رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه
۱ ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است:

درود

رحمان جان میگم شما احتمالا به خطای Out of Video Memory  برنخوردی ؟

من دیشب گیم رو گرفتم، امروز صبح اومدم تست کنم... اولش که توی لودینگ کرش کرد، آخرم که اجرا شد، روی تنظیمات ultra، فیکس 60fps میداد... اما متاسفانه fps دارپ های شدیدی داره...

بعدم یک دفعه خطای   Out of Video Memory میده....

یعنی هر گیم دیگه ای بود سر همون کرش اول ریفاند شده بود (همیشه میگفتم گیم های کرکی کرش میکنن.. خیلی وقت بود اصلا گیمی که کرش کنه نداشتم)... خودمو دارم کنترل میکنم ریفاند نکنم...چون تجربه قشنگی نشد...

مخلصیم 🖐️

والا نه، تا الان نه کرش کرده نه ارور داده، مشکل نداشته، فایلاش رو وریفای کردین؟؟؟

لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است:

مخلصیم 🖐️

والا نه، تا الان نه کرش کرده نه ارور داده، مشکل نداشته، فایلاش رو وریفای کردین؟؟؟

به قولی  این شانس مایه....

والا دیشب تازه دانلود کردم صبح تموم شد...حالا برم خونه دوباره چک میکنم...

نمیدونم چرا اینطوری میشه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
3 ساعت قبل، Negrasombra گفته است:

اوه اوه اوه. برنامه دارن هر دو نسخه رو بدن یا فعلا فقط این یکی تایید شده؟

فعلا پارت 1 فقط پارت 2 احتمالا برای اوایل 2024 بدن 

البته این پارت 1 همراه dlc داستانیش هم هست 

و خنده داره ریمستر بازی 10 سال پیش چنین سیستم هایی بخواد 😂 خیلی اوضاع بهینه سازی بازی ها روی پیسی بده! 

همین ریمستر روی کنسول که قدرت گرافیکش در حد 2070 هست داره 60 فریم 4k میده بعد روی پیسی به 4080 نیازه منطقیه 😁

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Death Reaper گفته است:

image.thumb.jpeg.fc76c1f237e530182450f0e2c0baf754.jpeg

به نظر  ک اصلا بهینه نیست اللخصوص تو 4کی 4080 و 7900xt چ خبره ؟؟؟

یعنی با HDD اصلا نمیشه بازی کرد؟ 

1 ساعت قبل، m!dn!ght گفته است:

فعلا پارت 1 فقط پارت 2 احتمالا برای اوایل 2024 بدن 

البته این پارت 1 همراه dlc داستانیش هم هست 

و خنده داره ریمستر بازی 10 سال پیش چنین سیستم هایی بخواد 😂 خیلی اوضاع بهینه سازی بازی ها روی پیسی بده! 

همین ریمستر روی کنسول که قدرت گرافیکش در حد 2070 هست داره 60 فریم 4k میده بعد روی پیسی به 4080 نیازه منطقیه 😁

ریمیکه

ریمستر نیست

لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، MiladZQ گفته است:

با HDD اصلا نمیشه بازی کرد؟

سلام 

میشه 

فقط اگه تحمل لودینگشو داشته باشی

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، MiladZQ گفته است:

یعنی با HDD اصلا نمیشه بازی کرد؟ 

میشه اما لودینگ خیلی طول میکشه

لینک به دیدگاه

درود به دوستان عزیز.سوال داشتم:من الان بازی کرکی آساسین کرید اودیسی رو دارم.الان اگه بخوام اونو از توی استیم بازی کنم همین رو بعنوان فایل دیتا میشناسه یا باید فایل دیتای جداگونه براش دانلود کنم؟؟؟ چون هرچی گشتم دیتاش رو پیدا نکردم تو اینترنت.

لینک به دیدگاه

19 ساعت قبل، lali city گفته است:

درود به دوستان عزیز.سوال داشتم:من الان بازی کرکی آساسین کرید اودیسی رو دارم.الان اگه بخوام اونو از توی استیم بازی کنم همین رو بعنوان فایل دیتا میشناسه یا باید فایل دیتای جداگونه براش دانلود کنم؟؟؟ چون هرچی گشتم دیتاش رو پیدا نکردم تو اینترنت.

