رفتن به مطلب

Recommended Posts

بازی جدید sifu هم توسط codex کرک شد
علاقه مندان به بازی های سخت مثل darksouls و ... 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۱/۱۴ در 18:06، mitternacht گفته است:

خب مثل اینکه خبری از کرک dying light 2 نخواهد بود

تو یک حرکت انتحاری روز قبل از انتشار بازی قفل دنوو بهش اضافه کردن !!!

در حال حاضر تنها کسی که قادر به شکستن قفل دنوو هست فقط "بانو امپرس" هست که ایشون هم مجانی کار نمیکنه و میگه باید یه نفر 500 دلار دونات بهشون بده تا منت بگذارن و کرک کنن !
من که عاشق نسخه یک بودم و برای نسخه 2 روزشماری میکردم ، مجبور شدم اشتراکی گرفتم و دارم بازی میکنم ولی دردسرهای خاص خودش رو داره ...
مثلأ دیروز اومدم با اکانت استیم خودم وارد استیم شدم ولی بعدش اکانت اشتراکی دایینگ لایت 2 غیرفعال شد و مجبور شدم دوباره نوبت گرفتم تا بتونم فعالش کنم!
یا اینکه هر وقت بخوای وارد بازی بشی ، مجبوری اینترنت سیستم رو برای اطمینان قطع کنی ...

یاد اونموقع ها که کرکرهای زیادی داشتیم و قفل دنوو رو زود به زود کرک میکردن بخیر ... مثلأ CPY که دو سال پیش در یه نوبت چندین بازی دنوو دار رو یکجا کرک کرد و دنبال پول گرفتن هم نبود ...

ویرایش شده توسط saeedx
لینک به دیدگاه

جهت اطلاع دوستان ...
بازی SIFU که اخیرا منتشر شده ، به سبک مبارزه "کونگ فو" هست
به عاشقان هنرهای رزمی و بخصوص طرفداران "بروس لی" پیشنهاد میکنم این بازی رو بهیچوجه از دست ندید !
دقیقأ حس و حال فیلمهای بروسلی رو زنده میکنه ... :4_joy:

index.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۲۳ ساعت قبل، saeedx گفته است:

در حال حاضر تنها کسی که قادر به شکستن قفل دنوو هست فقط "بانو امپرس" هست که ایشون هم مجانی کار نمیکنه و میگه باید یه نفر 500 دلار دونات بهشون بده تا منت بگذارن و کرک کنن !
من که عاشق نسخه یک بودم و برای نسخه 2 روزشماری میکردم ، مجبور شدم اشتراکی گرفتم و دارم بازی میکنم ولی دردسرهای خاص خودش رو داره ...
مثلأ دیروز اومدم با اکانت استیم خودم وارد استیم شدم ولی بعدش اکانت اشتراکی دایینگ لایت 2 غیرفعال شد و مجبور شدم دوباره نوبت گرفتم تا بتونم فعالش کنم!
یا اینکه هر وقت بخوای وارد بازی بشی ، مجبوری اینترنت سیستم رو برای اطمینان قطع کنی ...

یاد اونموقع ها که کرکرهای زیادی داشتیم و قفل دنوو رو زود به زود کرک میکردن بخیر ... مثلأ CPY که دو سال پیش در یه نوبت چندین بازی دنوو دار رو یکجا کرک کرد و دنبال پول گرفتن هم نبود ...

آپدیت هاش رو چیکار میکنین؟ الان داره هر روز ۳۰۰ مِگ آپدیت میده 

لینک به دیدگاه

23 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است:

آپدیت هاش رو چیکار میکنین؟ الان داره هر روز ۳۰۰ مِگ آپدیت میده 

والا اینهم یکی از دردسرهای بازیهای اشتراکی هست !
معمولا شما وقتی میخوای یه بازی اشتراکی رو از یه سایتی بخری ، خود سایت اعلام کرده که مثلأ "تک بار نصب" یا "چهار بار نصب" یا مثلأ پشتیبانی یکساله ...

