رفتن به مطلب

Recommended Posts

۳۱ دقیقه قبل، mitternacht گفته است:

بازی Elden ring هم توسط plaza کرک شد

کودکس /پلازا هم خودشو بازنشست کرد ...

لینک به دیدگاه

به نقل از دانلودها

همه دلتنگ CODEX خواهیم شد!

R.I.P CODEX… 🙁 from DLHA

لینک به دیدگاه

درایور جدید ای ام دی :

AMD Radeon Adrenalin 22.2.3

این درایور از Elden Ring پشتیبانی می کند .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

نمی‌دونم دارم سوال رو در تاپیک درستی می‌پرسم یا نه

می‌خواستم بپرسم معتبرترین سایت داخلی که دیتا یا بک‌آپ بازی Lost Ark رو برای دانلود داره کجاست؟

دانلودها نسخه روز اول رو گذاشته که با نسخه فعلی خیلی اختلاف حجمی داره

لینک به دیدگاه

۱۳ ساعت قبل، Sandor گفته است:

سلام دوستان

نمی‌دونم دارم سوال رو در تاپیک درستی می‌پرسم یا نه

می‌خواستم بپرسم معتبرترین سایت داخلی که دیتا یا بک‌آپ بازی Lost Ark رو برای دانلود داره کجاست؟

دانلودها نسخه روز اول رو گذاشته که با نسخه فعلی خیلی اختلاف حجمی داره

سلام معمولا نسخه بک آپ حجم کمتری داره ،خب چون فشرده هست (البته اگه از تفاوت حجم ،منظورتون تفاوت حجم دانلود سایت دانلود ها و حجم خوده بازی نصب شده در پوشه ،یا حجم مورد نیاز در اون قسمت سیستم مورد نیاز ،باشه)

یعنی اگه بازی استیم داشته باشید متوجه میشید فلان بازی مثلا ۵۰۰مگ دانلود میکنه،ولی درعوض یک یا دوگیگ به حجم پوشه اضافه میشه 

لینک به دیدگاه

۱۶ ساعت قبل، big VULTURE گفته است:

درایور جدید ای ام دی :

AMD Radeon Adrenalin 22.2.3

این درایور از Elden Ring پشتیبانی می کند .

• While playing Cyberpunk 2077™ on some AMD Graphics Products such as Radeon® RX 570 Graphics, some users may observe an issue where indoor areas appear darker than expected.

عجیبه که اینا بعد از چندین ماه هنوز این مشکل رو رفع نکردن...

من که بخاطر سایبر رول بک کردم به درایورهای 2020..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۴۰۰/۱۲/۶ در ۰۷:۱۴، Alinajafi_q گفته است:

به نقل از دانلودها

همه دلتنگ CODEX خواهیم شد!

R.I.P CODEX… 🙁 from DLHA

حیف یکی از بهترین ها بودن

لینک به دیدگاه

کیفیت موها توی ساخت کارکتر در بازی elden ring خیلی تاثیر گذار بوده :

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، dmcmrk گفته است:

کیفیت موها توی ساخت کارکتر در بازی elden ring خیلی تاثیر گذار بوده :

پیرو پست دوستمون

اگه کسی دانلود کرده بگه پرفورمنس چطوره،بنظر میاد فریم دراپ خیلی داره 

لینک به دیدگاه

۱۸ دقیقه قبل، silvermanHHH گفته است:

پیرو پست دوستمون

سلام. فعلا ارزش دانلود نداره چون fps دراپ توی نسخه ایکس باکس و کامپیوتر به شدت زیاده. به طوری که با کارت 3090 و 3080 بالاتر از ۶۰ فریم نمیشه گرفت و در بعضی از مکان های نقشه fps به زیر ۲۰ میرسه.

لینک به دیدگاه

Iranian players in battle royale games

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۲/۱۰ در ۲۰:۲۷، silvermanHHH گفته است:

من الان یک هفته هست نصب کردم و با کارت 3080 دارم پلی میدم
فریم بازی روی 60 فیکس شده و قابل افزایش نیست و تا حدودی نوسان فریم داره ولی به اون حدی که مشکل ساز باشه و قابل بازی نباشه ، نیست و گهگاه فریم دراپ داره ولی اذیت نمیکنه ( مخصوصأ اگر مانیتور شما G-Sync یا Free Sync رو ساپورت کنه ، تا حد زیادی لگ رو از بین میبره )

یه برنامه جانبی براش درست کردن که قفل فریم رو برمیداره و تا هرچقدر ریفرش ریت مانیتورتون باشه و قدرت سخت افزارتون جواب بده میتونید فریم رو افزایش بدید همچنین میشه باهاش FOV (میدان دید) بازی رو هم افزایش داد
https://github.com/uberhalit/EldenRingFpsUnlockAndMore/releases

الان من با همین برنامه جانبی دارم بازی میکنم و فریم رو روی 70 قفل کردم و دو سه تا از آپشن های سنگین گرافیکی بازی مثل volumetric light رو از حالت ماکس به مدیم کاهش دادم و میشه گفت که در 90 درصد مواقع ، بازی روی 70 فریم داره ثابت و روون اجرا میشه ولی هر از گاهی یه دراپ فریم کوچیک داره که مشکلی ایجاد نمیکنه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دریافت رایگان :

Free to grab: Cities: Skylines free from Epic Games

.

