رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 18 دقیقه قبل، valizadeh گفته است :

یعنی شامل چه سی پی یو هایی نمیشه؟

طبق این لینک http://www.overclockingheroes.com/forum/thread1854.html

ما قبل نسل سندی بریج و بولدوز amd نمیشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1397/07/11, 12:17:10، dmcmrk گفته است :

کاری که شما با تاریخ ما کردید ترا..مپ با نام خلیج فارس نکرد.:D

منتظر موشک ه‍ای بالستیک سپ...اه باشید.

آگاه باشید که نقطه زن هم هستند O.o

سلام

همش نگرانم نقاطم رو نزنن ?

یه ویدیو هم از اول بازی و اون اتفاقات گرفتم...

https://www.aparat.com/v/BIuN6

میزان لود بازی روی 12 ترد از پردازنده 8700K اون هم وقتی فریم روی 60 قفل هست :

ACOdyssey_2018_10_03_19_58_40_869.thumb.jpg.3c084537ac15f2f522f8630b20c7dfba.jpg

تازه اینجا صحنه ی خیلی خلوتی هست .. روی همین 60 فریم قفل شده بعضی وقتا همه هسته ها تا مرز 80 میرن :| 

فریم هم که باز باشه مثلا میخواد بره روی 100 اینا همه هسته ها میپرن بالای 95 درصد

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

شرکت یوبی سافت به صورت رسمی اعلام کرد که بازی Assassin’s Creed Odyssey بر روی CPU هایی که از AVX پشتبیانی نمی کند،کار نخواهد کرد.

عجب!... 

ماجرای نسخه SSE کم بود، حالا هم AVX به آن اضافه شده...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

طبق این لینک http://www.overclockingheroes.com/forum/thread1854.html

ما قبل نسل سندی بریج و بولدوز amd نمیشه

خود سندی بریج این بازی رو خواهد آورد ؟ i7 2600K

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

خود سندی بریج این بازی رو خواهد آورد ؟ i7 2600K

بله. 

در سایت http://cpuboss.com مدل پردازنده رو جستجو کنید در قسمت Features قابلیت ها نوشته شده. 

PicsArt_10-07-01_53_06.thumb.jpg.48dfbcd5eb88c43d8ce85e50fd085442.jpg

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، G@m3R گفته است :

بله. 

در سایت http://cpuboss.com مدل پردازنده رو جستجو کنید در قسمت Features قابلیت ها نوشته شده. 

PicsArt_10-07-01_53_06.thumb.jpg.48dfbcd5eb88c43d8ce85e50fd085442.jpg

ممنون از پاسخ شما. بله سرچ زدم و دیدم که خوشبختانه ساپورت می کنه 

لینک به دیدگاه

بنظرم بازیای بزرگ هر چی دیر تر کرک بشن بهتره اوایل کلی باگ و مشکل دارن که رفته رفته درست میشن نمونش همینpes19 اونایی که دارن می گن هوش مصنوعی بازی ایراد داره که قراره با یه اپدیت درست بشه

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

همش نگرانم نقاطم رو نزنن ?

یه ویدیو هم از اول بازی و اون اتفاقات گرفتم...

https://www.aparat.com/v/BIuN6

سلام فرجام جان

آدم از هرچه بترسه به سرش میاد مخصوصا اگه از موشک بترسه  :D:(

یادم میاد بتل سه اومده بود و خیلی سرو صدا کرد در ایران . حتی شنیدم با فروشندگان این بازی نیز برخوردهایی شده بود .

بگذریم که واقعا بتلفیلد نسبت به نسخه دومش  آن جذابیت  سابق رو نداشت ولی باز هم خوب بود. یک داستان ساختگی از چیزی که رخ نداده  .

ولی مسئله تحریف کردن وقایعی که رخ داده چیز دیگری هست.

