رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، memex گفته است :

احسنت خیلی کامل بود لذت بردم.... 

پس سریع برسم به اون شهر زیر اب تا بدونم چه اشاره ای به شخصیت ها میکنن

خواهش میکنم :x

دیالوگ های جالبی توی این بخش رد و بدل میشه، در واقعا شخصیت ما توی این بازی کسی بوده که توی گفتگوی های کسانی که اینجا به عنوان بنیان گذاران دنیا بهشون اشاره شده، اینجا صدای شخصیت Aletheia به این موارد اشاره میکنه که الکسیوس / کساندرا کسیه که به عنوان شخص یاد شده در پیشگویی ها برای تغییر مسیر این دنیا ازش نام برده شده و ...

در 3 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

ماشااله اطلاعات :D

+1

خواهش میکنم حسن جان :x

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، memex گفته است :

احسنت خیلی کامل بود لذت بردم.... 

پس شاهد یه کات سین غم انگیز هستیم مثل Revelations که واقعا. غم ناک بود اون زمان 

ولی از لحاظ داستانی به نظرم خیلی ساده تموم شد یعنی انگار داری مرحله اولو رد میکنی

پس سریع برسم به اون شهر زیر اب تا بدونم چه اشاره ای به شخصیت ها میکنن

بنظرم زیاد غم انگیز نبود، بیشتر از این نمیگم خودتون ببینید بهتره، بازم میگم صحبت هایی که میکنن اطلاعاتش خیلی جالب تر از کات سینی هست که نمایش داده میشه. من نسخه Origins رو تموم نکردم چون اصلا خوشم نیومد ازش، ولی نسخه های قبلی مثل Syndicate و Unity هم پایان مشابهی داشتن و چیز خاصی نداشت!

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

بنظرم زیاد غم انگیز نبود، بیشتر از این نمیگم خودتون ببینید بهتره، بازم میگم صحبت هایی که میکنن اطلاعاتش خیلی جالب تر از کات سینی هست که نمایش داده میشه. من نسخه Origins رو تموم نکردم چون اصلا خوشم نیومد ازش، ولی نسخه های قبلی مثل Syndicate و Unity هم پایان مشابهی داشتن و چیز خاصی نداشت!

Unity اگه روی یه موتور بهتر ساخته میشد به نظرم بهترین بازی میشد هیچ بازی ای به روونی بالا پایین رفتن و کشتن ادما در unity  نمیرسه

از لحاظ داستن هم خیلی کم کاری کردن روی unity 

Syndicate که مزخرف بود گیم پلی خسته کننده داستان بدرد نخور

غم انگیز ترین پایان رو همون Revelation داشت 

بعد از اون هم وسیع ترین محیط رو black flag داشت 

سری اول هم  که ساخته شد بازی ناقص بود فقط یه ایده خیلی جدید تو تمام بازی ها بود مثل نسخه اول واچ داگز

یوبیسافت خیلی بد عمل کرده 

تو odyssey شکار کردن فقط به معنی جمع کردن پوست هست و انگار جز تعداد پوستی که گیرت میاد هیچ تفاوتی تو شکارپلنگ با کوسه نیست 

این خیلی مسخرست 

از طرفی تنوع اشیای قیمتی خیلی کمه تو بازی 

حتی craft هم نمیشه انجام داد با شکار کردن یا پیدا کردن اشیا

حتی نشون دادن عجایب ماورا برای بار اول به شخصیت های بازی خیلی بی روحه 

هیچ ماموریتیم برای اینکه بفهمی این عجایب چی هستن وجود نداره فقط یه نمایش سادست

حتی صحنه مواجهه الکسیوس با کاساندرا خیلی بی روحه 

انگار نه انگار خواهر برادرن 1قطره اشکم نریختن

از لحاظ گرافیکی هم باگ تو محدوده دید داره شما بعضی اوقات که راه میری تو دشتها یهو علف ها رویش میکنن یا یهو تکسچر های صخره ها لود میشن 