بله میتونید دیتای کرکی روبه استیم شناسایی کنید( البته 100% نیست ) فقط ممکنه تعدادی از فایلها که نسبت به دیتای اوریجینال دارای تغییراتی هستن ، توسط استیم بعنوان فایل معیوب شناخته بشه و مجدد مجبور باشید از خود استیم اونها دانلود بشه

راهنمای انجام کار رو میتونید از "اگزوگیم" به آدرس زیر مطالعه کنید:

https://exo.ir/mag/شناساندن-فایل-بازی-کرک-شده-به-شبکه-استیم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان و اساتید

آقا بالاخره بازی Sniper Elite 5 کرک میشه یا خیر اگر نمیشه از کجا میشه نسخه ارزون قیمتش رو خرید؟ خیلی تو خماری این بازی گیر کردیم😆

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ در 15:13، silvermanHHH گفته است:

سلام 

میشه 

فقط اگه تحمل لودینگشو داشته باشی

در ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ در 19:24، Death Reaper گفته است:

میشه اما لودینگ خیلی طول میکشه

سلام

ممنون xD

16 دقیقه قبل، sina-sarhadi گفته است:

سلام دوستان و اساتید

آقا بالاخره بازی Sniper Elite 5 کرک میشه یا خیر اگر نمیشه از کجا میشه نسخه ارزون قیمتش رو خرید؟ خیلی تو خماری این بازی گیر کردیم😆

میتونین نسخه اشتراکیشو تهیه کنید 

سایت cdkeyshare هست که اتفاقا تو همین فروم هم فعالیت دارن

سوالی بود پ.خ در خدمتم 

ویرایش شده توسط MiladZQ
لینک به دیدگاه

سلام این بازیه که جدید اومده WO long ,کسی دان کرده اجرا کنه بدون مشکل ؟من دانلودش کردم نصب کردم فیت گرل ،هر چی کلیک کردم روی آیکُن،هیچی نشد ،حذفش کردم رفت ...

لینک به دیدگاه

مشکلی نداره من این نسخه دانلود کردم دیدم طراحی کارکترش 1 ساعتی وقت میبره فعلا بازیش نمیکنم

Screenshot (217).jpg

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

با سلام و درود فراوان و تبریک سال نو - ببخشید اینجا مطرح میکنم چون همه اینجا گیمیر هستید میپرسم

دوستان شما این بازیهارو با چه اینترنتی دانلود میکنید ؟ آیا واقعا پول ترافیک میدید ؟ یا راه دیگه ای هست ؟

چون من تقریبا 1 ماه دنبال یک اینترنت جدید هستم و از تعداد متعددی isp پرسجو کردم هیچ کدوم ترافیک رایگان شبانه ارائه نمیدادن.

دغدغه من الان اینه بازی مورد علاقه خودمو به چه صورت دانلود کنم که تا آخر ماه ترافیک کم نیارم.

یکی از دوستان طرح ترافیک رایگان همراه اول رو پیشنهاد داد. توی سایت چک کردم خرید آنلاین خاموشه

ScreenShot_20230321071843.thumb.png.da289a7d9725c2bbc8a92b5e20544278.png

البته من هنوز سیم کارت همراه اول و مودم نخریدم ولی گفتم سوالم رو جلو جلو بپرسم که آیا این طرح هنوز موجوده و خریدش به چه صورته ؟

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Hype گفته است:

با سلام و درود فراوان و تبریک سال نو - ببخشید اینجا مطرح میکنم چون همه اینجا گیمیر هستید میپرسم

دوستان شما این بازیهارو با چه اینترنتی دانلود میکنید ؟ آیا واقعا پول ترافیک میدید ؟ یا راه دیگه ای هست ؟

چون من تقریبا 1 ماه دنبال یک اینترنت جدید هستم و از تعداد متعددی isp پرسجو کردم هیچ کدوم ترافیک رایگان شبانه ارائه نمیدادن.

