رفتن به مطلب

Recommended Posts

۹ دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است:

مگه 2060 میتونه 12 گیگ پٌر کنه؟؟؟ 

2060 نسخه 12 گیگ دادن بیرون گویا!

راستی بتلفیلد 2042 اوکی هست؟ تو نسخه بتا مشکلاتش کم نبود بخاطر همین بیخیالش شدم

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است:

مگه 2060 میتونه 12 گیگ پٌر کنه؟؟؟ 

مثل اینکه انویدیا هم سایپا رو سرلوحه خودش قرار داده.

سایپا میاد یه جا لیوانی سمت شاگرد اضاف میکنه ، به اسم ماشین جدید میده بازار.

انویدیا هم میاد 2060 12 گیگ میده بیرون.

کسی نیست بهش بگه مرد حسابی خوب 2080ti  11g دادی بیرون. این چه کرمی داری اخه!

لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

راستی بتلفیلد 2042 اوکی هست؟ تو نسخه بتا مشکلاتش کم نبود بخاطر همین بیخیالش شدم

والا به شدت اعصابمون رو خورد کرده، یک جواهر زیر انبوهی از بی لیاقتی گیر کرده، اینقدرررر جای پیشرفت و مانور دادن داره که حد نداره، ولی با مصخره بازی های ea فعلا گند خورده بهش، البته امیدواریم مثل همیشه که بتل ها اولش داغونن و یواش یواش درستش میکنن اینم درست بشه، که البته این انتظار هم بی مورد نیست چون خود dice اعلام کرده از مشکلات خبر داریم و با آپدیت های دوره ای رفعش میکنیم.

۳۳ دقیقه قبل، ali-۰۰۹۸ گفته است:

دقیقا 😆 مثال سادش به نظرم میشه این اتاق بنز موتور پراید. 

لینک به دیدگاه

دوستان، یه راهنمایی میدین؟ 

این افتر بورنر رو چیکار کنم؟ چجوری تنظیمش کنم که هجم فیلماش کم بشه؟ ولی کیفیت پایین نیاد، دهنم سرویس شد 14 دیقه فیلم گرفته شده 51 گیگ ☹️Untitled.thumb.jpg.352eff155a16bc461bb83c60c84ae534.jpg

لینک به دیدگاه

۴ دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است:

این افتر بورنر رو چیکار کنم؟ چجوری تنظیمش کنم که هجم فیلماش کم بشه؟ ولی کیفیت پایین نیاد، دهنم سرویس شد 14 دیقه فیلم گرفته شده 51 گیگ ☹️Untitled.thumb.jpg.352eff155a16bc461bb83c60c84ae534.jpg

درود 

اونو نمیدونم.

ولی میتونی با نرم افزار هندبریک خیلی راحت بدون افت کیفیت حجم کم کنی(البته اگه با خود افتر برنر راهی پیدا نکردی)

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، rahmanshahi گفته است:

اگر برای ضبط ویدئوی داخلی بازی می‌خوای، بهترین برنامه OBS هست. چون فایل‌های ضبط شده رو فشرده می‌کنه، حجمش خیلی کم می‌شه

لینک به دیدگاه

۱۹ ساعت قبل، ali-۰۰۹۸ گفته است:

کارت 2060 جانشین 1060 بود و به همین دلیل هم 6 گیگ عرضه شد اما یه مشکل داشت

تقریبا پرفورمنسی در حد 1080 داشت اما حجم مموریش کمتر بود ( RT رو هم که عملا فقط روی کاغذ ساپورت می کرد و فکر نکنم توی هیچ بازیی میشد روشن کرد !!! )

نتیجه این که 1060 که بهترین کارت نسل خودشه جانشینش اصلا کارت جالبی نبود . حالا هم که به خاطر ماینینگ هر کارتی فروش میره یه 2060 با 12 گیگ مموری گرچه یه مقدار وجودش غیر منطقیه اما خب فروش می کنه .

ولی 3080 با 10 گیگ مموری 2060 با 12 گیگ !!!

