رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 2 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

ببخشید وحید جان گفتم کوچیکه مهم نیست1f601.png

خواهش می کنم .

بنده خودم تقریبا همیشه با سیستم میام و ابدا برام مهم نیست که چندتا عکس نقل قول بشه . ولی برای کسانی که با موبایل و تبلت میان ماجرا متفاوته .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 23 ساعت قبل، Illidan گفته است :

اره احتمالا روی ssd باشه مشکلی نداشته باشه. بدون afterburner هم برو ببین افت فریم داری؟

البته شما HR Texture Pack رو نصب نکردی که شده 92 گیگ؟ درسته؟ میتونی تو تنظیمات بزاری رو ultra ولی تاثیری نداره تا وقتی که HR Texture pack رو نصب کنی و دوباره بزاری روی ultra که میگه 10 گیگ رم میخواد و 7.8 گیگ رم گرافیک ( البته یه خورده که بازی میکنی رم گرافیک پر میشه ولی رم سیستم تقریبا تا 6 گیگ)

نمیدونم فیتگرل اینجوریه؟ یا اینکه نسخه Definitive Edition سنگین شده اینطوری شده. اخه قبلا Codex داشتم (نه این پچ , اولی که کرک شده بود) 100 گیگ بود مشکلی هم نداشت

شما بازیو تموم کردی ؟ الان واسه من 50 درصد شده البته فکر کنم قسمت داستانی آخراشه ، موقع لود بازی خود به خود بسته میشه

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

بازی Puyo Puyo™Tetris که از قفل denuvo استفاده میکند توسط codex کرک شد.
ظاهرا codex هم مثل cpy علاقه خاصی به بازیهای Missing دارد.

لینک به دیدگاه

دوستان میشه یه چندتا بازی داستانی خفن معرفی کنین میخام شب بذارم دانلود.

نسل هفت و هشت

ولفنشتاین 2 رو رفتم. لایف ایز استرنج تو لیسته. مافیا 1و2و3 دانلود کردم. زیاد حوصله نقش افرینی و جهان باز ندارم. خطی باشه بهتره.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

نسل هفت و هشت

ولفنشتاین 2 رو رفتم. لایف ایز استرنج تو لیسته. مافیا 1و2و3 دانلود کردم. زیاد حوصله نقش افرینی و جهان باز ندارم. خطی باشه بهتره.

ولف اولد بلود هم برو حرف نداره

لینک به دیدگاه

برای اطلاع از کرک یک بازی میتونید از سایتcrackwatchکمک بگیرید 

برای مثال shadow of the tomb raider 

https://crackwatch.com/game/shadow-of-the-tomb-raider

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

نسل هفت و هشت

من ک بازی کم دیدم داستان جالب  داشته باشه مثه سری استارکرافت یا وارکرفت یا رزیدنتو این چیزا 
این موراد زیر بیشترش بزن بهادره اکشن نفسگیر  البته مکس پین و گزر اف وار داستان جالبی هم دارن

Bulletstorm.Full.Clip.Edition

Gears.of.War.4

Max.Payne.3.Complete.Edition

Titanfall.2

Vanquish

ویرایش شده توسط nightwolf
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

خواهش می کنم .

بنده خودم تقریبا همیشه با سیستم میام و ابدا برام مهم نیست که چندتا عکس نقل قول بشه . ولی برای کسانی که با موبایل و تبلت میان ماجرا متفاوته .

سلام. 

عزیز اگر اندازه تصاویر منظورتون هست انجمن و تصاویر رسپانسیو (واکنشگرا) هست و از این بابت مشکلی نیست، اگر هم منظورتون حجم هست که در مرورگرها تصویر فقط یکبار لود میشه و برای الباقی از کش ذخیره شده نمایش داده میشه... 

Screenshot_20180930-014909.thumb.jpg.30c7dc5b4a885d7e50f29b5cc4747d09.jpg

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

نسل هفت و هشت

گفتی نقش افرینی و جهان باز نمیخوای ولی nier automata رو بهت شدیدا پیشنهاد میکنم، سبکش دقیقا همون چیزیه که نمیخوای  | : D : ولی داستانش و موسیقیش شاهکاره

What Remains of Edith Finch

BioShock 1-2-3

Firewatch

Alan Wake

Evil Within 1-2

Hellblade: Senua’s Sacrifice 

Oxenfree 

The Wolf Among Us

Layers of Fear

Spec Ops: The Line

Brothers: A Tale of Two Sons

لایف ایز استرنج هم حتما بازی کن(قبل از همه ی بازیها)

ویرایش شده توسط TeTration
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، G@m3R گفته است :

سلام. 

عزیز اگر اندازه تصاویر منظورتون هست انجمن و تصاویر رسپانسیو (واکنشگرا) هست و از این بابت مشکلی نیست، اگر هم منظورتون حجم هست که در مرورگرها تصویر فقط یکبار لود میشه و برای الباقی از کش ذخیره شده نمایش داده میشه...