بدین معنی هست که شما بازی رو که نصب کردید ، امکان این رو دارید که بعدأ مجددأ از سایت اشتراکی فروش یه وقت فعالسازی مجدد بگیرید که مجددأ آنلاین بشید و بازی رو آپدیت کنید
ولی خوب همین تایم گرفتن این دردسر رو داره که ممکنه اون سایت سریع بهتون وقت نده و شما رو اذیت کنه ...

باید تحقیق کنید که از کجا اشتراکی رو بخرید تا پشتیبانی خوبی بهتون ارائه بده

ویرایش شده توسط saeedx
لینک به دیدگاه

درایور جدید ای ام دی :

AMD Radeon Adrenalin 22.2.2 driver

این درایور از Total War: Warhammer III پشتیبانی می کند . این درایور همچنین حاوی بروز رسانی برای AMD Smart Access Memory در تعدادی از بازیهاست .

لینک به دیدگاه

امروز اینو دیدم 

جدا حالم بد شد 😔

FLo3UV2XIAYoYtU.jpeg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۹ ساعت قبل، silvermanHHH گفته است:

جدا حالم بد شد 😔

چرا؟؟؟

لینک به دیدگاه

۱۰ ساعت قبل، silvermanHHH گفته است:

امروز اینو دیدم 

جدا حالم بد شد 😔

FLo3UV2XIAYoYtU.jpeg

به نظرم نمیشه بهش گفت بازی جدید

بیشتر شبیه یک dlc گران قیمت هست برای بازی darksouls!

لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، mitternacht گفته است:

فضای بازی از لحاظ داستان و گرافیک کلا با دارک سولز فرق داره و نمیشه بهش گفت dlc دارک سولز.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، rahmanshahi گفته است:

چرا؟؟؟

سخت افزار مورد نیازش خیلی زیاده

سیستمم ضعیف تره 

37 دقیقه قبل، mitternacht گفته است:

آره خیلی خیلی شبیه دارک سولز ۳هست

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، mitternacht گفته است:

همه چی گرافیک بازی نیست داستان و گیم پلی بازی هم مهمه مثلا ببینید bf 2042 بازی جدید هست اما ...

لینک به دیدگاه

۹ ساعت قبل، DM.JAGUAR گفته است:

فضای بازی از لحاظ داستان و گرافیک کلا با دارک سولز فرق داره و نمیشه بهش گفت dlc دارک سولز.

درسته ولی خب داستان اگر فرق نداشت که دیگه میشد همون

گرافیک قطعا باید پیشرفت میداشت بعد این همه سال

ولی خب هیچ ایده و چیز جدیدی نداشت. همون گیم پلی . حتی hud بازی رو هم یکم تغیییر ندادن
ولی خب برای طرفداران این جور بازی های چالش برانگیز قطعا خوبه ولی ارزش اینهمه انتظار رو نداشت 

لینک به دیدگاه

درود به دوستان عزیز.از کرک بازیهای فیفا خبری نیست؟؟؟؟

من الان میخوام سریال اشتراکی بگیرم برا فیفا22،هر چی هم میگردم دیسک بازی تو اینترنت گیر نمیارم،الان باید برم از کجا بازی رو دانلود کنم؟؟؟

ویرایش شده توسط lali city
لینک به دیدگاه

این مورد کرک شده انلاینه؟

ghost recon wildlands

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱۵ دقیقه قبل، lali city گفته است:

درود به دوستان عزیز.از کرک بازیهای فیفا خبری نیست؟؟؟؟

من الان میخوام سریال اشتراکی بگیرم برا فیفا22،هر چی هم میگردم دیسک بازی تو اینترنت گیر نمیارم،الان باید برم از کجا بازی رو دانلود کنم؟؟؟

توی استیم 67 درصد تخفیف خورده

۳ دقیقه قبل، koorosh kabir گفته است:

