رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 29 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

دوستان کسی میدونه تا به حال بازی با قفل denovo 4.9 کرک شده آیا؟ دو هفته گذشته و shadow of the tomb raider کرک نشده ! تا کی باید صبر کنیم دقیقا؟

Total War Saga: Thrones of Britannia+ 2018-05-03 2018-07-20 Voksi 4.9
Shining Resonance Refrain+ 2018-07-10 2018-07-11 Voksi 4.9
      .............................  ...................... 
Naruto to Boruto: Shinobi Striker+ 2018-08-31 2018-08-31 3DM 4.9
لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

دوستان کسی میدونه تا به حال بازی با قفل denovo 4.9 کرک شده آیا؟ دو هفته گذشته و shadow of the tomb raider کرک نشده ! تا کی باید صبر کنیم دقیقا؟

.

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، peto گفته است :

این pes 2019 مشخص نیست کی کرک میشه؟

1f629.png

نه !

لینک به دیدگاه

در در 1397/07/05, 12:52:47، Hassan.SK گفته است :

نسخه فیت گرل شادو آف وار از دانلودها گرفتم موقع مراحل اصلی یا مبارزه با وارچیف ها ، بازی به مدت حدود 30  الی 60 ثانیه هنگ میکنه بعد دوباره میاد بعضی مواقع هم کلا بازی هنگ میکنه

پیشنهادی دارین ؟

https://www.downloadha.com/game/middle-earth-shadow-of-war/

با پایین آوردن تکستچر کوالیتی  و فعال کردن وی سینک تا حد زیادی حل شد 

سلام

منم همین نسخه فیتگرل رو نصب کردم به همراه fg-optional-credits و fg-optional-benchmark و High Resolution Texture Pack Standalone Add-on  حجم نصب شدش 112 گیگ شد.

تمام تنظیمات رو روی High گذاشتم و Texture Quality و Texture Filtering رو روی Ultra گذاشتم ,  Depth of Field و Tessellation  تیکش رو زدم.  راحت 60 فریم میگیرم و وی سینک هم on میکنم.

فقط بعضی وقتا لودینگش طولانی میشه و اینکه وقتی msi afterburner  باز باشه موس رو تکون میدی تو بازی فریم خیلی میاد پایین! که من میبندمش (قبلا واسه چندتا بازی این مشکل رو با afterburner داشتم که اینجا هم گفتم)

به جز این مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 41 دقیقه قبل، Illidan گفته است :

سلام

منم همین نسخه فیتگرل رو نصب کردم به همراه fg-optional-credits و fg-optional-benchmark و High Resolution Texture Pack Standalone Add-on  حجم نصب شدش 112 گیگ شد.

تمام تنظیمات رو روی High گذاشتم و Texture Quality و Texture Filtering رو روی Ultra گذاشتم ,  Depth of Field و Tessellation  تیکش رو زدم.  راحت 60 فریم میگیرم و وی سینک هم on میکنم.

فقط بعضی وقتا لودینگش طولانی میشه و اینکه وقتی msi afterburner  باز باشه موس رو تکون میدی تو بازی فریم خیلی میاد پایین! که من میبندمش (قبلا واسه چندتا بازی این مشکل رو با afterburner داشتم که اینجا هم گفتم)

به جز این مشکلی نداره

واسه من تنظیمات الترا هم مشکلی نداره اما گذاشتم اتو که فکر کنم high شده ، دیروز تکستچر پایین اوردم لودش درست شد اما امروز بازم زیا دشده و اعصاب آدمو خورد میکنه چند دقیق باید منتظر بشی تا مرحله لود بشه و بعضی صحنه ها افت فریم بدی داره البته واسه یه ثانیه

بازی فکر کنم باید روی اس اس دی نصب بشه تا درست لود بشه ، اس اس دی من که حجمش پایینه و الان فقط خود بازیو نصب کردم 92 گیگ شده

من الان فقط با لود طولانی مشکل دارم امروز افت فریم ناگهانی هم اضافه شده خدا کنه ادامه پیدا نکنه

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

واسه من تنظیمات الترا هم مشکلی نداره اما گذاشتم اتو که فکر کنم high شده ، دیروز تکستچر پایین اوردم لودش درست شد اما امروز بازم زیا دشده و اعصاب آدمو خورد میکنه چند دقیق باید منتظر بشی تا مرحله لود بشه و بعضی صحنه ها افت فریم بدی داره البته واسه یه ثانیه