بعضی وقتا ادما ها اصن لود نمیشن و یه مدل با لباس سفید دیده میشن 

پارکور هم تو بازی 0 عه 0 عه 

جنگیدن با دشمنا هم خیلی لفتی داره اگه حمله نکنی سریع بهت حمله نمیکنن و اگه چندبار پشت هم حمله کنی یه واکنش تکراری دارن که قرمز میشن و قدرتی میزننت 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، memex گفته است :

اصلشم باید full باشه 

عجیبه 

بازیای دیگه مشکل ندارن؟ حالا باز ور برو با تنظیمات سیستم اگه نشد حتما یه مشکلی هست یا بازیه یا سیستم که بعید میدونم سیستم با‌شه

بله مثلکه مشکل و ایراد از نصب بود

دوباره نصب کردم حل شد

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

بله مثلکه مشکل و ایراد از نصب بود

دوباره نصب کردم حل شد

عجیبه چجوری نصب ناقص بوده ارور نداده خخخخ 

الان فریم چقدره

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، memex گفته است :

عجیبه چجوری نصب ناقص بوده ارور نداده خخخخ 

الان فریم چقدره

نمیدونم والا

الا گذاشتم 2k فول اسکرین و فریم رو 60 قفله

scale هم رو 120

اصلا زیر 60 نمیاد

در صورتی که تو نصب قبلی scale همون 100 بود ولی فریم تا 30 هم میومد و کلا مشکل داشت 

یا تنظیم درست اعمال نمیشد یا خودکار میومد رو پنجره

کلا درگیر بود

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، memex گفته است :

Unity اگه روی یه موتور بهتر ساخته میشد به نظرم بهترین بازی میشد هیچ بازی ای به روونی بالا پایین رفتن و کشتن ادما در unity  نمیرسه

از لحاظ داستن هم خیلی کم کاری کردن روی unity 

Syndicate که مزخرف بود گیم پلی خسته کننده داستان بدرد نخور

غم انگیز ترین پایان رو همون Revelation داشت 

بعد از اون هم وسیع ترین محیط رو black flag داشت 

سری اول هم  که ساخته شد بازی ناقص بود فقط یه ایده خیلی جدید تو تمام بازی ها بود مثل نسخه اول واچ داگز

یوبیسافت خیلی بد عمل کرده 

تو odyssey شکار کردن فقط به معنی جمع کردن پوست هست و انگار جز تعداد پوستی که گیرت میاد هیچ تفاوتی تو شکارپلنگ با کوسه نیست 

این خیلی مسخرست 

از طرفی تنوع اشیای قیمتی خیلی کمه تو بازی 

حتی craft هم نمیشه انجام داد با شکار کردن یا پیدا کردن اشیا

از لحاظ گرافیکی هم باگ تو محدوده دید داره شما بعضی اوقات که راه میری تو دشتها یهو علف ها رویش میکنن یا یهو تکسچر های صخره ها لود میشن 

بعضی وقتا ادما ها اصن لود نمیشن و یه مدل با لباس سفید دیده میشن 

پارکور هم تو بازی 0 عه 0 عه 

جنگیدن با دشمنا هم خیلی لفتی داره اگه حمله نکنی سریع بهت حمله نمیکنن و اگه چندبار پشت هم حمله کنی یه واکنش تکراری دارن که قرمز میشن و قدرتی میزننت 

سلام مجدد خدمت دوست عزیزم

Unity رو منم خیلی دوست داشتم، ولی هیچوقت بهترین بازی این مجموعه نمیشد، در مورد Syndicate کاملا باهاتون مخالفم و بنظرم بهترین و شاید تنها ترین نقطه قوت بازی گیم پلی سریعش بود البته تا زمانی که گیم پلی Odyssey رو دیدم، مبارزات با Dagger واقعا برای من لذت بخش ترین و سریع ترین مبارزات این فرنچایز بودن. در مورد Revelations تنها بخش خوبش همون پایانش هست وگرنه این عنوان و حتی نسخه Brotherhood ِیه بار اضافه واسه این فرنچایز بودن.

