رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه

یکی از دوستان من داره بازی میکنه
رسیده به یه قار که 3 نفر داخلش هستن
با 2 تا ضربه میمیره
کسی میدونه چیکار باید بکنه
متاسفانه تا ورود 2060 امکان بازی ندارم که خودم بتونم راهنماییش کنم :/

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

یکی از دوستان من داره بازی میکنه
رسیده به یه قار که 3 نفر داخلش هستن
با 2 تا ضربه میمیره
کسی میدونه چیکار باید بکنه
متاسفانه تا ورود 2060 امکان بازی ندارم که خودم بتونم راهنماییش کنم :/

سلام خدمت دوست عزیزم

یکم با جزئیات بیشتری اگر بگید راحت تر میشه راهنمایی کرد، اما من اینطور برداشت میکنم:

1- لول ـشون برای این جایی که بهش وارد شدن پایین هست و دشمناشون لول بالاتری نسبت به ایشون دارن، که قاعدتا مبارزه سخت میشه و راحت کشته میشن.

2- حالت دیگه اینه که ایشون یکی از سلاح های لجندری نفرین شده (Cursed) رو در دست دارن که در ازای 100% قدرت ضربه مقدار سلامت رو به 25% کاهش میشدن و در مبارزات سخت به راحتی کشته میشید.

لینک به دیدگاه

2018-12-18_101941.thumb.jpg.34aa3828169e7330db306940bb99ca05.jpg

مدتی قبل فروشگاه Epic Games افتتاح شد، شیوه کارکرد فروشگاه Epic Games به این صورت است که هر دو هفته یک بازی به صورت رایگان در دسترس کاربران پلتفرم pc قرار خواهد گرفت. با به پایان رسیدن مهلت دریافت بازی Subnautica، امکان تجربه رایگانSuper Meat Boy میسر می‌شود .

بازی Subnautica(هم اکنون در دسترس میباشد) از تاریخ  ۲۳ آذر ماه ۱۳۹۷ (14 december) تا تاریخ  ۶ دی ماه ۱۳۹۷ (27december) به صورت رایگان در دسترس است.

2018-12-18_093536.thumb.jpg.652fa822027a0d10e53a707bef427034.jpg

پس از آن بازی Super Meat Boy از تاریخ  ۷ دی ماه ۱۳۹۷ (28 december) تا تاریخ  ۲۰ دی ماه ۱۳۹۷ (10 January ) رایگان خواهد بود .

download EpicInstaller

http://s9.picofile.com/file/8346088542/EpicInstaller_7_16_0_b80ebf839f3549109992806107414313_2.rar.html

2018-12-17_230938.thumb.jpg.b482df8909b27cb86799d5ada4d62f9b.jpg

برای دانلود از این فروشگاه نیاز به ف ی ل شکن هست .اگر فرصت شد بازی های رایگان این فروشگاه رو در همین تاپیک برای دوستان عزیز اطلاع رسانی میکنم.

epicgames

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

قبلا هر کسی از این سری یه بازی جدید می دید و بازی می کرد از تکرار حالش به هم می خورد اما واقعا تو بازی اودیسه شاهکاری خلق کردن که اون سرش ناپیداست.
خبری هست که نسخه ی بعدی قراره تو کدوم کشور باشه ؟ شایعاتی شنیدم که احتمال داره ایران باستان موضوع اصلی باشه درسته؟

سلام خدمت آقای قاسمی عزیز

نظر شخصیم اینه که الان یوبیسافت فرمول موفقیت رو برای فرنچایز Assassin's Creed پیدا کرده، شاید خیلی ها از این دید به این قضیه نگاه کنن که صرفا از بازی های نقش آفرینی بزرگی مثل The Witcher 3 Wild Hunt یا Horizon: Zero Dawn اسکی رفته باشن، اما تمام ویژگی هایی که از این عناوین الهام گرفته شده خیلی خوب توی بازی Assassin's Creed Odyssey توسعه داده شدن و در بعضی مواقع هم از مرجع اصلی جلو زدن!