این مورد کرک شده انلاینه؟

ghost recon wildlands

کرک شده، ولی دیگه آنلاین نیست کرکیش

لینک به دیدگاه

26 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است:

توی استیم 67 درصد تخفیف خورده

ممنون بایت پاسخگویی جنابعالی.دوست عزیز من الان باید بازی رو از استیم دانلود کنم درسته؟؟؟؟حجمش چقدره؟؟

باید ثبت نام کنم داخل استیم؟؟؟

ویرایش شده توسط lali city
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱ ساعت قبل، lali city گفته است:

ممنون بایت پاسخگویی جنابعالی.دوست عزیز من الان باید بازی رو از استیم دانلود کنم درسته؟؟؟؟حجمش چقدره؟؟

باید ثبت نام کنم داخل استیم؟؟؟

خواهش میکنم، بله بهرین و ساده ترین راهش که هیچ مشکلی پیش نیاد دانلود از خود استیمه.

بله، نرم افزار داره، دانلود، نصب و ثبت نام کنین.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۱/۱۹ در ۲۰:۲۷، saeedx گفته است:

سعید جان من پارسال فیفا 21 اشتراکی از سایت سی دی کی شیر خریدم حقیقتا از نحوه پشتیبانی و توضیح دادن پشتیبان شون رضایت نداشتم ولی امسال از گیم ریور گرفتم نسخه جدید رو واقعا توضیحات شون عالی بود یه نکته بود میگم که شما هم استفاده کنید (البته برای اوریجین بود ولی بعید میدونم استیم فرقی داشته باشه)

شما وقتی خواستید برید توی لانچر ، حتما اینترنت سیستم رو قطع کنید و وقتی هم از گیم در اومدید از این پایین

Untitled.png.f82c0e04660e2439ffc3648080e13944.png

از لانچر خارج بشید و بعد مجددا به اینترنت وصل بشید. الان خیلی وقته دارم همینکارو میکنم و اصلا بازیم به مشکل برنخورده.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۲/۱ در ۱۱:۱۲، DM.JAGUAR گفته است:

اینجوری بخوای نگاه کنی فیفا 2021 با 2022 هم خیلی تفاوت داره خیلی !😶

من میتونم یه سری تفاوت های فاحش بیین Demon souls remake و dark souls  رو بگم ولی Elden Ring عملا همون دارک سولز  3 هست،همون گرافیک با یه روکش جدیدِ کاری که همه ی شرکتا بخاطر پول میکنن احتمالا بازیکناش تو استیم خیلی بشن دارک سولز 3 از 80 هزارتا که بالاتر نزد ولی این یکی شاید بشه بخاطر تبلیغات زیادش که من تا الان فکر کردم بازیش عرضه شد اینقدر تریلر داره

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۲/۲ در ۰۰:۱۱، lali city گفته است:

سلام داداش
میتونی دیتای بازی رو از سایت زیر بگیری و بعدش به استیم شناسایی کنی
اینجوری هم سرعت دانلودت از سایت داخلی بالا هست و داخلی برات محسوب میشه و هم اینکه مشکلات قطعی و سرعت پایین استیم رو نداری

https://gameshift.ir/games/detail-6109912511/دانلود-دیتای-اورجینال-بازی-FIFA-22-Ultimate-Edition-برای-PC-+-آپدیت-6

لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، saeedx گفته است:

سلام داداش
میتونی دیتای بازی رو از سایت زیر بگیری و بعدش به استیم شناسایی کنی
اینجوری هم سرعت دانلودت از سایت داخلی بالا هست و داخلی برات محسوب میشه و هم اینکه مشکلات قطعی و سرعت پایین استیم رو نداری

https://gameshift.ir/games/detail-6109912511/دانلود-دیتای-اورجینال-بازی-FIFA-22-Ultimate-Edition-برای-PC-+-آپدیت-6

ممنونت داداش.:146_bow::146_bow::146_bow:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...