سلام

هیچ کدوم !

فقط از این جهت که باید برای دیدن پست جدید پایین بیان و عکس های تکراری رو رد کنن .

این مورد در سیستم هم روی اعصابه ولی توی گوشی بدتر هم میشه !!!

گیردادن های من به یه عکس کوچیک از این جهته که همه رعایت کنن وگرنه اصل مشکل پست هایی مثل این :

در 12 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

بنچمارک های بازی Forza Horizon 4  منتشر شد :

Forza Horizon 4 PC Graphics Card Performance Comparison And Core Scaling

وگا 56 بالاتر از 1080 و پایینتر از 2080 قرار گرفته است .

هستند که بیش از یک عکس دارن !

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

هیچ کدوم !

فقط از این جهت که باید برای دیدن پست جدید پایین بیان و عکس های تکراری رو رد کنن .

این مورد در سیستم هم روی اعصابه ولی توی گوشی بدتر هم میشه !!!

گیردادن های من به یه عکس کوچیک از این جهته که همه رعایت کنن وگرنه اصل مشکل پست هایی مثل این :

هستند که بیش از یک عکس دارن !

حرف شما درست

ولی من تقریبا هر روز دارم میبینم شما در حال تذکر دادنین

من اعلان های این تاپیک رو روشن کردم و مثل الان میام خبر جدید چک گنم ولی هی  میبینم شما...

در ضمن رد کردن این عکس ها در گوشی هم  کار طاقت فرسایی نیست که شما انقدر حساسیت به خرج میدید

تازه گوشی من همچین رده بالا هم نیست و برا دو سال پیشه

ویرایش شده توسط Keykhosro.Goorani
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

حرف شما درست

ولی من تقریبا هر روز دارم میبینم شما در حال تذکر دادنین

من اعلان های این تاپیک رو روشن کردم و مثل الان میام خبر جدید چک گنم ولی هی  میبینم شما...

در ضمن رد کردن این عکس ها در گوشی هم  کار طاقت فرسایی نیست که شما انقدر حساسیت به خرج میدید

تازه گوشی من همچین رده بالا هم نیست و برا دو سال پیشه

خود بنده هم از تذکرهای مداوم خسته شدم اما به نظرم ارزشش رو داره با چند بار تذکر این مورد جزو قواعد فروم ( یا حداقل این تاپیک ) بشه و همه رعایت کنن .

إن شاء الله با رعایت کاربران دیگه تذکری هم درکار نخواهد بود .?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

شما بازیو تموم کردی ؟ الان واسه من 50 درصد شده البته فکر کنم قسمت داستانی آخراشه ، موقع لود بازی خود به خود بسته میشه

این مشکل  ظاهرا حل شده با کمک اینجا https://www.gamepur.com/guide/16413-how-fix-middle-earth-shadow-mordor-crash-issues-nvidia-graphics-card-issue.html

لود طولانی و سیاه شدن صفحه هم گفتن مربوط به پچ 1.20 هستش و مشکل از خود بازی هستش که اونم راه حل قطعی پیدا کردم میزارم البته تو او ن لینک یه چیزایی نوشته که دارم تست میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Middle-earth - Shadow of War DE

خوب دوستان الان یک ساعتی بازی کردم

مشکلی که با لود شدن اول بازی و بسته شدن بازی داشتم با تغییراتی درست شد

اول از فایل render تو داکمنت یه کپی بگیرید (البته واسه من اینجا بود :C:\Users\Hassan\AppData\Local\WB Games\Shadow of War)

بعد این فایلو جایگزین کنید که تغییراتو خودم دادم شما فایلو جایگزین کنید حله ، فقط تنظمیات گرافیکی ، نور و غیره تو بازی خودتون درست کنید

render.cfg

واسه درست شدن لود های طولانی و سیاه شدن صفحه این کارها رو انجام بدید و تقریبا سرعت لود 80% بهتر شده

فعال کردن وی سینک در بازی

فعال کردن Triple buffering در کنترل  پنل گرافیک

غیرفعال کردن Tessalation تو اوپشن بازی

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

ببخشید من انلاین نبودم

نه تموم نکردم , بازی Path of Exile رو نصب کردم (,واقعا یکی از بهترین بازیهایی که تو عمرم بازی کردم) دیگه با اون سرگرم شدم

من فقط مشکل طولانی شدن لودینگ رو دارم. 