بعضی از ماموریت های فرعی بازی به حدی خوبن که آدم داستان اصلی رو فراموش میکنه، مثلا ماموریت های Silver Islands در کنار شخصیت Kyra که برای خودش یه چپتر کامل هست. در کل خودم دوست دارم همین روند رو پیش بگیرن، بخش مولتی پلیر رو به هیچ وجه به بازی بر نگردونن :D

لینک به دیدگاه

چرا بتلفیلد وی انقدر نوسان فریم داره

برا من با 1070tiرو 2k بین 70 تا 30 فریم میده?

این طبیعیه یا مشکل از سیستم منه؟

همه تنظیماتم رو اولترا هست

سی پی یو هم 6700kو 16 گیگ رم

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

در کل خودم دوست دارم همین روند رو پیش بگیرن، بخش مولتی پلیر رو به هیچ وجه به بازی بر نگردونن :D

درود 
بخش مولتی پلیر قاتل دنیای بازی هست. شاید به مدت کمی باعث سودآوری خوبی بشه اما مطمئنا در دراز مدت باعث نابودی این هنر که دیگه تبدیل به صنعت شده خواهد شد. من هم امیدوارم شرکتهای بزرگ بتونن این رو به خودشون بقبولونن.

لینک به دیدگاه

اقا من کاساندرا رو به خانواده برگردوندم شام اخرم خوردیم ولی بعد از اون هیچ ماموریت اصلی نداده بهم جز 2تا که قبلا بود و کشتن cult و اپگرید نیزه ماموریتش بود

هیچ تیتراژ پایانی هم نیومده برام 

Cult هارو هم نصفش کشته شده به کاموس نرسیدم 

الان داستان چیه بازی تموم شده یا باید cult بکشم؟ 

کسی به کاساندرا رسیده؟ 2تا انتخاب داری یا اون بالای کوه میکشیش یا برش میگردونی به خانوادت

چرا هیچی ماموریت نمیده☹️ اینقد زود تموم شد؟ 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

چرا بتلفیلد وی انقدر نوسان فریم داره

برا من با 1070tiرو 2k بین 70 تا 30 فریم میده?

این طبیعیه یا مشکل از سیستم منه؟

همه تنظیماتم رو اولترا هست

سی پی یو هم 6700kو 16 گیگ رم

مشکل بازیه

صحنه شلوغ میشه فریم میاد پایین 2تا علت داره یا سیپیو هست یا گرافیک

که من فکر کنم سیپیو باشه... 

تو odyssey هم جای شلوغ میرسی دمای cpu میره بالا دمای گرافیک میاد پایین و این یعنی محدود به قدرت سیپیو میشه 

حالا شما تست کن باز دما رو

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، memex گفته است :

اقا من کاساندرا رو به خانواده برگردوندم شام اخرم خوردیم ولی بعد از اون هیچ ماموریت اصلی نداده بهم جز 2تا که قبلا بود و کشتن cult و اپگرید نیزه ماموریتش بود

هیچ تیتراژ پایانی هم نیومده برام 

Cult هارو هم نصفش کشته شده به کاموس نرسیدم 

الان داستان چیه بازی تموم شده یا باید cult بکشم؟ 

کسی به کاساندرا رسیده؟ 2تا انتخاب داری یا اون بالای کوه میکشیش یا برش میگردونی به خانوادت

چرا هیچی ماموریت نمیده2639.png اینقد زود تموم شد؟ 

همون شام آخر تموم میشه البته باید cult ها رو یکی یکی بکشی که واسه من نصفه مونده اومدم تومب رایدر بازی کردم و میخوام برم شکار cult ها اگه حوصلش باشه

راستی پدرشو پیدا کردی ؟ 4 تا غول هم باید بکشی 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

همون شام آخر تموم میشه البته باید cult ها رو یکی یکی بکشی که واسه من نصفه مونده اومدم تومب رایدر بازی کردم و میخوام برم شکار cult ها اگه حوصلش باشه

پس جمع شدن خانواده یعنی پایان بازی..من فکر کردم cult ها رو تموم کنی بازی تمومه..هنوز 5 تا مونده

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، memex گفته است :

مشکل بازیه

صحنه شلوغ میشه فریم میاد پایین 2تا علت داره یا سیپیو هست یا گرافیک

که من فکر کنم سیپیو باشه... 

