رفتن به مطلب

Recommended Posts

در ۱۴۰۰/۷/۲۹ در ۰۰:۴۲، rahmanshahi گفته است:

سونی فن ها و کنسول فن ها بلنننننند سینه بززززززززززززن 🤣

قوطی بازها رو مسخره نکن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۴۹ دقیقه قبل، Sabertooth گفته است:

قوطی بازها رو مسخره نکن!

تیتر کانال ها و سایت ها خیلی جالب بود این چند روزی 😂

🎮الله و اکبر😐
بازی God Of War در تاریخ ۲۴ دی ماه برای پیسی منتشر خواهد شد و بله😐🤝

💥خبر فوری💥

بازی محبوب و انحصاری کنسول پلی‌استیشن، God of War به زودی و در تاریخ ۲۴ دی ماه برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

صفحه استیم The last of us توسط یکی از لیکر ها لو رفت!

عاشق اونایی هستم که میان میگن سونی اینارو میده به pc که پول جمع کنه بازی های خوب خوب بسازه برای ps5 😂😂😂

IMG_20211023_211538_527.jpg

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

سلام

بازی Forza Horizon 5 دیروز کرک شده بود اما کرک اولیه توسط Goldberg مشکلاتی داشت و به شدت ناپایدار بود، فیکس اولیه هم مشکل داشت، همین چند ساعت پیش Empress نسخه بدون مشکل رو ارائه کرد، نسخه هایی رو که دیروز و دیشب سایتهای ایرانی گذاشتن دانلود نفرمایید...

نسخه بدون مشکل اسمش اینه : forza-horizon-5-proper-empress

بازی Age of Empires 4 چند روز پیش براش bypass ارائه شده بود(یعنی یک اکانت فیک مایکرو میسازی و باش لاگین میکنی و از طریق یه سری باگهای موجود در سیستم مایکروسافت میتونستی بازی رو اجرا کنی و امکان بن شدن هم وجود میداشت) اما چند ساعت پیش توسط C_O_D_E_X بطور کامل کرک شد

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

23 ساعت قبل، Farjam گفته است:

سلام

بازی Forza Horizon 5 دیروز کرک شده بود اما کرک اولیه توسط Goldberg مشکلاتی داشت و به شدت ناپایدار بود، فیکس اولیه هم مشکل داشت، همین چند ساعت پیش Empress نسخه بدون مشکل رو ارائه کرد، نسخه هایی رو که دیروز و دیشب سایتهای ایرانی گذاشتن دانلود نفرمایید... نسخه بدون مشکل اسمش اینه : forza-horizon-5-proper-empress

بازی Age of Empires 4 چند روز پیش براش bypass ارائه شده بود(یعنی یک اکانت فیک مایکرو میسازی و باش لاگین میکنی و از طریق یه سری باگهای موجود در سیستم مایکروسافت میتونستی بازی رو اجرا کنی و امکان بن شدن هم وجود میداشت) اما چند ساعت پیش توسط C_O_D_E_X بطور کامل کرک شد

در حال دانلود.....

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition هم کرک شد، قفل دنوو نداشته، ترکیب قفل راک استار+لانچر راک استار بوده (شبیه ساز لانچر راک استار رو MrGoldberg ساخته)

در مورد خود بازی و کیفیت پایینش :

There's actually a report on thegamer.com which states how they made it, the game is actually running on code from the crappy PS3/Xbox 360 'hd remaster' version in Renderware - modified to be compatible with Unreal Engine and Unreal Engine is being used as the Graphics API. That's why bugs from the PS3/Xbox versions are present in the remaster as well as the cars popping in in thin air like the OG games.

__________________________________________________________________________________________________________

بازی Forza Horizon 5 توسط c.o.d.e.x هم کرک شد و به نظر میاد بهترین کرک باشه، فیتگرل  هم احتمالا این نسخه رو ریپک میکنه، DODI هم نسخه فشرده قبلی خودش را با این کرک جدید سازگار کرده (یعنی فایل های مخصوص برای انتقال از کرک امپرس به کرک جدید رو گذاشته) و اگه از این به بعد ریپک جدید DODI رو دانلود کنید اتوماتیک کرک جدید c.o.d.e.x روش اعمال شده

لینک به دیدگاه

۶ ساعت قبل، Farjam گفته است:

سلام

بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition هم کرک شد، قفل دنوو نداشته، ترکیب قفل راک استار+لانچر راک استار بوده (شبیه ساز لانچر راک استار رو MrGoldberg ساخته)

در مورد خود بازی و کیفیت پایینش :

There's actually a report on thegamer.com which states how they made it, the game is actually running on code from the crappy PS3/Xbox 360 'hd remaster' version in Renderware - modified to be compatible with Unreal Engine and Unreal Engine is being used as the Graphics API. That's why bugs from the PS3/Xbox versions are present in the remaster as well as the cars popping in in thin air like the OG games.