بازی فکر کنم باید روی اس اس دی نصب بشه تا درست لود بشه ، اس اس دی من که حجمش پایینه و الان فقط خود بازیو نصب کردم 92 گیگ شده

من الان فقط با لود طولانی مشکل دارم امروز افت فریم ناگهانی هم اضافه شده خدا کنه ادامه پیدا نکنه

منم تو بیشتر بازی ها این مشکلات رو دارم ☹️

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

اره احتمالا روی ssd باشه مشکلی نداشته باشه. بدون afterburner هم برو ببین افت فریم داری؟

البته شما HR Texture Pack رو نصب نکردی که شده 92 گیگ؟ درسته؟ میتونی تو تنظیمات بزاری رو ultra ولی تاثیری نداره تا وقتی که HR Texture pack رو نصب کنی و دوباره بزاری روی ultra که میگه 10 گیگ رم میخواد و 7.8 گیگ رم گرافیک ( البته یه خورده که بازی میکنی رم گرافیک پر میشه ولی رم سیستم تقریبا تا 6 گیگ)

نمیدونم فیتگرل اینجوریه؟ یا اینکه نسخه Definitive Edition سنگین شده اینطوری شده. اخه قبلا Codex داشتم (نه این پچ , اولی که کرک شده بود) 100 گیگ بود مشکلی هم نداشت

لینک به دیدگاه

سلام

کرک PES 2019

طبق این ویدیو

https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=WIhNiIvQgfg

این کرک باید عملی باشه

https://cpygames.com/pro-evolution-soccer-2019-cpy-crack-pc-download-تورنت/

البته بنده تست نکردم

و طبق این ویدیو این کرکم عملی شده و به cpy مربوط شده دقیق اطلاع ندارم یکی این کرک رو تست کنه

https://www.youtube.com/watch?v=b2sKVBJIbig

یکی لطفا اگر مشکلی وجود نداره یک تست بکنه

موفق باشین:x

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

سلام

کرک PES 2019

طبق این ویدیو

https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=WIhNiIvQgfg

این کرک باید عملی باشه

https://cpygames.com/pro-evolution-soccer-2019-cpy-crack-pc-download-تورنت/

البته بنده تست نکردم

و طبق این ویدیو این کرکم عملی شده و به cpy مربوط شده دقیق اطلاع ندارم یکی این کرک رو تست کنه

https://www.youtube.com/watch?v=b2sKVBJIbig

یکی لطفا اگر مشکلی وجود نداره یک تست بکنه

موفق باشین:x

این سایتها فیکن دوست عزیز! زیاد درگیر این سایتها نشو! کرک بشه بچه های همینجا اعلام میکنن!

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Alien87 گفته است :

این سایتها فیکن دوست عزیز! زیاد درگیر این سایتها نشو! کرک بشه بچه های همینجا اعلام میکنن!

بله شک نیست ولی عجیبتر از این  که کرک ها عملی بوده از کامنت ها مشخص بود بنده تعجب کردم

مخصوصا کرک دومی

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

بله شک نیست ولی عجیبتر از این  که کرک ها عملی بوده از کامنت ها مشخص بود بنده تعجب کردم

مخصوصا کرک دومی

درود

کامنتها هم فیکه! کلا فیکه این سایتها!! ?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 52 دقیقه قبل، Illidan گفته است :

اره احتمالا روی ssd باشه مشکلی نداشته باشه. بدون afterburner هم برو ببین افت فریم داری؟

البته شما HR Texture Pack رو نصب نکردی که شده 92 گیگ؟ درسته؟ میتونی تو تنظیمات بزاری رو ultra ولی تاثیری نداره تا وقتی که HR Texture pack رو نصب کنی و دوباره بزاری روی ultra که میگه 10 گیگ رم میخواد و 7.8 گیگ رم گرافیک ( البته یه خورده که بازی میکنی رم گرافیک پر میشه ولی رم سیستم تقریبا تا 6 گیگ)

نمیدونم فیتگرل اینجوریه؟ یا اینکه نسخه Definitive Edition سنگین شده اینطوری شده. اخه قبلا Codex داشتم (نه این پچ , اولی که کرک شده بود) 100 گیگ بود مشکلی هم نداشت