تو odyssey هم جای شلوغ میرسی دمای cpu میره بالا دمای گرافیک میاد پایین و این یعنی محدود به قدرت سیپیو میشه 

حالا شما تست کن باز دما رو

دما بین 60 تا نزدیک 80 متغییره

یعنی سی پی یوم ایجاد گلوگاه کرده؟

اخه تو تستا با یه رده بالاتر یعنی 7700 تازه با کارت 1070 فریم دهی بهتری داشتن و ثبات فریم خیلی بیشتر

الان زومجی تو 2k تازه با 1070 زده میانگین 72 کمینه 61 ولی من با 1070ti دارم بین هفتاد و سی میگیرم که معمولا هم زیر 60

دایریکس 12 و یازده هم هر دو امتحان کردم

ویرایش شده توسط Naughty boy
لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

بابای کیو؟ بابای خودت که اولش پیدا میکنی اونم که خواهرته باباش با بابات یکیه خخخخخ

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

پس جمع شدن خانواده یعنی پایان بازی..من فکر کردم cult ها رو تموم کنی بازی تمومه..هنوز 5 تا مونده

هیچ credit نداده 

مسخرست که اینقد راحت تموم شه 

فکر کنم باید cult کامل بکشی 

چون من هنوز بایک رو ندیدم توش حتی 4تا غولم توش نبود همش ادم بودن ?

هنوز نتیجه جنگ اتن با اسپارتا مشخص نشد

حتی 5تا چیز جادویی مثل اون گوی امثالهم ندیدم 

خیلی از ریشش فاصله گرفته اینجوری باشه 

باز تو origin یه چیزایی داشت 

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

دما بین 60 تا نزدیک 80 متغییره

یعنی سی پی یوم ایجاد گلوگاه کرده؟

اخه تو تستا با یه رده بالاتر یعنی 7700 تازه با کارت 1070 فریم دهی بهتری داشتن و ثبات فریم خیلی بیشتر

الان زومجی تو 2k تازه با 1070 زده میانگین 72 کمینه 61 ولی من با 1070ti دارم بین هفتاد و سی میگیرم که معمولا هم زیر 60

دایریکس 12 و یازده هم هر دو امتحان کردم

سینگل پلیره؟ یا مولتی؟ 

ببین اخه اونی که زوجی تست میکنه یه صحنه از بازیه شما همون صحنه بازی کنی فریمت بالاتره 

تست و بنچمارکهایی که انجام میشه معمولا محدود به بنچمارک خود بازی یا صحنه های اولیه بازی هست 

ممکنه بعضی صحنه ها باگ یا شلوغی و هرچیز دیگ پیش بیاد که تو تست ها استفاده نشده از اون صحنه ها

اینا نمیان از 0 بازی تا 100 صحنه های بازی رو تست بگیرن که 5دقیقه اولو تست میگیرن و خلاص 

شما درایور اپدیت کن 

اون صحنه هاییم که 30 فریم میشه ببین کدوم مرحلست برو یوتوب ببین اگه فریمت کمتر بودنسبت بهش مشکل از سیستم که نه ولی یه مشکل از سمت شماست و باید بررسی کرد مشکل چیه

لینک به دیدگاه

اینم اضافه کنم antialiasing هم متناسب با چیزی که زوم جی تست کرده تنظیم کن این گزینه پدر درمیاره

تست کن scale هم زیاد نکرده باشی

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، memex گفته است :

سینگل پلیره؟ یا مولتی؟ 

ببین اخه اونی که زوجی تست میکنه یه صحنه از بازیه شما همون صحنه بازی کنی فریمت بالاتره 

تست و بنچمارکهایی که انجام میشه معمولا محدود به بنچمارک خود بازی یا صحنه های اولیه بازی هست 

ممکنه بعضی صحنه ها باگ یا شلوغی و هرچیز دیگ پیش بیاد که تو تست ها استفاده نشده از اون صحنه ها

اینا نمیان از 0 بازی تا 100 صحنه های بازی رو تست بگیرن که 5دقیقه اولو تست میگیرن و خلاص 

شما درایور اپدیت کن 

اون صحنه هاییم که 30 فریم میشه ببین کدوم مرحلست برو یوتوب ببین اگه فریمت کمتر بودنسبت بهش مشکل از سیستم که نه ولی یه مشکل از سمت شماست و باید بررسی کرد مشکل چیه

نه اوضاع خراب تر از این حرفاس

بله معمولا فریم دهی سیستما یکم متفاوته با شرایط تست ولی اختلافی که من میبینم فاجعس?