لینک به دیدگاه

درایور جدید ای ام دی :

AMD Radeon Adrenalin 21.12.1 driver

این درایور موجب افزایش بهره وری و ساپورت مناسب تعدادی از بازی ها می شود

Halo Infinite

Up to 17% increase in performance in Halo Infinite @ 4K Ultra Settings, using Radeon™ Software Adrenalin 21.12.1 on the 16 GB Radeon™ RX 6900 XT graphics card, versus the previous software driver version 21.11.3.RS-434

Up to 19% increase in performance in Halo Infinite @ 4K Ultra Settings, using Radeon™ Software Adrenalin 21.12.1 on the 16 GB Radeon™ RX 6800 XT graphics card, versus the previous software driver version 21.11.3.RS-435

Up to 16% increase in performance in Halo Infinite @ 4K Ultra Settings, using Radeon™ Software Adrenalin 21.12.1 on the 12 GB Radeon™ RX 6700 XT graphics card, versus the previous software driver version 21.11.3.RS-436

Fortnite™

Icarus™

Blender 3.0™ on Radeon™ RX 6000 series Graphics.

این درایور همچنین تعدادی از مشکلات را رفع می کند .

لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، big VULTURE گفته است:

درایور جدید ای ام دی :

AMD Radeon Adrenalin 21.12.1 driver

این درایور موجب افزایش بهره وری و ساپورت مناسب تعدادی از بازی ها می شود

Halo Infinite

Up to 17% increase in performance in Halo Infinite @ 4K Ultra Settings, using Radeon™ Software Adrenalin 21.12.1 on the 16 GB Radeon™ RX 6900 XT graphics card, versus the previous software driver version 21.11.3.RS-434

Up to 19% increase in performance in Halo Infinite @ 4K Ultra Settings, using Radeon™ Software Adrenalin 21.12.1 on the 16 GB Radeon™ RX 6800 XT graphics card, versus the previous software driver version 21.11.3.RS-435

Up to 16% increase in performance in Halo Infinite @ 4K Ultra Settings, using Radeon™ Software Adrenalin 21.12.1 on the 12 GB Radeon™ RX 6700 XT graphics card, versus the previous software driver version 21.11.3.RS-436

Fortnite™

Icarus™

Blender 3.0™ on Radeon™ RX 6000 series Graphics.

این درایور همچنین تعدادی از مشکلات را رفع می کند .

big VULTURE@ این تاپیکت 403 صفحه رفته جلو/

چه کردی داداش؟!

بنظرم بکنش کتاب ، بدش بیرون🙂

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

این سایت cpy کرک بازی رو منتشر کرده، کسی تا حالا امتحان کرده این کرک رو؟

https://cpyskidrow.com/call-of-duty-black-ops-cold-war-cpy/

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، hack۳r گفته است:

سلام دوستان

این سایت cpy کرک بازی رو منتشر کرده، کسی تا حالا امتحان کرده این کرک رو؟

https://cpyskidrow.com/call-of-duty-black-ops-cold-war-cpy/

اگه واقعا کرک باشه اینجا درج میشه وگرنه از این سایتای کرک فیک خیلی زیاده همشونم با اسم cpy وskidrow شروع میشه

https://www.reddit.com/r/CrackWatch/

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

پشتیبانی از FSR در تمام بازی ها ؟

AMD is set to release Radeon Super Resolution (RSR) technology which will be compatible with "all" games.

بر اساس اطلاعات منتشر شده فناوری FSR تحت نام جدید RSR با پشتیبانی از طریق درایور موجب افزایش عملکرد در تقریبا همه بازی ها می شود .

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، big VULTURE گفته است:

پشتیبانی از FSR در تمام بازی ها ؟

AMD is set to release Radeon Super Resolution (RSR) technology which will be compatible with "all" games.

بر اساس اطلاعات منتشر شده فناوری FSR تحت نام جدید RSR با پشتیبانی از طریق درایور موجب افزایش عملکرد در تقریبا همه بازی ها می شود .

از اونجایی که از طریق درایور هست عمرا چیز به درد بخوری باشه، چیزی که واقعا روی بازی تاثیر بزاره سازنده بازی توی خود بازی قرار میده مثل همون fsr وگرنه چیزایی خارجی یا خرابش میکنه یا تاثیر نداره.

لینک به دیدگاه

آقا این Watch Dogs Legion کرک شد، اگه کسی لینک داره از نسخه کرک شده بزاره، با تشکر

لینک به دیدگاه

۱۱ دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است:

آقا این Watch Dogs Legion کرک شد، اگه کسی لینک داره از نسخه کرک شده بزاره، با تشکر

خوش خبر باشی

دانلودها داره آپلود میکنه

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، ariarko گفته است:

خوش خبر باشی

دانلودها داره آپلود میکنه

چاکریم، دلم خنک شد، دیدین این یوبیسافت ندید بدید چندتا قفل گذاشته بود روش؟😝بدبخت خسیس🤪 حقش بود کرک بشه بازیش.