اون پکی که گفتین دانلود کردم و قبلا نصب کرده بودم که پاک کردم الان بازی کردم مشکلی نداشتم البته قبلش افتر برنر بستم توی بازی دوباره فعال کردم مشکل خاصی نداشتم خوشبختانه (گوش شیطون کر) ، اپدیت بازی بد شده و خیلی سنگین و ایراد دار شده ، قبلا اینجوری نبود . کلا با فیت گرل حال نمیکنم هم زمان نصب طولانی هم فشار 100% به سی پی یو هم اینجور ایرادات ، بلک باکس از این بدتره ، به نظرم کورپک بهتره

بازیهای دایرکس 12 بهینه تر هستن مثلا تو تومب رایدر دایرکس 11 افت فریم و لگ بدی داشتم که با سویئچ به دایرکس 12 حل شد و فریم فیکس 60 تا بود 

در 1 ساعت قبل، ASTS گفته است :

منم تو بیشتر بازی ها این مشکلات رو دارم 2639.png

اس اس دی که نداری ؟ مثلا تو deus مسافرت بین شهرها لود زیاید طول میکشید که توی اساس دی نصب کردم حداقل سرعت لود 5 برابر شد و فوری ترول میکرد

ماشااله بازی الان حجمهای زیادی دارن و من نمیتونم روی اس اس دی 128 گیگ نصب کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 39 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

سلام

سلام

این سایت یکی از سایت های فیکِ شناخته شده هست! کامنت ها و... همش فیک هست

کافیه یه تحقیقی راجع به سایت بکنی و شهرتش در سایت هایی مثل رددیت ، CPY هم بارها اعلام کرده هیچ سایتی نداریم

اون اوایل که شناخته شده نبود بارها ملت کرک هاش رو دانلود کردن و نتیجش ویروسی شدن سیستم هاشون و از دست دادن پسوردهای روی سیستمشون بود

مطمئن باش اگه کرک هاش کار میکرد تا الان سایت های دانلود خارجی برای دانلود گذاشته بودنش و میلیون ها گیمر داشتن بازیش میکردن! این سایت حتی بعضی اوقات ادعا میکنه کرک های بازیا رو قبل از ریلیزشون داره

برای بازیایی مثل فیفا18 و اسسین کرید اوریجینز و فارکرای 5 که شب ریلیزشون کرک گذاشته بود در حالی که مدتها بعد کرک شدن...الان بازی جدیدی وجود نداره که اون سایت به ادعای خودش براش کرک نذاشته باشه، اگه این درست بود که الان بازی کرک نشده ای وجود نداشت... یک مقدار دقت کردن در این مسائل جلوی از دست رفتن اطلاعات روی سیستمهاتون رو میگیره

* پیشنهاد میکنم برای اینکه افراد بیشتری به دام نیوفتن حتی پستتون رو ویرایش کنید و به اون سایت اشاره ای نکنید چون خیلیا فقط پستتون رو میبینن بعد از جستجوی کرک برای اون بازی خاص و بقیه پست ها رو نمیخونن که این فیک بوده

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Alien87 گفته است :

درود

کامنتها هم فیکه! کلا فیکه این سایتها!! 1f601.png

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

این سایت یکی از سایت های فیکِ شناخته شده هست! کامنت ها و... همش فیک هست

کافیه یه تحقیقی راجع به سایت بکنی و شهرتش در سایت هایی مثل رددیت ، CPY هم بارها اعلام کرده هیچ سایتی نداریم

اون اوایل که شناخته شده نبود بارها ملت کرک هاش رو دانلود کردن و نتیجش ویروسی شدن سیستم هاشون و از دست دادن پسوردهای روی سیستمشون بود

مطمئن باش اگه کرک هاش کار میکرد تا الان سایت های دانلود خارجی برای دانلود گذاشته بودنش و میلیون ها گیمر داشتن بازیش میکردن! این سایت حتی بعضی اوقات ادعا میکنه کرک های بازیا رو قبل از ریلیزشون داره

