی خوب کرده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من دیشب بازی رو تموم کردم 

بازی عالی بود دلیل اون همه موجودات ماورایی مشخص میشه 

بازی تکمیل کننده ۷ هست حتما بازی کنید خیلی از ابهامات بازی برطرف میشه 

مخصوصا که ترجمه فارسی رایگان بازی موجوده و ترجمه کامل و عالی هست  

حتی کتابها کامل ترجمه شده هستن 

پیشنهاد من به کسایی که ۷ رو بازی کردن حتما این نسخه رو بازی کنن 

لینک به دیدگاه

بنظرم دست به اویل ۴ نزنن،ریمیک ،فقط مال یک و دو خوب بودن،سه افتضاح شد 

البته در کل ،در این فرانچایز هر چقدم بازیش بد باشه بازم ارزش یکبار بازی کردنو داره

لینک به دیدگاه

بیشتر  گیم ها بخاطر حرص و طمع کمپانی ها داره همینجوری نابود میشه ، اون رزیدنت اویل 3 رو PS1  شاید بالای 30 بار تمومش کردم باحال ترین بخشش معمای پیانو و اومدن نمیسیس بود که بکل از ریمیک نسخه 3 برشداشتن دو سوم بازی رو حذف کردن !!! با چه عشق و علاقه ای بازی رو Pre-Order کردم سر جمع 5 ساعت گیم پلی داشت و به لطف چهارتا ماد توسنت دووم بیاره،60 دلار برای 5 ساعت گیم پلی و پول بیشتر برای لباس و آیتم......حتی نسخه های قبلی ارزش تکرار رو داشتن ولی این دو عنوان آخری افتضاح کاملا.

evil.thumb.png.75fed3222b336150b294af8db31b3fae.png

فرضا یه بازی خوب باشه چه اهمیتی داره ؟ بازی خوبی باشه ولی کویچکترین شباهتی به اصل فرانچایز نداشته باشه بدرد نمیخوره،همین اصل درباره فرانچایز Assassins Creed وجود داره از کجا به کجا رسیدن !

این Village دیگه رسما DOOM  ، چیزی که تو این بازی از ابتدا وجود نداشت مسائل ماورایی است

لینک به دیدگاه

در ۸ ساعت قبل، silvermanHHH گفته است :

بنظرم دست به اویل ۴ نزنن،ریمیک ،فقط مال یک و دو خوب بودن،سه افتضاح شد 

البته در کل ،در این فرانچایز هر چقدم بازیش بد باشه بازم ارزش یکبار بازی کردنو داره

اویل چهار شاهکار است. خداکنه ریمک نکنن که خاطره هامون از بین میره....

البته یه بنده خدایی است داره تکسچر ها ریمستر میکنه دارم دنبالش میکنم تمام بشه برا دانلود میزاره اینجا  اعلام میکنم

لینک به دیدگاه

در ۵ ساعت قبل، ali-۰۰۹۸ گفته است :

اویل چهار شاهکار است. خداکنه ریمک نکنن که خاطره هامون از بین میره....

البته یه بنده خدایی است داره تکسچر ها ریمستر میکنه دارم دنبالش میکنم تمام بشه برا دانلود میزاره اینجا  اعلام میکنم

اره طرفو میشناسم خیلی وقت براش گذاشته

البته فقط تکسچر درو دیوار و درست میکنه که کافی نیست 

اگه تمام تکسچر ها رو درست کنه (آسمون کاراکتر ها موجودات )و یک نفر هم یک enb درست حسابی برازنده ی بازی بسازه ,کمی هم مدرن سازی در گیم پلی ,یک ریمستر خفنی ازش درمیاد

مثالش مودر های فرانچایز stalker ,اصلن بازی رو از این رو به اون رو کردن,البته چون سورس کد دستشون هست ,دستشون خیلی باز تره

لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، silvermanHHH گفته است :

اره طرفو میشناسم خیلی وقت براش گذاشته

البته فقط تکسچر درو دیوار و درست میکنه که کافی نیست 

اگه تمام تکسچر ها رو درست کنه (آسمون کاراکتر ها موجودات )و یک نفر هم یک enb درست حسابی برازنده ی بازی بسازه ,کمی هم مدرن سازی در گیم پلی ,یک ریمستر خفنی ازش درمیاد