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

واسه درست شدن لود های طولانی و سیاه شدن صفحه این کارها رو انجام بدید و تقریبا سرعت لود 80% بهتر شده

فعال کردن وی سینک در بازی

فعال کردن Triple buffering در کنترل  پنل گرافیک

غیرفعال کردن Tessalation تو اوپشن بازی

وی سینک فعاله اون 2 مورد رو تست کنم ببینم چی میشه

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، TeTration گفته است :

گفتی نقش افرینی و جهان باز نمیخوای ولی nier automata رو بهت شدیدا پیشنهاد میکنم، سبکش دقیقا همون چیزیه که نمیخوای  | : D : ولی داستانش و موسیقیش شاهکاره

What Remains of Edith Finch

BioShock 1-2-3

Firewatch

Alan Wake

Evil Within 1-2

Hellblade: Senua’s Sacrifice 

Oxenfree 

The Wolf Among Us

Layers of Fear

Spec Ops: The Line

Brothers: A Tale of Two Sons

لایف ایز استرنج هم حتما بازی کن(قبل از همه ی بازیها)

یبار تلاش کردم بازیش کنم ولی بهینه نبودنش رو اعصابه و بدون کنترلر نمیشه بازیش کرد با ماوس رو اعصابه قبلا نداشتم چلی الان یه کنترلر ۳۶۰ دارم تو لیست دانلوده و حتما تو اینده تجربش خواهم کرد. ممنون

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، G@m3R گفته است :

هرکی Alan Wake رو بازی نکنه نصف عمرش به فناست... داستانش شاهکاره

عالیه از لحاظ داستانی. تنها بازی که رغبت کردم 3 بار برمش از اول همین الن ویکه. البته یکی از واجبی هاش رفتن دوتا دی ال سی (رایتر - سیگنال) هستش تا داستانو بخوبی متوجه بشی. اوج هنر داستان گویی سم لیک همین بازیه و متاسفانه ازینجا به بعد دچار افت میشه این نویسنده و کارگردان صاحب سبک. بی شک منتظر ادامه الن ویک هستم به صورت رسمی و برازنده نه مثل بازی امریکن نایتمر. البته اگه قرار باشه بازی ضعیفی باشه همون بهتر که نیاد و گند نزنه به خاطراتمون.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

فعلا فایل های اولیه و کمپرس شده ی Assassins's Creed Odyssey حجمش 38.7 گیگ هست ، صبح چک کردم فقط 20 گیگ بود منم گفتم چه خوب حجمش کمه میذارم فردا غروب میذارم رو دانلود تا پاسی از بامداد هم تکمیل هست و برای وقتی که تا واسه وقتی که قابل بازی میشه هم دیر نمیشه . که الان اتفاقی دیدم 38.7 گیگ شده و امشب هم نمیتونم چیزی رو دانلود بذارم و همون فردا غروب میوفته :| 

;

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

فعلا فایل های اولیه و کمپرس شده ی Assassins's Creed Odyssey حجمش 38.7 گیگ هست ، صبح چک کردم فقط 20 گیگ بود منم گفتم چه خوب حجمش کمه میذارم فردا غروب میذارم رو دانلود تا پاسی از بامداد هم تکمیل هست و برای وقتی که تا واسه وقتی که قابل بازی میشه هم دیر نمیشه . که الان اتفاقی دیدم 38.7 گیگ شده و امشب هم نمیتونم چیزی رو دانلود بذارم و همون فردا غروب میوفته :|

سلام فرجام جان

مگه در دسترس قرار گرفت؟

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ASTS گفته است :

سلام فرجام جان

مگه در دسترس قرار گرفت؟

سلام خدمت دوست عزیزم :D

بله فایل های بازی منتشر شده ولی هنوز کرک نشده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، ASTS گفته است :

سلام فرجام جان

مگه در دسترس قرار گرفت؟

سلام

فایل هاش که منتشر شده ،ریلیز رسمیش 4 اکتبر هست برای نسخه های گلد و التیمیت  از صبح فردا قابل بازی میشه یعنی 2 اکتبر

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

درود.

بازی Deus Ex - Mankind Divided نسخه فیت گرل رو دانلود و نصب کردم اما اجرا نمیشه این پیغام رو میده

6677.png

از دوستان کسی مشکل مشابه بنده نداشته که حلش کرده باشه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 دقیقه قبل، (WarCraft) گفته است :

درود.

بازی Deus Ex - Mankind Divided نسخه فیت گرل رو دانلود و نصب کردم اما اجرا نمیشه این پیغام رو میده

6677.png

از دوستان کسی مشکل مشابه بنده نداشته که حلش کرده باشه ؟

https://www.aparat.com/v/obli0/آموزش_حل_مشکل_0xc0000142

دایرکس و ++c آپدیت یا پاک کنید دوباره نصب کنید ، ویدئو هم ببینید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بررسی های 

Assassin's Creed Odyssey

https://www.gamespot.com/reviews/assassins-creed-odyssey-review-wonder-and-glory/1900-6416999/

https://www.ign.com/articles/2018/10/01/assassins-creed-odyssey-review

متاکریتیک :

https://www.metacritic.com/game/playstation-4/assassins-creed-odyssey

که البته تازه اولشه و خیلی از سایت ها نمراتشون مونده ظاهرا و پایین خواهد اومد نمره کلی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...