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

نسل دوم فناوری FSR در راه است :

AMD FSR 2.0 ‘next-level temporal upscaling’ officially launches Q2 2022, RSR launches March 17th

بر اساس اخبار منتشر شده ، نسل بعدی فناوری FSR برای ایجاد حداکثر فریم در راه است . فناوری فعلی FSR تحت نسخه 1 با DLSS مقایسه می شود که نسخه بروز شده خود راه تجربه می کند هرچند این دو فناوری در مواردی با هم تفاوتهای اساسی دارند . اکنون زمان بروز رسانی FSR نیز رسیده است . فناوری FSR به لطف بستر نرم افزای و راحتی استفاده می تواند در طیف وسیعی از سیستم ها و بازی ها از جمله کنسولهای جدید و سخت افزار انویدیا مورد استفاده قرار بگیرد .

لینک به دیدگاه

19 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است:

نسل دوم فناوری FSR در راه است :

AMD FSR 2.0 ‘next-level temporal upscaling’ officially launches Q2 2022, RSR launches March 17th

بر اساس اخبار منتشر شده ، نسل بعدی فناوری FSR برای ایجاد حداکثر فریم در راه است . فناوری فعلی FSR تحت نسخه 1 با DLSS مقایسه می شود که نسخه بروز شده خود راه تجربه می کند هرچند این دو فناوری در مواردی با هم تفاوتهای اساسی دارند . اکنون زمان بروز رسانی FSR نیز رسیده است . فناوری FSR به لطف بستر نرم افزای و راحتی استفاده می تواند در طیف وسیعی از سیستم ها و بازی ها از جمله کنسولهای جدید و سخت افزار انویدیا مورد استفاده قرار بگیرد .

من عاشق FSR  توی سایبر شدم...

اولین بازی بود که از FSR  استفاده کردم

واقعا فوق العاده بود

با rx 580 8g روی ultra  تقریبا 35 fps میداد.. اما با FSR   میره روی 50 تا 55 fps ..

خیلی تفاوتش ظاهریش کمه .. خیلی سعی کردم تفاوت FSR  و بدون FSR  رو بررسی کنم توی گیم اما  اثراتش خیلی به چشم نمیاد 

واقعا خوبه

اگه این تکنولوژی ادامه پیدا کنه 

من میتونم به کارت خودم امید داشتم که حداقل چندسال دیگم سرپا بمونه و کم نیاره

ویرایش شده توسط Mr.jalilpour
لینک به دیدگاه

درایور جدید ای ام دی :

AMD Radeon Adrenalin 22.3.1

این درایور با SRS همراه است .

لینک به دیدگاه

بررسی RSR :

AMD Radeon Super Resolution (RSR)

Codmasters.thumb.png.2c78c0b65c7931d4012d6d503a7254b3.png 1114552375_farcry6.thumb.png.eccaf9480a6543d07d369d163d3620cb.png Hitman.thumb.png.52b00fead30afef7af077c8d4d02685b.png

SotTR.thumb.png.158443714100412e7056b663b005b098.png Valhala.thumb.png.bf4b66f5832bec5656846fdbeb0d4c33.png 2069579735_watchdogs.thumb.png.e5e834eefa65d56c6efde3a5b936bd3a.png 568767800_witcher3.thumb.png.96f593f42daae6937ad460457a3fb6ca.png

سایت بررسی کننده ادعا می کند استفاده از روزلیشن 2560 در 1440 مشکلی ندارد اما در حالت فول اچ دی کاهش کیفیت زیاد است .

upscaling from 2560x1440 to ultra HD, really is okay. However, coming from Full HD there's too much quality loss

همچنین شرایط برای بازی های مختلف متفاوت است .

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ در ۱۷:۵۵، Mr.jalilpour گفته است:

من عاشق FSR  توی سایبر شدم...

اولین بازی بود که از FSR  استفاده کردم

واقعا فوق العاده بود

با rx 580 8g روی ultra  تقریبا 35 fps میداد.. اما با FSR   میره روی 50 تا 55 fps ..

