رفتن به مطلب

Recommended Posts

دوستان  sniper ghost warrior 3 هم کرک شد.

Sniper-Ghost-Warrior-3-Free-Download.jpg.73bf8e63dd00fbca5ebe1bfca7b3c516.jpg

لینک دانلود:

http://igg-games.com/sniper-ghost-warrior-3-free-download.html

لینک به دیدگاه

بازی عالی و مورد انتظار NieR:Automata هم کرک شده. متای این بازی 90 هستش و گیم اسپات بهش 9/10 داده. معلومه با بازیه فوق العاده ای طرف هستیم.

Sniper-Ghost-Warrior-3-Free-Download.jpg.fdfc41067ab6ea841fa253c1243cf67b.jpg

لینک دانلود بهمراه تمامی dlc ها :

http://igg-games.com/nier-automata-cracked-free-download.html

لینک به دیدگاه

یاد اوری :عکس های کوچکتر. تشکر.

لیست 10 بازی پرفروش سه ماه نخست 2017  در انگستان:

01. Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands
02. Grand Theft Auto V
03. Horizon: Zero Dawn
04. Resident Evil VII
05. FIFA 17
06. Call of Duty: Infinite Warfare
07. The Legend of Zelda: Breath of the Wild
08. For Honor
09. Mass Effect: Andromeda
10. Battlefield 1

و جدول  هفتگی بازی ها ی پرفروش  درانگلستان (هفته گذشته 6may) در پلت فرم pcو ...

111111.thumb.jpg.82594c68f52a80dce624faf2e4a2a808.jpg

dualshockers.com

chart-track.co.uk

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

2017-05-09_090615.jpg.dd8a68c9d45e65d363599992c482f25f.jpg

عرضه بازی Vanquish برای pc:

در عکس منتشر شده از شرکت سگا درTwitter  یک لوگو به همراه سال 2017 مشاهده میشود ، احتما ل میرود  سگا  نسخه Vanquish را برای pc منتشر کند یا نسخه دوم ان را در سال 2017 رونمایی کند.  این بازی در سال 2010 برای Xbox 360 و PS3 منتشر شد ه بود.

2017-05-09_090700.thumb.jpg.e2a7464cb4c5d3c30428b608121a3940.jpg

game spot

لینک به دیدگاه

در در 1396/02/17, 17:41:32، Farjam گفته است :

دلیلش اینه که یکی از مهمترین فیکس ها براش اومده(و بازم داره میاد) و آپدیت آخر یه آپدیت با تغییرات جزئی و پیش و پا افتاده نبوده(مثل آپدیت های خیلی از بازیها که فیکس قابل لمسی توش اتفاق نمیوفته) که ضروری نباشه... مشکلات این بازی هم با کیبورد و هم با کنترلر خیلی زیاد بوده(از بعضی مواقع کار نکردن کلید های bind شده تا تاخیر در input و حرکات مسخره ی خود کاراکتر ها  و برخی مکانیسم های قابل فیکس) طبق چیزهایی که کاربرها توی استیم نظر دادن... که به اصطلاح همچین مشکلی game breaker به حساب میاد و فیکسش خیلی مهمه و حداقل یه کاری میکنن که اونهایی که علاقه دارن بدون این مشکلات بازی کنن بازی رو بخرن تا از آخرین آپدیت ها استفاده کنن...

یه جورایی مثل آپدیت 1.05 مس افکت هست که در واقع بازی رو از یک "زباله" به یه بازی معمولی تبدیل کرد

بازی ویچر روی 8k .... 7680x4320

http://www.pcgamer.com/the-witcher-3-is-predictably-stunning-at-8k/

:|

من الان بازی mass effect رو نصب کردم .نسخه fit girl رو. از کجا بفهمم که نسخه 1.05 هست یا 1.04؟

برای اپدیت نسخه fit girl لینک فایل اپدیت هست بذارین؟

ممنون.

لینک به دیدگاه

برای تشخیص ورژن بازی خود به داخل پوشه ای که بازی رو توش نصب کردید برید و روی آیکن اجرای بازی که آخرش فرمت (exe.) داره راست کلیک کنید و Properties رو بزنیدبعد تو پنجره باز شده سربرگ Details رو انتخاب کنید , در اون قسمت عددی که جلوی File Version نوشته ورژن بازی شماست.مورد دوم رو  هم میتونید سرچ کنید.

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان شرمنده اینجا سوال میکنم ولی جای دیگه ای که این هجم از گیمر دور هم جمع شده باشن پیدا نکردم ?

ما به دلیل مشغله کاری تازه بعد از این همه مدت قصد کردیم بریم کال آف بزنیم (infinite warfare) اما نه بخش داستانیشو بلکه مولتی پلیرشو به صورت آفلاین با داداش گرامی.