__________________________________________________________________________________________________________

بازی Forza Horizon 5 توسط c.o.d.e.x هم کرک شد و به نظر میاد بهترین کرک باشه، فیتگرل  هم احتمالا این نسخه رو ریپک میکنه، DODI هم نسخه فشرده قبلی خودش را با این کرک جدید سازگار کرده (یعنی فایل های مخصوص برای انتقال از کرک امپرس به کرک جدید رو گذاشته) و اگه از این به بعد ریپک جدید DODI رو دانلود کنید اتوماتیک کرک جدید c.o.d.e.x روش اعمال شده

سلام آقا فرجام عزیز مرسی بابت این اطلاعاتی که میذارین

لینک به دیدگاه

سلام

بنده مدتیه A.r.k.n.i.g.h.t.s بازی می کنم .

دوستان عزیز اگه شما هم بازی میکنید برای اضافه کردن به لیست دوستان هماهنگ کنید .

اگر هم بازی نمی کنید پیشنهاد می کنم امتحان کنید

@matrix.trixx

@Nima2007

و سایر دوستان .

لینک به دیدگاه

۱۲ ساعت قبل، big VULTURE گفته است:

سلام

بنده مدتیه A.r.k.n.i.g.h.t.s بازی می کنم .

دوستان عزیز اگه شما هم بازی میکنید برای اضافه کردن به لیست دوستان هماهنگ کنید .

اگر هم بازی نمی کنید پیشنهاد می کنم امتحان کنید

@matrix.trixx

@Nima2007

و سایر دوستان .

عرض ادب و ارادت وحید جان حقیقتش من نهایتش هفته ای چند ساعت بازی کنم اونم بازی های fps رقابتی انلاین بازی می کنم کلا RPG در طول عمرم بازی نکردم همیشه دنبال تفنگ بودم که بیفتم دنبال یکی🤣

لینک به دیدگاه

۷ ساعت قبل، matrix.trixx گفته است:

عرض ادب و ارادت وحید جان حقیقتش من نهایتش هفته ای چند ساعت بازی کنم اونم بازی های fps رقابتی انلاین بازی می کنم کلا RPG در طول عمرم بازی نکردم همیشه دنبال تفنگ بودم که بیفتم دنبال یکی🤣

مخلصیم سالار

این بازی برای ا ن ی م ه بازها خیلی جذابیت داره

یه نگاه به این بانوی زیبا بنداز :

2091058621_PramanixFull.thumb.jpg.f60803444f7a3af51979c4ff91b4c6ae.jpg

کاراکترش رو خانوم Saori Hayami صدا گذاری کرده اند .

.......

@Ruby

این بازی رو تست کردی عزیز ؟

لینک به دیدگاه

28 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است:

مخلصیم سالار

این بازی برای ا ن ی م ه بازها خیلی جذابیت داره

یه نگاه به این بانوی زیبا بنداز :

2091058621_PramanixFull.thumb.jpg.f60803444f7a3af51979c4ff91b4c6ae.jpg

کاراکترش رو خانوم Saori Hayami صدا گذاری کرده اند .

.......

بله عزیز در جریان هستم بازی genshin impact هم باید به سلیقه شما بخونه اونم رایگان هست و سازنده شرقی پشتشه

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، matrix.trixx گفته است:

بله عزیز در جریان هستم بازی genshin impact هم باید به سلیقه شما بخونه اونم رایگان هست و سازنده شرقی پشتشه

اون رو هم بازی کردم .

این بهتره .

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، big VULTURE گفته است:

@Ruby

این بازی رو تست کردی عزیز ؟

سلام وحید جان، خوبی داداش؟

نه متاسفانه، یه مدت Genshin Impact رو بازی می‌کردم اما سراغ این یکی نرفتم.