ویدیویی که گذاشتی رو دیدم .از اهدافی که داشتند این بود که یونانی ها می خواستن دختران و پسران شون رو در برابر ایرانی ها محافظت کنند !  و ایرانی ها رو آدم هایی صرفاً جانی و متجاوز و کسانی که در صورت پیروزی به افراد غیر نظامی هم رحم نمی کنند نشون دادند.  یونانی ها هم مردانی مدافع و  فوق متمدن ... . 

به شخصه توجه کردم در بازی مثل ولفنشتاین و...،سازنده میاد  فقط نازی هارو مورد خطاب قرار میده و لاغیر .مثلاً در نسخه دوم دیدیم که هیتلر رو در قالب تخیل چگونه توصیف می کردند و در بازی مثل جنگ جهانی دوم از سری بازی های cod قضاوتی بر آلمان نداره‌ ، و اگر داشت خیلی گذرا و جزئی بود. و فقط داستان سربازان خودی و واقعیت که شکست آلمانِ نازی هم بود رو به تصویر می کشند.

ولی با ایران .... .

الان دوتا رپر مکزیکی اگه بخواهن همدیگرو دیس کنند ، یکیشون می گه با من در نیوفت ! من خیلی خطرناکم (مثلاً!) ،‌مثل شخصی که از بچگ تو ایران بزرگ شده (واقعاً!)

خلاصه کی اهمیت میده !

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Farjam گفته است :

درود فرجام عزیز 

کدوم  مرحله ای است  که اردشیر یکم(پسر خشایارشاه) رو به شکل یک گدای کور که در یونان گدایی میکنه نشون میده ؟

ویرایش شده توسط ghost of sparta
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

درود فرجام عزیز 

کدوم  مرحله ای است  که اردشیر یکم(پسر خشایارشاه) رو به شکل یک گدای کور که در یونان گدایی میکنه نشون میده ؟

سلام

دوست گرامی عکس رو مورد عنایت قرار بده .

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

دوست گرامی عکس رو مورد عنایت قرار بده .

?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 20 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

سلام فرجام جان

آدم از هرچه بترسه به سرش میاد مخصوصا اگه از موشک بترسه  :D:(

یادم میاد بتل سه اومده بود و خیلی سرو صدا کرد در ایران . حتی شنیدم با فروشندگان این بازی نیز برخوردهایی شده بود .

بگذریم که واقعا بتلفیلد نسبت به نسخه دومش  آن جذابیت  سابق رو نداشت ولی باز هم خوب بود. یک داستان ساختگی از چیزی که رخ نداده  .

ولی مسئله تحریف کردن وقایعی که رخ داده چیز دیگری هست.

ویدیویی که گذاشتی رو دیدم .از اهدافی که داشتند این بود که یونانی ها می خواستن دختران و پسران شون رو در برابر ایرانی ها محافظت کنند !  و ایرانی ها رو آدم هایی صرفاً جانی و متجاوز و کسانی که در صورت پیروزی به افراد غیر نظامی هم رحم نمی کنند نشون دادند.  یونانی ها هم مردانی مدافع و  فوق متمدن ... . 

به شخصه توجه کردم در بازی مثل ولفنشتاین و...،سازنده میاد  فقط نازی هارو مورد خطاب قرار میده و لاغیر .مثلاً در نسخه دوم دیدیم که هیتلر رو در قالب تخیل چگونه توصیف می کردند و در بازی مثل جنگ جهانی دوم از سری بازی های cod قضاوتی بر آلمان نداره‌ ، و اگر داشت خیلی گذرا و جزئی بود. و فقط داستان سربازان خودی و واقعیت که شکست آلمانِ نازی هم بود رو به تصویر می کشند.

ولی با ایران .... .

الان دوتا رپر مکزیکی اگه بخواهن همدیگرو دیس کنند ، یکیشون می گه با من در نیوفت ! من خیلی خطرناکم (مثلاً!) ،‌مثل شخصی که از بچگ تو ایران بزرگ شده (واقعاً!)

خلاصه کی اهمیت میده !