ولی وقتی روی مولتی پلیر میزنم سعی میکنه به نت وصل بشه آخرشم میگه نشد و ارور میده ?

چیکار میشه کرد؟راهی هست؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Sundown گفته است :

من الان بازی mass effect رو نصب کردم .نسخه fit girl رو. از کجا بفهمم که نسخه 1.05 هست یا 1.04؟

برای اپدیت نسخه fit girl لینک فایل اپدیت هست بذارین؟

ممنون.

نسخه نهایی که خود فیتگرال گذاشته نسخه 1.05 هست. معمولا ریپکهاشو نمیشه با کپی پیست کردن آپدیت، آپدیت کرد و باید ریپک آپدیتی که خودش میذاره رو دانلود کنی. نسخه 1.04 به 1.05 رو میتونی با دانلود 3-4 تا فایل انجام بدی از خود سایت فیتگرل. برید بخونید خودتون متوجه مییشید

من نسخه 105 ای که گذاشته رو تست کردم و سالم بود. فقط اگه رو ویندوز 10 64 بیت تست میکنی run as admin و compatibility windows 7  رو انجام بده و بعد setup رو ران کن.

لینک به دیدگاه

در در 1396/02/17, 17:28:42، ahmadsa گفته است :

شایعه :شماره بعدی بازی Assassin's Creed با نام Assassin’s Creed: Origins در مصر  باستان خواهد بود و احتمالا در e3 2017 ماه ژوئن معرفی میشود.

tweaktown

nerdmuch

به روزرسانی و شایعه:اولین  تصویر بازی Assassin’s Creed: Origins  منتشر شده است :

2017-05-09_203404.thumb.jpg.5d7455144519df3f79641f38019baa48.jpg

gamesradar

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

2017-05-10_161329.thumb.jpg.87f73830d3736b283596cf9d10ab8253.jpg

2017-05-10_153804.thumb.jpg.6150d9607b3c566ae29fe9ad71e87f3e.jpg

شرکت ea و استدیوGhost Games ضمن تایید نسخه جدید بازی  Need for Speed    برخی از ویژگی های این نسخه از بازی را اعلام کرد:

بر خلاف نسخه  قبل که فقط شامل بخش چند نفره و انلاین  بود،در این نسخه بخش تک نفره (داستانی ) بازی به طور کامل افلاین خواهد بود. قابلیت شخصی‌سازی ماشین‌ها ،تعقیب و گریز هاو .....در این شماره ازبازی نیز وجود خواهد داشت.این بازی در e3 2017 رونمایی و احتمالا در بین ماه های اکتبر تا نوامبر منتشر میشود.

wccftech

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در در 1396/02/19, 13:36:37، hosseinskandari گفته است :

نسخه نهایی که خود فیتگرال گذاشته نسخه 1.05 هست. معمولا ریپکهاشو نمیشه با کپی پیست کردن آپدیت، آپدیت کرد و باید ریپک آپدیتی که خودش میذاره رو دانلود کنی. نسخه 1.04 به 1.05 رو میتونی با دانلود 3-4 تا فایل انجام بدی از خود سایت فیتگرل. برید بخونید خودتون متوجه مییشید

من نسخه 105 ای که گذاشته رو تست کردم و سالم بود. فقط اگه رو ویندوز 10 64 بیت تست میکنی run as admin و compatibility windows 7  رو انجام بده و بعد setup رو ران کن.

ممنون دوست عزیز.نمی دونم کدوم نسخه است. الان بدون مشکل رو ویندوز 10 اجرا میشه.

فعلا فایل اپدیت رو از سایت دانلودها گرفتم  تست کنم ببینم چی میشه؟

اصلا فرق این دوتا نسخه چیه؟

ویرایش شده توسط Sundown
لینک به دیدگاه

در در 1396/02/19, 13:09:35، ahmadsa گفته است :

برای تشخیص ورژن بازی خود به داخل پوشه ای که بازی رو توش نصب کردید برید و روی آیکن اجرای بازی که آخرش فرمت (exe.) داره راست کلیک کنید و Properties رو بزنیدبعد تو پنجره باز شده سربرگ Details رو انتخاب کنید , در اون قسمت عددی که جلوی File Version نوشته ورژن بازی شماست.مورد دوم رو  هم میتونید سرچ کنید.

تشکر.

امتحان کردم. ورژن رو می زنه 1.00 !!!!؟

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Sundown گفته است :

تشکر.

خواهش میکنم، در صورتی این عدد رو  میزنه که هیچ اپدیتی نریخته باشید.  تمام بازی ها وقتی منتشر میشن ورژن 1.0.0 هستن مگر اینکه همون روز اول آپدیت هم براشون عرضه بشه چنانچه هیچ اپدیتی نریخته باشید ورژن بازی 1.0.0 خواهد بود.

