رفتن به مطلب

Recommended Posts

الان هاست که ناظر مورد نظر بیاد نصف تایپک رو شیفت دیلیت کنه!😁

لینک به دیدگاه

ببین صدام زدن

من خودم قیچی به دست آمدم 😁

ببینید بچه ها من کاری به بحثتون ندارم 

فقط تمام مواردی که نامربوط به تاپیک بود رو حذف کردم

چون کاربران گزارش کردند و شاکی بودند که تاپیک به بیراهه رفته و پست های مفید زیر جر و بحث ها دفن داره میشه

در دایره عنوان تاپیک باشید .

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، ariarko گفته است:

من نسخه fit گرفتم الا کودوم اپدیت رو باید دانلود کنم ماله الا 1.6 هست

قبل آپدیت از سیو بازی بکاپ بگیرید!🥲

1772148488_Screenshot2023-11-11023315.thumb.png.db2ab8f26ed3cfb62a7ad182b9e8dad6.png

من نسخه rune دارم دارم آپدیت آخر میریزم

کلا 3تا آپدیت دارم نصب میکنم اولی 4 گیگ که 1.8 هست  دومی که 2گیگ هست 1.9 و 1.10 

من بعد هر آپدیت میزارم کامل چک کنه

Screenshot 2023-11-11 022646.png

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان پک hd texture

Call of Duty Black Ops Cold War از کجا گیر بیاریم برای دانلودdodi

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بازی Assassins Creed Mirage قرار نیست کرک شه خسته شدیم😄

لینک به دیدگاه

سلام.

من Alan Wake 2 نسخه Fitgirl 1.06 رو قبلا نصب کرده بودم الان واسه نصب فارسی ساز حداقل نسخه 1.09 به بالا میخواد.

الان واسه نصب آپدیت میتونم ( آپدیت بازی UPDATE v1.0.12-ElAmigos) رو نصب کنم؟

یا باید منتظر آپدیت از Fitgirl باشم؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

اوکی شد.

باید به ترتیب 1.08 تا 1.12 رو نصب کرد.

ویرایش شده توسط Nezami
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رایگان شدن بازی  Tom Clancy Rainbow Six Sige در استیم تا یک هفته

محدودیت روی ریجن روسیه. اگه اکانت دیگه ندارید سریع بسازید

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

بالاخره انتظار ها به پایان رسید و قراره همین ۳شنبه تریلر gta جدید بیاد

میلیونها نفر منتظرشن😶 یعنی چی میتونه باشه؟ امیدوارم چه از نظر گرافیک و چه هوش مصنوعی صنعت بازی سازی رو زیر و رو کنه

من که شخصا دارم از بازیا زده میشم فقط هوش مصنوعی میتونه مشتاقم کنه

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

انتظارها خیلی بالا رفته 10 سال ساختش طول کشیده باید خیلی خفن بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خدایا gta از نون شب واجب تره برسون برای نیازمندها. یا پول بده یا کرک بده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
21 ساعت قبل، MEHDI-GTX گفته است:

خدایا gta از نون شب واجب تره برسون برای نیازمندها. یا پول بده یا کرک بده

البته برای بعضیامون منجمله خودم، عمر هم باید بده :D

لینک به دیدگاه

ولی با تجربه ای که سازنده ها دارن خیلی خیلی هایپ نشید که یهو دیدید خورد تو ذوقتون. چه بازی ها که هایپ شدیم واسش ولی نتیجه یه چیز شترگاوپلنگی شد.

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، jj-191 گفته است:

ولی با تجربه ای که سازنده ها دارن خیلی خیلی هایپ نشید که یهو دیدید خورد تو ذوقتون. چه بازی ها که هایپ شدیم واسش ولی نتیجه یه چیز شترگاوپلنگی شد.

در طی این سال ها که همه با راکستار و شیوه کارش آشنا هستیم ، تلاش میکنه تا حد امکان از نشت کوچک ترین اطلاعات درباره پروژه هاش جلوگیری بکنه حتی اگر رسانه ها شروع به ایجاد حواشی و شایعات متعدد بکنند اصلا اهمیتی نمیده و کار خودشو میکنه😅

شاید این سکوت و سخت گیری راکستار در ارائه اخبار بازی هاش برای بعضی ها خوشایند نباشه ، اما از نظر خودم این خنثی بودنش تونسته این شرکت رو به موفقیت و جایگاه فعلی اش برسونه. رسانه ها رو به حال خودشون رها می کنه تا هرچی میخوان بگن که این کار باعث تبلیغ خودش میشه. گیمر ها هم می دونند راکستار هیچکدوم از اخبار از سمت رسانه ها رو تائید نمی کنه پس هر خبری میتونه فقط یک شایعه باشه.