سلام

آره واقعا

بعضیا میگن توهمه همش مگه یوبی با ما چکار داره؟

بحث یوبیسافت نیست ، تقابل یونان و ایران تقابل تمدن شرق و غرب بود و تمام تمدن های غربی مثل اروپایی ها ریشه هاشون رو از یونان میدونن و اگه ریشه هاشون رو مثبت نشون ندن به خودشون بد کردن... بحث ایران و یونان نیست بحث سر مثبت نشون دادن ریشه هاشونه

در 19 ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

درود فرجام عزیز 

سلام عزیز دل

اسم مرحله prince of persia هست

در سرزمین Megaris

https://www.rockpapershotgun.com/2018/10/05/assassins-creed-odyssey-the-blind-king-where-to-find-the-five-monuments-for-the-prince-of-persia/

جالبه که اردشیر تا پایان عمرپادشاه ایران بود و به مرگ طبیعی هم مرد(آرامگاهش هم در نقشِ رستم هست) ، تنها پادشاه ایران هم نبود بلکه فرعون اون زمانِ مصر هم بوده! حالا پادشاه ایران و فرعون مصر رو چطوری تو قلب یونان گدای کور کردن جای سوال داره! تنها مشکل جسمانیش بیماری ای بوده که میتونسته منجر به مشکلات استخوانی-پوستی- عصبی بشه که خلل در بینایی هم از عوارض میتونسته باشه که البته در تاریخ هیچ سندی وجود نداره که کور شده باشه ، صرفا اون بیماری به دراز شدن limp های یکی از دست هاش شده که یکی از دستهاش درازتر از اون یکی شده بوده

اینجا میگن که داریوش اون یکی پسر خشایار میاد پدرش خشایار رو میکشه و میخواد که اردشیر رو هم بکشه که اردشیر فرار میکنه یونان :|

در حالی که هم خشایارشاه و هم داریوش به دست یکی از فرمانده های خشایار(اردوان) کشته شدن ، بعدش اردوان اردشیر کم سن و سال رو میذاره روی تخت تا کم کم اون رو هم بکشه و پسرای خودش رو جانشین کنه اما اردشیر بعد از کشته شدن خشایارشاه و داریوش متوجه میشه و اردوان رو میکشه و پادشاه باقی میمونه

این هم کلاهخود و ماسک زیبای! پرشین در این بازی

ACOdyssey_2018_10_07_06_46_36_620.thumb.jpg.83e93a71713ed1094795aac702e54f2e.jpg

من که فقط یاد Wild Hunt در ویچر 3 میوفتم

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینک یک مثال دیگه از حرکات یوبی سافت

screen603.thumb.jpg.4141a1517a9b7cd26b5fab1dd3c1d4f1.jpg

اینجا من به اردشیر یکم گفتم که مرد شجاعی هستی

و  اردشیر میگه که

screen604.thumb.jpg.28bb928684beb58e641356ffdaec586f.jpg

یعنی پادشاه جنگ آور ما نه تنها از ایران فرار کرده بلکه شجاعتی هم اگر داشته از یک یونانی یاد گرفته(اون هم از یک یونانی بی غیرت که خودش از یونان فرار کرده به ایران! احتمالا این داستان باید در مورد اون فرد یونانی میبود نه در مورد اردشیر! اون باید یک گدای کور یونانی میشد در ایران!) و  قحطی آدم شجاع در ایران بوده! مثل پدرش خشایارشاه که کم نظیر بوده در جنگ آوری و شجاعت یا پدربزرگش داریوش بزرگ و دیگر انسانهای جنگ آور و شجاع در اون دوران

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

یعنی پادشاه جنگ آور ما نه تنها از ایران فرار کرده بلکه شجاعتی هم اگر داشته از یک یونانی یاد گرفته

سلام.