لینک به دیدگاه

درایور جدید انویدیا :

NVIDIA GeForce Game Ready 496.76 WHQL

Game Ready for Battlefield 2042

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۲ ساعت قبل، big VULTURE گفته است:

درایور جدید انویدیا :

NVIDIA GeForce Game Ready 496.76 WHQL

Game Ready for Battlefield 2042

چرا اینقدر دیر کرد، amd دو ساعت بعد از لانچ داد بیرون درایور رو 

لینک به دیدگاه

AMD Radeon Adrenalin 21.11.3

این درایور از :

Microsoft Flight Simulator™: Game of the Year Edition

Farming Simulator 22™

Additional Vulkan® extensions

پشتیبانی می کند .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۲ ساعت قبل، big VULTURE گفته است:

AMD Radeon Adrenalin 21.11.3

این درایور از :

Microsoft Flight Simulator™: Game of the Year Edition

Farming Simulator 22™

Additional Vulkan® extensions

پشتیبانی می کند .

نظرتون چیه موقع نصب فقط درایور رو نصب کنم و چرت و پرت های همراهش رو نصب نکنم؟؟؟🤔

چون عملا آدرنالینش برای منکه هیچ کاربردی نداره هر کاری میتونه بکنه رو با افتر بورنر به سادگی انجام میدم.

لینک به دیدگاه

۱۹ ساعت قبل، rahmanshahi گفته است:

نظرتون چیه موقع نصب فقط درایور رو نصب کنم و چرت و پرت های همراهش رو نصب نکنم؟؟؟🤔

چون عملا آدرنالینش برای منکه هیچ کاربردی نداره هر کاری میتونه بکنه رو با افتر بورنر به سادگی انجام میدم.

سلام

من هم خیلی از این ابزارها استفاده نمی کنم . قطعا اگر نصب کردنشون ضروری بود به طور خودکار نصب می شدند . پس هر کاری که به نظر خودتون درسته رو انجام بدید .

لینک به دیدگاه

AMD FSR و UE4 :

AMD releases FidelityFX Super Resolution plugin for Unreal Engine 4

با افزونه جدید می توان از مزایای FSR بهره برد .

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۳/۱۳ در ۱۵:۱۶، silvermanHHH گفته است:

من فیت گرل رو گرفتم مشکلی ندارم

از کجا گرفتی ؟ منم گرفتم همش فریز میشه بازی

لینک به دیدگاه

سلام به نظرتون farcry 6 ب این زودی ها کرک میشه؟
watch dogs legion هم ک کرک بشو نیس 😞

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، mahdi۱۲۲۶ گفته است:

سلام به نظرتون farcry 6 ب این زودی ها کرک میشه؟
watch dogs legion هم ک کرک بشو نیس 😞

بازی watch dogs legion رو حدود یک ماه قبل کرکر معروف "امپرس" یه پیام داده بود که 500 دلار دونیت یه نفر بهش داده و ازش خواسته که این بازی رو کرک کنه و گفت که میره تا روی کرکش کار کنه ولی تا الان که خبری نشده ( حالا یا بلوف زده بوده و اصلا خبری از دونات نبوده و یا اینکه این ورژن از قفل دنوو اونقدر کار رو براش سخت کرده که توی کرک کردنش گیر کرده ! )

بازی Far Cry 6 هم چون جدیدا اومده و "یوبی سافت" هم نامردی کرده و چندین قفل خفن رو همزمان روی بازی گذاشته ،،  فقط خدا میدونه که چه زمانی کرک بشه ...
ممکنه همین فردا کرک بشه ، ممکنه تا یکسال دیگه هم کرک نشه ! ( البته قراره تا یکسال آینده چندین DLC جدید هم برای بازی منتشر بشه که ترجیح من این هست که فعلا کرک نشه تا همه DLC هاش بیاد و بعدش کرک بشه !
بنظرم اگر عجله داری برو با 40-30 هزار تومان ، اشتراکی بگیرش و بازی کن ...

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، Mohsenbike گفته است:

از کجا گرفتی ؟ منم گرفتم همش فریز میشه بازی

نظرم قدیمی بود ،همین مشکلات بعد یه مدت بوجود اومد و حذف کردم بازیرو

لینک به دیدگاه

درایور جدید انویدیا :

GeForce 497.09 WHQL driver

این درایور از نسخه 12 گیگی 2060 پشتیبانی می کند .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۵۳ دقیقه قبل، big VULTURE گفته است:

درایور جدید انویدیا :

GeForce 497.09 WHQL driver

این درایور از نسخه 12 گیگی 2060 پشتیبانی می کند .

مگه 2060 میتونه 12 گیگ پٌر کنه؟؟؟ 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...