رفت برای فرداشب، امشب نمیتونن آپ کنن 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۰/۹ در ۱۹:۵۸، rahmanshahi گفته است:

از اونجایی که از طریق درایور هست عمرا چیز به درد بخوری باشه، چیزی که واقعا روی بازی تاثیر بزاره سازنده بازی توی خود بازی قرار میده مثل همون fsr وگرنه چیزایی خارجی یا خرابش میکنه یا تاثیر نداره.

فناوی هایی که کمترین هزینه رو داشته باشن عموما موفق تر هستند .

مثلا در g sync و free sync در نهایت راه ای ام دی به خاطر قیمت کمترش بیشتر مورد توجه قرار گرفت و حتی انویدیا هم از تعدادی از این مانیتور ها پشتیبانی کرد . همین FSR به خاطر برنامه نویسی راحتش مورد توجه قرار گرفت وگرنه DLSS انویدیا هم قدیمی تره هم به نسخه های جدیدتری بروز رسانی شده و مشکلاتش کمتر شده . این فناوری میتونه خیلی زود به یک چیز عمومی تبدیل بشه چون در عمل رایگانه ، طبیعتا یه چیز رایگان و عمومی نمی تونه در کیفیت با DLSS اختصاصی و پولی رقابت کنه اما در گسترش و عمومی شدن چرا میتونه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

نسخه فشرده DODI بازی Watchdogs legion هم منتشر شده، حجم اصلی حدود 98 گیگ بوده و نسخه فشرده حدود 40

به احتمال زیاد نسخه فیتگرل در کار نخواهد بود چون فیتگرل دیگه ریلیز های Empress رو ریپک نمیکنه (از بس که هر دوتاشون خاله زنک تشریف دارن همش مشکل پیش میاد بینشون:D )

لینک به دیدگاه

خوبه که Watchdogs  کرک شد ولی دیگه واقعا بازیای یوبیسافتو گذاشتم کنار. همشون مثل همن. خسته شدم

لینک به دیدگاه

آقا من هیچوقت طرفدار watchdogs نبودم ولی خیلی دلم میخواد این فارکرای جدید کرک بشه تا بتونم بازی کنم چون شنیدم خیلی بهتر از فارکراهای قبله

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ در 09:48، alireza fattahi گفته است:

خوبه که Watchdogs  کرک شد ولی دیگه واقعا بازیای یوبیسافتو گذاشتم کنار. همشون مثل همن. خسته شدم

سلام علیکم :|

دیروز همچین پستی نوشتم اما پاکش کردم. فکر کردم شاید فقط من اینطوری هستم.

واقعا سالهاست بازی های یوبیسافت ارزش وقت گذاشتن رو ندارن. فقط رنگ و لعاب عوض میکنن.

در ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ در 10:48، Simorg گفته است:

آقا من هیچوقت طرفدار watchdogs نبودم ولی خیلی دلم میخواد این فارکرای جدید کرک بشه تا بتونم بازی کنم چون شنیدم خیلی بهتر از فارکراهای قبله

اتفاقا نمره متا 74 از 100 و نمره کاربران 3.6 از 10 هست. یعنی بدتر از افتضاح.

لینک به دیدگاه

دوستان کسی اطلاع نداره این واچ داگ مسخره رو چجوری میشه روی دایریکس ۱۱ اجرا کرد؟؟؟ 

توی تنظیمات میزارم روی ۱۱ بازی رو ریست میکنه ولی دوباره با ۱۲ میاد بالا.

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، Ali_۱۴ گفته است:

اتفاقا نمره متا 74 از 100 و نمره کاربران 3.6 از 10 هست. یعنی بدتر از افتضاح.

عجیبه !
من ی دوست  فارکرای باز دارم که خیلی ازش تعریف میکرد 

لینک به دیدگاه

دوستان این Dying Light 2 ارزش خرید داره؟ بخش آنلاین داره؟

لینک به دیدگاه

۲۰ ساعت قبل، rahmanshahi گفته است:

دوستان این Dying Light 2 ارزش خرید داره؟ بخش آنلاین داره؟

سلام 

هنوز درمورد ارزشش مشخص نیست،اما خب همون فرمول dead island و dying light همیشگی هست،مگر دانستانشو خراب کنن ،یا باگ زیاد داشته باشه 

مولتیش مثل شماره یک هست 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...