رفتن به مطلب

Recommended Posts

قفل DENUVO از بازی SYBERIA 3 همراه با اپدیت امروز حذف شد.

گروه CODEX هم سریع بازی رو ریلیز کرد

ویرایش شده توسط MOHSEN-CH
لینک به دیدگاه

سیستم مورد نیاز عنوان Prey اعلام شد.

حداقل سیستم مورد نیاز

CPU: Intel i5-2400, AMD FX-8320
GPU: GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
Memory: 8 GB
سیستم پیشنهادی

CPU: Intel i7-2600K, AMD FX-8350
GPU: GTX 970 4GB, AMD R9 290 4GB
Memory: 16 GB

https://www.gamespot.com/articles/preys-ps4xbox-one-file-size-and-pc-system-specs-re/1100-6449635/

لینک به دیدگاه

تازیخ عرضه عنوان Perception اعلام شد.
Perception در تاریخ 30 مه برای پلتفرم های PS4, Xbox One و PC عرضه خواهد شد.
https://www.gamespot.com/articles/horror-game-perception-gets-new-trailer-release-da/1100-6449615/

لینک به دیدگاه

اولین تریلر از گیم‌پلی بازی DiRT 4 منتشر شد

شاهکاری دیگر از Codemasters.بدجوری منتظرشم 

?

dirt-8.jpg

1080p

720p

480p

منبع: Gamefa

ویرایش شده توسط TeraFloppy64
لینک به دیدگاه

2017-05-02_114052.thumb.jpg.c011a8afc6b6b40cc58d92c97e2887ef.jpg

نسخه جدید بازی Tomb Raider با نام Shadow of the Tomb Raider

شایعاتی تاکنون منتشر شده از احتمال نسخه جدید این بازی ،طبق اخرین خبرها بازی فوق در Gamescom 2017 که به تاریخ 24و25 اگوست در شهر المان برگزار میشود رونمایی شده و در تاریخ March 2018 منتشر خواهد شد.

http://wccftech.com/shadow-tomb-raider-wont-e3-later/

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

تصاویر بازی 3 Darksiders منتشر شده است ،این بازی درتاریخ 31 دسامبر  2018 برای pc و.. منتشر خواهد شد. ،سایزعکس ها تغییر داده شده ،برای مشاهده عکس کامل به لینک مربوط مراجعه کنید.

111.jpg.2ae7a38a36fcbbd299203da68d2f2107.jpg

2222.jpg.83f42a11f93da63167c55960f4e521b6.jpg

33333.jpg.ffbebec3d1249c3be3f070cc04a896bf.jpg

4444.jpg.fa77a1958bdf51480968cf57b99c1080.jpg

555.jpg.38fdb36801bbc8d6a67fa5389b95caa2.jpg

66666.jpg.994e8ab497afbd46153d76b3e4b15b9f.jpg

https://www.gamespot.com/articles/darksiders-3-details-and-screenshots-leaked/1100-6449720/

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ahmadsa گفته است :

تصاویر بازی 3 Darksiders منتشر شده است ،این بازی درتاریخ 31 دسامبر  2018 برای pc و.. منتشر خواهد شد. ،سایزعکس ها تغییر داده شده ،برای مشاهده عکس کامل به لینک مربوط مراجعه کنید.

https://www.gamespot.com/articles/darksiders-3-details-and-screenshots-leaked/1100-6449720/

دل و جیگرم با هم ادغام شد.?

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

دل و جیگرم با هم ادغام شد.?

دوست خوبم در نقل قول عکس ها رو پاک کنید .

لینک به دیدگاه

دوستان کسی بازی 

ARK Survival Evolved

رو تجربه کرده ؟ اصلا ارزش دان داره ؟

لینک به دیدگاه

سلام

دوستانی که پیگیر هستن. اون پست آخری که cpy گذاشته بود و توش در مورد بازی کرکی جدید اطلاعات داده بود به کرک چه بازی ای منتهی شد؟

ممنون

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، hosseinskandari گفته است :

سلام

دوستانی که پیگیر هستن. اون پست آخری که cpy گذاشته بود و توش در مورد بازی کرکی جدید اطلاعات داده بود به کرک چه بازی ای منتهی شد؟

ممنون

2Dark

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، lordofgame گفته است :

2Dark

میگفتن که دیسآنرد یا نیر اوتوماتا میخواد باشه... 2dark ام اعلام کردن داشت آخه

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

اصلا ارزش دان داره ؟

اگر از سبک سوروایو و تلاش برای بقا خوشت میاد بازی کن، البته سعی کن با رفیقات بازی کنی چون تنهایی نمیتونی توی بازی پیشرفت کنی به نظرم.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، hosseinskandari گفته است :

میگفتن که دیسآنرد یا نیر اوتوماتا میخواد باشه... 2dark ام اعلام کردن داشت آخه ?