اصلا میارم روی 2k حالت ویندوز صفحه بسیار کوچیکه و مجبورم فول اسکرین کنم که بعد فریم به شدت میا پایین

به خاطر این بازی درایور رو از 388 کردم 416

گفتم شاید درایور درست نصب نشده و رفتم رو بازی های دیگه دیدم نه مشکلی نیست فقط همین اینطوریه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، memex گفته است :

اینم اضافه کنم antialiasing هم متناسب با چیزی که زوم جی تست کرده تنظیم کن این گزینه پدر درمیاره

تست کن scale هم زیاد نکرده باشی

اره اینارو میدونم چیه 

خودم اشنایی دارم تا حدودی ولی این مشکل عادی نیست گفتم شاید دوستان کسی برخورد داشته بدونه چی به چیه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

اصلا میارم روی 2k حالت ویندوز صفحه بسیار کوچیکه و مجبورم فول اسکرین کنم که بعد فریم به شدت میا پایین

اصلشم باید full باشه 

عجیبه 

بازیای دیگه مشکل ندارن؟ حالا باز ور برو با تنظیمات سیستم اگه نشد حتما یه مشکلی هست یا بازیه یا سیستم که بعید میدونم سیستم با‌شه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 46 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

خودم cult ها رو تموم نکردم بازی معلوم نیست چجوری به پایان میرسه ، چون پیداکردن همه cult کار زمانبری هستش و فکر نکنم همه بخوان اون قسمتو تمموم کنن با توجه به زمانگیر بودنش البته شاید بعد کشتن همه اونها بازی یه پایانی نشون بده

در 28 دقیقه قبل، memex گفته است :

بابای کیو؟ بابای خودت که اولش پیدا میکنی اونم که خواهرته باباش با بابات یکیه خخخخخ

اون wolf پدر خوندش هستش ? منظورم پدر خونی که توی شهر  زیر آبی هستش (اسمش یادم رفت)

اونجا بهت ماموریت میده که 4 تا چیزو پیدا کنی و بیاری اونجا که باید 4 تا غول بکشی

یکیش مدوسا هستش ، یکی گاو یکی هم یه غول بزرگ چهارمی هم یه شیر پرنده هستش که من با 3 تاش جنگیدم و آخری بهت چیستان میده باید حل کنی اسکرین گرفته بودم پاک کردم !

بازیو دارم دوباره نصب میکنم 

دوتا از اونجا ها رو قرمز کردم که البته باید با مردم نزدیک اونجا صحبت کنی که بهت ماموریت بده چون کلید میخواد و همونجوری نمیتونی بری ، غولها رو هم بزنی بهت شمشیر اینجور چیزا لجندری میده 

این یکی از مراحل اصلی هستش چجوری ندیدی !؟

اسپویل :

وقتی دستگاه شهر زیر آبی به کار انداختی پدرش عصاشو میده بهت که عمر نامحدود میده بهت آخر سر هم دختری که تو زمان حال هستش میاد به دیدنت و عصاتو بهش میدی و اینجوری نقش اول داستان (واسه من کساندرا بود) میمیره

ACOdyssey_2018_11_28_15_01_29_992.thumb.jpg.6d474445fae4a1d1ce1a5247ed270fd4.jpg

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، memex گفته است :

اصلشم باید full باشه 

عجیبه 

بازیای دیگه مشکل ندارن؟ حالا باز ور برو با تنظیمات سیستم اگه نشد حتما یه مشکلی هست یا بازیه یا سیستم که بعید میدونم سیستم با‌شه

یه سرچ زدم ظاهرا چنین مشکلی نیست

میریم برا نصب مجدد بازی

وسط نصب به دلایلی مجبور شدم ریست کنم و دفعه دوم انگار فایل هارو از اول باز نکرد و ممکنه دلیلش همین باشه و بازی قاط زده?