دغدغه من الان اینه بازی مورد علاقه خودمو به چه صورت دانلود کنم که تا آخر ماه ترافیک کم نیارم.

یکی از دوستان طرح ترافیک رایگان همراه اول رو پیشنهاد داد. توی سایت چک کردم خرید آنلاین خاموشه

ScreenShot_20230321071843.thumb.png.da289a7d9725c2bbc8a92b5e20544278.png

البته من هنوز سیم کارت همراه اول و مودم نخریدم ولی گفتم سوالم رو جلو جلو بپرسم که آیا این طرح هنوز موجوده و خریدش به چه صورته ؟

سلام

من از شبانه همراه اول استفاده میکنم سرعتش بد نیست راضیم ، فقط ۱۰۰ گیگ ترافیک بین الملل داره (در مورد داخلی اطلاعی ندارم) ولی فکر کنم محدودیتی نداره (اگه بیشتر از ۱۰۰ گیگ بین الملل مصرف داشته باشید سرعتش محدود میشه ولی برای من تا الان رو داخلی محدودیت اعمال نشده)

خودم ۱۳-۱۴ روز پیش از MyMci بسته ۱ ماهه نامحدود خریدم مشکلی نبود ، مگه تو این مدت غیر فعالش کرده باشن که بعید میدونم

لینک به دیدگاه

سلام رفقا این گیم سونیم اومد
اما بد موقع اومد چون سلطان re 4 remake اومده
و باگ هم زیاد داره
ولی پلی دادنش خالی از لطف نی

The Last of Us Part I Digital Deluxe Edition-RUNE

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

و باگ هم زیاد داره

مصرف رم به شدت زیادی داره . معلوم نیست سونی چرا اینکار رو با پورت انحصاری ها روی pc  انجام میده

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Death Reaper گفته است:

و باگ هم زیاد داره

اونایی که از دیشب تا الان موفق شدن نصب و بازی کنن، یه توضیح مختصری از تجربه بازیشون می‌گن؟

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Death Reaper گفته است:

و باگ هم زیاد داره

من نسخه dodi رو گذاشتم برای دانلود امیدوارم مشکلاتی  رو میگید اذیتمون نکنه. البته resident evil 4 remake در اولویته برام که اونم فردا میرسه دستم.😁 

ویرایش شده توسط sina-sarhadi
لینک به دیدگاه

2 تا ایراد

موقع تکون دادن موس تصویر لگداره اما fps تکون نمیخوره

مورد دوم که شاید بخاطر ریختن روی hdd باشه لود شدن بازیه مثل این تصویر

521532141_Screenshot(235).thumb.png.5b8ec552b23f603c6b55c0674ff65068.png

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Sandor گفته است:

اونایی که از دیشب تا الان موفق شدن نصب و بازی کنن، یه توضیح مختصری از تجربه بازیشون می‌گن؟

به نظر من بازی بد نیست و نسبتا خوب و روون اجرا میشه گرچه پردازنده قدرتمند میخواد

فقط حتما اجازه بدید اول شیدرها کامل بشن بعد بازی کنید و این کار زمان نسبتا زیادی میبره  چون موقع ساختن شیدرها مصرف پردازنده خیلی بالا میره و چون خود بازی هم پردازنده محوره بازی پر از لگ استاتر  و افت فریم میشه

با اپدیت کم حجمی هم که دادند مشکل مموری لیک  و مصرف بیش از حد رم و vram هم تا حدودی حل شده

نیاز نیست همه تنظیمات گرافیکی رو تا اخر بالاببرید بعضی از گزینه های گرافیکی بین تنظیمات high و ultra تفاوتشون اندکه اما میزان افت پرفورمنس زیاد

یه سری تصویر دیدم که بعضیا از باگهای گرافیکی شخصیتهای بازی بیرون داده بودن ولی حقیقتا من در این 3 4 ساعتی  که بازی کردم باگ خاصی ندیدم