قفل نیر فک کنم چون 64 بیتی بود نتونستن کرک کنن ، گفتن 2Dark کرک کنیم یکم جو بدیم :D

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، lordofgame گفته است :

قفل نیر فک کنم چون 64 بیتی بود نتونستن کرک کنن ، گفتن 2Dark کرک کنیم یکم جو بدیم :D

خودشو خراب کرده ?. بهرحال ما از همشون خوشحال میشیم هرچی باشه

لینک به دیدگاه

بازی 3 Darksiders   به طور رسمی توسط توسعه دهنده THQ Nordic  و سازنده ان معرفی و تریلرنیز به نمایش گذاشته شد.سیستم مورد نیاز بازی در سایت  steampowered:

Windows 7 / 8 / 10 64 bit
Intel Core i5-2400, AMD FX-6100, or better
۶ GB RAM
Recent Shader Model 5 GPU with 2 GB VRAM
DirectX: Version 11
 ۱۵ GB available space

عکس هایی از تریلر بازی

59096e929273c_KMPlayer2017-05-0309-56-16-21.thumb.jpg.06c5701e790e15573c9be02f06dd9ae5.jpg

59096e8d25db5_KMPlayer2017-05-0309-56-29-30.thumb.jpg.feda2900c6ac476eec6b7ab0446729ed.jpg

تریلر کم حجم 

http://www.aparat.com/v/DfpPm

dualshockers

http://store.steampowered.com/app/606280/Darksiders_III/

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

به روز رسانی بازی Call of Duty Infinite Warfare منتشر شد،این به روز رسانی شامل رفع باگهای بازی ، اضافه شدن دو اسلحه جدید و ....میشود.

dualshockers

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی Black Desert Online هم داره میاد روی استیم :D

البته همونطور که از اسمش مشخصه صرفا آنلاین هست...

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

دوستان کسی بازی 

ARK Survival Evolved

رو تجربه کرده ؟ اصلا ارزش دان داره ؟

سلام

بنده فقط بخاطر اینکه این بازی در حال حاضر سنگین ترین بازیه دنیاست وسوسه شدم و دانلودش کردم

اصل این بازی حالت چند نفره انلاین هستش و سبک و هدف بازی هم بقا و ایجاد یک تمدن در میان موجودات ما قبل تاریخ هستش

به شکل ساده اگر کارت گرافیکتون از 980 TI ضعیفتره نمیتونید تجربه روان و دلچسبی از بازی داشته باشید و در حالت تک نفره هم بازی اون جذابیت خودشو نداره و اگر دموهای این بازی رو دیده باشید می بینید که بیشتر مانور گیم پلی بازی روی همکاری تیمی هستش

به طور خلاصه اگر هدفتون بازی کردنه به نظرم منصرف بشید اما اگر قراره از لحاظ گرافیکی تجربه اش کنید با توجه به حجم نسبتا خوبش ارزششو داره

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

سلام

بنده فقط بخاطر اینکه این بازی در حال حاضر سنگین ترین بازیه دنیاست وسوسه شدم و دانلودش کردم

اصل این بازی حالت چند نفره انلاین هستش و سبک و هدف بازی هم بقا و ایجاد یک تمدن در میان موجودات ما قبل تاریخ هستش

به شکل ساده اگر کارت گرافیکتون از 980 TI ضعیفتره نمیتونید تجربه روان و دلچسبی از بازی داشته باشید و در حالت تک نفره هم بازی اون جذابیت خودشو نداره و اگر دموهای این بازی رو دیده باشید می بینید که بیشتر مانور گیم پلی بازی روی همکاری تیمی هستش

به طور خلاصه اگر هدفتون بازی کردنه به نظرم منصرف بشید اما اگر قراره از لحاظ گرافیکی تجربه اش کنید با توجه به حجم نسبتا خوبش ارزششو داره

این سبک رو دوست داشتم یه جورایی با دیدن دایناسورها یاد بازی داینو کرسیس افتادم که یادش به خیر چقدر خاطره دارم با این بازی .