برای بازیایی مثل فیفا18 و اسسین کرید اوریجینز و فارکرای 5 که شب ریلیزشون کرک گذاشته بود در حالی که مدتها بعد کرک شدن...الان بازی جدیدی وجود نداره که اون سایت به ادعای خودش براش کرک نذاشته باشه، اگه این درست بود که الان بازی کرک نشده ای وجود نداشت... یک مقدار دقت کردن در این مسائل جلوی از دست رفتن اطلاعات روی سیستمهاتون رو میگیره

سلام فرجام عزیز خوبی؟

والا این مورد دقت نکرده بودم ممنون از اطلاعات

اگر هکر voski رو نگرفته بودنند الان بازی ها کرک شده بود ولی متاسفانه بعد از دستگیر کردنش دیگه خبری از سریع کرک شدن نیست و امیدوارم بازم یکی پیدا بشه به این شکل شروع کنه cpy که الان بررسی کردم چند وقته بازی کرک نمی کنه codex که فعلا کرک بقیه رو تکمیل می کنه از پس کرک کردن pes 2019 بر نیومده از اون طرف گرونی دلار و گرون شدن cdkey بازی fifa 19 که مثل همیشه دیگه بازی کرد وضعیت خرابه شدید هر روز باید به فکر باشیم متاسفانه امیدوارم این وضعیت برگرده به همون حالت قبلیش

موفق باشی فرجام عزیز:x

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

,اس اس دی که نداری ؟ مثلا تو deus مسافرت بین شهرها لود زیاید طول میکشید که توی اساس دی نصب کردم حداقل سرعت لود 5 برابر شد و فوری ترول میکرد

ماشااله بازی الان حجمهای زیادی دارن و من نمیتونم روی اس اس دی 128 گیگ نصب کنم

دارم ولی بازی ها روی هارد هستش. سرعت مسافرت در skyrim كشنده هستش.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، ASTS گفته است :

دارم ولی بازی ها روی هارد هستش. سرعت مسافرت در skyrim كشنده هستش.

تو بازیهای جهان باز سرعت هارد ادمو دیوانه میکنه با این وضعیت هم هیچی نمیشه خرید الان کمبود رم من نیاز بیشتر از اس اس دی با ظرفیت بالا هستش

لینک به دیدگاه

در در 1397/07/05, 16:28:04، Hassan.SK گفته است :

2 the crew  از 5 الی 11 مهر رایگان میتونید بازی کنید

خیلی روون به شدت سازگار و بهینه با میزان مصرف مناسب از منابع ولی گیم پلی بخش ماشین برای بعضی ماشین ها خیلی مسخره بود و اصلا امکان رانندگی وجود نداشت.

ویرایش شده توسط ASTS
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

خیلی روون به شدت سازگار و بهینه با میزان مصرف مناسب از منابع ولی گیم پلی بخش ماشین برای بعضی ماشین ها خیلی مسخره بود و اصلا امکان رانندگی وجود نداشت.

دوست گرامی در نقل قول عکس ها رو پاک کنید .

لینک به دیدگاه

در تست بازی Ashes of the Singularity پردازنده جدید اینتل ، 9900K حدود 11 الی 12 درصد سریعتر از 8700K ظاهر شد :

Intel Core i9 9900k Ashes Of The Singularity Gaming Benchmarks Leaked – Compared To 8700k

Intel-Core-i9-9900k-vs-8700k-Benchmark-878x1030.thumb.jpg.5dda51cb0ac94fd9cc1a6b5c1ffa3699.jpg

.

لینک به دیدگاه

بنچمارک های بازی Forza Horizon 4  منتشر شد :

Forza Horizon 4 PC Graphics Card Performance Comparison And Core Scaling

FH4-1080p-1480x1480.thumb.png.2a2cc340eb766f021ce9c25d136f7ccb.png

FH4-1440p-1480x1480.thumb.png.b3d008d4057ed549fc18ba63477b9def.png FH4-4K-1-1480x1480.thumb.png.982fde20043a6d51e94a5b8db482b066.png

وگا 56 بالاتر از 1080 و پایینتر از 2080 قرار گرفته است .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

سری اول که من کلی پول جمع کردم گرونترین ماشین حدود 1.200 خریدم تقریبا فول آپدیت ماشین 100 تومنی تو مسیر مستقیم ازم جلو میزد گذاشتمش کنار

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

دوست گرامی در نقل قول عکس ها رو پاک کنید .

ببخشید وحید جان گفتم کوچیکه مهم نیست?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...