مثالش مودر های فرانچایز stalker ,اصلن بازی رو از این رو به اون رو کردن,البته چون سورس کد دستشون هست ,دستشون خیلی باز تره

اگر کپ کام یقش رو نگیره خوبه اون سه نفری که رو ریمیک سن اندرس کار میکردن که راکستار جلوشون رو گرفت گفت شاید بخوان بفروشنش مود گرافیکی سن اندرس هم رو ویندوز ده جواب نمیده

لینک به دیدگاه

در ۴۱ دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

اگر کپ کام یقش رو نگیره خوبه اون سه نفری که رو ریمیک سن اندرس کار میکردن که راکستار جلوشون رو گرفت گفت شاید بخوان بفروشنش مود گرافیکی سن اندرس هم رو ویندوز ده جواب نمیده

اونقد حریصن که عقلشون به این نمیرسه که باز بودن دست مودر،باعث میشه بازی زنده بمونه و خریدارش دائمی باشه

مثل شرکت بتسدا که بازی با باگ سرشار میده بیرون،مودر ها براشون درستش میکنن،اسکایریم هنوزم تو استیم خریدار زیاد داره

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام دیشب بازی اویل جدیده رو نصب کردم (dodi) لیدی فمنیست رو کشتم،بعد به اونجا رسیدم که duke گفت گوشت بیار،دیگه اونجا سیو ش کردم،حالا میخام برم کلیک میکنم روی فایل exe صفحه سیاهش میاد بعد میپره بیرون ،گفتن زبانو عوض کن ،کردم درست نشد،گفتن در تنظیمات ویندوز زبانو english us کنید زدم بازم نشد،گفتن dx 11 کنید اونم نشد 

راهکاری چیزی بدید ممنون میشم

ادیت:سیستم رو ریست کردم درست شد :|

ویرایش شده توسط silvermanHHH
لینک به دیدگاه

در ۱۷ ساعت قبل، silvermanHHH گفته است :

سلام دیشب بازی اویل جدیده رو نصب کردم (dodi) لیدی فمنیست رو کشتم،بعد به اونجا رسیدم که duke گفت گوشت بیار،دیگه اونجا سیو ش کردم،حالا میخام برم کلیک میکنم روی فایل exe صفحه سیاهش میاد بعد میپره بیرون ،گفتن زبانو عوض کن ،کردم درست نشد،گفتن در تنظیمات ویندوز زبانو english us کنید زدم بازم نشد،گفتن dx 11 کنید اونم نشد 

راهکاری چیزی بدید ممنون میشم

این یه گلیچه و متاسفانه برای هرکسی با یه روش جواب داده.
برای من اینطوری بود که قبل خارج شدن از بازی، باید بازی رو روی حالت Windowed Mode می‌ذاشتم. در حالت فول اسکرین مشکل صفحه سیاه همچنان وجود داشت

لینک به دیدگاه

در ۳ ساعت قبل، Sandor گفته است :

این یه گلیچه و متاسفانه برای هرکسی با یه روش جواب داده.
برای من اینطوری بود که قبل خارج شدن از بازی، باید بازی رو روی حالت Windowed Mode می‌ذاشتم. در حالت فول اسکرین مشکل صفحه سیاه همچنان وجود داشت

امپرس خوب کرکش نکرده 

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

بازی GOD OF WAR برای PC تایید شد !

God of War (2018) will be coming to PC on January 14, 2022

2032271973_.thumb.jpg.ffd21457356500f488599e31214ba1ca.jpg

https://blog.playstation.com/2021/10/20/god-of-war-2018-is-coming-to-pc/

https://www.gamesradar.com/god-of-war-pc-port/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۵ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است:

بازی GOD OF WAR برای PC تایید شد !

God of War (2018) will be coming to PC on January 14, 2022

2032271973_.thumb.jpg.ffd21457356500f488599e31214ba1ca.jpg

https://blog.playstation.com/2021/10/20/god-of-war-2018-is-coming-to-pc/

https://www.gamesradar.com/god-of-war-pc-port/

سونی فن ها و کنسول فن ها بلنننننند سینه بززززززززززززن 🤣

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...