اگر روی Black Flag بیشتر وقت میزاشتن میتونست بهترین عنوان این سری بشه، داستان بازی خیلی زود جلو میرفت و کلی هم Time Forward داشت. در مورد شکار و ... اگر اقتصادی مثل عنوان Red Dead Redemption 2 بوجود بیارن به زمانی بیش از 2-3 سال نیاز داشتن که خب باز هم خیلی عنوان خوبی شده بنظرم.

در این مورد :

____
کاملا باهاتون موافقم، نمیدونم چرا یوبیسافت نمیتونه هیچ وقت احساسات رو بخوبی توی چهره شخصیت هاش پیاده سازی کنه. در مورد بخش پارکور فکر میکنم برمیگرده به زمان و مکانی که بازی درش جریان داره و نخواستن دیگه بیش از این دور از ذهن باشه. برای جنگیدن با دشمنا هم فکر میکنم اگر یه فرمولی مثل مبارزات شلخته و غیر قابل پیشبینی بازی هایی مثل Dark Souls پیاده سازی میشد دیگه زیادی سخت و اذیت کننده بود :D

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/24, 20:20:41، ahmadsa گفته است :

با سلام

لیست بازی های کرک شده و نشده برای کمک به دوستان در داخل جدول گذاشته شد .

Source : Crackwatch

بروزرسانی جداول:

1. بازی های کرک شده:

1.jpg.faadb989149ecd538fc9db105decac55.jpg.8b713bf5711740104009f5e823b18c04.thumb.jpg.2311de88f23bf93bf4ae3dface25d12a.jpg1OK.thumb.jpg.1d79614016833565e58bed2697fa019a.jpg

2. بازی های کرک نشده:

2OK.thumb.jpg.adb2fa4437debb0a147e574d7c74c716.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان 

آقا من میخام این تیر هارو  سمی آتیشی جایگزین تیر معمولی کنم چه جوری؟  هر کاری کردم نشد

DSC_0399.JPG

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، behy گفته است :

سلام دوستان 

آقا من میخام این تیر هارو  سمی آتیشی جایگزین تیر معمولی کنم چه جوری؟  هر کاری کردم نشد

دکمش یادم نیست ولی فکر کنم G میزدی تیر و عوض میکرد جلوتر بری کمان آتیش یا سم باز کنی دیگه نیازی به تیرهای مختلف نیست و همون تیر ساده از همشون قویتر میشه 

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

دکمش یادم نیست ولی فکر کنم G میزدی تیر و عوض میکرد جلوتر بری کمان آتیش یا سم باز کنی دیگه نیازی به تیرهای مختلف نیست و همون تیر ساده از همشون قویتر میشه 

داداش خدا عزیزاتو حفظ کنه 

دمت گرم عوض شد 

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

توی یه بازی دیگه هم من برای یه همچین چیزی ( عوض کردن  تیر یا نارنجک ) کلی دردسر داشتم .

.........

راستی در نقل قول پاک کردن عکس فراموش نشه . ممنون .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، behy گفته است :

داداش خدا عزیزاتو حفظ کنه 

دمت گرم عوض شد 

خودم کمان آتیش درست کردم و قابلیت شعله ور شدنشو بیشتر کردم از همشون قویتر شد (تیر معمولی)

در 10 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

توی یه بازی دیگه هم من برای یه همچین چیزی ( عوض کردن  تیر یا نارنجک ) کلی دردسر داشتم .

.........

راستی در نقل قول پاک کردن عکس فراموش نشه . ممنون .