خیلی تفاوتش ظاهریش کمه .. خیلی سعی کردم تفاوت FSR  و بدون FSR  رو بررسی کنم توی گیم اما  اثراتش خیلی به چشم نمیاد 

واقعا خوبه

اگه این تکنولوژی ادامه پیدا کنه 

من میتونم به کارت خودم امید داشتم که حداقل چندسال دیگم سرپا بمونه و کم نیاره

در ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ در ۲۰:۰۷، big VULTURE گفته است:

بررسی RSR :

AMD Radeon Super Resolution (RSR)

Codmasters.thumb.png.2c78c0b65c7931d4012d6d503a7254b3.png 1114552375_farcry6.thumb.png.eccaf9480a6543d07d369d163d3620cb.png Hitman.thumb.png.52b00fead30afef7af077c8d4d02685b.png

SotTR.thumb.png.158443714100412e7056b663b005b098.png Valhala.thumb.png.bf4b66f5832bec5656846fdbeb0d4c33.png 2069579735_watchdogs.thumb.png.e5e834eefa65d56c6efde3a5b936bd3a.png 568767800_witcher3.thumb.png.96f593f42daae6937ad460457a3fb6ca.png

سایت بررسی کننده ادعا می کند استفاده از روزلیشن 2560 در 1440 مشکلی ندارد اما در حالت فول اچ دی کاهش کیفیت زیاد است .

upscaling from 2560x1440 to ultra HD, really is okay. However, coming from Full HD there's too much quality loss

همچنین شرایط برای بازی های مختلف متفاوت است .

این تکنولوژی روی کارت های گرافیک سری 1000 انویدیا هم قابلیت اجرا داره؟واگر داره از کجا باید دانلود و نصبش کنیم؟

لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، Rorschach گفته است:

این تکنولوژی روی کارت های گرافیک سری 1000 انویدیا هم قابلیت اجرا داره؟واگر داره از کجا باید دانلود و نصبش کنیم؟

سلام 

Fsr داخل بازی تنظیم میشه ،بازی های محدودی ساپورت میکنه و فقط داخل بازی تنظیم میشه،روی تمام gpu ها قابل اجرا هست 

Rsr مخصوص سری ۵۰۰۰ amd به بعد هست ،روی تمام بازی ها قابل اجرا هست ،باید در درایو amd فعال بشه

لینک به دیدگاه

۲۶ دقیقه قبل، silvermanHHH گفته است:

سلام 

Fsr داخل بازی تنظیم میشه ،بازی های محدودی ساپورت میکنه و فقط داخل بازی تنظیم میشه،روی تمام gpu ها قابل اجرا هست 

Rsr مخصوص سری ۵۰۰۰ amd به بعد هست ،روی تمام بازی ها قابل اجرا هست ،باید در درایو amd فعال بشه

عذرخواهی میکنم ...
تفاوت FSR با RSR الان دقیقا چیه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

۱۱ ساعت قبل، saeedx گفته است:

عذرخواهی میکنم ...

فکر کنم جدا از اینکه یکیشون انحصاری amd هست یکی نیست،fsr کیفیت بهتری داره ،اما rsr فریم یا پرفورمنس بیشتری داره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۴۰۰/۱۲/۷ در ۱۰:۳۳، Mr.jalilpour گفته است:
  • While playing Cyberpunk 2077™ on some AMD Graphics Products such as Radeon® RX 570 Graphics, some users may observe an issue where indoor areas appear darker than expected.

عجیبه که اینا بعد از چندین ماه هنوز این مشکل رو رفع نکردن...

من که بخاطر سایبر رول بک کردم به درایورهای 2020..

درود

https://www.guru3d.com/files-details/amd-radeon-software-adrenalin-22-3-2-whql-driver-download.html

ببین حل شده😉

Fixed Issues

• While playing Cyberpunk 2077™ on some AMD Graphics Products such as Radeon™ RX 570 Graphics, some users may observe an issue where indoor areas appear darker than expected.
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۱/۴ در 23:08، saeedx گفته است:

عذرخواهی میکنم ...

FSR باید توسط بازی ساپورت بشه و نسخه جدیدش قرار لانچ بشه . متن بازه و توسط کارتهای انویدیا به راحتی قابل پشتیبانیه .

RSR از نظر فنی از FSR هم ساده تره و طبعتا باید توسط کارتهای انویدیا هم پشتیبانی بشه اما چون نیازی به ساپوت بازی نداره و توسط درایور ای ام دی اجرا میشه ( قسمتی از درایوره ) در کارتهای انویدیا در دسترس نیست . به نظر میرسه انویدیا هم با یه فناوی جدید به اسم NIS به رقابت به RSR بپردازه .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...