هیچوقت نمیاد مثل مایکروسافت از چندسال قبل از عرضه بازی ای مثل استارفیلد شروع به تعریف کردن و بالا بردن هایپ گیمرا بکنه ، با بالا رفتن هایپ گیمر ، انتظاراتش هم بالا میره و اگر با بهترین بازی ممکن اون شرکت هم مواجه بشه ، چون با خودش در ذهنش کلی تصاویر رویایی ساخته ، نقاط قوت اون بازی رو نخواهد دید در نتیجه اون بازی با سر میخوره زمین🤔 اگرچه گیمرها الان درباره نسخه بعدی GTA هم چنین تصوراتی برای خودشون ایجاد کردند اما اول و آخر می دونند که راکستار نه خبری رو تائید کرده و نه تعریفی از بازیش کرده پس هرچی بده بیرون با اشتیاق قبول می کنند.

ویرایش شده توسط Amin Heydari
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۹/۱۰ در 17:35، MEHDI-GTX گفته است:

رایگان شدن بازی  Tom Clancy Rainbow Six Sige در استیم تا یک هفته

محدودیت روی ریجن روسیه. اگه اکانت دیگه ندارید سریع بسازید

سلام من رفتم ولی رایگان نیست چک کردید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
3 ساعت قبل، ali m گفته است:

سلام من رفتم ولی رایگان نیست چک کردید

سلام

بله خودم اضافه کردم به اکانت

احتمالا وقتش تمام شده

این بازی رو هم چک کن 

ICARUS 

Play for free! Ends in 1 day and 19 hours

https://store.steampowered.com/app/1149460/ICARUS/

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود عزیزان
خبر خوب برای گیمر های قدیمی 
بازی Company of Heroes 3
توسط GOLDBERG | ElAmigos کرک شده

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، Death Reaper گفته است:

درود عزیزان
خبر خوب برای گیمر های قدیمی 
بازی Company of Heroes 3
توسط GOLDBERG | ElAmigos کرک شده

ظاهرا نسخه ElAmigos دنگ و فنگ نصب و به کار انداختن کرک رو نداره، اتوماتیک نصب میشه. کسی تستش کرده؟

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Sandor گفته است:

ظاهرا نسخه ElAmigos دنگ و فنگ نصب و به کار انداختن کرک رو نداره، اتوماتیک نصب میشه. کسی تستش کرده؟

بهترین نسخه نصبی همین نسخس 
اپدیت هم برای گیم بیاد خیلی راحته
منم همین نسخه رو پیشنهاد میکنم

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوستان دو نسخه Gears 1 ultimate

و Gears 4 توسط ElAmigos  دوباره کرک شدن من گرفتم و نصب کردم و برای وارد شدن باید اکانت بسازیم من دوبار ساختم ولی رد نمیشه و داخل بازی از استارت جلوتر نمیره! گفتم شاید باید شبکه شخصی انتقال داده استفاده بشه ولی با اون هم از این مرحله جلوتر نمیره اگر کسی امتحان کرده و راهی داره اطلاع رسانی کنه.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، MEHDI 7 گفته است:

دوستان دو نسخه Gears 1 ultimate

و Gears 4 توسط ElAmigos  دوباره کرک شدن من گرفتم و نصب کردم و برای وارد شدن باید اکانت بسازیم من دوبار ساختم ولی رد نمیشه و داخل بازی از استارت جلوتر نمیره! گفتم شاید باید شبکه شخصی انتقال داده استفاده بشه ولی با اون هم از این مرحله جلوتر نمیره اگر کسی امتحان کرده و راهی داره اطلاع رسانی کنه.

درود اینارو ارعایت کردی

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) حتما از یک اکانت جعلی مایکروسافت جهت لاگین استفاده کنید. از این آدرس می‌توانید یک اکانت برای خود بسازید و به پروفایل ویندوز خود لاگین کنید (یا اجازه بدهید تا بازی از شما درخواست لاگین کند).

