رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه
۲ ساعت قبل، nightwolf گفته است:

کاملا درسته مگر ادمای مث استاد میازاکی بیان ی تحولی بدن 
مگر اسپایدر من اومده؟؟

سه روز دیگه

IMG_20220810_001645_562.jpg

لینک به دیدگاه

۱۵ ساعت قبل، nightwolf گفته است:

کاملا درسته مگر ادمای مث استاد میازاکی بیان ی تحولی بدن 
مگر اسپایدر من اومده؟؟

12 اگوست میاد 2 روز دیگه

لینک به دیدگاه

۷ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است:

12 اگوست میاد 2 روز دیگه

بسیار عالی ممنون اگر رو استیم ریلیز شه ک ب نظرم سریع کرک شه خوراکه کودکسه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از دیروز یه مشکلی تو dying light 2 پیش اومده که وقتی از بازی خارج میشی کامل بسته نمیشه و تو بک گراند بازم اجرا میشه فقط لود پردازنده نرمال میشه رم و گرافیک همچنا زیر لود میرن و باید دستی از تسک منجیر پاک کنی

حتی چند باری از بازی کیک شدم

کرک هم دوباره ریختم مشکل پا برجاست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۲ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

از دیروز یه مشکلی تو dying light 2 پیش اومده که وقتی از بازی خارج میشی کامل بسته نمیشه و تو بک گراند بازم اجرا میشه فقط لود پردازنده نرمال میشه رم و گرافیک همچنا زیر لود میرن و باید دستی از تسک منجیر پاک کنی

حتی چند باری از بازی کیک شدم

کرک هم دوباره ریختم مشکل پا برجاست

نتو قطع کردم حل شد بازم تست میکنم

لینک به دیدگاه

ی خبر خوب برای پیسی گیمرای عاشق ای پی های سونی مثل خودم ..

Marvels Spider-Man Remastered توسط flt کرک شد 

لینک به دیدگاه

اینکه از اول مشخص بود ، بازی های سونی همون روز یا یه روز قبلش کرک میشن xDDDDDD

لینک به دیدگاه

درایور جدید ای ام دی :

AMD Radeon Software Adrenalin 22.8.1 driver

این درایور از Marvel's Spider-Man Remastered پشتیبانی می کند.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

بنده سالها پیش ( شاید حدود 15 سال پیش ) بازی S.i.n.E.p.i.s.o.d.e رو میرفتم و یه جایی گیر می کردم .

26635013_SinEpisode.thumb.jpg.ff8e4afa7b31ef467426a9b1088de595.jpg

همینجا

چند روز پیش دوباره همین بازی رو دانلود و نصب کردم و دقیقا همونجا دوباره گیر کردم . کمی جست و جو کردم متوجه شدم که در این قسمت بعد از صحبت ها و رفتن همین شخصی که اون طرف درب ضد گلوله هستش  راه به صورت خودکار باز میشه اما برای من وقتی حرف هاش تموم میشه همین طور یک جا می ایسته و هیچ اتفاقی نمی افته .

دو نمونه از مواردی که در سطح نت پیدا کردم

https://www.youtube.com/watch?v=G7Y1OjBfObQ

یک ساعت و 5 دقیقه بعد از شروع

یا در اینجا :

https://www.youtube.com/watch?v=xZh8j-yvdzc

57 دقیقه پس از شروع

کسی از دوستان راه حلی نداره ؟ سیو این بازی راحت منتقل میشه شاید با استفاده از سیو دیگران بشه این مرحله رو رد کرد اما عموما سیو 100 در 100 بازی ها در نت هستش که چندان به درد بنده نمی خوره .

لینک به دیدگاه

۳۳ دقیقه قبل، big VULTURE گفته است:

سلام دوستان

بنده سالها پیش ( شاید حدود 15 سال پیش ) بازی S.i.n.E.p.i.s.o.d.e رو میرفتم و یه جایی گیر می کردم .

همینجا

چند روز پیش دوباره همین بازی رو دانلود و نصب کردم و دقیقا همونجا دوباره گیر کردم . کمی جست و جو کردم متوجه شدم که در این قسمت بعد از صحبت ها و رفتن همین شخصی که اون طرف درب ضد گلوله هستش  راه به صورت خودکار باز میشه اما برای من وقتی حرف هاش تموم میشه همین طور یک جا می ایسته و هیچ اتفاقی نمی افته .