نتیجشو اعلام میکنم همینجا

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

خودم cult ها رو تموم نکردم بازی معلوم نیست چجوری به پایان میرسه ، چون پیداکردن همه cult کار زمانبری هستش و فکر نکنم همه بخوان اون قسمتو تمموم کنن با توجه به زمانگیر بودنش البته شاید بعد کشتن همه اونها بازی یه پایانی نشون بده

اون wolf پدر خوندش هستش 1f611.png منظورم پدر خونی که توی شهر  زیر آبی هستش (اسمش یادم رفت)

اونجا بهت ماموریت میده که 4 تا چیزو پیدا کنی و بیاری اونجا که باید 4 تا غول بکشی

یکیش مدوسا هستش ، یکی گاو یکی هم یه غول بزرگ چهارمی هم یه شیر پرنده هستش که من با 3 تاش جنگیدم و آخری بهت چیستان میده باید حل کنی اسکرین گرفته بودم پاک کردم !

بازیو دارم دوباره نصب میکنم 

دوتا از اونجا ها رو قرمز کردم که البته باید با مردم نزدیک اونجا صحبت کنی که بهت ماموریت بده چون کلید میخواد و همونجوری نمیتونی بری ، غولها رو هم بزنی بهت شمشیر اینجور چیزا لجندری میده 

این یکی از مراحل اصلی هستش چجوری ندیدی !؟

اسپویل :

نمایش محتوا مخفی

وقتی دستگاه شهر زیر آبی به کار انداختی پدرش عصاشو میده بهت که عمر نامحدود میده بهت آخر سر هم دختری که تو زمان حال هستش میاد به دیدنت و عصاتو بهش میدی و اینجوری نقش اول داستان (واسه من کساندرا بود) میمیره

ACOdyssey_2018_11_28_15_01_29_992.thumb.jpg.6d474445fae4a1d1ce1a5247ed270fd4.jpg

والا اون پایینیه که قرمز کردیش فکر کنم همونجا هست که نیزه میزاری توش اونجا غولی ندیدم 

اون بالاییم که قرمز کردی اصن تا به حال پامو اونجا نزاشتم خخخخخ 

من نمیدونم اصن چجور رسیدم به کاساندرا با این توصیفایی که شما کردی

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز

دیدم تقریبا بعضی از دوستان در مورد داستان Assassin's Creed Odyssey گیج شدن گفتم یه توضیحی بدم. در مورد اینکه داستان بازی از داستان Cult of Kosmos جداست، باید بگم خیر تقریبا 20 درصد کالتیست ها در داستان اصلی بازی سر و کله ـشون پیدا میشه اما در آخر داستان کالت جدا از داستان اصلی به پایان میرسه، اما تاثیر مستقیمی روی همدیگه دارن. بیشترین کالتیست هایی که توی داستان اصلی ظاهر میشن مربوط به دسته Delian League و Peloponnesian League هستن. این بخش خودش به عنوان یه چپتر برای بازی حساب میشه.

در مورد تیتراژ پایان بازی، از اونجایی که آخر بازی کاملا مشخص هست که همون صحنه شام آخر هستش دیگه بازی به پایان میرسه و ماموریتی از داستان اصلی دریافت نخواهید کرد. Nikolaos The Wolf of Sparta در واقع پدر کساندرا / الکسیوس نیست و کسی هست که از کودکی بزرگش کرده، پدر واقعی ـتون رو توی چپتر The Lost City of Atlantis پیدا میکنید و اون هم خودش یه چپتر جدا برای بازی به حساب میاد. در مورد 4 آرتیفکتی که پدرتون میخواد پیداشون کنید، حتما نیازی نیست که وارد این بخش داستان بشید تا بتونید انجامش بدید هر کدوم از ماموریت ها در شهر های مختلف در دسترس هستن که شامل Minotaur، Cyclops، Medusa و Sphynx میشه. من خودم به غیر از Sphynx، اون 3 مورد دیگه رو قبل از این چپتر انجام داده بودم و در واقع اونجا فهمیدم هدف اصلی این مبارزات چی بوده!

لازمه بگم داستان زمان حال بازی هم توی همین بخش The Lost City of Atlantis تموم میشه و متوجه رابطه بین شخصیت کساندرا / الکسیوس و لیلا حسن میشیم.

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

کساندرا / الکسیوس شامل 3 پایان هستن، که یکیش اینه مادر ـتون توسط الکسیوس / کساندرا کشته میشه / یکیش شما الکسیوس / کساندرا رو میکشید / یا اینکه هر 3 به خوشی برمیگردید خونه. پایان خوبش که سومی میشه تقریبا طیف وسیعی از انتخاب ها رو در بر میگیره و شروعش هم از ملاقات ـتون با Nikolaos The Wolf of Sparta هستش. اگر در این مورد توضیح بیشتری خواستید بگید که راهنمایی ـتون کنم.