از حق نگذریم رفتار و کردار و حال و هوای  این روزهای هم وطنامون باعث میشه همچین طرز فکرهایی بدور از انتظار هم نباشه.نسل (شجاع) ایرانی خیلی وقته در آتش حماقت عده ای خواسته و ناخواسته ،آگاه و ناآگاه سوخته.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 57 دقیقه قبل، mohsen.dehvari گفته است :

سلام.

از حق نگذریم رفتار و کردار و حال و هوای  این روزهای هم وطنامون باعث میشه همچین طرز فکرهایی بدور از انتظار هم نباشه.نسل (شجاع) ایرانی خیلی وقته در آتش حماقت عده ای خواسته و ناخواسته ،آگاه و ناآگاه سوخته.

سلام

به قول خودم ما 2500 سال سابقه متمدن بودن نداریم ، صرفا 2500 سال پیش متمدن بودیم ?

لینک به دیدگاه

در در 1397/07/15, 19:21:16، dmcmrk گفته است :

سلام فرجام جان

.

در در 1397/07/15, 20:13:46، ghost of sparta گفته است :

درود فرجام عزیز

در 17 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

در 8 ساعت قبل، mohsen.dehvari گفته است :

سلام.

سلام دوستان خوبم .

اینجا میتونید در مورد این موضوع بحث کنید :

این مورد ربطی به عنوان تاپیک نداره و بهتره در یک تاپیک جدا مورد بحث قرار بگیره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

basr-600x338.png

مپهای فال اوت 76

fallout%2076%20map.jpg?itok=RTjv07NTFallout76Map_Update9.png

حیف که برای بازی کردن نسخه بتا باید پیش خرید کنیم !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بالاخره اسسین کرید اودیسه داستان اصلیش تموم شد بعد از بالای 70 ساعت با کلی ساید کوئیست و کنتراکت باقی مونده

?

اسسین کرید اوریجین رو نرسیدم تموم کنم و اواسطش از بس slow بود ولش کردم و نفهمیدم دقییقا چقدر گیمپلی داره اما این از اون خیلی بهتر بود!

فارکرای هارم که خیلی خیلی زود تموم کردم فکر کنم این اودیسه طولانی ترین باشه یا بهتره بگم طولانی ترینی که لذت بخش بود 

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 17 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

فرجام فال اوت پیش خرید نکردی ؟

اشتراکی میشه بازی کرد به نظرت ؟ یا به نظرت به صورت آفلاین کرک میشه

ولی لذتش تو مولتیشه ! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

فرجام فال اوت پیش خرید نکردی ؟

اشتراکی میشه بازی کرد به نظرت ؟ یا به نظرت به صورت آفلاین کرک میشه

ولی لذتش تو مولتیشه ! 

سلام نه والا

فکر کنم صرفا مولتی پلیر هست و آنلاین و تک نفرش هم توی حالت آنلاینش هست و حالت داستانی کاملا تک نفره نداره یعنی ظاهرا هر لحظه که سرت تو کار خودته ممکنه یکی بیاد بالا سرت بترکونتت ? منم زیاد آنلاینِ این مدلی دوست ندارم و برای همین کلا بهش فکر نمیکنم ، در واقع این قضیه بزرگترین نا امیدی سال 2018 بوده برام البته در کنار اینکه نمیتونم رد دد بازی کنم

در مورد اسسین کرید اودیسه هم تا الان فقط از زشتی هاش گفتم به زودی از زیبایی هاش هم ویدیو و عکس میذارم

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا این سایت شبیه ساز میفروشه

فیکه چیه ؟ کسی تست کرده تا حالا ؟

http://emulatorgame.ir/

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

اقا این سایت شبیه ساز میفروشه

فیکه چیه ؟ کسی تست کرده تا حالا ؟

http://emulatorgame.ir/

فیکه. از همونجا که میگه بلوری رو بذار تو دی وی دی رام راحت اجراش کن معلومه شعر میگه.

لینک به دیدگاه

یعنی واقعا متاسفم که برای شبیه ساز هم پول میگرن.... 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...