یا در اینجا :

57 دقیقه پس از شروع

کسی از دوستان راه حلی نداره ؟ سیو این بازی راحت منتقل میشه شاید با استفاده از سیو دیگران بشه این مرحله رو رد کرد اما عموما سیو 100 در 100 بازی ها در نت هستش که چندان به درد بنده نمی خوره .

درود

متاسفانه بنده هم دقیقا همین مشکل رو دارم

لینک به دیدگاه

احتمالا بخاطر کرک باشه 
https://store.steampowered.com/app/1300/SiN_Episodes_Emergence/

1 ساعت قبل، big VULTURE گفته است:

سلام دوستان

همینجا

یا در اینجا :

57 دقیقه پس از شروع

Save your game at the point where you get stuck, enter this into the console:

ai_norebuildgraph "0"

لینک به دیدگاه

۱۸ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است:

احتمالا بخاطر کرک باشه 
https://store.steampowered.com/app/1300/SiN_Episodes_Emergence/

Save your game at the point where you get stuck, enter this into the console:

ai_norebuildgraph "0"

سلام

ممنون ولی این روش برای من جواب نداد

آخرش سیو بازی رو دانلود کردم :

https://www.lonebullet.com/saves/download-sin-episodes-emergence-u4-lab-u4-lab-laboratory-part-2-save-game-free-11688.htm

اینجا قسمت آزمایشگاه U4 هستش و این باگ خیلی ها سرکار گذاشته بوده !!!

لینک به دیدگاه

سلام بازی Saints Row Platinum Edition  توسط ElAmigos کرک شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
5 ساعت قبل، nightwolf گفته است:

سلام بازی Saints Row Platinum Edition  توسط ElAmigos کرک شد

خوش خبر باشید
این بازی مود داستانی داره
اصلا چجوری ها هستش ؟

لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است:

خوش خبر باشید
اصلا چجوری ها هستش ؟

این بازی فقط سری های 1 و 2 نهایت 3 توی اوج بودن... و به شخصه فن این گیم هستم اما نه این نسخه!!

اما این قسمت که متاش شد 59... عملا گند زد...  من همون اول که تریلر هاش رو دیدم گفتم این میشه مثل شبیه سازه Goat Simulator ..

اون طوری که باید باشه نشد.. خراب کرد

لینک به دیدگاه

زمان Xbox360 نسخه دومش خوب بود ، هر چند ایراداتی داشت مثلا قد کاراکتر  از همه بزرگتر بود بازم درست نمیشد یا سرعت ماشینا بیش از اندازه زیاد بودن در کل داستان طنز خوبی داشت

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

خوش خبر باشی

سلام عزیز والا عرض کنم خدمتت ک بله داستانی هست
بازیش ی طورایی مث جی تی ای و واچ داگزه البته از نظر جهان بازیش اما بیشتر جنبه فان داره و گیم پلی سریع و در کل بزن بهادریه
ب قول دوستان یک و دوش خیلی عالی بود این نسخه رو هنوز من خودم تست نکردم منتها متای خوبی نگرفته

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

فناوری FSR2.0 به RDR2 می آید :

AMD FSR 2.0 officially coming to Red Dead Redemption 2

با دانلود حدود 400 مگ این فناوی در دسترس قرار می گیرد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۴۰۱/۶/۱ در 17:28، mInI_ClockEr گفته است:

خوش خبر باشید
اصلا چجوری ها هستش ؟

فورت نایتو GTA رو با هم قاطی کن، میشه این saints row جدیده. نسخه اول انحصاری بود ولی مثل دو خوب بود. بر خلاف GTA که نوکر مردمی، تو این بازی برای گنگ خودت کار میکنی. مشکل دو نسخه اول موتور بازی بود که توی 3 درست شد ولی از 3 دیگه کم کم رفت تو جاده خاکی. تنها ایراد 3 حضور زامبی ها و اون ارتش فضاییش بود.