تو چنین مواقعی معمولا میرم توی اپشن و قسمت تنظیمات کیبورد و نگاه میکنم که دکمش کدومه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

خودم کمان آتیش درست کردم و قابلیت شعله ور شدنشو بیشتر کردم از همشون قویتر شد (تیر معمولی)

تو چنین مواقعی معمولا میرم توی اپشن و قسمت تنظیمات کیبورد و نگاه میکنم که دکمش کدومه 

کمانه اتیش چه جور میشه درست کرد؟

لینک به دیدگاه

این هیتمن 2 هر وقت دلش میخواد روی auto saving  قشنگ قفل میکنه طوری که باید با alt + f4 بیای بیرون، مال شما هم همینطوره ؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، behy گفته است :

کمانه اتیش چه جور میشه درست کرد؟

باید جلوتر بری یکی از باسها بهت بده بعد از اون میتونی روی هر کمونی بخوای ، آتیش یا سم بزاری واسه شمشیر هم میشه 

پرکهات هم روی یکی از این دو سرمایه گذاری کن سم یا آتیش ، من روی آتیش تمرکز کردم

مطلب دیگه اینکه : پرکها رو میشه هر وقت دلت خواست با پرداخت مبلغی رست کنی و دوباره بچینی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

صرفا خواستم بگم که این بازی اودیسه اولین بازی از یوبیسافت بود که تونست منو درگیر خودش کنه (البته نه مثل ویچر 3 که کلی فاصله دارن!) طوری جذبش شدم که 4 ساعت پس از عرضه بازی(ریلیز اصلی) داستان اصلی رو تموم کرده بودم و تمام کالتیست ها رو هم کشته بودم و از اون موقع فقط دارم ساید کوئست ها و اچیومنت ها رو تکمیل میکنم و دزد دریایی بازی در میارم و البته حس پشیمونی هم دارم که بازی رو زود تموم کردم اما باید بگم اونطوری عجله ای هم بازی نکردم که لذت نبرم ، لذت کاملش رو هم بردم :D 

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

صرفا خواستم بگم که این بازی اودیسه اولین بازی از یوبیسافت بود که تونست منو درگیر خودش کنه (البته نه مثل ویچر 3 که کلی فاصله دارن!) طوری جذبش شدم که 4 ساعت پس از عرضه بازی(ریلیز اصلی) داستان اصلی رو تموم کرده بودم و تمام کالتیست ها رو هم کشته بودم و از اون موقع فقط دارم ساید کوئست ها و اچیومنت ها رو تکمیل میکنم و دزد دریایی بازی در میارم و البته حس پشیمونی هم دارم که بازی رو زود تموم کردم اما باید بگم اونطوری عجله ای هم بازی نکردم که لذت نبرم ، لذت کاملش رو هم بردم :D 

بیصبرانه منتظر نسخه بعدی هستم...البته نسخه قبلی رو فقط 5 دقیقه بازی کردم و بعدش شیفت+دیلیت...شب بزارم دانلود شه?

یادش بخر mw3 رو خریدم انلاین بازی کنم اسکایریم هم از بچه ها گرفته بودم گفتم 5 دقیقه اسکایریم بازی کنم 5 دقیقه شد 27 ساعت!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

بیصبرانه منتظر نسخه بعدی هستم...البته نسخه قبلی رو فقط 5 دقیقه بازی کردم و بعدش شیفت+دیلیت...شب بزارم دانلود شه1f605.png

یادش بخر mw3 رو خریدم انلاین بازی کنم اسکایریم هم از بچه ها گرفته بودم گفتم 5 دقیقه اسکایریم بازی کنم 5 دقیقه شد 27 ساعت!

اسکایریم رو فکر کنم حدود 450 ساعت بازی کرده بودم :D:D هنوز برای من بهترین بازی زندگیمه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Farjam گفته است :

4 ساعت پس از عرضه بازی(ریلیز اصلی) داستان اصلی رو تموم کرده بودم

تو 4 ساعت شاید بزور بشه 2 تا از منطقه ها را تکمیل کرد، چطوری کل داستانو تموم کردی؟ کشتن کل کالتیست ها و داستان اصلی بیش تر از 70 ساعت گیم پلی میخواد. 