در 41 دقیقه قبل، memex گفته است :

چون من هنوز بایک رو ندیدم توش حتی 4تا غولم توش نبود همش ادم بودن

بایک توی این بازی حضوری نداره، اگر منظورتون اون خبری بود که یوبیسافت گفته بود میتونید از بایک و ایوی فرای به عنوان lieutenant ـهای کشتی استفاده کنید، این مربوط به میشه به عضویت در Ubisoft Club و آنلاک کردن این شخصیت ها. اون 4 غول هم که دوستان اشاره کردن در واقعا مربوط میشه به همون بخش The Lost City of Atlantis که بالاتر اشاره کردم بهش.

در 43 دقیقه قبل، memex گفته است :

هنوز نتیجه جنگ اتن با اسپارتا مشخص نشد

نتیجه جنگ هم تا حدودی توی ماموریت The Two Kings مشخص میشه و شما توی جنگ بزرگ علیه آتن مقدار زیادی از زمین های از دست رفته رو به اسپارتا بر میگردونید، اما نتیجه کلی جنگ رو تو جایی که ذهنم یاری میکنه اشاره ای بهش نمیشه اگر اشتباه کردم دوستان اصلاح کنند لطفا :D

در 45 دقیقه قبل، memex گفته است :

خیلی از ریشش فاصله گرفته اینجوری باشه 

باز تو origin یه چیزایی داشت 

اگر اون بخش The Lost City of Atlantis رو تموم کنید یه کات سین بهتون نشون داده میشه که درش اشاراتی به التایر، اتزیو، کانر، ادوارد، آرنو، دوقلو های فرای و همچنین بایک و همسرش میشه. در واقعا Odyssey ریشه ریشه ریشه سری Assassin's Creed هست. Cult of Kosmos بعد ها در بازی Assassin's Creed Origins تبدیل میشه به Order of the Ancients و در نسخه های بعدی هم تبدیل میشن به تمپلار ها. الهام بخش بایک و همسرش هم کسانی مثل کساندرا / الکسیوس بودن که جلوی گروه هایی مثل Cult of Kosmos ایستادن. در واقعا داستان اوریجینز تا جایی که یادمه 500 سال بعد از اودیسی اتفاق میفته.

امیدوارم مفید واقع بشه :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 28 دقیقه قبل، memex گفته است :

والا اون پایینیه که قرمز کردیش فکر کنم همونجا هست که نیزه میزاری توش اونجا غولی ندیدم 

اون بالاییم که قرمز کردی اصن تا به حال پامو اونجا نزاشتم خخخخخ 

من نمیدونم اصن چجور رسیدم به کاساندرا با این توصیفایی که شما کردی

مادرش بهش میگه برو پدر اصلیتو پیدا کن بعد یه جر و بحث ، بهش یه نشونی میده و میری به شهر زیر ابی اونجا پدر واقعیشو ملاقات میکنی و اون بهت میگه 4 تا چیزو باید پیدا کنی اونجایی هم که نیزه میزاری ولش کن اشتباهن اونجا رو قرمز کردم یعنی یادم رفته بود که اونجا مال نیزه هستش تو همون مپ یه جای دیگه مشخصه

الان برو تو قسمت ماموریتهای اصلی قسمت پدرتو دنبال کن

فکر کنم آخر داستان هم همون قسمتی که مخفی کردم هستش (اسپویل) چون اونجا نقش اصلی داستان میمیره ! البته بعد چندین قرن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز

دیدم تقریبا بعضی از دوستان در مورد داستان Assassin's Creed Odyssey گیج شدن گفتم یه توضیحی بدم. در مورد اینکه داستان بازی از داستان Cult of Kosmos جداست، باید بگم خیر تقریبا 20 درصد کالتیست ها در داستان اصلی بازی سر و کله ـشون پیدا میشه اما در آخر داستان کالت جدا از داستان اصلی به پایان میرسه، اما تاثیر مستقیمی روی همدیگه دارن. بیشترین کالتیست هایی که توی داستان اصلی ظاهر میشن مربوط به دسته Delian League و Peloponnesian League هستن. این بخش خودش به عنوان یه چپتر برای بازی حساب میشه.