لینک به دیدگاه

22 ساعت قبل، big VULTURE گفته است:

fsr دقیقا چیکار میکنه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۴۰۱/۶/۱۵ در 23:41، big VULTURE گفته است:

با تشکر از FSR

تنظیمات تا آخر بالا، یعنی دیگه چیزی نداشت ببرم بالاتر، ریزولیشنم 2k و fsr هم روی quality

RDR2_2022_09_07_21_09_37_312.thumb.jpg.73eb5837327ba9023abfe66054dd73d3.jpgRDR2_2022_09_07_21_07_44_919.thumb.jpg.bc64f617c830f0915d6615e8fe1e465e.jpgRDR2_2022_09_07_21_04_29_774.thumb.jpg.6d79059b6dffc28f54b5ed0f12c15910.jpgRDR2_2022_09_07_21_02_59_445.thumb.jpg.991ef20f5f8257bcb5e555499f31f6fd.jpg

لینک به دیدگاه

14 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است:

با تشکر از FSR

تنظیمات تا آخر بالا، یعنی دیگه چیزی نداشت ببرم بالاتر، ریزولیشنم 2k و fsr هم روی quality

RDR2_2022_09_07_21_09_37_312.thumb.jpg.73eb5837327ba9023abfe66054dd73d3.jpgRDR2_2022_09_07_21_07_44_919.thumb.jpg.bc64f617c830f0915d6615e8fe1e465e.jpgRDR2_2022_09_07_21_04_29_774.thumb.jpg.6d79059b6dffc28f54b5ed0f12c15910.jpgRDR2_2022_09_07_21_02_59_445.thumb.jpg.991ef20f5f8257bcb5e555499f31f6fd.jpg

عالی / روی 4K تست نزدی FSR رو؟ 

اینم DLSS ای که انویدیا روش مانور میداد 😂

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 ساعت قبل، RAMIN VAMP گفته است:

fsr دقیقا چیکار میکنه؟

fsr مثل DLSS میاد با توجه به الگریتم هایی که براش نوشته شده و هوش مصنوعی، بازی رو به مقادیر بالاتر Upscale میکنه. مثلا شما بازیو داری روی 1440 بازی میکنی ولی مانیتورت 4K، اینجا FSR میاد اون کمبود پیکسل رو با هوش مصنوعی پُر میکنه تا اجسام داخل بازی یا محیط لبه های پله پله ای نداشته باشن و شارپ تر بنظر برسن. چیزی که به اسم Aliasing میشناسیم. به تمیزی و دقت AA نیست ولی نسبت به این تکنیک یا افزایش رزولیشن، باعث میشه فریم بیشتری بگیرید. مثلا 1440 شما 50 فریم میگیری (همه چیز روون عالی) ولی تو 4K شما 20 فریم میگیری که قابل بازی نیست، از اون طرف فرضا TXAA یا MSAA هم که میزاری بین 25 تا 35 فریم میدن. اینجا شما میتونی با FSR کیفیت نزدیک به 4K بگیرید (با کمی ارفاق) ولی مثلا فریمتون بشه 45. حالا همین FSR مقادیری داره مثل Quality که بیشترین کیفیت رو میده ولی فریم نزدیک به Native Resolution در میاد، معمولا بعدش Balance و Performance هست و در نهایت Ultra Performnce که بیشترین فریم بر ثانیه رو به کاربر میده ولی کیفیت تصویر چندان دلچسب نمیشه. باز اگه دیدی از متن بنده زیاد دستگیرت نشد، ویدئو تو نت زیاده که با مثال اینو توضیح دادن. خلاصه مثل هر آپشن گرافیکی، شما کمو زیادش میکنی تا به نتیجه دلخواه برسی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
8 دقیقه قبل، m2relax گفته است:

عالی / روی 4K تست نزدی FSR رو؟ 

اینم DLSS ای که انویدیا روش مانور میداد 😂

نه متاسفانه، حتی یادم رفت لمیت رو بردارم، فریم قفله روی ۶۰ 😅

خخخ دقیقا 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۶/۱۶ در 22:36، RAMIN VAMP گفته است:

fsr دقیقا چیکار میکنه؟

توضیحات FSR رو که دوستان گفتن .

فقط چندتا نکته .

کیفیت تصویر با FSR و حتی DLSS کمتر میشه . یعنی در رزولیشن برابر تصویر عادی بهتره اما FSR موجب افزایش فریم میشه . شبیه به این که بازی روی 2K اجرا و روی 4K پخش بشه . نتیجه این که کیفیت حدودا بین 2K و 4K هستش .

فناوری DLSS انویدیا اختصاصی هستش و توسط کارتهای ای ام دی و کارتهای قدیمی تر خود انویدیا پشتیبانی نمیشه . فناوری FSR عمومیه و توسط کارتهای ای ام دی و انویدیا پشتیبانی میشه از طرف دیگه پیاده سازی FSR راحتتره ولی در نهایت کیفیت DLSS بهتره . البته که ای ام دی به تازگی نسخه 2.1 این فناوری رو منتشر کرده و طبق اطلاعات فعلی کیفیت بهبود داشته .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...