لینک به دیدگاه

آقا ما امسال بعد بازی کردن این god of war دیگه هچکدوم از بازیا بدلمون ننشست حتی رد دد2.  اساسین و تامب رایدر و بتلفیلدم که بکنار.  یکم هیتمن2 فارکرای5 برام جذاب بودن فقط. شایدم داریم پیر میشیم دیگه بازیا حال نمیدن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، WeirdChamp گفته است :

تو 4 ساعت شاید بزور بشه 2 تا از منطقه ها را تکمیل کرد، چطوری کل داستانو تموم کردی؟ کشتن کل کالتیست ها و داستان اصلی بیش تر از 70 ساعت گیم پلی میخواد. 

سلام

به کسایی که نسخه التیمیت رو پیشخرید کرده بودن بین 3 تا 4  روز زودتر دسترسی داده بود یوبیسافت ، برای همین عملا وقتی بازی ریلیز رسمی شد واسه من دیگه تهش بود در حالی که حسودیم شده بود که تازه الان ملت اولش هستن و تازه دارن کیف میکنن اما واسه هم تموم شده بود بیشترش:D تا الان طبق چیزی که استیم زده 115 ساعت بازی کردم

، کالتیست ها رو اگه کلوهاشون رو با دقت دنبال کنید و زبانتون هم خوب باشه تا مثل پازل مسائل رو به هم ربط بدید خیلی ساده میشه ، بطوریکه حتی هنوز نصفشون رو نکشته بودم حدس زدم که رئیس اصلیشون کیه و عملا برام روشن بود! اونم صرفا با دو تا کلو که "جنسیتش" رو گفته بود و اینکه "قدرت یک شهر خاص در دست اونه با اینکه مقامی نداره" و آخرش هم حدسم درست بود و عملا کشتن بقیه کالتیست ها شده بود وقت گذرونی و تکمیل کردن ست زره و سلاحهایی که ازشون به جا می موند (مثل ست زره ایمورتال پرشین)

یه چیز جالب هم در مورد کالتیست ها که برام پیش اومد این بود که من وارد دشت المپیا شده بودم برای انجام یک مرحله ، وقتی وارد اون منطقه میشی بازی بهت اخطار میده  که توی این منطقه نباید خلاف و کار غیر قانونی کنی (دزدی و کشتن و هر چیز دیگه ای) چون در این منطقه به شدت برخورد میشه(چون منطقه ای هست که المپیک توش انجام میشه و جوش ورزشیه) ، منم گفتم باشه عمرا کسیو بکشم یا به کسی حمله کنم حتی اگه کسی بیوفته دنبالم سعی میکنم فرار کنم اما نکشمش ، رسما به خودم قول دادم که آرام باشم :D ، تا اینکه هوا داشت کم کم تاریک میشد و خواستم سوار بر اسبم برم یه منطقه دیگه بچرخم ، دیدم یکی تو جاده داره راه خودشو میره ، من معمولا سربازی چیزی میبینم الکی هم که شده شاید بکشمش (هم برای XP هم loot کردن)، اما گفتم نه کاریش ندارم رد میشم میرم پی کارم حوصله ندارم برام دردسر درست بشه با توجه به اون اخطار اما وقتی بهش نزدیک شدم دیدم که زاویه راه رفتنش بدجوری داره دعوتم میکنه که بیا از پشت بپر روم منو بکش !که دیگه هیجان زده شدم و با کریتیکال اتک پریدم روش و زدمش و نصف جونش رفت و بعدش هم با دو تا Skill که روی دکمه های دسته ست کرده بودم کشتمش یهو دیدم طرف کالتیسته اونم کی؟ یکی از ژنرال ها و مقام های بالاشون که مثلا ورزشکار المپیکی هم بود! توی پروفایلش توی قسمت کالتیست ها نوشته بود که ورزشکاره اما به جز اون هیچ کلو دیگه ای ازش معلوم نشده بوده تا اون موقع ، اما اینطوری شانسی زدم کشتمش با اینکه اصلا قصد نداشتم xD 

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...