در مورد تیتراژ پایان بازی، از اونجایی که آخر بازی کاملا مشخص هست که همون صحنه شام آخر هستش دیگه بازی به پایان میرسه و ماموریتی از داستان اصلی دریافت نخواهید کرد. Nikolaos The Wolf of Sparta در واقع پدر کساندرا / الکسیوس نیست و کسی هست که از کودکی بزرگش کرده، پدر واقعی ـتون رو توی چپتر The Lost City of Atlantis پیدا میکنید و اون هم خودش یه چپتر جدا برای بازی به حساب میاد. در مورد 4 آرتیفکتی که پدرتون میخواد پیداشون کنید، حتما نیازی نیست که وارد این بخش داستان بشید تا بتونید انجامش بدید هر کدوم از ماموریت ها در شهر های مختلف در دسترس هستن که شامل Minotaur، Cyclops، Medusa و Sphynx میشه. من خودم به غیر از Sphynx، اون 3 مورد دیگه رو قبل از این چپتر انجام داده بودم و در واقع اونجا فهمیدم هدف اصلی این مبارزات چی بوده!

لازمه بگم داستان زمان حال بازی هم توی همین بخش The Lost City of Atlantis تموم میشه و متوجه رابطه بین شخصیت کساندرا / الکسیوس و لیلا حسن میشیم.

کساندرا / الکسیوس شامل 3 پایان هستن، که یکیش اینه مادر ـتون توسط الکسیوس / کساندرا کشته میشه / یکیش شما الکسیوس / کساندرا رو میکشید / یا اینکه هر 3 به خوشی برمیگردید خونه. پایان خوبش که سومی میشه تقریبا طیف وسیعی از انتخاب ها رو در بر میگیره و شروعش هم از ملاقات ـتون با Nikolaos The Wolf of Sparta هستش. اگر در این مورد توضیح بیشتری خواستید بگید که راهنمایی ـتون کنم.

بایک توی این بازی حضوری نداره، اگر منظورتون اون خبری بود که یوبیسافت گفته بود میتونید از بایک و ایوی فرای به عنوان lieutenant ـهای کشتی استفاده کنید، این مربوط به میشه به عضویت در Ubisoft Club و آنلاک کردن این شخصیت ها. اون 4 غول هم که دوستان اشاره کردن در واقعا مربوط میشه به همون بخش The Lost City of Atlantis که بالاتر اشاره کردم بهش.

نتیجه جنگ هم تا حدودی توی ماموریت The Two Kings مشخص میشه و شما توی جنگ بزرگ علیه آتن مقدار زیادی از زمین های از دست رفته رو به اسپارتا بر میگردونید، اما نتیجه کلی جنگ رو تو جایی که ذهنم یاری میکنه اشاره ای بهش نمیشه اگر اشتباه کردم دوستان اصلاح کنند لطفا :D

اگر اون بخش The Lost City of Atlantis رو تموم کنید یه کات سین بهتون نشون داده میشه که درش اشاراتی به التایر، اتزیو، کانر، ادوارد، آرنو، دوقلو های فرای و همچنین بایک و همسرش میشه. در واقعا Odyssey ریشه ریشه ریشه سری Assassin's Creed هست. Cult of Kosmos بعد ها در بازی Assassin's Creed Origins تبدیل میشه به Order of the Ancients و در نسخه های بعدی هم تبدیل میشن به تمپلار ها. الهام بخش بایک و همسرش هم کسانی مثل کساندرا / الکسیوس بودن که جلوی گروه هایی مثل Cult of Kosmos ایستادن. در واقعا داستان اوریجینز تا جایی که یادمه 500 سال بعد از اودیسی اتفاق میفته.

ماشااله اطلاعات :D

+1

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز

احسنت خیلی کامل بود لذت بردم.... 

پس شاهد یه کات سین غم انگیز هستیم مثل Revelations که واقعا. غم ناک بود اون زمان 

ولی از لحاظ داستانی به نظرم خیلی ساده تموم شد یعنی انگار داری مرحله اولو رد میکنی

پس سریع برسم به اون شهر زیر اب تا بدونم چه اشاره ای به شخصیت ها میکنن

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...