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ahmadsa گفته است :

خواهش میکنم، در صورتی این عدد رو  میزنه که هیچ اپدیتی نریخته باشید.  تمام بازی ها وقتی منتشر میشن ورژن 1.0.0 هستن مگر اینکه همون روز اول آپدیت هم براشون عرضه بشه چنانچه هیچ اپدیتی نریخته باشید ورژن بازی 1.0.0 خواهد بود.

پس این حتی 1.04 هم نیست؟

فایل اپدیت رو بگیرم ببینم چی میشه

لینک به دیدگاه

2017-05-10_212659.thumb.jpg.763367fc452ba6a558561e2a2d49d2fc.jpg

شایعات پایان یافت :

پس از انتشار عکس های بازی Vanquish شرکت سگا رسما این بازی را تایید و تریلر ان را به نمایش گذاشت  تاریخ انتشار 25 ماه may

مشاهده تریلر

gamespot

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، Sundown گفته است :

تشکر.

دادا از اول بگیر ریپک جدیدو اگه اینقد مرددی و نمیدونی ورژن چیه و آپدیت کار میکنه یا نه.. بهترین کار...

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hosseinskandari گفته است :

دادا از اول بگیر ریپک جدیدو اگه اینقد مرددی و نمیدونی ورژن چیه و آپدیت کار میکنه یا نه.. بهترین کار...

فایل نصبی رو چک کردم. ورژن 1.04 هست. اپدیت می کنم اگه نشد همینکاری که شما میگی رو انجام می دم.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Sundown گفته است :

فایل نصبی رو چک کردم. ورژن 1.04 هست. اپدیت می کنم اگه نشد همینکاری که شما میگی رو انجام می دم.

تو سایت فیتگرل نوشته عزیز.. اگه 1.04 هستی فک کنم فقط کافیه فایل 5و 7 و 8 رو دوباره بگیری و یه فایل ستاپ... جایگزین قبلیا میکنی و run as windows 7  اجرا میکنی.. درست میشه. لازم نیس از اول دانلود کنی. بخون چیزای که نوشته تو سایتشو.. میفهمی

لینک به دیدگاه

2017-05-11_105432.thumb.jpg.46e71ce0fa2c5ce574f2229444244a32.jpg

به روز رسانی 1.06 بازی Mass Effect: Andromeda منتشر شده است این به روزرسانی شامل بهبود و تغییرات بخش چند نفره،  و....میشود.

http://wccftech.com/mass-effect-andromeda-patch-1-06-now-live-introduces-balance-changes/  

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

سلام  دوستان این کرک بازی NieR:Automata کار میکنه؟؟؟؟چون تو  یه سایت زده بود کرک  نامعتبر!!!!کسی اجرا کرده با کرک؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، andromedagalaxy گفته است :

سلام  دوستان این کرک بازی NieR:Automata کار میکنه؟؟؟؟چون تو  یه سایت زده بود کرک  نامعتبر!!!!کسی اجرا کرده با کرک؟

من خودم تست نکردم اما سایت دانلودها نسخه کم حجمشو گذاشته 9گیگ البته توضیحات رو حتما بخونید 

لینک به دیدگاه

نسخه فیتگرل که با حجم 9 گیگ موجوده بنظرم افتضاحه، زمان نصب که وحشتناکه روی SSD یک ساعت و نیم دقیقا طول کشید نصبش خود بازی هم Full Screen نمیشه که باید Alt + Enter کرد و توی بازی هم بعد از چند دقیقه وسط مبارزه یدفعه صفحه سفید شد و راهی جز خروج نبود. بنظرم بهتره منتظر یه کرک معتبر باشیم.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، andromedagalaxy گفته است :

درود

بازی خیلی راحت اجرا میشه

چون از شبیه ساز گروه CODEX توش استفاده شده

بنده دو تا از پایانهاشو تا الن تموم کردم

یک بارم کرش نداشتم

لینک به دیدگاه

بازی PREYبا اخرین اپدیت توسط BALDMAN کرک شد..

اپدیت جدید بازی NIER هم توسط BALDMAN کرک شد.

ویرایش شده توسط MOHSEN-CH
لینک به دیدگاه

در در 1396/02/21, 16:04:14، MOHSEN-CH گفته است :

درود

بازی خیلی راحت اجرا میشه

چون از شبیه ساز گروه CODEX توش استفاده شده

بنده دو تا از پایانهاشو تا الن تموم کردم

یک بارم کرش نداشتم

درود

با کرک فیکس بازی کردید یا اولیه؟
برای اجرا بازی با کرک فیکس باید ابتدا کرک اولیه هم ریخته بشه؟

پ.ن: البته الان کرک ورژن 2 اومده دیگه

ویرایش شده توسط ArminZol
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...