زمان لودینگ بازی روی ssd زیاده

من با دسته بازی میکنم بازی مشکل استاتر در حرکت موس داره

قطعا با پشتیبانی که سونی معمولا از بازیهاش داره بازی اپدیتهای بیشتری میگیره و بازی رو بهینه تر می کنند

ویرایش شده توسط WAR
لینک به دیدگاه

برخی از مهمترین مشکلات بازی the last of us :

Loading shaders takes longer than expected
Performance and stability is degraded while shaders are loading in the background
Older graphics drivers leads to instability and/or graphical problems
Game may be unable to boot despite meeting the minimum system requirements
A potential memory leak
Mouse and camera jitter for some players, depending on hardware and display settings

در کل بازی از نظر بهینه سازی وضعیت خوبی ندارد و توصیه میکنم یه مدت صبر کنید تا این مشکلات با آپدیتها و پچها برطرف شود و سپس بازی کنید

ویرایش شده توسط saeedx
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، saeedx گفته است:

برخی از مهمترین مشکلات بازی :

Loading shaders takes longer than expected
Performance and stability is degraded while shaders are loading in the background
Older graphics drivers leads to instability and/or graphical problems
Game may be unable to boot despite meeting the minimum system requirements
A potential memory leak
Mouse and camera jitter for some players, depending on hardware and display settings

در کل بازی از نظر بهینه سازی وضعیت خوبی ندارد و توصیه میکنم یه مدت صبر کنید تا این مشکلات با آپدیتها و پچها برطرف شود و سپس بازی کنید

دقیقا همینطوریه یا باید صبر کنیم shaders کاملا لود بشه که وقت زیادی میگیره (رو سیستم من حدود یک ساعت) یا همینطوری شروع به بازی کرد که اینطوری هم تمام منابع اشغال میشه مصرف cpu  میچسبه به سقف (اولین باره رو سیستم من دمای cpu 12400  رسیده بود به 72 درجه) مصرف رم هم کلا از 16 گیگ بیشتر میشه که کمبودشو از درایو c جبران میکنه و همینطور من با تنظیمات مدیوم و 1080p پلی دادم 7  خورده ای از 8 گیگ vram  گرافیک رو هم اشغال کرد. لودینگ بازی به قول دوستان از روی ssd هم خیلی طول میکشه.

Untitled.jpg

ویرایش شده توسط sina-sarhadi
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، sina-sarhadi گفته است:

دقیقا همینطوریه یا باید صبر کنیم shaders کاملا لود بشه که وقت زیادی میگیره (رو سیستم من حدود یک ساعت) یا همینطوری شروع به بازی کرد که اینطوری هم تمام منابع اشغال میشه مصرف cpu  میچسبه به سقف (اولین باره رو سیستم من دمای cpu 12400  رسیده بود به 72 درجه) مصرف رم هم کلا از 16 گیگ بیشتر میشه که کمبودشو از درایو c جبران میکنه و همینطور من با تنظیمات مدیوم و 1080p پلی دادم 7  خورده ای از 8 گیگ vram  گرافیک رو هم اشغال کرد. لودینگ بازی به قول دوستان از روی ssd هم خیلی طول میکشه.

Untitled.jpg

بله ... باید بگذارید شیدر به 100 درصد برسه تا میزان استاتر و کرش در طول بازی به حداقل برسه
گزارش دادن که لودینگ شیدرها ممکنه روی برخی سیستمها حتی بیشتر از یک ساعت طول بکشه
از لحاظ میزان مصرف CPU و RAM هم بعلت بهینه نبودن بازیه که تقریبأ 100 درصد میشه

همانطور که گفتم با این وضعیت ارزش نداره بخوای بازی کنی و فشار زیادی به سیستم میاره
صبر کنید تا آپدیت بیاد

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، sina-sarhadi گفته است:

دقیقا همینطوریه یا باید صبر کنیم shaders کاملا لود بشه که وقت زیادی میگیره (رو سیستم من حدود یک ساعت)

مثل آنچارتد اون پایین درصد کامپایل شیدر رو میزنه یا خودت باید حدس بزنی؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...