3) از فعال بودن Developer Mode در ویندوز خود مطمئن شوید. حداقل ورژن ویندوز 10 برای اجرای بازی v1909 می‌باشد و تمامی ورژن‌های ویندوز 11 پشتیبانی می‌شود. برای فعال کردن developer mode کافیست مسیر Settings -> Updates & Security -> For Developers را طی کنید و فعال نمایید. پس از فعال شدن اگر نیاز به ریستارت ویندوز بود، آن را انجام بدهید.

4) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

5) به نصب بازی بپردازید.

6) بازی را حتما از استارت منو ویندوز خود اجرا کنید و از اجرای مستقیم فایل exe در محل نصب بازی خودداری کنید

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، phoenixia گفته است:

درود اینارو ارعایت کردی

2) حتما از یک اکانت جعلی مایکروسافت جهت لاگین استفاده کنید. از این آدرس می‌توانید یک اکانت برای خود بسازید و به پروفایل ویندوز خود لاگین کنید (یا اجازه بدهید تا بازی از شما درخواست لاگین کند).

3) از فعال بودن Developer Mode در ویندوز خود مطمئن شوید. حداقل ورژن ویندوز 10 برای اجرای بازی v1909 می‌باشد و تمامی ورژن‌های ویندوز 11 پشتیبانی می‌شود. برای فعال کردن developer mode کافیست مسیر Settings -> Updates & Security -> For Developers را طی کنید و فعال نمایید. پس از فعال شدن اگر نیاز به ریستارت ویندوز بود، آن را انجام بدهید.

4) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

5) به نصب بازی بپردازید.

6) بازی را حتما از استارت منو ویندوز خود اجرا کنید و از اجرای مستقیم فایل exe در محل نصب بازی خودداری کنید

نیازی به این کارهای نیست 

برید تو ویندوز سیکوریتی اینجا فولدر بازیها رو بشناسونید تمام

Screenshot 2024-02-10 230612.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ در 21:17، phoenixia گفته است:

درود اینارو ارعایت کردی

5) به نصب بازی بپردازید.

درود اره عزیز اینها که کاری نیست.

مشکل من بالا هم توضیح دادم این هست که بازی نصب شده داخل بازی میری درخواست اکانت می کنه و میگه افلاین هستی و انلاین شو وقتی که انلاین میشی و اکانت رو میدی رد نمیشه و همونجا گیر می کنه ربطی به ساخت اکانت اصل و فیک نداره کلا رد نمی کنه گفتم شاید با قند شکن باید رد بشه ولی با اون هم رد نمیکنه مشکل من این هست. ایا خودت امتحان کردی؟

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ در 23:07، Sabertooth گفته است:

نیازی به این کارهای نیست 

برید تو ویندوز سیکوریتی اینجا فولدر بازیها رو بشناسونید تمام

Screenshot 2024-02-10 230612.png

دوست عزیز این کار رو خودت انجام دادی؟ مشکل من رو بالا خوندی؟ مشکل من این هست که داخل بازی میری و اکانت میسازی ولی رد نمیکنه ! ایا این مشکل با راه حل خودت برطرف میشه؟

لینک به دیدگاه

18 ساعت قبل، MEHDI 7 گفته است:

دوست عزیز این کار رو خودت انجام دادی؟ مشکل من رو بالا خوندی؟ مشکل من این هست که داخل بازی میری و اکانت میسازی ولی رد نمیکنه ! ایا این مشکل با راه حل خودت برطرف میشه؟

قندشکن روشن و برنامه xbox باید نصب باشه(نوع قند شکنم تاثیر داره با وی تو ری زیاد جور نیست) برو داخل بازی اجازه وارد کردن اکونت رو بهت میده ...hotmail وارد کن ولی احتمال داره ارور بده که دوباره امتحان کن یبار که اکونتت ثبت شد دیگه نمیخواد(اکونتت که ثبت میشه کاتسین اول میاد) ادامه بدی بیا بیرون قندشکن خاموش کن دوباره برو تو ولی آفلاین.... مشکل حل میشه...ولی در جریان باش بازی مشکل استاتتر و لگ داره من که تحملشو نداشتم زدم پاک کردم دایرکس 12 این مشکلاتو ایجاد میکنه چون بیس این بازی روی 10 و 11 بوده...

ویرایش شده توسط phoenixia
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...