ولی کلا منصرفم کردید از دانلود  ممنون که تجربتونو در میون گذاشتید 

نمیدونم چرا با بازیهایی که جدیدا ساخته میشن حال نمیکنم باور کنید شاید 10 تا بازی نصب کردم هر کدوم نهایت 5 دقیقه دووم آوردم و بی خیال شدم مثلا mad max یا مثلا evil که همه ازش تعریف میکنن ولی اول شخص شده بهم نمیچسبه . یا dark souls III و mafia III هیچ کدوم بهم نمیچسبه . اونوقت برای بازی age of empire III رو نصب کردم بیشتر دووم آوردم یا من مشکل پیدا کردم یا جذابیت بازیها کم شده . آخرین بازی که خیلی بهم چسبید dragon age 1 بود 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

این سبک رو دوست داشتم یه جورایی با دیدن دایناسورها یاد بازی داینو کرسیس افتادم که یادش به خیر چقدر خاطره دارم با این بازی .

ولی کلا منصرفم کردید از دانلود?  ممنون که تجربتونو در میون گذاشتید 

نمیدونم چرا با بازیهایی که جدیدا ساخته میشن حال نمیکنم باور کنید شاید 10 تا بازی نصب کردم هر کدوم نهایت 5 دقیقه دووم آوردم و بی خیال شدم مثلا mad max یا مثلا evil که همه ازش تعریف میکنن ولی اول شخص شده بهم نمیچسبه . یا dark souls III و mafia III هیچ کدوم بهم نمیچسبه . اونوقت برای بازی age of empire III رو نصب کردم بیشتر دووم آوردم ?یا من مشکل پیدا کردم یا جذابیت بازیها کم شده . آخرین بازی که خیلی بهم چسبید dragon age 1 بود 

بله..کاملا درکتون میکنم...اون موقع ها بازی ها یه جذابیت خاصی برامون داشتن و کلا یه دوره ی خاصی از زندگی ماها بود

رزیدنت اویل ۳ - پپسی من - ماشین جنگی - واقعا که تکرار نشدنی هستن اون روزا 

از اونجا که حدس میزنم سلیقه من شبیه به شماست و هر بازی نمیتونه راضیتون کنه یه پیشنهادی بهتون میدم  - البته اگر تا حالا تجربه اش نکرده اید

http://www.yasdl.com/106984/دانلود-بازی-superhot.html

فقط 1 گیگه - این بازی یک شاهکاره فراموش نشدنی و تکرار نشدنیه

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

بله..کاملا درکتون میکنم...اون موقع ها بازی ها یه جذابیت خاصی برامون داشتن و کلا یه دوره ی خاصی از زندگی ماها بود

رزیدنت اویل ۳ - پپسی من - ماشین جنگی - واقعا که تکرار نشدنی هستن اون روزا ?

از اونجا که حدس میزنم سلیقه من شبیه به شماست و هر بازی نمیتونه راضیتون کنه یه پیشنهادی بهتون میدم  - البته اگر تا حالا تجربه اش نکرده اید

http://www.yasdl.com/106984/دانلود-بازی-superhot.html

فقط 1 گیگه - این بازی یک شاهکاره فراموش نشدنی و تکرار نشدنیه

سپاس از شما دوست عزیز . دان میکنم ببینم چطوریه 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

سپاس از شما دوست عزیز . دان میکنم ببینم چطوریه ?

بازیش قشنگه.. کوتاهم هست.. من یجا نشستم تمومش کردم.. جدید و جذاب بود. حتما بازیش کنید

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

نمیدونم چرا با بازیهایی که جدیدا ساخته میشن حال نمیکنم

نمیدونم اهل بازی های مالتی پلیر هستین یا نه، ولی اگر نیستید به نظرم برید سمت بازیهای آنلاین که هم جذابیت بیشتر دارن هم تایم بالاتری برای سرگرم کردنتون، چو ن منم مشکل شما رو دارم ، بازیهای سینگل بهم نمیچسبه (البته به جز بازیهای مستقل)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...